Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 33
Ciekawe czy taki #lekarz300k może patrzeć w lustro wiedząc że większość tego co robi może zrobić ChatGPT. Przy czym z mojego doświadczenia ChatGPT robi to lepiej bo ma dla ciebie więcej niż 10 minut za 400zł. #przemyslenia
- 230
A gdzie jest @dr_Batman bo parę miesięcy temu jak ludzie pisali że polski lekarz średnio wyciąga 300k na miesiąc to była bardzo aktywna broniąc swoich kolegów, coś zamilkła? Pewnie nie ma czasu na pisanie na wykopie. #pytanie #lekarz300k #lekarz100k #konowalposting
@IntruDroid: naczelnej propagandzistce konowalskiej skończyły się argumenty - to chyba najlepszy dowód na to że jednak tych lekarzy300k nie jest kilku na cały kraj
@IntruDroid: ona ma taką wiedzę jak nasza nt zarobków, tylko uroiła sobie w głowie że "na pewno tak nie jest że lekarze tyle zarabiają i nic nie robią" albo syndrom wyparcia
- 35
I tak włos z głowy im nie spadnie. Zostaną przeniesieni do innej parafii i dalej będą kręcić wałki tylko ostrożniej.
Lekarze którzy dopuścili się przestępstw (bo tu raczej mówimy o przestępstwach) powinni zostać pozbawieni prawa wykonywania zawodu, koniec kropka. Tylko to ich zaboli wraz z konsekwencjami.
Jeśli jakiś streamer potrafi dostać 8 lat zakazu prowadzenia działalności w internecie, publikacji swojego wizerunku (czyli zarobku), to dlaczego lekarz który pośrednio odpowiada za śmierć osób
Lekarze którzy dopuścili się przestępstw (bo tu raczej mówimy o przestępstwach) powinni zostać pozbawieni prawa wykonywania zawodu, koniec kropka. Tylko to ich zaboli wraz z konsekwencjami.
Jeśli jakiś streamer potrafi dostać 8 lat zakazu prowadzenia działalności w internecie, publikacji swojego wizerunku (czyli zarobku), to dlaczego lekarz który pośrednio odpowiada za śmierć osób
źródło: 1000019504
Pobierz@MateMizu: prawo nie dotyczy polityków i elitarnych zawodów tak artysta i lekarz. Artystka doda jest najlepszym tego przykladem.
Prawo jest dla ludu czyli klasy robotniczej. Dla nich tak zwana biedota robiąca za miskę ryżu
Prawo jest dla ludu czyli klasy robotniczej. Dla nich tak zwana biedota robiąca za miskę ryżu
- 1
@James2000: Tak, jednak jak już jako motłoch się zjednoczymy w słusznym oburzeniu i decydentom pali się pod dupami (bo wybory za rogiem) to trzeba iść za ciosem i atakować właśnie teraz. Kiedy temat jest grzany, potem każdy będzie miał to w dupie. Machnie ręką i stwierdzi "tak już jest".
Niby ryba psuje się od głowy, ale tu psuje się wręcz od łusek do ości. Tu trzeba realnych prawnych konsekwencji aby
Niby ryba psuje się od głowy, ale tu psuje się wręcz od łusek do ości. Tu trzeba realnych prawnych konsekwencji aby
- 1070
źródło: 1000006985
Pobierz@Afrobiker: widać, że to nie lekarskie auto. Pewnie jakaś Rav4. Za tanie.
- 8
Ja miałem dwie operacje zamiast jednej bo konowal się pomylił przy ocenie stanu przed operacją i potem musiałem rok rehabilitację mieć żeby wrócić do stanu gotowości do właściwej operacji
#polska #lekarz300k #lekarz100k #afera #konowalposting
#polska #lekarz300k #lekarz100k #afera #konowalposting
@future_: mi konował przepisał dwa wykluczające się leki, co przyszpiliło mnie na kilka miesięcy do łóżka i pełny powrót do zdrowia trwał ponad rok
@future_: Przez panią konował omal nie straciłem życia w młodym wieku, miałem wtedy 19 lat. Stwierdziła u mnie zapalenie korzonków, bo nie podskoczyłem z bólu, gdy nacisnęła na prawy bok, co jej zdaniem wykluczalo problem z nerkami. Niecały tydzień później zrobiłem badania prywatnie, z których wynikało, ze coś z nerkami jest bardzo nie tak (krwiomocz, bialkomocz, podwyższona kreatynina). Zostałem przyjęty do szpitala urologicznego praktycznie w ostatniej chwili, jak już miałem
Najlepsze że te 300k na miesiąc płacimy ludziom których 80% czynności można już zastąpić AI i to z korzyścią dla pacjentów. #lekarz100k #lekarz300k #konowalposting
Ma ktoś te grafikę z zarobkami lekarza z Grójca chyba, potem prezydenta usa, gości z cernu nasa it? Nie mogę znaleźć a widziałam dziś gdzieś.#konowalposting #lekarz100k #lekarz300k #humorobrazkowy
@CzarnaAlbinoska: Grafiki nie widziałem
Zarobki miesieczne. Od najwyzszych do najnizszych
1. Ortopeda z Grójca - 60 000 USD
Zarobki miesieczne. Od najwyzszych do najnizszych
1. Ortopeda z Grójca - 60 000 USD
@Nighthuntero ale sie sk/wysyny pasą
- 60
Dobra przestańcie już ujadać. Bo jak lekarze się wkurzą to zaczną wyjeżdżać. W takiej np Norwegii lekarz specjalista może wyciągnąć nawet 54k PLN na miesiąc. Na pewno z otwartymi rękami przyjmą polskich świetnych specjalistów. #praca #pieniadze #lekarze #lekarz100k #lekarz300k #konowalposting
@IntruDroid: warto dodać ze pewnie polowe to podatek mu zabierze rzad Norwegii
@IntruDroid: g---o zrobią xD połowa z nich siedzi tu i nic nie umie bo wygodnie xD z byle konkurencja przegrana
Co jest ważniejsze?
- Życie pacjenta 11.6% (5)
- Dobry sen lekarza 88.4% (38)
To jest naprawdę straszne że taki norweski lekarz musiał się uczyć a teraz zarabia co najwyżej marne 54k na miesiąc. Wstyd dla Norwegów że nie doceniają wybitnych specjalistów. #lekarz300k #pytanie #ankieta #polska
Jakie jest właściwe wynagrodzenie lekarza?
- 300k na miesiąc jak w Polsce 36.8% (7)
- 54k na miesiąc jak w Norwegii 63.2% (12)
Kogo bardziej szanujesz?
- Sprzątaczkę 71.0% (22)
- Lekarza 29.0% (9)
@IntruDroid: Ani ich zawód ani ich zarobki nie zmieniają tego że ich szanuje
17
Nawrocki podpisał reformę PIP. Inspekcja będzie mogła przekształcać umowy.

Projekt nowelizacji ustawy o PIP nadaje jej kompetencje do przekształcania umów cywilnoprawnych w umowy o pracę. Reforma PIP jest powiązana z kamieniem milowym KPO dotyczącym ograniczania segmentacji rynku pracy.
z- 9
- #
- #
- #
- #
- #
- #
6
Doświadczony lekarz

Piotr Latała przedstawia. Jego babcia była lekarzem, może stąd tak umiejętnie zagrał. Filmik ma charakter humorystyczny.
z- 0
- #
- #
Czy 300k na miesiąc dla lekarza to za mało?
- Za mało, on musiał się dużo uczyć 88.1% (37)
- W sam raz 11.9% (5)
1576
Portal randkowy dla lekarzy

Portal randkowy dla lekarzy, żeby się nie musieli mieszać z plebsem. Tylko lekarski chów wsobny. Ile znacie małżeństw, gdzie tylko jedno jest lekarzem? A dzieci?
z- 386
- #
- #
EjAj to przyszłość diagnostyki.
Już teraz ma przewagę nad ludzkimi konowałami. Potrafi np rozpoznawać płeć pacjenta z samego zdjecia rentgenowskiego czego ludzie nie potrafią.
To tylko kwestia czasu.
#lekarz100k #lekarz300k #lekarz1mln
Już teraz ma przewagę nad ludzkimi konowałami. Potrafi np rozpoznawać płeć pacjenta z samego zdjecia rentgenowskiego czego ludzie nie potrafią.
To tylko kwestia czasu.
#lekarz100k #lekarz300k #lekarz1mln
@ZdzislawMarchwicki: lekarz300k
@ForestDruid: w państwie mafijnym rządzą mafie ¯\(ツ)/¯
- 3
@Furox: W Norwegii więcej niż 60k na miesiąc zarabia mniej niż 10% lekarzy i płacą od tego wysokie podatki. W Polsce lekarz ciągnie 300k i jak się okazało trzeba jeszcze wpłacić na fundację żebyś nie zdechł na raka.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...











źródło: 2006
Pobierz