Już większość zjechała do Polski. Bo takich kokosów w tak łatwy sposób to nigdzie nie zarobisz
Lekarze chcą pilnego spotkania z premierem i prezydentem ws. ochrony zdrowia

Naczelna Izba Lekarska (NIL) wystosowała oficjalny apel do premiera Donalda Tuska oraz prezydenta Karola Nawrockiego o niezwłoczne spotkanie w związku z pogarszającą się sytuacją w polskiej ochronie zdrowia. Samorząd lekarski podkreśla gotowość do współpracy.
z- 121
- #
- #
- #
- #
- #
- #


















Podwyżka dla lekarzy bo inaczej wyjadą, obciąć pieniążki personelowi niższego szczebla. Czyli dobrze jak ktoś ma dobrze i jest dobrze