Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko193
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Kry00

Kry00

Dołączył 11 lat i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 7748
  • Znaleziska 5156
  • Mikroblog 2592
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 49

373

Imparato ostrzega: Cele emisyjne CO2 to wyrok dla europejskiej motoryzacji

Imparato ostrzega: Cele emisyjne CO2 to wyrok dla europejskiej motoryzacji

Europa musi zmienić szkodliwe przepisy! Jean-Philippe Imparato, jeden z kluczowych menedżerów Stellantis, nie owijał w bawełnę podczas spotkania z dziennikarzami na salonie samochodowym w Monachium. Cele redukcji emisji w obecnym kształcie są zabójcze dla europejskiej branży podkreślił

francuskie
z
francuskie.pl
dodany: 08.09.2025, 13:02:30
  • 96
  • #
    samochody
  • #
    motoryzacja
  • #
    europa
Kry00
Kry00 09.09.2025, 05:38:46 via Android
  • 8
@Dawid_Kwlk oczywiście że będą. Jeśli mają do wyboru: Europa zarobi setki miliardów euro, albo oni jako osoba dostaną łapówki np po 100milionow, to myślisz że co wybiorą? Wystarczyłoby jednego dnia znieść te debilne ograniczenia i podatki które są nakładane na każdy aspekt naszego życia, od biletów lotniczych, przez prąd, po samochody. Nagle okazałoby się że wszystko może być tańsze o 1/3. Każdy kupiłby wiecej, fabryki by ruszyły itp. Aaale nie po

405

Trzech zatrzymanych to dzieci. Ofiara nie żyje. Linia obrony rozwala

Pokaż treści 18+

Trzech zatrzymanych to dzieci. Ofiara nie żyje. Linia obrony rozwala

Od ponad roku Sąd Rodzinny w Sosnowcu ustala, kto jest winien tragicznej śmierci Marcina Mizi (28 l.). Linia obrony: wszyscy kopali, więc nie wiadomo kto konkretnie kopał najbardziej i kto mógł zabić?

noiseXterror
z
fakt.pl
dodany: 26.08.2025, 15:25:23
  • 45
  • #
    polska
  • #
    policja
  • #
    wydarzenia
  • #
    prawo
  • #
    kryminalne
  • #
    ciekawostki
Kry00
Kry00 27.08.2025, 04:27:27 via Android
  • 17
@Arizona221 bo sami sedziowie to taka sama albo i jeszcze większą patola, tyle że mają immunitet i komplet zębów.

894

Lekarz pracuje ponad 20h dziennie (600h miesięcznie) w publicznym szpitalu

Lekarz pracuje ponad 20h dziennie (600h miesięcznie) w publicznym szpitalu

- w styczniu 636 godziny (20,5/dzień), - w lutym 514 godzin (18,4/dzień), - w marcu 664 godziny (21,4/dzień), - w kwietniu 544 godzin (18,1/dzień), - w maju 675 godzin (21,8/dzień), - w czerwcu 643 godziny (21,4/dzień). Koszt: 0,5 mln zł w pierwszym półroczu

tomasztomasz1234
z
x.com
dodany: 22.08.2025, 08:38:29
  • 239
  • #
    lekarski
  • #
    afera
  • #
    polska
  • #
    medycyna
  • #
    zdrowie
  • #
    ciekawostki
Kry00
Kry00 22.08.2025, 14:06:47 via Android
  • 5
@viNci_ ej ej ej, a co to za niedemokratyczne pomysły????!!!!! Nie ufasz im??????!!!

2937

UEFA ukarała, ale TYLKO Raków. W przypadku klubu z Izraela cały czas bada sprawę

Pokaż treści 18+

UEFA ukarała, ale TYLKO Raków. W przypadku klubu z Izraela cały czas bada sprawę

Łączna kara 40 tys. za materiały pirotechniczne i głoszenie treści nieodpowiednich dla wydarzenia sportowego. Tfu.

Makavlani
z
sport.pl
dodany: 21.08.2025, 13:47:16
  • 142
  • #
    4konserwy
  • #
    pilkanozna
  • #
    uefa
  • #
    sport
  • #
    zydkrecikorba
  • #
    bekazlewactwa
Kry00
Kry00 21.08.2025, 22:36:56 via Android
  • 3
@Tarczownik gdyby nie pieniadze i wpływy to to ich niby państwo zostałoby zaorane przez sąsiadów w tydzień.

428

Gigantyczny plan Wietnamu za 50 mld dolarów. Powstanie lotnisko większe niż CPK

Gigantyczny plan Wietnamu za 50 mld dolarów. Powstanie lotnisko większe niż CPK

Wietnam zawstydził polski CPK. Ambitna inwestycja tego azjatyckiego państwa przyćmiewa nawet pierwotny plan CPK i realizuje ją Państwo, którego PKB stanowi połowę PKB Polski.

ObserwatorGospodarczy
z
obserwatorgospodarczy.pl
dodany: 20.08.2025, 12:35:01
  • 180
  • #
    wietnam
  • #
    lotnictwo
  • #
    inwestycje
  • #
    ekonomia
  • #
    azja
Kry00
Kry00 21.08.2025, 07:12:56 via Android
  • -6
@mamacipa z tych 101milionow 3/4 nigdy nie opuściło swojej wioski i cały ich dobytek mieści się w jednym tobołku. Na bank skorzystają z lotniska i poleca w świat.

389

Tragiczny wypadek na Podkarpaciu.

Pokaż treści 18+

Tragiczny wypadek na Podkarpaciu.

Tragiczny wypadek na Podkarpaciu! Nie żyją 3 osoby, w tym 12-letnie dziecko. Sprawcą był pijany kierowca autolawety

rybak_fischermann
z
rmf24.pl
dodany: 18.08.2025, 20:51:38
  • 63
  • #
    kierowcy
  • #
    wypadek
  • #
    policja
  • #
    polska
  • #
    alkohol
  • #
    podkarpacie
Kry00
Kry00 19.08.2025, 15:35:48 via Android
  • 0
@crejzus nie trzeba kary śmierci. Wystarczy za złapanie z ponad 0,2 promila bezwzględna odsiadka 1tydzien, prawo zabrane na pół roku i 10k zł kary. Przy złamaniu zakazu prowadzenia bezwzględna odsiadka na miesiąc i przedłużenie zakazu prowadzenia na rok i 20k zł kary. Za każdym razem za złapanie na prowadzeniu po pijaku zabrane auto i licytacja. Nie twoje auto, trudno, dochodzisz się z bankiem i spłacasz bank tyle ile było warte auto.

795

Ukraina zaoferowała USA zakupy za 100 miliardów dolarów ze środków europejskich.

Pokaż treści 18+

Ukraina zaoferowała USA zakupy za 100 miliardów dolarów ze środków europejskich.

Ukraina dostaje, USA zarabia, Europa płaci.

ktos-z-przyszlosci
z
biznes.interia.pl
dodany: 19.08.2025, 05:51:55
  • 272
  • #
    usa
  • #
    ukraina
  • #
    wojna
Kry00
Kry00 19.08.2025, 15:28:46 via Android
  • 0
@michal3576 tak. A o co chodzi? Jak już jesteśmy tacy szczodrzy to może zrzucimy mi się na kredyt na auto?

896

2-letnie dziecko wśród ofiar wypadku. Sprawca zatrzymany po ucieczce

2-letnie dziecko wśród ofiar wypadku. Sprawca zatrzymany po ucieczce

2-letnie dziecko i 37-letni mężczyzna to ofiary tragicznego wypadku w Wozławkach w powiecie bartoszyckim (woj. warmińsko-mazurskie). Policja zatrzymała 35-latka, który najechał na tył prawidłowo jadącego auta i uciekł z miejsca wypadku.

rybak_fischermann
z
rmf24.pl
dodany: 16.08.2025, 07:14:00
  • 231
  • #
    warminskomazurskie
  • #
    policja
  • #
    polska
  • #
    wypadek
  • #
    kierowcy
Kry00
Kry00 16.08.2025, 22:56:41 via Android
  • 1
@Ventrue_PL wystarczy żeby za taką akcję gościu miał bezwzględne dożywocie. Za przekroczenie prędkości w obszarze zabudowanym +50km/h zabrane auto na licytację plus prawko na 3 lata (a jeśli zostanie złapany na jeździe bez prawka to bezwzględna odsiadka 1rok). To samo na autostradzie - limit 140km/h. Jedziesz wiecej - za kazde 10km/h bezwgledna odsiadka 7dni.
Bardzo proste przepisy które skutecznie oczyścili by nasze drogi w kilka miesięcy.

969

Rafał Brzoska skomentował aferę z KPO. "Nie ma już wątpliwości, że to koniec"

Rafał Brzoska skomentował aferę z KPO. "Nie ma już wątpliwości, że to koniec"

Szef InPostu Rafał Brzoska skomentował aferę wokół Krajowego Programu Odbudowy. "KPO = Koniec Programu Odbudowy. Z głupoty? Z pośpiechu? Z ludzkiej pazerności? Z braku procesu i zasobów ludzkich do sprawnej oceny merytorycznej wniosków i odsiania plew od dobrego ziarna?" - napisał.

El_Kamilos23
z
next.gazeta.pl
dodany: 09.08.2025, 09:19:57
  • 115
  • #
    kpo
  • #
    inpost
  • #
    afera
  • #
    informacje
  • #
    polska
  • #
    koalicjaobywatelska
Kry00
Kry00 09.08.2025, 12:24:02 via Android
  • 0
@Bushi13 bo ma rację. Świetnie byśmy sobie poradzili bez tego KPO. Rząd biorąc te pieniądze zachował się rodzina której starcza od 1 do 1 bez większych problemów ale wzięli kredyt w Providencie na kupno nowego auta.

2596

Pędził przez Warszawę 350 km/h. Prokuratura: umorzenie śledztwa jest prawidłowe

Pędził przez Warszawę 350 km/h. Prokuratura: umorzenie śledztwa jest prawidłowe

Śledczy argumentują, że nie może być mowy o stworzeniu zagrożenia, bo na drodze, którą jechał samochód, nie było innych pojazdów, a samochód wcale nie poruszał się z prędkością, jaką wskazywał nagrany telefonem prędkościomierz. Podobno jechał jedynie, ledwie, jakieś 200 km/h. Tak, że tego...

ZobaczLink
z
rmf24.pl
dodany: 07.08.2025, 13:42:15
  • 205
  • #
    polska
  • #
    warszawa
  • #
    kierowcy
  • #
    polskiedrogi
  • #
    sadowehistorie
  • #
    lubiezapierdalac
Kry00
Kry00 07.08.2025, 16:58:29 via Android
  • 2
@ipkis123 może w końcu zacznie bo skoro mając dwie identyczne sytuację sądy mogą wydać dwa różne wyroki to chyba coś jest nie tak.

775

TV Republika właśnie wyprzedziła TVP1. Jest nowym liderem wśród telewizji

TV Republika właśnie wyprzedziła TVP1. Jest nowym liderem wśród telewizji

To historyczny wynik. W lipcu Republika pierwszy raz w historii została najpopularniejsza stacją wśród wszystkich telewizji. Minimalnie wyprzedziła Jedynkę, która straciła co piątego widza, m.in. dlatego, że rok temu miała Euro 2024 w ramówce.

ZobaczLink
z
wirtualnemedia.pl
dodany: 02.08.2025, 12:21:23
  • 382
  • #
    ciekawostki
  • #
    media
  • #
    telewizja
  • #
    tvp
  • #
    tvrepublika
  • #
    polska
Kry00
Kry00 03.08.2025, 08:01:36 via Android
  • 0
@micsly równie dobrze można powtórzyć Twój komentarz i słowo Republika zastąpić słowem TVN. Różnica będzie jedynie w popieraniu jednej czy drugiej strony.

860

To tylko afera jednoroczna. Właściciel smażalni o czarnym dorszu nad Bałtykiem

To tylko afera jednoroczna. Właściciel smażalni o czarnym dorszu nad Bałtykiem

Właściciel znanej smażalni Rybka Frytka w Mielnie przyznaje się do oszustwa jakim było sprzedawanie czarniaka jako dorsza przez ponad 30 lat, śmiejąc się pod nosem i zarzekając że za 2 lata ludzie zapomną i dalej będą robieni w bambuko

kocurrek32
z
youtube.com
dodany: 01.08.2025, 17:17:03
  • 139
  • #
    polskiemorze
  • #
    restauracje
  • #
    smazalnieryb
  • #
    polska
Kry00
Kry00 01.08.2025, 23:47:33 via Android
  • 15
@terenn żebyś się nie zdziwił. Mieli mniejsze przychody, bo mniej gości, więc co zrobią? Oczywiście że podniosą ceny żeby to sobie zrekompensować za rok.

365

Wybiła godzina "W". Warszawiacy uczcili pamięć powstańców

Wybiła godzina "W". Warszawiacy uczcili pamięć powstańców

1 sierpnia 1944 roku, o godz. 17:00, na mocy rozkazu dowódcy Armii Krajowej gen. Tadeusza Bora-Komorowskiego, rozpoczęło się Powstanie Warszawskie. Dziś, dokładnie 81 lat później, mieszkańcy stolicy oddali hołd walczącym o wolność.

ZobaczLink
z
rmf24.pl
dodany: 01.08.2025, 15:05:51
  • 114
  • #
    warszawa
  • #
    polska
  • #
    historia
  • #
    historiapolski
  • #
    ciekawostkihistoryczne
  • #
    iiwojnaswiatowa
Kry00
Kry00 01.08.2025, 23:44:53 via Android
  • 0
A tak z ciekawości- Rafał też świętował?
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

484

Mapa dostępności cen kawy w Europie. Widać żelazną kurtynę

Mapa dostępności cen kawy w Europie. Widać żelazną kurtynę

W Warszawie cappuccino kosztuje 18 zł, a w Bari 1,5 euro...

kenai
z
pl.euronews.com
dodany: 23.07.2025, 06:45:10
  • 167
  • #
    kawa
  • #
    ciekawostki
  • #
    mapa
  • #
    ekonomia
Kry00
Kry00 23.07.2025, 15:00:00 via Android
  • 1
@bartop G prawda, tydzień temu wróciłem z Bari, ale nawet jeśli miałbyś rację to w dalszym ciągu 11zl zamiast 18zl.

366

TVP tłumaczy zasady spalonego. Ciężko tu cokolwiek zrozumieć xD

TVP tłumaczy zasady spalonego. Ciężko tu cokolwiek zrozumieć xD

A wystarczyło po prostu powiedzieć, że spalony jest wtedy, kiedy sędzia zagwiżdże

M4YU
z
ekstraklasatrolls.pl
dodany: 24.06.2025, 08:07:19
  • 128
  • #
    pilkanozna
  • #
    sport
Kry00
Kry00 25.06.2025, 05:48:27 via Android
  • -1
Za pisiorow TVP to był dramat, ale to co teraz tam jest to dno i metr mułu
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

3451

Skandal we Włoszech. Kawa prawie po 5 zł 20 groszy

Skandal we Włoszech. Kawa prawie po 5 zł 20 groszy

Cena espresso w mieście na północy Włoszech jeszcze nigdy nie była tak wysoka. Dobrze że w Polsce bywa prawie 4x wyższa, ale nas na to stać.

konto usunięte
z
mediolanbergamo.pl
dodany: 23.06.2025, 13:25:31
  • 623
  • #
    wlochy
  • #
    ceny
  • #
    polska
  • #
    gastronomia
  • #
    januszebiznesu
Kry00
Kry00 23.06.2025, 20:05:35 via Android
  • -1
@timek1119 tzn? W jaki sposób to najtęższe umysły ekonomii wytłumaczą? Mam mniejszy popyt, więc muszę skompensować to wysokimi cenami. Ludzi coraz mniej, więc co? Ceny w górę. Na końcu zostaje mi 1 klient dzienie któremu sprzedaje 1 kawę po 1200zl. Mokry sen polskiego przedsiębiorcy.

Dzisiaj wrocilem z Włoch. Miejscowość typowo turystyczna nad morzem Tyrreńskim - p--o nalewane, przy plaży, 3e za 0,5l. Pizza w restauracji zaraz przy deptaku - jak na
Kry00 - @timek1119 tzn? W jaki sposób to najtęższe umysły ekonomii wytłumaczą? Mam mn...

źródło: temp_file7649051552091607739

Pobierz

1026

Ile? To nie żart. Polak pokazał, ile kosztuje pizza we Włoszech

Ile? To nie żart. Polak pokazał, ile kosztuje pizza we Włoszech

"Zamawiając pizzę w Polsce, czuję się oszukiwany przez restauratorów". Capricciosa 9,50 euro (około 41 zł), Diavola, Carbonara 8 euro (około 34 zł), 4 stagioni 9,50 euro (około 41 zł). Najbogatszą propozycją jest pizza Aris - 13 euro (około 56 zł)

Instynkt
z
podroze.onet.pl
dodany: 21.06.2025, 08:43:05
  • 750
  • #
    podroze
  • #
    gastronomia
  • #
    oszukujo
  • #
    januszebiznesu
Kry00
Kry00 22.06.2025, 04:26:14 via Android
  • 0
@PR08L3M pierdzielenie. Zwykle to 2-2,5euro. Wczoraj w Materze w lepszej knajpie zapłaciłem 3e. Ale fakt, przy rodzinie 4os to już się robi 12e a to boli.
Kry00
Kry00 22.06.2025, 04:28:24 via Android
  • 0
Ceny z wczoraj. Miejscowość typowo turystyczna nad morzem Tyrreńskim, bar/knajpka zaraz przy plaży. Teraz przypomnijcie sobie jakie są ceny w lokalach nad polskim morzem. Przy pizzy na wynos nie doliczają coperro ani opłaty za pudełko. A pizza super smaczna.
Kry00 - Ceny z wczoraj. Miejscowość typowo turystyczna nad morzem Tyrreńskim, bar/kna...

źródło: temp_file1538128942595361100

Pobierz
Kry00
Kry00 22.06.2025, 04:30:53 via Android
  • 0
@Kry00 tu reszta. Do tego kawa 1,20e, cappuccino 2e.
I jedź tu teraz nas polskie morze z rodziną...
Kry00 - @Kry00 tu reszta. Do tego kawa 1,20e, cappuccino 2e. 
I jedź tu teraz nas pol...

źródło: temp_file8164768431908818704

Pobierz

684

Od lipca 24,5 tys. zł brutto miesięcznie dla lekarza specjalisty?

Od lipca 24,5 tys. zł brutto miesięcznie dla lekarza specjalisty?

Minimum 3 razy średnia krajowa. Nie wiem jaką dziurę dziś mamy w NFZ ale czarno to widzę.

Mehatron
z
termedia.pl
dodany: 15.06.2025, 09:24:44
  • 340
  • #
    polska
Kry00
Kry00 15.06.2025, 13:38:50 via Android
  • 13
@na_ulicy_maslo_trzaslo bo lekarze przyjmują 4-5h na NFZ, bo niby są przemęczeni i więcej nie mogą, ale później pędzą do swojej prywatnej poradni i przyjmują następne 5h bez żadnych problemów. Oczywiście jak pójdziesz prywatnie to cię umówi do "siebie" do przychodni na wszystkie badania na NFZ, bo przecież on ma w większości biurko i długopis w gabinecie.
Kry00
Kry00 15.06.2025, 13:46:32 via Android
  • 1
@na_ulicy_maslo_trzaslo każdy ze "specjalistów" u których byłem na przestrzeni ostatnich dwóch lat dokładnie tak działał.

460

W Krakowie strefa czystego transportu wchodzi w nowej wersji

W Krakowie strefa czystego transportu wchodzi w nowej wersji

Radni podjęli decyzję o przyjęciu nowej wersji strefy czystego transportu. Ograniczenia nie będą dotyczyć tych samochodów, które już są w posiadaniu krakowian.

Helix
z
lovekrakow.pl
dodany: 12.06.2025, 06:00:22
  • 209
  • #
    sct
  • #
    krakow
  • #
    transport
Kry00
Kry00 13.06.2025, 03:50:13 via Android
  • 3
@wladyslaw-konstantynowicz i cyk, dodane do listy postulatów :) dzięki
Kry00
Kry00 13.06.2025, 03:52:39 via Android
  • 19
Jeśli ktos myśli że chodzi o ekologię to niech przypomni sobie co było w czasie covidu. Wszystko zamknięte, ruchu samochodowego w Krakowie zero, a powietrze było jak gnojówka. Wtedy było tłumaczenie że to przez ościenne wsie :)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

912

Tak to kupować Mercedesa w Bielsku.

Tak to kupować Mercedesa w Bielsku.

Postanowiłem się trochę pożalić. Tata kupił sobie mercedesa. Konkretnie GLC. Nowy, prosto z salonu (Sobiesław Zasada Automotive, Bielsko-Biała). Raczej człowiek nie spodziewa się problemów w takiej sytuacji. A jednak... Po powrocie z Bielska do domu (jakieś dwie godziny drogi, co będzie miało znacze

dzidol
z
wykop.pl
dodany: 04.06.2025, 15:52:29
  • 405
  • #
    mercedes
  • #
    benz
  • #
    mercedesbenz
  • #
    zasada
  • #
    sobieslaw
  • #
    bielsko
Kry00
Kry00 05.06.2025, 05:45:21 via Android
  • 73
@repoo też mnie to rozwaliło. Klient musi dopłacić żeby mieć odblokowane lepsze, bezpieczniejsze światła. Przecież to co robi Mercedes to praktyka rodem z najgorszego januszexa.
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 22
  • Strona 2 z 22
  • >
  • śląskie, SC

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 27.08.2021

    Komentator
  • Rocznica
    od 22.12.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 18.04.2016

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 01.11.2015

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking