Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko159
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
In_thrust_we_trust

In_thrust_we_trust

Dołączył 7 lat i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 54307
  • Znaleziska 13942
  • Mikroblog 40365
  • Obserwujący 15
  • Obserwowane 52
Wraczek
Wraczek
22 godz. i 43 min temu
  • 249
Na przestaje mnie zadziwiać, że w polskich realiach mamy tak wysoki współczynnik dzietności, powyżej 1.0.
W kraju gdzie część prawicy najchętniej robiłaby kobietom procesy za poronienie i stygmatyzowała ich dzieci, gdyby te okazały się homoseksualistami.
Restrykcyjna polityka aborcyjna, marne zarobki, horendalne ceny nieruchomości, niepewność geopolityczna, rząd sypiący kasę emerytom i starzejące się społeczeństwo.
Do tego dochodzi powrót PiS’u do władzy w 2027 i speedrun Białorusi.
I mimo tego wszystkiego KAŻDA PARA ma
  • 71
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

In_thrust_we_trust
In_thrust_we_trust 18 godz. i 31 min temu via Wykop
  • 10
@Wraczek: niezła odklejka, siedzisz na reddicie?
  • Odpowiedz
In_thrust_we_trust
In_thrust_we_trust 18 godz. i 28 min temu via Wykop
  • 1
@BenCyrkowiec: ale do czego tu się odnosić? Na debilizm nie trzeba odpowiadać żadnymi argumentami, jak ktoś Ci mówi że jednorożce istnieją to wchodzisz z nim w dyskusję?

Wystarczy rzut oka na sytuację w najbogatszych krajach (i z liberalnym dostępem do aborcji) które mają jeszcze niższy współczynnik dzietnosci, żeby obalić urojenia opa
  • Odpowiedz
Piter1489
Piter1489
27.05.2026, 18:14:29
  • 72
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

In_thrust_we_trust
In_thrust_we_trust 27.05.2026, 22:44:16 via Wykop
  • 13
@MisPluszowyZWadaWymowy:

jakaś panna oświadcza się typowi
klęczy i pucuje berło królowi
  • Odpowiedz
nowszyja
nowszyja
nowszyja
27.05.2026, 09:13:51
  • 237
Rząd zdecydował, że ludzie zarabiający minimalną, będą dopłacać do emerytur artystów zarabiających więcej od nich xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Ej tuskoboty, jak to było: Donald Tusk, Donald Tusk! xD

Dopłata jest przyznawana, jeżeli średni roczny dochód artysty zawodowego z 3 lat kalendarzowych poprzedzających okres, o którym mowa w ust. 1 w zdaniu drugim, nie przekroczył 125 % dwunastokrotności miesięcznego minimalnego wynagrodzenia za pracę pracowników, ustalonego na podstawie odrębnych przepisów, obowiązującego w dniu 1 stycznia roku,
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

In_thrust_we_trust
In_thrust_we_trust 27.05.2026, 13:23:52 via Wykop
  • 3
@wstanczyk:

Ludzie na minimalnej podatków płacą też minimalne ilości.


Co to ma do rzeczy? To również oni będą dopłacać do emerytur artystów którzy zarabaiają więcej od nich. To jest fakt, nie zanegujesz tego, choćbyś nie wiem jak mocne fikołki odstawiał
  • Odpowiedz
IntruderXXL
IntruderXXL
25.08.2025, 17:11:24
  • 51
Dwudniowe Rave Party za mną... czas się w końcu ogarnąć. Bo lutym małpa zwariowała i uciekła z klatki, i tak leci aż do teraz. Na całe szczęście małpa trochę o ciężkim treningu i ciśnięciu wie więc pomimo świrowania zrobiła formę życia.

#strongaf #silownia #mirkokoksy #mikrokoksy #sport #dieta #pokazforme
IntruderXXL - Dwudniowe Rave Party za mną... czas się w końcu ogarnąć. Bo lutym małpa...

źródło: XXL2

Pobierz
  • 65
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

In_thrust_we_trust
In_thrust_we_trust 27.05.2026, 09:29:36 via Wykop
  • 0
@IntruderXXL:

W życiu słyszę właściwie codziennie same komplementy i wyrazy uznania na każdym kroku...


Jest to spowodowane ciężkimi sterydami - głównie trenem. Ten tak Ci miesza w psychice, że zaczynasz tracić kontakt z rzeczywistością i masz myślenie życzeniowe

Poza tym to raczej oczywiste że na ulicy nikt do Ciebie nie podejdzie i nie powie że wyglądasz karykaturalnie - z wiadomych względów
  • Odpowiedz
IntruderXXL
IntruderXXL
26.10.2025, 16:04:57
  • 197
143KG naczczo i 10% BF-a, może i nawet jednocyfrowy już ale bezpiecznie powiedzmy 10%.

Żaden ze mnie kulturysta, co najwyżej freak, po prostu uwielbiam przerzucać ciężarki i tyle, robię to bo to lubię i nie wyobrażam sobie nie trenować.

Prawda jest taka że wrócił OGIEŃ, z tym że teraz skupiony jestem na pompowaniu a nie dźwiganiu jak największych klamotów, żyje mi się z tym świetnie.

Forma
IntruderXXL - 143KG naczczo i 10% BF-a, może i nawet jednocyfrowy już ale bezpiecznie...

źródło: 2025-10-02 09.15.02

Pobierz
  • 65
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

In_thrust_we_trust
In_thrust_we_trust 27.05.2026, 09:24:46 via Wykop
  • 0
@Brandon95: bona mr Olimpii nie ma ludzi z bf 15% xd
  • Odpowiedz
max-mmax-m
max-mmax-m
max-mmax-m
27.05.2026, 05:32:08
  • 251
( ͡° ͜ʖ ͡°)

#p0lka #blackpill #michaeljackson
max-mmax-m - ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#p0lka #blackpill #michaeljackson

źródło: 1000016694

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

In_thrust_we_trust
In_thrust_we_trust 27.05.2026, 07:23:08 via Wykop
  • 1
@PowiatowyBanan: serio? Kurde ale on faktycznie jakieś dziwne akcje odwalał
  • Odpowiedz
Mega_Smieszek
Mega_Smieszek
27.05.2026, 05:07:27
  • 222
Mega_Smieszek

źródło: 1000016459

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

In_thrust_we_trust
In_thrust_we_trust 27.05.2026, 07:19:26 via Wykop
  • 2
@virlo: fallout 2
  • Odpowiedz
chciejstwo
chciejstwo
27.05.2026, 02:42:52
  • 857
Dzień dobry. Proszę o odrobinę wsparcia. Mimo młodego wieku - dobre 12 lat stracone na to świństwo. Straciłem pracę, partnerkę, wszystko co miało barwy stało się czarno białe.

Pojedyńcze strzały i próby zaprzestania nie pomogły.

Aktualnie wspieram się Anticolem, mam wsparcie terapeuty, wczoraj byłem pierwszy raz na mityngu AA - z pewnością nie ostatni - słucham podcastów, znalazłem nową zajawkę którą wypełniam głowę, zacząłem spacerować.

Dziś
chciejstwo - Dzień dobry. Proszę o odrobinę wsparcia. Mimo młodego wieku - dobre 12 l...

źródło: 1000019297

Pobierz
  • 178
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

In_thrust_we_trust
In_thrust_we_trust 27.05.2026, 07:13:20 via Wykop
  • 4
@KrolWlosowzNosa: @nairoht to klasyczny syndrom "abstynentów-neofitów" - chcą niejako uspokoić swoje sumienei i wmówić sobie i otoczeniu, że alkoholizm jest powszechny u niemal całej populacji ludzkości, przyjmując jakieś absurdalne widełki typu 1 p--o miesięcznie=alkoholizm
  • Odpowiedz

1

Dlaczego kierownica bije podczas jazdy? 5 najczęstszych przyczyn

Dlaczego kierownica bije podczas jazdy? 5 najczęstszych przyczyn

Zebrałem w jednym miejscu wnioski z setek rozmów z klientami, pracownikami wulkanizacji, mechanikami i dyskusji na forach motoryzacyjnych. Co warto sprawdzić przy okazji sezonowej wymiany opon? 5 powodów, przez które kierownica może drżeć albo bić podczas jazdy.

adnim
z
8opon.pl
dodany: 03.04.2026, 11:13:38
  • 7
  • #
    motoryzacja
  • #
    samochody
  • #
    ciekawostki
In_thrust_we_trust
In_thrust_we_trust 26.05.2026, 18:34:09 via Wykop
  • 0
@Kin-dza-dza: zacisk hamulcowy?
In_thrust_we_trust
In_thrust_we_trust 26.05.2026, 20:19:51 via Wykop
  • 0
@Kin-dza-dza: a miałeś tylko bicie czy jakieś inne objawy jeszcze?
Pucios87
Pucios87
25.05.2026, 16:22:37
  • 13
Przemcel znalazl wybranka, #sebcel znalazl kobiete nieidealną wiec nawet dla manleta zakolaka przegrywa na 30 lvl jest nadzieja
#przemcel
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

In_thrust_we_trust
In_thrust_we_trust 25.05.2026, 17:39:17 via Wykop
  • 3
@Pucios87: serio przemcel znalazl chłopaka?
  • Odpowiedz
In_thrust_we_trust
In_thrust_we_trust 26.05.2026, 14:14:05 via Wykop
  • 1
@Ruchenstein-Boltzman: ciekawe czy zawsze był homo czy się do tego zmusił
  • Odpowiedz
Mokebe_Testo
Mokebe_Testo
Mokebe_Testo
26.05.2026, 08:38:29
  • 392
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

In_thrust_we_trust
In_thrust_we_trust 26.05.2026, 14:11:02 via Wykop
  • 6
@ChrisHansen: ale obleśna japa
  • Odpowiedz
In_thrust_we_trust
In_thrust_we_trust 26.05.2026, 14:12:23 via Wykop
  • 1
@GodEmperorWasRight:

Większość mężczyzn przez większość czasu też nie miała praw wyborczych potomku chłopa pańszczyźnianego xd


Uuuu, nie mów tego głośno bo burzy światopogląd feministkom
  • Odpowiedz
cotamguwniaki
cotamguwniaki
26.05.2026, 12:22:03
  • 5
W czym trzymacie poduszke bezpieczeństwa? Zaraz kończy mi się lokata w Toyocie na 4.25% (~100k) i zastanawiam sie nad tym jakie mam opcje. Skłaniam się ku połączeniu 40% lokata, 40% obligacje COI lub TOS i 20% przerzucić w jakiegoś szerokiego ETFa.
#gielda
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

In_thrust_we_trust
In_thrust_we_trust 26.05.2026, 14:10:26 via Wykop
  • 0
@cotamguwniaki: nieruchomość
  • Odpowiedz
olcayn
olcayn
24.05.2026, 14:25:59
  • 1851
Przypomnienie: lek na który zbierane są pieniądze nazywa sie Elevidys i nie został on dopuszczony do obrotu na terenie Unii Europejskiej z jednego powodu -


#latwogang
  • 90
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

In_thrust_we_trust
In_thrust_we_trust 24.05.2026, 19:25:47 via Wykop
  • 2
@tomasz-jedon:

To się wtedy otacza ludźmi, którzy Cię wesprą i przygotują na to, co ma nadejść, a nie dają fałszywą nadzieję i zbiórkę na miliony


Wykopowe przegrywy dają sprzed komputerka rady życiowe rodzicom śmiertelnie chorych dzieci, lecę po popcorn xD
  • Odpowiedz
In_thrust_we_trust
In_thrust_we_trust 24.05.2026, 20:32:55 via Wykop
  • 0
@tomasz-jedon: ale się spiąłeś pryszczaty przegrywku, prawda zabolała?
  • Odpowiedz
In_thrust_we_trust
In_thrust_we_trust 25.05.2026, 17:37:42 via Wykop
  • 0
@tomasz-jedon: co tam szczekasz? :)
  • Odpowiedz
paluszki_rybne
paluszki_rybne
24.05.2026, 05:20:29
  • 1092
#krakow #polityka
paluszki_rybne - #krakow #polityka

źródło: IMG_0049

Pobierz
  • 100
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

In_thrust_we_trust
In_thrust_we_trust 24.05.2026, 10:30:51 via Wykop
  • 0
@djtartini1: nie jestem w temacie, jakie są szanse na frekwencję >50%? Sondaze coś pokazywały?
  • Odpowiedz
In_thrust_we_trust
In_thrust_we_trust 24.05.2026, 10:31:58 via Wykop
  • 0
@Mikka:

Dla mnie sowiecka mentalność to popieranie czegoś co reklamuje swoim ryjem faszysta i pospolity złodziej z Ikei


Rozumiem że z aktualnym Sejmem który reprezentuje swoim ryjem postkomunista mówiący że "bracia Rosjanie nas wyzwolili" też masz taki problem? Czy tu już taki wymagający nie jesteś?
  • Odpowiedz
In_thrust_we_trust
In_thrust_we_trust 24.05.2026, 20:36:13 via Wykop
  • 0
@Mikka:

Bo to że Rosjanie wyzwolili nas spod nazizmu to fakt
  • Odpowiedz
In_thrust_we_trust
In_thrust_we_trust 25.05.2026, 17:36:35 via Wykop
  • 0
@Mikka:

K---a typie, naziści zamordowali 6 milionów Polaków i polskich Żydów,


K---a typie, Związek Radziecki wymordował od kilkunastu do kilkudziesięciu milionow ludzi. I co
  • Odpowiedz
Lolenson1888
Lolenson1888
25.05.2026, 04:51:01
  • 868
Dermatolog we Wrocławiu ustawił sobie na Znanym Lekarzu wizyty na konsultację co pięć minut - 10:15, a następna o 10:20 ( ͡º ͜ʖ͡º)
Przecież zgodnie z tym rozkładem pacjent ledwo co zdejmie kurtkę, rozsiądzie się na krześle i zaraz musi zbierać się do wyjścia xD
#konowalposting #lekarz100k #heheszki #wroclaw
Lolenson1888 - Dermatolog we Wrocławiu ustawił sobie na Znanym Lekarzu wizyty na kons...

źródło: 64EF91A4-8FB1-46E0-80F0-5BA50D7645EF

Pobierz
  • 130
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

In_thrust_we_trust
In_thrust_we_trust 25.05.2026, 08:45:28 via Wykop
  • 1
@Lolenson1888: śmieć
  • Odpowiedz
In_thrust_we_trust
In_thrust_we_trust 25.05.2026, 08:52:29 via Wykop
  • 1
@wcfilmowe: to po co do niego chodzisz?
  • Odpowiedz
In_thrust_we_trust
In_thrust_we_trust 25.05.2026, 17:33:04 via Wykop
  • 0
@wcfilmowe: a na co się leczysz?
  • Odpowiedz
michalxd21
michalxd21
25.05.2026, 08:58:34
  • 475
Niektórzy Demokraci dostają dosyć twardą naukę demokracji na przykładzie referendum xd

#krakow
michalxd21 - Niektórzy Demokraci dostają dosyć twardą naukę demokracji na przykładzie...

źródło: image

Pobierz
  • 68
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

In_thrust_we_trust
In_thrust_we_trust 25.05.2026, 10:47:22 via Wykop
  • 16
@michalxd21: reddit to klatka z chorymi umysłowo
  • Odpowiedz
In_thrust_we_trust
In_thrust_we_trust 25.05.2026, 10:49:32 via Wykop
  • 40
@michalxd21: "mniejszość decyduje o wyniku"

DOSŁOWNIE każde wolne wybory od 1989 kończyły się tym, że mniejszości decydowała o wyniku i o zeycięzcy, ale liberalny przygłupek z reddita zauważa to dopiero jak przegrywają ci, których lubi xDDDDD
  • Odpowiedz
In_thrust_we_trust
In_thrust_we_trust 25.05.2026, 17:11:37 via Wykop
  • 1
@123_:

On jest feministą i zagorzałym fanem byłych e-k--w pokroju Sexmasterki i Marty Linkiewicz. Jego osobowość to jest wręcz karykatura "typowego lewaka"


Podręcznikowy przykład przegrywa, wykopowe prawiczki się mogą schować przy nim
  • Odpowiedz
In_thrust_we_trust
In_thrust_we_trust 25.05.2026, 17:18:03 via Wykop
  • 0
@editores: jaki wg Ciebie powinien być próg?
  • Odpowiedz
MazurskiSmak
MazurskiSmak
25.05.2026, 09:21:22
  • 924
#krakow #referendum #wybory
MazurskiSmak - #krakow #referendum #wybory

źródło: 1000028045

Pobierz
  • 48
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

In_thrust_we_trust
In_thrust_we_trust 25.05.2026, 10:55:59 via Wykop
  • 8
@jamtojest2: w czym Warszawa zmienia się na lepsze? Pytam z ciekawości. Tylko poproszę o jakieś znaczące przykłady a nie remont Złotej itp
  • Odpowiedz
In_thrust_we_trust
In_thrust_we_trust 25.05.2026, 16:00:33 via Wykop
  • 2
@Strus: mieszkam od 2004 w Waiwe i z Twojej listy tak naprawdę tylko druga linia metra jest czymś godnym odnotowania jak na przedział powiedzmy 20 lat. No i oczywiście Stadion Narodowy + obwodnica/tunel ursynowski ale to nie są zasługi miasta

Z tym że jak spojrzymy na czas realizacji czegoś tak podstawowego w dużej stolicy europejskiego miasta jak II linia metra, to jest niestety mniej przyjemnie

Mam bezpośrednie porównanie z Poznaniem
  • Odpowiedz
In_thrust_we_trust
In_thrust_we_trust 25.05.2026, 17:03:16 via Wykop
  • 1
@jamtojest2:

ale rządy PiS czy Konfy są tragedią,


Czy te rządy Konfy są teraz z nami w pokoju? xDDD
  • Odpowiedz
Aryo
Aryo
25.05.2026, 06:07:04
  • 601
Rosjanie wykonali uderzenia rakietowe w Kijowską oczyszczalnię ścieków. Na rosyjskich kanałach Telegram już wielkie świętowanie. Prawdziwe imperium nie potrafi zniszczyć ukraińskiej armii, więc prowadzą do katastrofy ekologicznej i zagrażają milionom ludzi

Rosja to żałosny kraj

#rosja #wojna #ukraina #ekologia #zdrowie
Aryo - Rosjanie wykonali uderzenia rakietowe w Kijowską oczyszczalnię ścieków. Na ros...

źródło: image

Pobierz
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

In_thrust_we_trust
In_thrust_we_trust 25.05.2026, 10:44:08 via Wykop
  • 0
@Aryo: teraz Kijów będzie tonął we własnym głównie. Niech szlag jasny trafi kacapów
  • Odpowiedz
adam-yxz
adam-yxz
25.05.2026, 06:20:15
  • 9
#krakow

Żałosny jest ten wynik referendum; przecież ledwo przekroczono frekwencję; nie rozumiem jak niewielkie grono zmanipulowanych prawackich oczolomow może legalnie zmieniać włodarza z mandatem społecznym, to bardzo niebezpiecznym precedens a małpy się cieszą... #polityka
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

In_thrust_we_trust
In_thrust_we_trust 25.05.2026, 08:56:49 via Wykop
  • 1
@adam-yxz: masz rację, tak nie może być że prawicowcy wygrywają w demokratycznym referendum!!1
  • Odpowiedz
Famine
Famine
25.05.2026, 04:51:55
  • 560
Coś pięknego

#krakow #referendum #bekazpo #polityka
Famine - Coś pięknego

#krakow #referendum #bekazpo #polityka

źródło: temp_file1200073019923612521

Pobierz
  • 49
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

In_thrust_we_trust
In_thrust_we_trust 25.05.2026, 08:53:23 via Wykop
  • 1
@Famine: przecież Sok z Buraka to skompromitowana szczujnia KO xD
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 20
  • Strona 1 z 20
  • >
  • War never changes
  • Polska

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 25.02.2021

    Komentator
  • Rocznica
    od 12.03.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 07.03.2023

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking