i wyjdą na tym często lepiej niż nie jeden #programista15k
a prace znajdą w każdym mieście gdzie jest ośrodek zdrowia czy szpital
https://kielce.naszemiasto.pl/czepkowanie-absolwentow-pielegniarstwa-akademii-nauk-stosowanych-imienia-profesora-edwarda-lipinskiego-w-kielcach-zobacz-zdjecia/ar/c14p2-29086215



























To dodawaj kontekst bo dla normalnego człowieka praca oznacza średnio 168 h w miesiącu.
Miesiąc ma 720 h to można zarobić nawet 60 tys
A w Biedronce jak weźmiesz 3 etaty to zarobisz 3x więcej niż kasjer Lidla. Niebywałe