Ciekawe czy taki #lekarz300k może patrzeć w lustro wiedząc że większość tego co robi może zrobić ChatGPT. Przy czym z mojego doświadczenia ChatGPT robi to lepiej bo ma dla ciebie więcej niż 10 minut za 400zł. #przemyslenia
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

I tak włos z głowy im nie spadnie. Zostaną przeniesieni do innej parafii i dalej będą kręcić wałki tylko ostrożniej.
Lekarze którzy dopuścili się przestępstw (bo tu raczej mówimy o przestępstwach) powinni zostać pozbawieni prawa wykonywania zawodu, koniec kropka. Tylko to ich zaboli wraz z konsekwencjami.

Jeśli jakiś streamer potrafi dostać 8 lat zakazu prowadzenia działalności w internecie, publikacji swojego wizerunku (czyli zarobku), to dlaczego lekarz który pośrednio odpowiada za śmierć osób
MateMizu - I tak włos z głowy im nie spadnie. Zostaną przeniesieni do innej parafii i...

źródło: 1000019504

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MateMizu: prawo nie dotyczy polityków i elitarnych zawodów tak artysta i lekarz. Artystka doda jest najlepszym tego przykladem.
Prawo jest dla ludu czyli klasy robotniczej. Dla nich tak zwana biedota robiąca za miskę ryżu
  • Odpowiedz
  • 1
@James2000: Tak, jednak jak już jako motłoch się zjednoczymy w słusznym oburzeniu i decydentom pali się pod dupami (bo wybory za rogiem) to trzeba iść za ciosem i atakować właśnie teraz. Kiedy temat jest grzany, potem każdy będzie miał to w dupie. Machnie ręką i stwierdzi "tak już jest".

Niby ryba psuje się od głowy, ale tu psuje się wręcz od łusek do ości. Tu trzeba realnych prawnych konsekwencji aby
  • Odpowiedz
@future_: Przez panią konował omal nie straciłem życia w młodym wieku, miałem wtedy 19 lat. Stwierdziła u mnie zapalenie korzonków, bo nie podskoczyłem z bólu, gdy nacisnęła na prawy bok, co jej zdaniem wykluczalo problem z nerkami. Niecały tydzień później zrobiłem badania prywatnie, z których wynikało, ze coś z nerkami jest bardzo nie tak (krwiomocz, bialkomocz, podwyższona kreatynina). Zostałem przyjęty do szpitala urologicznego praktycznie w ostatniej chwili, jak już miałem
  • Odpowiedz
To jest naprawdę straszne że taki norweski lekarz musiał się uczyć a teraz zarabia co najwyżej marne 54k na miesiąc. Wstyd dla Norwegów że nie doceniają wybitnych specjalistów. #lekarz300k #pytanie #ankieta #polska

Jakie jest właściwe wynagrodzenie lekarza?

  • 300k na miesiąc jak w Polsce 36.8% (7)
  • 54k na miesiąc jak w Norwegii 63.2% (12)

Oddanych głosów: 19

  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 3
@Furox: W Norwegii więcej niż 60k na miesiąc zarabia mniej niż 10% lekarzy i płacą od tego wysokie podatki. W Polsce lekarz ciągnie 300k i jak się okazało trzeba jeszcze wpłacić na fundację żebyś nie zdechł na raka.
  • Odpowiedz