Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko187
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Inarus
Inarus

Inarus

Dołączył 16 lat i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 4632
  • Znaleziska 4031
  • Mikroblog 601
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 4

827

Przerabiali bmw Sebastiana Majtczaka. W sądzie gubili się w zeznaniach.

Przerabiali bmw Sebastiana Majtczaka. W sądzie gubili się w zeznaniach.

Właściciele firmy, która modyfikowała auto Sebastiana Majtczaka, złożyli zeznania przed Sądem w Piotrkowie Trybunalskim Przyznali, że nie wiedzieli, czy bmw Majtczaka, którym doprowadził do tragicznego wypadku na autostradzie A1, po przeróbkach straciło homologację. silnik był o 100 KM mocniejszy.

Kantor_wymiany_mysli_i_wrazen
z
wiadomosci.onet.pl
dodany: 02.12.2025, 14:41:12
  • 394
  • #
    majtczak
  • #
    bmw
  • #
    sad
  • #
    piotrkowtrybunalski
  • #
    lodzkie
Inarus
Inarus
Inarus 02.12.2025, 20:24:21 via Wykop
  • -2
No i mechanik pójdzie siedzieć. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Przecież musi być winny. Ale w sumie z drugiej strony to mechanik jako profesjonalna strona też bierze odpowiedzialnośc za to co oddaje, zwłaszcza jak auto wyjeżdża z warsztatu na kołach. W takiej budowlance gdy coś pójdzie nie tak to wykonawca ponosi odpowiedzialnośc nawet gdy inwestor nakazuje budować niezgodnie ze sztuką.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

497

Państwowy Tinder pomógłby naszej demografii? Eksperci: to może się udać

Państwowy Tinder pomógłby naszej demografii? Eksperci: to może się udać

Choć Polacy korzystają z aplikacji randkowych, to nie pomagają one w znalezieniu stałego partnera. Czy hipotetyczna niek

konto usunięte
z
klubjagiellonski.pl
dodany: 01.12.2025, 18:31:00
  • 431
  • #
    ciekawostki
  • #
    polska
Inarus
Inarus
Inarus 02.12.2025, 12:42:09 via Wykop
  • 0
Ale on wcale nie musi być rządowy. Pomysł nie jest w sumie głupi :)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

386

Świąteczny prezent od USA: Ban na drony DJI

Świąteczny prezent od USA: Ban na drony DJI

Od 23 grudnia 2025 wszystkie zdalnie sterowane produkty firmy DJI (Drony, roboty, ) będą zbanowane w stanach zjednoczonych.

ElementalX7
z
theverge.com
dodany: 01.12.2025, 21:47:01
  • 107
  • #
    ameryka
  • #
    drony
  • #
    dji
  • #
    fotografia
  • #
    chiny
  • #
    lotnictwo
Inarus
Inarus
Inarus 02.12.2025, 12:37:20 via Wykop
  • 10
@blend: nie trzeba holokaustu. Junior pajeet staje się bezużyteczny.

3182

Policja Bieruń wytacza Audytorowi postępowanie i blokuje komentarze

Policja Bieruń wytacza Audytorowi postępowanie i blokuje komentarze

Policja Bieruń wydała zdawkowe oświadczenie, gdzie stwierdza że toczy się u nich postępowanie przeciwko Audytowi Obywatelskiemu za nieokazanie dokumentów i wyłącza komentarze. Dodajmy, że jest to efekt wczorajszego głośnego znaleziska, na które moderacja haniebnienałożyła shadow ban.

motylbezskrzydel
z
facebook.com
dodany: 20.11.2025, 12:25:05
  • 352
  • #
    audytobywatelski
  • #
    policja
  • #
    milicja
  • #
    patusy
  • #
    afera
Inarus
Inarus
Inarus 21.11.2025, 07:34:24 via Wykop
  • -6
@lobo: Jakbym był komendantem to bym im kazał mówić, że maja podejrzenie, że jest poszukiwany, krótka piłka. Wtedy go nawet zawinąć mogą. Skończyło by się rumakowanie audytora i bzdurne tłumaczenia policji.
Inarus
Inarus
Inarus 24.11.2025, 12:31:37 via Wykop
  • 1
@lobo: To, że większość policjantów nie powinno być w tej służbie to jedno ale generalnie wszystkiemu winni są politycy produkujący gówniane prawo. Co do audytora to nie podoba mi się jego działalność. Żeruje na emocjach i wrzuca kolejny kamyczek, który powoduje, że ludzie niepotrzebnie tracą czas i skaczą sobie do gardeł.

1024

Lekarze boją się i spiskują w zamkniętych grupach

Lekarze boją się i spiskują w zamkniętych grupach

Jak widać, lekarze boją się tego co się dzieje. Bo bieda zajrzy do tyłka. Proponowane zmiany mają uzdrowić system, ale lekarzom na tym nie zależy - bo lepiej być u koryta niż mieć działający system ochrony zdrowia. Przypomnę; że każdy z nas kiedyś będzie pacjentem. Tylko lekarza zarabiającego 70k mi

Szymimimi2727151
z
wykop.pl
dodany: 20.11.2025, 10:44:11
  • 146
  • #
    lekarze
  • #
    medycyna
  • #
    zdrowie
  • #
    lekarz
  • #
    polska
Inarus
Inarus
Inarus 20.11.2025, 16:11:13 via Wykop
  • 3
Wypok dość mocno przyczynił się do ujawnienia cen transakcyjnych co znakomicie rozbiło monopol landlordów. Temat ten dotyczy jednak dość wąskiej grupy ludzi. Rozbicie monopolu lekarzy to faktycznie by był gruby temat, który realnie miałby wpływ na nas wszystkich.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

2138

Naczelna Izba Lekarska - negatywnie o zwiększaniu limitów na studiach medycznych

Naczelna Izba Lekarska - negatywnie o zwiększaniu limitów na studiach medycznych

Według ekspertyzy NIL obecne założenia Ministerstwa Zdrowia doprowadzą do tego, że "już w 2032 roku liczba lekarzy przekroczy prognozowany popyt na świadczenia" - Kurtyna drodzy Państwo. Źródło: oficjalna strona - w linku

Bastek98
z
nil.org.pl
dodany: 17.11.2025, 21:33:56
  • 287
  • #
    lekarz
  • #
    medycyna
  • #
    zarobki
  • #
    praca
  • #
    zdrowie
  • #
    polska
Inarus
Inarus
Inarus 18.11.2025, 07:10:42 via Wykop
  • 21
No kto by się spodziewał? To tak jakbym był stolarzem i windował ceny w okolicy i ktoś by mnie zapytał czy rekomenduje szkolenie kolejnych stolarzy? :)
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

575

Stworzyła aktorkę AI i rozwścieczyła Hollywood. Teraz zapowiada 40 kolejnych

Stworzyła aktorkę AI i rozwścieczyła Hollywood. Teraz zapowiada 40 kolejnych

Gwiazdy protestują, związki grożą, a twórczyni "cyfrowych talentów" dolewa oliwy do ognia.

IGNPolska
z
pl.ign.com
dodany: 10.11.2025, 10:33:36
  • 320
  • #
    ai
  • #
    film
  • #
    kino
  • #
    sztucznainteligencja
Inarus
Inarus
Inarus 11.11.2025, 13:10:54 via Wykop
  • 0
@NaMoment: Zasadniczo mam to daleko w dupie. Czeka nas rewolucja jedni się wzbogacą inni stracą fortuny.

191

CIEMNA STRONA KANAŁU ZERO

CIEMNA STRONA KANAŁU ZERO

Pracowałem w kanale zero i dzisiaj opowiem wam swoją historię jak to wyglądało od kulis i pokażę ciemną stronę jednego z największych kanałów na polskim YouTube. Ostatnio w Internecie wybuchła ogromna afera związana z reklamowaniem przez kanał zero podejrzanej usługi Uncensor VPN. Krzysztof Stanowsk

Gustav88
z
youtube.com
dodany: 08.11.2025, 18:44:18
  • 95
  • #
    kanalzero
  • #
    stanowski
  • #
    ciekawostki
  • #
    wiadomosci
  • #
    januszebiznesu
  • #
    afera
Inarus
Inarus
Inarus 09.11.2025, 13:44:19 via Wykop
  • 0
Po jakości tego materiału wcale się nie dziwię, że Stanowski go spuścił młodego na drzewo. Brak dykcji, błędy językowe. Jak tak wygląda cały warsztat to słabo!
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

561

Próchnica może odejść w zapomnienie?

Próchnica może odejść w zapomnienie?

Naukowcy nazywają to odkrycie Świętym Graalem stomatologii. Jeśli wszystko się powiedzie żel będzie można po prostu nałożyć na problematyczne zęby, aby je odbudować bez bólu i kosztownych wizyt u dentysty. Pierwsze testy preparatu już potwierdziły jego skuteczność.

gerwazy-oko
z
bbc.com
dodany: 05.11.2025, 22:43:18
  • 158
  • #
    stomatologia
  • #
    medycyna
  • #
    wydarzenia
  • #
    prochnica
Inarus
Inarus
Inarus 07.11.2025, 13:49:28 via Wykop
  • 0
Tja i nagle rynek warty miliony do zaorania? Już to widzę.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

723

48 000 zł miesięcznie. Padła pierwsza propozycja limitu dla zarobków lekarza

48 000 zł miesięcznie. Padła pierwsza propozycja limitu dla zarobków lekarza

36 480 zł tys. zł miesięcznie, z możliwością podniesienia do 48 tys. zł w uzasadnionych przypadkach

PIAN--A_A--KTYWNA
z
rynekzdrowia.pl
dodany: 27.10.2025, 19:32:06
  • 472
  • #
    zarobki
  • #
    lekarz50k
  • #
    lekarz
  • #
    pieniadze
Inarus
Inarus
Inarus 27.10.2025, 23:37:29 via Wykop
  • -1
Żadne kominy nie pomogą. Jedyna opcja to uwolnić ten zawód. Lobby dość skutecznie ogranicza dostęp do zawodu/specjalizacji. To musi się zmienić wtedy wszystko się unormuje.
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

2189

Chcecie darmowe studia lekarskie? To je odpracujcie

Chcecie darmowe studia lekarskie? To je odpracujcie

Może warto byłoby, gdyby ci, którzy chcą studiować za darmo kierunek lekarski w Polsce, mieli obowiązek odpracowania nauki w państwowej służbie zdrowia stwierdził Patryk Wicher podczas konwencji programowej Prawa i Sprawiedliwości.

wykopowicz19870808
z
termedia.pl
dodany: 26.10.2025, 15:43:19
  • 620
  • #
    lekarz
  • #
    lekarze
  • #
    medycyna
  • #
    zdrowie
  • #
    lekarski
  • #
    szpital
Inarus
Inarus
Inarus 26.10.2025, 17:06:47 via Wykop
  • -1
Właśnie robie apke do analizy rynku medycznego wartość kontraktów od covidu x2 a nawet 2.5x. Tam gruuuby hajs idzie.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

324

Język polski pokonał angielski. AI uznała nasz język za najefektywniejszy

Język polski pokonał angielski. AI uznała nasz język za najefektywniejszy

Nowe badanie naukowców z University of Maryland i Microsoft Research pokazuje, że polski jest najefektywniejszym języki dla dużych modeli językowych (LLM). Tak, dobrze czytacie - AI lepiej myśli po polsku niż po angielsku.

CKM_POLSKA
z
ckm.pl
dodany: 26.10.2025, 13:50:17
  • 90
  • #
    sztucznainteligencja
  • #
    ai
  • #
    technologia
  • #
    chatgpt
Inarus
Inarus
Inarus 26.10.2025, 16:41:11 via Wykop
  • 6
@arcxa: to nie o to chodzi. W Pl języku jest więcej informacji per token. Jest bardziej jednoznaczny, dobrze opisany i skodyfikowany. Zapożyczenia wcale nie przeszkadzają zwłaszcza, że można napisać, clickbait (konkretne wskazanie) clickbaitowy (ogólny charakter) clickbaitu (np używać) etc. dla modeli to dużo informacji wzbogacających kontekst.
mateuszwajcheprzeloz2
mateuszwajcheprzeloz2
mateuszwajcheprzeloz2
19.10.2025, 15:13:10
  • 283
#heheszki #pracait #programowanie #programista15k

Sytuacja na rynku pracy pokazana na memie
mateuszwajcheprzeloz2 - #heheszki #pracait #programowanie #programista15k 

Sytuacja ...

źródło: temp_file8782383494776587701

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Inarus
Inarus
Inarus 20.10.2025, 14:21:01 via Wykop
  • 1
@niko444: na razie z AI jest taki problem, że jak bedzie coś z-----e to nie ma kogo za to opier**lić.
  • Odpowiedz

606

Oszukiwano nas? Hybrydy plug-in emitują prawie TYLE SAMO CO2 co auta spalinowe!

Oszukiwano nas? Hybrydy plug-in emitują prawie TYLE SAMO CO2 co auta spalinowe!

Nowe badanie realnych emisji 127000 hybryd plug-in: Przekraczają deklarowane emisje CO2 o 611%! Silnik spalinowy działa w 1/3 jazdy w "trybie elektrycznym", by wspomóc słaby silnik elektr. przy dużych prędkościach i wzniesieniach. Im większy zasięg PHEV, tym cięższa bateria = wyższe spalanie i CO2.

nieco
z
wyborcza.biz
dodany: 19.10.2025, 20:36:03
  • 341
  • #
    ekologia
  • #
    hybryda
  • #
    samochody
  • #
    motoryzacja
  • #
    ciekawostki
  • #
    technologia
Inarus
Inarus
Inarus 20.10.2025, 12:12:33 via Wykop
  • 0
co pamiętam to np Mitsubishi Outlander w trybie elektrycznym może jechać do 135km/h. Max zasięg to chyba 50km~ tylko na baterii więc takie rzeczy jak zakupy na mieście, czy krótkie dojazdy ogarnie nawet zimą, gdy zasięg zleci o połowę.


@NaMoment: Zgadza się przerabiałem toyoty (rav, auris, corolle,chr) teraz mam kie też hybrydę (gorzej to jeździ niż toyoty). Jako 2 auto do miasta super sprawa oszczędne jak piszesz zbiera się spod
prostymirek
prostymirek
18.10.2025, 14:46:16
  • 493
#nieruchomosci
prostymirek - #nieruchomosci

źródło: 668f5313bcd26e88b72497b9de0eae025a7283bb6cab2b85b1a2a4e064f50fe0

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Inarus
Inarus
Inarus 19.10.2025, 07:23:54 via Wykop
  • 0
@Chlebek_Pyszny: a ktoś tak nie robi? :)
  • Odpowiedz

294

W 2024 roku Chiny zainstalowały więcej robotów przemysłowych niż reszta świata

W 2024 roku Chiny zainstalowały więcej robotów przemysłowych niż reszta świata

Najnowsze dane Międzynarodowej Federacji Robotyki (IFR) pokazują, że w 2024 r.zainstalowano 542 tysiące nowych robotów przemysłowych, z czego największą część 295 tysięcy w Chinach, co stanowiło ponad 54 proc. wdrożeń na świecie. W pierwszej piątce znalazły się także Japonia (44,5 tys.), Stany

sub_zero_1
z
rp.pl
dodany: 16.10.2025, 15:19:33
  • 97
  • #
    chiny
  • #
    robotyka
  • #
    automatyka
  • #
    technologia
  • #
    ciekawostki
  • #
    gospodarka
Inarus
Inarus
Inarus 17.10.2025, 08:34:59 via Wykop
  • 7
Ciekawe kto produkty produkowane przez te roboty będzie kupował jak ch* strzeli Europę a Ameryka się wypnie na kitajców?
  • 4
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Inarus
Inarus
Inarus 17.10.2025, 11:45:06 via Wykop
  • 0
@manstain: % pewnie większy. U nas usługi to jednak duży portfel - tu mamy pole do popisu.

800

Będziemy wspierać odbudowę Gazy.

Będziemy wspierać odbudowę Gazy.

Żymianie burzą, unia odbudowuje, my płacimy.

ktos-z-przyszlosci
z
onet.pl
dodany: 13.10.2025, 11:59:36
  • 143
  • #
    gaza
  • #
    unia
  • #
    izrael
Inarus
Inarus
Inarus 14.10.2025, 07:20:02 via Wykop
  • 3
@VeritasEtLux: Azjaci będą pracować żymianie nadzorować.
Inarus
Inarus
Inarus 17.10.2025, 08:37:43 via Wykop
  • 0
Zgadza się. Ze zbioru Azjatów żymianie będą nadzorować i brać $$ pozostali będę zapierd***ć za miske ryżu. Europa będzie ten cały profes finansować. Brzmi jak dobry plan.

577

Rząd wycofuje się z programu dopłat do rowerów elektrycznych

Rząd wycofuje się z programu dopłat do rowerów elektrycznych

Koniec mamienia i obiecywania. Rząd wycofuje się z głośno zapowiadanego programu Mój rower elektryczny. Jeszcze niedawno obiecywano dopłaty sięgające 50 proc. ceny pojazdu. Ministerstwo zasłania się stabilizującą regułą wydatkową. Fiskalne cięcia obejmą także inne planowane programy.

Setral
z
portalsamorzadowy.pl
dodany: 15.09.2025, 11:54:24
  • 137
  • #
    rower
  • #
    ebike
  • #
    kpo
  • #
    polska
Inarus
Inarus
Inarus 15.09.2025, 18:58:39 via Wykop
  • 0
Taa fiskalne zaciskanie pasa. Kasa niby miała iść z KPO. Wystraszyli się kolejnej jatki :) Teraz ani rowerów, ani jachtów a kpo trzeba będzie spłacać win-win :D
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

352

Kosztowny błąd Polski ws. atomu. "Zrobiliśmy skok na główkę"

Kosztowny błąd Polski ws. atomu. "Zrobiliśmy skok na główkę"

Przyjęto, że polska elektrownia jądrowa będzie pracowała na 100 proc. Inwestor oczekuje, że państwo będzie dopłacać do każdej sprzedanej megawatogodziny. Spółka chce również otrzymywać wyrównanie za energię, której nie wyprodukowała i nie sprzedała, ale którą teoretycznie mogłaby wyprodukować

ssakul
z
wnp.pl
dodany: 13.09.2025, 09:06:51
  • 117
  • #
    polska
  • #
    atom
  • #
    elektrowniaatomowa
  • #
    gospodarka
  • #
    pieniadze
Inarus
Inarus
Inarus 14.09.2025, 10:05:56 via Wykop
  • 4
Coś czuje, że z tymi elektrowniami to będzie jak z A4 kraków -> katowice
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

5110

W nocy ukradli mi Ursusa z przyczepką, proszę o wykop efekt

W nocy ukradli mi Ursusa z przyczepką, proszę o wykop efekt

Cześć. Nigdy nie prosiłem o wykop efekt, ale teraz bardzo bym potrzebował. Zaj*ał mi ktoś Ursusa C360, z przyczepką, w nocy niedziela-poniedziałek. Miejscowość Stara Kamionka, Podlasie, obok Sokółki.Zielony, ma jasno-szary dach a'la "pieczarka". Ma bardzo charakterystyczne opony, nie spotykane w C36

roman-swoboda
z
wykop.pl
dodany: 19.08.2025, 14:10:29
  • 422
  • #
    wykopefekt
  • #
    c360
  • #
    podlasie
  • #
    sokolka
  • #
    kradziezciagnika
Inarus
Inarus
Inarus 19.08.2025, 19:34:26 via Wykop
  • 11
Ma ktoś kontakt do gościa od iceye? Satelity coś powinny złapać ;)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 16
  • Strona 2 z 16
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 11.10.2021

    Komentator
  • Rocznica
    od 17.01.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 01.01.2016

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking