Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko156
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
avikoss
avikoss

avikoss

Dołączył 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 145
  • Znaleziska 142
  • Mikroblog 3
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 5

298

Dolnośląski lekarz zarobił 861 tys. zł w rok

Dolnośląski lekarz zarobił 861 tys. zł w rok

Mirosław Lubiński - lekarz, radny sejmiku dolnośląskiego. Przychod z działalności lekarskiej: 861,247.43 PLN

tomasztomasz1234
z
x.com
dodany: 5 godz. i 56 min temu
  • 24
  • #
    polska
  • #
    dolnyslask
  • #
    lekarski
  • #
    lekarz100k
  • #
    konowalposting
  • #
    zarobki
avikoss
avikoss
avikoss 1 godz. i 25 min temu via Wykop
  • 4
Ehh, w czym problem - Lubiński to jest lekarz medycyny pracy. Badanie przy pracy biurowej to jest ca 150 zł, inne do nawet 500. W Polsce jest 14 mln pracowników a 2 tysiące lekarzy medycyny pracy. Więc jeśli jakaś przychodnia ma liczne umowy z pracodawcami to jest w stanie nagonić takiemu lekarzowi parę tysięcy pacjentów rocznie. On zdaje się nie pracuje w szpitalu, rozumiem, że teraz się podniecamy kwotami?
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1419

Będziemy zdy--ać w kolejkach? Rząd tnie kierunki lekarskie!

Będziemy zdy--ać w kolejkach? Rząd tnie kierunki lekarskie!

To nie żart. Ministerstwo Zdrowia wyhamowuje tempo rozwoju studiów lekarskich. Resort nie planuje już ani dalszego zwiększania liczby miejsc, ani nowych kierunków. W kolejnych latach limity mogą nawet zacząć spadać. "Nie ma potrzeby". Czy przyjdzie nam zdy--ać w kolejkach do lekarzy milionerów?

Z_dupy_strzelec
z
rynekzdrowia.pl
dodany: 4 godz. i 46 min temu
  • 177
  • #
    lekarz100k
  • #
    lekarz500k
  • #
    zdrowie
  • #
    medycyna
  • #
    polska
avikoss
avikoss
avikoss 1 godz. i 52 min temu via Wykop
  • 1
Po pierwsze nie tnie, tylko nie będzie zwiększać w nieskończoność.
Po drugie, być może Państwo się nie orientują ale kształcenie lekarza specjalisty nie trwa 3 lata tylko 10 lat, łącznie ze studiami. To są studia praktyczne i nie da się skokowo zwiększyć ani kadry ani zaplecza do kształcenia umiejętności praktycznych. Operowania człowieka czy wykonywania zabiegów nie da się nauczyć z książki - musi być ktoś, kto ten proces nadzoruje i również dlatego
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

944

Polska powinna postawić na medyczną AI, zanim zabraknie lekarzy

Polska powinna postawić na medyczną AI, zanim zabraknie lekarzy

Pacjenci coraz częściej oceniają empatię sztucznej inteligencji wyżej niż realnych lekarzy, a poziom błędów wyspecjalizowanych modeli medycznych spada do pojedynczych cyfr. Autor przekonuje, że to państwo, a nie korporacje, powinno odpowiadać za wdrożenie AI w polskiej medycynie.

real_scoria
z
innpoland.pl
dodany: przedwczoraj, 12:09:18
  • 142
  • #
    medycyna
  • #
    ai
  • #
    polska
  • #
    technologia
  • #
    zdrowie
  • #
    lekarze
avikoss
avikoss
avikoss przedwczoraj, 20:37:02 via Wykop
  • 1
To są tylko mrzonki. Pozostaje kwestia odpowiedzialności za ewentualne błędy medyczne. W US, co prawda nie w medycynie, ale w dziedzinach poza nią ubezpieczyciele masowo zaczynają stosować klauzule wyłączające odpowiedzialność za błędy generatywnej AI. Jeśli chodzi o medycynę to w US sądy i ubezpieczyciele stosują doktrynę learned intermediary, co oznacza, że to lekarz ma obowiązek zweryfikować każdą odpowiedź AI przed podjęciem decyzji. Ubezpieczyciele obejmują lekarzy ubezpieczeniem ale warunkowo - algorytm musi
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

2032

Kontrakty lekarzy do sprawdzenia. Rzecznik Praw Pacjenta skierował sprawę do NIK

Kontrakty lekarzy do sprawdzenia. Rzecznik Praw Pacjenta skierował sprawę do NIK

Rzecznik Praw Pacjenta wskazał Najwyższej Izbie Kontroli, aby w 2027 r. przyjrzała się m.in. płacom i pracy medyków na kontraktach B2B. - I nie chodzi o spór z lekarzami, a o sprawdzenie, czy organizacja pracy nie wpływa negatywnie na pacjentów, w tym na dostępność i bezpieczeństwo leczenia - wyjaśn

airaG
z
rynekzdrowia.pl
dodany: 21.06.2026, 16:22:12
  • 63
  • #
    nik
  • #
    zdrowie
  • #
    nfz
  • #
    sluzbazdrowia
  • #
    polska
avikoss
avikoss
avikoss 22.06.2026, 16:32:46 via Wykop
  • 1
@Wookie2020: dla lekarza, który się samowolnie oddalił z dyżuru: od 3 mies do 5 lat z KK, do tego odpowiedzialność zawodowa do pozbawienia prawa wykonywania zawodu włącznie + ew roszczenia cywilne, jeśli w trakcie coś się stanie pacjentowi (była już taka sprawa, ale długo trwała - lata - i wyrok nie jest prawomocny)
avikoss
avikoss
avikoss 22.06.2026, 16:36:55 via Wykop
  • 0
@Endrula83: Ale wiesz, że obecnie nie ma 100% obłożenia na kierunkach specjalizacyjnych, nie? Nie ma chętnych. A wiesz czemu nie ma chętnych??

350

Polskie kopalnie pójdą za bezcen. Były miliardy zysków; jest bankructwo

Polskie kopalnie pójdą za bezcen. Były miliardy zysków; jest bankructwo

Związkowcy z Jastrzębskiej Spółki Węglowej ostrzegli przed nieuchronną upadłością spółki w nietypowym manifeście. Konflikt interesów, zarzuty o rażące zaniechania i widmo przejęcia strategicznych aktywów przez obcy kapitał. To nie kolejny rutynowy spór płacowy, ale otwarta walka o przetrwanie kluczo

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 22.06.2026, 07:21:37
  • 123
  • #
    slask
  • #
    polska
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
  • #
    wydarzenia
  • #
    wykop
avikoss
avikoss
avikoss 22.06.2026, 15:51:10 via Wykop
  • 1
@ragnarok-asgartus: Ale kolega ogarnia, że jedni wyciągają węgiel z 1000m a inni mają go na wierzchu prawie, tak?
Na zdjęciu kopalnia odkrywkowa Olive Downs i to jest węgiel koksujący. Podziałka dla skali.
avikoss - @ragnarok-asgartus: Ale kolega ogarnia, że jedni wyciągają węgiel z 1000m a...

źródło: obraz

Pobierz

3159

Oświadczenie lekarza z Zawiercia

Oświadczenie lekarza z Zawiercia

5,5 mln zł przychodu, całą KAMIENICĘ, dom, 6 "mieszkań" i 2,6 mln zł środków pieniężnych. W niedużym mieście!

tomasztomasz1234
z
x.com
dodany: 21.06.2026, 10:38:31
  • 266
  • #
    polska
  • #
    zawiercie
  • #
    konowalposting
  • #
    lekarski
  • #
    lekarz100k
  • #
    zarobki
avikoss
avikoss
avikoss 22.06.2026, 07:40:31 via Wykop
  • 1
@madero: Budżet NFZ w 2026 roku jest rekordowy - 217 mld z czego ponad 184 to jest składka zdrowotna. Na świadczenia zdrowotne idzie 201 mld, z czego (strzelam) ok 40% beneficjenci kasy za świadczenia przeznaczają na koszty osobowe (cały personel a nie tylko lekarzy). Co z resztą to już jest pytanie do AOTMiT - szef NFZ właśnie stracił tam stanowisko szefa Rady ds Taryfikacji. Wielokrotnie o tym wcześniej pisałem -
avikoss
avikoss
avikoss 22.06.2026, 07:45:19 via Wykop
  • -1
@jamajskikanion: Mieszkania podrożały z powodu inflacji oraz PISoskiego programu dopłat z budżetu, który to będzie kosztować podatnika 16 mld PLN do ca 2034
avikoss
avikoss
avikoss 22.06.2026, 07:50:54 via Wykop
  • 0
@ArnoldZboczek: Odróżniasz przychód od dochodu?
avikoss
avikoss
avikoss 22.06.2026, 07:54:42 via Wykop
  • 0
@NieWiemWiecSieWypowiem: Sąsiad pracuje jako chefarzt czyli ordynator kardiologii w szpitalu "powiatowym" w mieścinie 15 tysięcy mieszkańców w Niemczech. Pomijając, że kardiologia jest raczej lepiej płatna niż inne specjalizacje tam, zaręczam, że średnie zarobki polskich specjalistów nie mają podejścia do niemieckich. Tam jeśli taki zabiegowiec nie ma 200k w euro to znaczy, że się słabo stara albo już nie musi, bo mu wystarczy...
avikoss
avikoss
avikoss 22.06.2026, 09:11:51 via Wykop
  • 3
@TompsonzPolski: Ale czytałeś w ogóle o co chodzi? To jest właściciel NZOZ z kilkoma przychodniami i pracownią endoskopii w szpitalu. Miał już CBA na karku, nic nie znaleźli.
avikoss
avikoss
avikoss 22.06.2026, 09:46:34 via Wykop
  • 0
@TompsonzPolski: Ale to jest jego wina, że endoskopia byłą nielimitowana i wykonywał badanie przesiewowe z programu profilaktyki i ktoś do niego tylu pacjentów kierował? Była taka możliwość to pacjenci to wykorzystywali, jest potrzeba - jest usługa. Co w tym nielegalnego? Ktoś mu tylu nakierował pacjentów a ktoś inny tak a nie inaczej wycenił świadczenia oraz uznał, że nie będzie ich limitować bo to niebezpiecznie politycznie. To co miał powiedzieć -
avikoss
avikoss
avikoss 22.06.2026, 11:19:12 via Wykop
  • 0
@spac_jesc_pracowac: To oczywiste, że sytuacja jest patologiczna. Jak również patologiczne jest to, że ktoś myśli (również w rządzie), że urządzanie medialnej nagonki na beneficjentów tej patologii zamiast jej ukracanie będzie skutecznym remedium na deficyt w budżecie NFZ. Ale tak jest przecież prościej, afera przykrywa aferę, gawiedź jest rozgrywana prostymi chwytliwymi hasłami i rysowaniem linii podziałów a wkrótce będzie tylko gorzej....

1289

Premier Wielkiej Brytytanii Keir Starmer podał się do dymisji

Premier Wielkiej Brytytanii Keir Starmer podał się do dymisji

Keir Starmer zrezygnował ze stanowiska premiera Wielkiej Brytanii po spadku poparcia w kraju i szeregu problemów gospodarczych, które doprowadził do nawoływań o jego ustąpienie.

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 22.06.2026, 09:09:57
  • 199
  • #
    wydarzenia
  • #
    swiat
  • #
    informacje
  • #
    wiadomosci
  • #
    polityka
avikoss
avikoss
avikoss 22.06.2026, 10:08:25 via Wykop
  • 3
"... all of them ambitiuos men, clever men, brilliant men. Not one has lasted the course. The've either been too old, too ill or too weak. A confederacy of elected quitters..."
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

387

5-6 tysięcy lekarzy zarabia ponad 100 tys. zł. Ekspert ocenia propozycje rządu

Ustawa o jawności zarobków lekarzy, którą szykuje koalicja, jest dziurawa i niczego nie zmieni - ocenia ekspert od finansowania ochrony zdrowia. Jego zdaniem 5-6 tys. lekarzy-milionerów to nie patologia, lecz legalny efekt systemu. A dziura w finansach sięga już 16,8 mld zł.

airaG
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 21.06.2026, 14:20:58
  • 50
  • #
    nfz
  • #
    lekarz
  • #
    polityka
  • #
    pieniadze
  • #
    afera
  • #
    szpital
avikoss
avikoss
avikoss 22.06.2026, 09:41:02 via Wykop
  • 0
@Makavlani: Wszystko kulą w płot.
1. Deregulacja systemu - na wielu oddziałach jest po prostu za dużo personelu, który ma płacone urzędowo.
2. Koszyki świadczeń wymagają konkretnych specjalności, co podbija ich "wycenę" na rynku - szpitale niepotrzebnie o nie konkurują
3. Koncentracja niektórych świadczeń "ustawowo" - teraz niektóre szpitale (zwłaszcza powiatowe) walczą kasą publiczną o niektóre specjalności, bo te są wysoko wyceniane, a nie dlatego, że są na jakimś terenie

284

Zełenski grozi Białorusi potężnym atakiem i daje 7 dni na reakcję

Zełenski grozi Białorusi potężnym atakiem i daje 7 dni na reakcję

Prezydent Ukrainy zażądał od Łukaszenki usunięcia rosyjskich przekaźników z Białorusi, które służą do koordynowania atak

jaros69-ja
z
geekweek.interia.pl
dodany: 19.06.2026, 18:24:27
  • 82
  • #
    wojna
  • #
    ukraina
  • #
    russiahateclub
  • #
    bialorus
  • #
    lukaszenka
  • #
    polityka
avikoss
avikoss
avikoss 20.06.2026, 19:25:44 via Wykop
  • -1
W sumie z takiego Witebska jest głupie 450km do Moskwy a do Leningradu 500. Zmiana władzy w Białorusi kompletnie zmieniłaby obraz wojny i sytuację dla russkich
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

2430

Nawet 350 000 zł/miesiąc. Tyle zarobił z pieniędzy podatników najdroższy lekarz

Nawet 350 000 zł/miesiąc. Tyle zarobił z pieniędzy podatników najdroższy lekarz

Najwyższe pojedyncze faktury wystawione przez lekarzy zatrudnionych w publicznej ochronie zdrowia opiewają na 300-350 tys. zł miesięcznie - dowiedziała się "Rz". Zbierająca dane agencja niedługo zacznie gromadzić informacje o zarobkach po numerze PESEL, ale w przepisach jest luka, która pozwala na u

hitxol
z
rp.pl
dodany: 19.06.2026, 15:30:59
  • 206
  • #
    lekarz100k
  • #
    medycyna
  • #
    polska
  • #
    lekarz
  • #
    afera
  • #
    konowalposting
avikoss
avikoss
avikoss 20.06.2026, 14:34:00 via Wykop
  • 1
@Ravd: Rozwiń proszę: "rozwój infrastruktury klinicznej i dostęp do staży"
avikoss
avikoss
avikoss 20.06.2026, 14:46:38 via Wykop
  • 0
@P_i_o_t_R: etam, jak kraj długi i szeroki lekarze zakładają spółdzielnie i wtedy szpital ma umowę z podmiotem prawnym a nie pojedynczym lekarzem, trzeba byłoby wprowadzić jawność wszelkich umów szpitali z wszystkimi podmiotami i wtedy dopiero szambo wybije... Słyszałem raz o sytuacji, gdzie dostawca sprzętu do szpitala (drogiego, za miliony) dostał wymóg integracji swojego sprzętu z miejscowym systemem i dostawca tegoż systemu uznał, że ponieważ nie biednego nie trafiło (i w
avikoss
avikoss
avikoss 20.06.2026, 14:50:10 via Wykop
  • 0
@Lech1990: Lekarzy w publicznej strefie jest 100 tysięcy a przywołujesz jakieś pojedyncze przypadki. Jestem bardzo ciekaw czego się zdoła dowiedzieć AOTMiT zanim wszyscy lekarze się zrzeszą w spółdzielniach, ostatnio jak sprawdzali to znaleźli mniej niż 700 przypadków kwot zbliżonych do miliona rocznie.
avikoss
avikoss
avikoss 20.06.2026, 19:07:41 via Wykop
  • 0
@Lech1990: może gdybyś miał to być wiedział, że lekarze np. w Niemczech są w stanie zarobić duużo więcej kasy niż taka średnia w Polsce. Sąsiad paręnaście lat temu wyjechał do Niemiec, bo zablokowano mu specjalizację z urologii. Bez żadnego problemu zrobił tam specjalizację a potem drugą, został zabiegowym kardiologiem a po kolejnych latach został ordynatorem kardiologii zwykłego powiatowego szpitala w miejscowości z 15 tysiącami mieszkańców. Z ciekawości zapytałem go niedawno

1185

Biedni lekarze już kupują artykuły. Panie, tak się nie da żyć!!

Biedni lekarze już kupują artykuły. Panie, tak się nie da żyć!!

Psychiatrom coraz częściej trafiają się lekarze uzależnieni od benzodiazepin, opioidów i środków przeciwlękowych. Mówią

GorlockTheImmoral
z
newsweek.pl
dodany: 20.06.2026, 13:57:42
  • 120
  • #
    afera
  • #
    polska
avikoss
avikoss
avikoss 20.06.2026, 17:04:32 via Wykop
  • -18
@Detharon: Panamera i 12 mieszkań przy średniej 24k dla specjalisty? Czy całe 100k lekarzy ma takie auto i tyle mieszkań? W Sejmie znajdziemy większych graczy, np. Mentzen ma 10 mln w bitcoinach, ale jakoś krzyku nie ma : olaboga, dostajo 18k miesięcznie i mają gdzieś wyborców...
avikoss
avikoss
avikoss 20.06.2026, 18:17:22 via Wykop
  • 0
@El_Trufel: Ale chcesz powiedzieć, że 100 tysięcy lekarzy oszukuje podatnika?

455

Nie boi się pan, że przez afery w służbie zdrowia przegracie wybory?

Nie boi się pan, że przez afery w służbie zdrowia przegracie wybory?

Wiceminister zdrowia: -Afery są do przeżycia, bo jedna afera przykrywa drugą i tak dalej...

alibaski
z
streamable.com
dodany: 18.06.2026, 09:28:04
  • 98
  • #
    zdrowie
  • #
    polska
  • #
    konowalposting
  • #
    polityka
avikoss
avikoss
avikoss 20.06.2026, 17:11:51 via Wykop
  • -1
@IronHide: i konfederacja, nie zapominajmy o partiach finansowanych z rossji też!

1070

Salonik VIP w Gliwicach. Straż miejska w akcji

Salonik VIP w Gliwicach. Straż miejska w akcji

Wydzielone pomieszczenie, zastawiony stół i Straż Miejska pilnująca drzwi przed mediami. Podczas wczorajszej sesji Rady Miejskiej w Gliwicach przygotowano zamknięty poczęstunek dla urzędników i radnych. Z luksusów nie mogli skorzystać obecni na miejscu mieszkańcy.

jassssss
z
youtube.com
dodany: 20.06.2026, 07:08:21
  • 161
  • #
    ko
  • #
    po
  • #
    budka
  • #
    osmiorniczki
  • #
    trzaskowski
  • #
    tusk
avikoss
avikoss
avikoss 20.06.2026, 11:59:26 via Wykop
  • 9
@tomasz-aleksander-barania: Miastem rządzi rada miejska a prezydent(ka) nim zarządza
avikoss
avikoss
avikoss 20.06.2026, 12:05:16 via Wykop
  • 6
@DuchZoliborza: Dodajmy, że ta sesja trwała jakieś 12-13h i skończyła się w nocy, więc to naprawdę nie jest nic wyjątkowego i bulwersującego, że został zorganizowany jakiś catering. Mieli skakać do żabki na hotdoga w trakcie, czy jak?
avikoss
avikoss
avikoss 20.06.2026, 12:07:04 via Wykop
  • 19
@ElCidX: To była sesja absolutoryjna rady miasta Gliwice 18.06, zaczęła się o 13tej i trwała do nocy, jakieś 12-13h
avikoss
avikoss
avikoss 20.06.2026, 12:09:29 via Wykop
  • 13
@Ociec2: To jest ratusz miejski, posiedzenie rady miasta, (absolutoryjne), z dużym udziałem mieszkańców, transmitowane na żywo (kilka tys oglądających) - kto miał tam być i pilnować porządku? Wojsko?
avikoss
avikoss
avikoss 20.06.2026, 14:18:01 via Wykop
  • -5
@DuchZoliborza: Myślę, że tu się nikt nie pruje. Autorem tego filmiku "niezależny" serwis tarnogorski.info, którego założycielem jest Łukasz Dudek i na którego łamach próżno znaleźć krytykę innych partii niż Lewica, PO i PIS - których to partii kolega Dudek nie krytykuje, to sobie sami możemy wydedukować drogą eliminacji. A ludzie łykają na YT tę propagandę jak pelikany... Kolega chyba na jakichś zagranicznych uczelniach z dziennikarstwa kształcony, ale w takiej zagranicy,

471

Zarobił ponad 3 mln zł brutto w 2025 roku. Kieruje dwoma zadłużonymi placówkami.

Zarobił ponad 3 mln zł brutto w 2025 roku. Kieruje dwoma zadłużonymi placówkami.

W oświadczeniu lekarz wykazał, że posiada około 900 tys. zł oszczędności w złotówkach oraz 60 tys. w dolarach amerykańskich. Do jego majątku należą ponadto udziały w domu i trzech mieszkaniach, dwa samochody oraz jacht. Jak wiadomo, placówki, którymi zarządza, borykają się z problemami finansowymi.

Dentoray
z
biznes.interia.pl
dodany: 17.06.2026, 13:03:17
  • 21
  • #
    medycyna
  • #
    polityka
  • #
    polska
  • #
    lekarz
  • #
    lekarz100k
  • #
    praca
avikoss
avikoss
avikoss 17.06.2026, 21:29:43 via Wykop
  • 0
@fiaslnfilrangve: No właśnie nie z tego. Jak policzysz tych wszystkich milionerów lub prawie milionerów to nie znajdziesz ich więcej niż 1000. Zakładając z grubsza, że zarabiają o 50k PLN "za dużo" to roczne "oszczędności" wyniosą 600 mln. Drugie 600 mln to są rzekome oszczędności z ograniczenia nadwykonań w diagnostyce obrazowej. Robi się sporo, ale w 2026 dziura w budżecie NFZ wyniesie +20 miliardów, więc tego typu porządki pozostaną bez wpływu

524

Zakopane płody w Lutoryżu. W tle długi, arabski gah oraz fajnopolactwo

Zakopane płody w Lutoryżu. W tle długi, arabski gah oraz fajnopolactwo

"Była barwną postacią, ubierała się w specyficzny sposób, miała kolorowe włosy, była bardzo dowcipna. Nigdy bym nie przypuszczał, że coś takiego mogłoby się zdarzyć" - opisuje znajomy zatrzymanej. Na takie farbowane feminazistki trzeba uważać najbardziej.

Sztajmes_Nikczemny_Szlifierz
z
o2.pl
dodany: 17.06.2026, 06:23:41
  • 108
  • #
    polska
  • #
    lekarz
  • #
    aborcja
  • #
    pieklokobiet
  • #
    p0lka
  • #
    rozowepaski
avikoss
avikoss
avikoss 17.06.2026, 11:59:51 via Wykop
  • 5
@Radkovich: Pracowałem raz w szpitalu o wysokiej referencyjności i w jednej z jednostek organizacyjnych pracowała profesor o wielkiej wiedzy, doskonały specjalista oraz nauczyciel, niestety bardzo złośliwym, narcystyczno-histerycznym charakterze, bardzo wymagająca. Potrafiła w białych rękawiczkach zniszczyć psychikę młodszych od siebie i wysyłać ludzi do psychiatryka. Taka Dolores Umbridge tylko na sterydach i bardziej złośliwa. Nosiła tylko dwa kolory "bojowe" - wściekły róż oraz platynowy błękit, na zmianę, również tak farbowała włosy

2248

Gliwicki onkolog zarobił ponad 1 mln zł w rok

Gliwicki onkolog zarobił ponad 1 mln zł w rok

Zbigniew Wygoda - lekarz, radny miasta Gliwice. Łączny dochod z działalności lekarskiej ~ 1,024,636 PN

tomasztomasz1234
z
x.com
dodany: 15.06.2026, 19:44:50
  • 188
  • #
    polska
  • #
    lekarski
  • #
    konowalposting
  • #
    lekarz
  • #
    lekarz100k
  • #
    medycyna
avikoss
avikoss
avikoss 16.06.2026, 06:00:59 via Wykop
  • 1
@kondor_20_zglos_sie: Pisząc zwykły lekarz masz na myśli Zbigniewa Wygodę?
avikoss
avikoss
avikoss 16.06.2026, 06:03:08 via Wykop
  • 0
@PapaSar: Akurat z PO to on się pokłócił dawno i rzucił legitymacją ostatecznie w 2020
avikoss
avikoss
avikoss 16.06.2026, 06:04:25 via Wykop
  • 10
@zenozed5000: Może pogadaj z jego pacjentami, bo akurat Wygoda nie jest anonimowym w Gliwicach (i nie tylko) lekarzem onkologiem. Nie słyszałem złego słowa od jakichś 15 lat
avikoss
avikoss
avikoss 16.06.2026, 14:12:09 via Wykop
  • 1
@klicek: W zasadzie tak, tylko nie od 5tej a od 3ciej, nie 10 tylko 14h i nie na lekarza tylko na Pana Pacjenta "co mu się należy bo całe życie składki płacił..."
avikoss
avikoss
avikoss 16.06.2026, 17:16:41 via Wykop
  • -2
Konia z rzędem jak się ktoś doczytał za jaki to rok to zeznanie, jak chciałem to zweryfikować to na stronie UM Gliwice kompletnie inne kwoty. Czysta manipulacja...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

avikoss
avikoss
avikoss 16.06.2026, 17:18:09 via Wykop
  • 0
@Naczelny_Przegryw_Polski: Zarobki lekarzy są normalne, tylko wszyscy inni mają chore (no może z wyjątkiem górników - nie wiem, nie znam się)
avikoss
avikoss
avikoss 16.06.2026, 17:19:43 via Wykop
  • 0
@MatkaGracz: Proponuję zapoznanie się z informacją fiskusa ile w ogóle osób w Polsce osiąga przychody kwalifikujące ich do najwyższej skali podatkowej.
avikoss
avikoss
avikoss 16.06.2026, 17:21:13 via Wykop
  • 0
@ly000: Pracujesz na 8h czy w innym systemie + dyżury świątek-piątek?
avikoss
avikoss
avikoss 16.06.2026, 17:22:03 via Wykop
  • -1
@johann_10: Akurat ten na speckę z nuklearnej, to jeszcze musiała być fizyka i to nie w liceum...
avikoss
avikoss
avikoss 16.06.2026, 17:23:02 via Wykop
  • 0
@dark5: Akurat Zbigniew Wygoda wystąpił sam z platformy z 5 lat temu...
avikoss
avikoss
avikoss 16.06.2026, 17:24:56 via Wykop
  • -1
@titu: bzdura, rzucił legitymacją 5 lat temu
avikoss
avikoss
avikoss 16.06.2026, 17:26:20 via Wykop
  • 0
@FeyNiX: I to są aktualne dane?

805

Tak kierowca zabił dziecko z tatą w Bardzie

Pokaż treści 18+

Tak kierowca zabił dziecko z tatą w Bardzie

Do sieci trafiło nagranie tragicznego wypadku, który spowodował kierowca w Bardzie. Jechał z dużą prędkością.

DriveSpace
z
brd24.pl
dodany: 13.06.2026, 13:58:53
  • 210
  • #
    polska
  • #
    wypadek
  • #
    polskiedrogi
  • #
    wydarzenia
  • #
    kierowcy
  • #
    policja
avikoss
avikoss
avikoss 13.06.2026, 23:34:02 via Wykop
  • 0
@jutubowy_kot: Art. 79 ust. 8 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. o kierujących pojazdami:

„W przypadku gdy w orzeczeniu lekarskim zostały stwierdzone przeciwwskazania zdrowotne do kierowania pojazdem albo wynikające ze stanu zdrowia ograniczenia, o których mowa w ust. 3, uprawniony lekarz przesyła jego kopię:
jednostce wykonującej ponowne badanie, jeżeli osoba złożyła wniosek o przeprowadzenie ponownego badania lekarskiego;
staroście właściwemu ze względu na miejsce zamieszkania osoby badanej, po upływie 14

19

Europejczycy nie ufają chińskim i rosyjskim routerom. Badanie YouGov

Europejczycy nie ufają chińskim i rosyjskim routerom. Badanie YouGov

Badanie YouGov objęło ponad 16 tys. osób w 14 europejskich krajach, w tym w Polsce. Wyniki pokazują, że zaufanie do routerów zależy nie tylko od parametrów technicznych, ale też od kraju pochodzenia producenta.

d4nello
z
menworld.pl
dodany: 11.06.2026, 21:59:52
  • 19
  • #
    ciekawostki
  • #
    technologia
  • #
    komputery
  • #
    internet
  • #
    chiny
  • #
    rosja
avikoss
avikoss
avikoss 13.06.2026, 10:12:37 via Wykop
  • 1
@Wouxus: 我们也感到非常高兴!

1852

Lekarz rodzinny zarobił 760k rocznie

Lekarz rodzinny zarobił 760k rocznie

"Maciej Bonna - lekarz rodzinny, Chojnice. Przychód 760k."

tomasztomasz1234
z
x.com
dodany: 12.06.2026, 20:33:05
  • 367
  • #
    polska
  • #
    lekarski
  • #
    konowalposting
  • #
    lekarz100k
  • #
    medycyna
  • #
    zarobki
avikoss
avikoss
avikoss 13.06.2026, 10:06:27 via Wykop
  • -1
@thurisaz1982: Miałem kolegę psychiatrę, który pracował w dużym szpitalu na oddziale, przyjmował prywatnie bardzo niewielu pacjentów. Postawił w kilka lat dom rodzinie i kochance. I to w ogóle nie z podatków naszych, tylko za kasę od firm farmaceutycznych, bo prowadził dla nich badania nad lekami. Z praktyki rodzinnej to się nie da raczej osiągnąć 760k przy stawkach NFZ, musi jakoś inaczej sobie organizować przychód. W ogóle osób osiągających takie przychody

423

Ukraińcy mielą dziennie 1300 kacapów

Ukraińcy mielą dziennie 1300 kacapów

Siły Obrony Ukrainy zniszczyły 1300 okupantów w ciągu doby, a także 350 pojazdów i 80 systemów artyleryjskich. Straty Rosji ponad 1,38 mln

PIAN--A_A--KTYWNA
z
112.ua
dodany: 12.06.2026, 07:04:33
  • 163
  • #
    wojna
  • #
    ukraina
  • #
    rosja
avikoss
avikoss
avikoss 12.06.2026, 12:13:08 via Wykop
  • 1
@SnieznyKoczkodanZwanyRowniezYeti: Niestety russkie spuszczali do Bajkału sporo syfu, niektóre jego części są martwe biologicznie. Kiedyś to analizowałem i wyszło mi, że najlepiej się przenieść nad kanadyjski brzeg Pacyfiku, na północ od Vancouver, ociepli się tam najmniej, bo tam jest zimny prąd.
avikoss
avikoss
avikoss 12.06.2026, 12:15:11 via Wykop
  • -5
@CCH5OH: są odcinki bronione przez zautomatyzowane stanowiska ogniowe i tam stosunek strat jest nawet 1:10, przeciętnie 1:5 a na trudnych odcinkach 1:3.
avikoss
avikoss
avikoss 12.06.2026, 12:20:08 via Wykop
  • -7
@Arizona221: Ostatnio mielą coraz więcej, na początku roku było ok 900 i stwierdzili, że odcięcie logistyki oraz polowanie na ludzi spowoduje, że front sam się złoży prędzej czy później... Widać, że to działa w przypadku obrony ppl, coraz łatwiej przenikają na dalsze odleglości. Wprowadzenie za pół roku-rok nowszych wersji pocisków FP może spowodować efekt domina i Krym sam się wyzwoli.
avikoss
avikoss
avikoss 12.06.2026, 17:15:56 via Wykop
  • 0
@SnieznyKoczkodanZwanyRowniezYeti: Można jeździć z Berlina Wschodniego do Zachodniego i odwrotnie
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Strona 1 z 4
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 16.06.2026

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking