Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko184
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
osxso

osxso

Dołączył 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1757
  • Znaleziska 96
  • Mikroblog 1661
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 5
osxso
osxso 5 min temu
  • 0
Autentyczne komentarze, prawdziwych polaków ze skóry i kości:
#bekazpisu
osxso - Autentyczne komentarze, prawdziwych polaków ze skóry i kości:
#bekazpisu

źródło: boty na mikro

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

robert1252464
robert1252464
przedwczoraj, 09:36:40
  • 114
Dla wszystkich, tych którzy szukają teraz winnych tej sytuacji związanej z Ukrainą, zwrotem orderów, decyzja Nawrockiego itp. to jedynym winnym tych wszystkich wydarzeń jest tylko z
Zelensky, który utworzył jednostkę wojskową imieniem bohaterów upa.

I tu nie ma miejsca na żadne ale.

#polityka #rosja #wojna #ukraina
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

osxso
osxso przedwczoraj, 11:29:39 via Wykop
  • 1
@robert1252464: dla mnie odbieranie tego orderu to w najlepszym przypadku dziecinada, a nie żadna odpowiedź godna głowy państwa. Ten ruch nie niesie za sobą kompletnie nic konstruktywnego, nie zmieni nic w Polsce ani na Ukrainie. Wobec Zielińskiego nie mam wymagań, wobec prezydenta swojego kraju mam. Chce żeby Polska pokazała się na arenie międzynarodowej jako ci bardziej cywilizowania, nie musimy się obruszać w taki sposób, bo tak jak mówiłem nic to
  • Odpowiedz
osxso
osxso przedwczoraj, 17:57:12 via Wykop
  • 0
@Mathas: O czym ty mówisz? odebranie orderu to jest koniec wsparcia? wsparcie jest niezmienne. Miałbym dużo więcej zrozumienia do tej decyzji gdyby niosła za sobą właśnie jakieś polityczne czy gospodarcze sankcje, odebranie orderu tylko narobiło smrodu i pokazało... no co według ciebie pokazało? Postawił się nasz wielki prezydent. Jeśli ja jestem typem który się nie postawi to ty jesteś typem, któremu jaja pojawiają się dopiero wtedy kiedy jesteś za siatką
  • Odpowiedz
osxso
osxso 21.06.2026, 14:02:08
  • 5
Czy też zauważyliście, że w przestrzeni publicznej jest coraz więcej par w których to kobieta przewodzi, mówi co, jak, otwiera drzwi, a facet tylko z nią drepcze? Zauważyłem też że coraz więcej widzę par w których facet jest grupy albo zgarbiony i wychudzony, a wysportowani zadbani chodzą zwykle sami albo z kolegami xd
#zwiazki
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tereska-kaczmek
tereska-kaczmek
21.06.2026, 14:05:40 via Wykop
  • 3
@osxso: a myślisz że czemu zgarbiony chodzi , bo robi na pasożyta
  • Odpowiedz
kidi1
kidi1
21.06.2026, 14:07:09 via Wykop
  • 1
@osxso: Nie.
  • Odpowiedz
MecenasMarcinNajman
MecenasMarcinNajman
21.06.2026, 07:16:14
  • 32
#polityka #polska
Ile to już minęło od tej tragedii co się wydarzyła w przewodowej. Gdzie zełeński na Twitterze już nas i NATO w wojnę chciał wciągać. Polacy zginęli w swoim własnym kraju a od ukrainy nawet nie było głupiego przepraszam.Od 4 lat akcje pro UPA ale Fajnopolacy mówili na to że to ruska propaganda. A potem taki debil jeden z drugim tam z budynku na Al Ujazdowskich pisze
MecenasMarcinNajman - #polityka #polska
Ile to już minęło od tej tragedii co się wyda...

źródło: IMG_5518

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

osxso
osxso 21.06.2026, 09:10:10 via Wykop
  • 0
@MecenasMarcinNajman: idź krzyczeć na chmury gdzie indziej. Odebranie orderu nic nie zmieni ani dla Polski niż dla Ukrainy. Nawrocki zabrał Zeleńskiemu figurkę LEGO i teraz się będą kłócić przez calą podstawowkę. To ma być interes polski? Debi**?
  • Odpowiedz
adamsowaanon
adamsowaanon
20.06.2026, 18:48:11
  • 0
Tak czytam ze niby najwiecej chlopow pomiedzy 15-40 rokiem zycia ginie na wskutek samobojstwa.

Chlopy ogarnijcie sie!!!
Oto plan co macie robic zeby byc silnym konktetnym chlopem z mocnym charakterem,
Bedziesz mial chwile gorsza (kazdemu sie moze zdarzyc) to sobie przypomnisz co osiagnales a nie pojdziesz jak przegrany na sznur czy inne.
Ja tam nie mam zadnych depresji, mysli samobojczych ale to dlatego ze brutalnie zarzadzam soba.
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

osxso
osxso 20.06.2026, 18:52:17 via Wykop
  • 10
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
osxso
osxso 20.06.2026, 19:01:21 via Wykop
  • 1
@adamsowaanon: barwo, jesteś niezniszczalny. Nie przychodzi ci do głowy to, że ktoś nie jest w stanie działać z powodu chemii w mózgu. Ćwiczenia fizyczne i inne rzeczy o których piszesz wpływają pozytywnie na psychikę ale nie jesteś psychologiem. twoje gadanie może komuś pomóc ale kolejne pięć osób władować w jeszcze większe kompleksy bo nie potrafią odzyskać tak "siłowo" kontroli nad swoim życiem.
  • Odpowiedz
osxso
osxso 20.06.2026, 19:14:05 via Wykop
  • 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
osxso
osxso 20.06.2026, 19:25:55 via Wykop
  • 0
@adamsowaanon: o jakim ty procesie gadasz jak osoby z depresją mają problemy z rutyną taką, żeby się umyć codziennie k---a. Czy ty miałeś zdiagnozowaną depresję?
  • Odpowiedz
osxso
osxso 20.06.2026, 19:30:45 via Wykop
  • 1
@adamsowaanon: czy ty miałeś depresję?
  • Odpowiedz
osxso
osxso 18.06.2026, 21:54:53
  • 3
Dziękuję za ciszę
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ChlopoRobotnik2137
ChlopoRobotnik2137
18.06.2026, 03:28:24
  • 299
Waga zmierzona i wychodzi , że ubyło 11,55 kg chłopa od 5 maja kiedy było ważone wcześniej . Coraz @mniejmniejest
Kto wie, może i bym wygrał #igrzyskabebzonow , gdyby mnie nie wyrzucili
#zlomkiemprzezswiat
ChlopoRobotnik2137 - Waga zmierzona i wychodzi , że ubyło 11,55 kg chłopa od 5 maja k...

źródło: image_picker_62D348C6-D9B7-4BAB-9804-A03809F62AE9-9674-00000A002BD6593A

Pobierz
  • 47
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

osxso
osxso 18.06.2026, 08:32:49 via Wykop
  • 0
@ChlopoRobotnik2137: co on jest? Roboco?
  • Odpowiedz
Kempes
Kempes
15.06.2026, 05:41:27
  • 301
#polityka #bekazpisu #bekazlewactwa #pis #dobrazmiana #heheszki

Jest i filmik ze spotkania "na szczycie" Pana Sutenera z Pomarańczową Mordą. Ciekawe co przez tą minutę udało się wynegocjować stronom spotkania? XD

PiS to banda miernot popierana przez głupców (╭☞σ ͜ʖσ)╭☞
Kempes - #polityka #bekazpisu #bekazlewactwa #pis #dobrazmiana #heheszki 

Jest i fil...
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

osxso
osxso 15.06.2026, 09:01:10 via Wykop
  • 1
@Kempes: prawię klęknął
  • Odpowiedz
osxso
osxso 14.06.2026, 09:50:59
  • 10
#konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem
osxso - #konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem

źródło: 2933

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

osxso
osxso 11.06.2026, 21:30:26
  • 1
marzy mi się żeby Egipt Belgia i Nowa Zelandia podłożył się pod Iran żeby Trumpowi utrzeć nosa, a potem to już z górki ruszy powszechny ruch i będą oddawać mecz aż do nie zostanie mistrzem świata. #mecz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nightmaar
nightmaar
11.06.2026, 21:32:06 via Wykop
  • 4
@osxso: Nieironicznie uważam, że Iran wyjdzie z tej grupy.
  • Odpowiedz
Kj5s6f2dk7s54o
Kj5s6f2dk7s54o
Kj5s6f2dk7s54o
11.06.2026, 21:38:45 via Wykop
  • 0
@osxso: lepsza od Iranu to tylko Belgia jest, Egipt podobny poziom a Nowa Zelandia daleko za, nikt tam się podkładać nie musi.
  • Odpowiedz
Pomorski_Wilk
Pomorski_Wilk
07.06.2026, 10:00:42
  • 10
Mam wrażenie, że uśmiechnięta Polska chciałaby powrotu cenzury rodem z PRL. Tam też nie mówiono o sowieckich zbrodniach, a nawet były wyroki za temat Katynia, a na pewno nie można było zrobić kariery za szkodzenie przyjaźni polsko-radzieckiej. Tutaj uśmiechnięci próbują robić to co do komuchy - mówisz źle o Ukraińcach i przypominasz Wołyń, to jesteś ruską onucą, tak jak kiedyś agentem anglosaskich imperialistów

https://youtu.be/kcssVrndzi8?is=ScVqdcPoQGlAbbIV

#polityka #stanowski #historia
Pomorski_Wilk - Mam wrażenie, że uśmiechnięta Polska chciałaby powrotu cenzury rodem ...
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

osxso
osxso 07.06.2026, 11:40:35 via Wykop
  • 3
@Pomorski_Wilk: to nie jest tak, że kiedy przypominasz Wołyń jesteś z automatu onucą. Chodzi o to, że Rosja finansuje trol konta, które bez przerwy przypominają o Wołyńu. Co skutkuje tym, że kłucimy się z Ukraińcami, a o takim Katyniu czy o zesłaniach na Sybir nikt nie wspomina bo nie jest o tym wałkowane 24/7 w mediach. Statystycznie większość ludzi, którzy odkopują Wołyń używają go do wyładowywania agresji na Ukraińcach, nie
  • Odpowiedz
MagicznyKarp
MagicznyKarp
05.06.2026, 19:43:37
  • 120
#kiszak Zamawiał ktoś wyjebki kiszaka na kretoszczurach?

https://streamable.com/wo80sg
MagicznyKarp - #kiszak Zamawiał ktoś wyjebki kiszaka na kretoszczurach?

https://stre...
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

osxso
osxso 05.06.2026, 21:38:08 via Wykop
  • 4
@MagicznyKarp: jaki to jest mitoman, jakbym słuchał mammon jak wyjaśnia jak to z grą jest problem a nie z nim
  • Odpowiedz
washington
washington
05.06.2026, 08:55:32
  • 503
#wojna #ukraina #rosja
dzisiaj bedzie duzy ruch na tagu ( ͡° ͜ʖ ͡°) #polityka
washington - #wojna #ukraina #rosja 
dzisiaj bedzie duzy ruch na tagu ( ͡° ͜ʖ ͡°) #po...

źródło: Przechwytywanie

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

osxso
osxso 05.06.2026, 14:32:20 via Wykop
  • 1
@kam3o: nie nazwałbym tego zmianą nastrojów po prostu orangutan się kuma z putinem i wprowadzał swoje porządki po których teraz państwo sprząta
  • Odpowiedz
osxso
osxso 04.06.2026, 15:36:48
  • 0
krzyknęła sobie ruska
#tenis
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JAn2
JAn2
JAn2
02.06.2026, 10:40:41
  • 166
Co tam mądrego znowu nasz kandydat na premiera powiedział

https://streamable.com/inaug6

#neuropa #4konserwy #polityka #bekazpisu
JAn2 - Co tam mądrego znowu nasz kandydat na premiera powiedział

https://streamable....
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

osxso
osxso 02.06.2026, 15:30:10 via Wykop
  • 1
@JAn2: czy to standup?
  • Odpowiedz
osxso
osxso 31.05.2026, 17:04:10
  • 0
Kolteszewski łeb w łeb z mizerenką, Chrzan z lewej, po prawej stronie kompocienki razem z sałtkowem, co za emocje
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

osxso
osxso 31.05.2026, 11:40:48
  • 0
Komu dziś będziecie kibicować?
#mecz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

czerstwy_swierszcz
czerstwy_swierszcz
31.05.2026, 12:03:53 via Wykop
  • 0
@osxso: Ukraińcom
  • Odpowiedz
jmateuszj
jmateuszj
31.05.2026, 12:06:28 via Wykop
  • 6
@osxso: Chrobremu
  • Odpowiedz
osxso
osxso 29.05.2026, 15:40:01
  • 2
Pamiętam czasy kiedy wykop nie pokazywał tylko dwóch komentarzy pod wpisem. Teraz te dwa mają 90% plusów bo nikt nawet nie zobaczy pozostałych
#gownowpis #wykop
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rudz1elec
Rudz1elec
Rudz1elec
29.05.2026, 15:56:28 via Wykop
  • 0
@osxso: ja pamietam jak pokazywal dwa pierwsze komentarze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 12
  • Strona 1 z 12
  • >

spacer_plus_cztery_i_pół

Osiągnięcia

  • Mikroblogger
    od 08.03.2026

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking