Plywałem sobie dzisiaj sigmą 600 i powiem wam koledzy że trochę kompromitacja cwela. Za daleko wypłynałem jak wiało i jak miałem wracać bajdewindem to wiatr totalnie zgasł. Musieli mnie holować do mariny. Da się w ogóle płynąć bajdewindem jak wiatr jest w zakresie od 0 do 5km/h?
#zeglarstwo
#zeglarstwo

















źródło: FB_IMG_1780410787767
Pobierz10 dzieci? 30/50 lat wcześniej emertytura.