Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko162
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
niebadzogrem

niebadzogrem

Dołączył 3 lata i 8 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 8050
  • Znaleziska 154
  • Mikroblog 7896
  • Obserwujący 10
  • Obserwowane 4
PIAN--A_A--KTYWNA
PIAN--A_A--KTYWNA
02.06.2026, 14:34:23
  • 76
#heheszki
PIAN--A_A--KTYWNA - #heheszki

źródło: FB_IMG_1780410787767

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

niebadzogrem
niebadzogrem 02.06.2026, 19:31:17 via Wykop
  • 1
@PIAN--A_A--KTYWNA: 67/65/60 dla obu płci i następnie -3 albo -5 lat do szybszej emertury za każde dziecko dla rodziców.
10 dzieci? 30/50 lat wcześniej emertytura.
  • Odpowiedz
walokid
walokid
31.05.2026, 18:45:19
  • 25
Plywałem sobie dzisiaj sigmą 600 i powiem wam koledzy że trochę kompromitacja cwela. Za daleko wypłynałem jak wiało i jak miałem wracać bajdewindem to wiatr totalnie zgasł. Musieli mnie holować do mariny. Da się w ogóle płynąć bajdewindem jak wiatr jest w zakresie od 0 do 5km/h?

#zeglarstwo
walokid - Plywałem sobie dzisiaj sigmą 600 i powiem wam koledzy że trochę kompromitac...

źródło: t289_GfY

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

niebadzogrem
niebadzogrem 01.06.2026, 05:18:12 via Wykop
  • 2
@walokid: mi jak w omedze skończył się wiatr to ziomek wyskoczył przywiązał przez pas line i nas doholował xD
  • Odpowiedz
niebadzogrem
niebadzogrem 29.05.2026, 21:45:03
  • 3
pomysł na plusy na mirko, kupić se domene z hostinigem wstawić tam 2137 papieży i skrypt z ej aj który podmienia nazwe pliku na papiez.jpg a potem na losową i inny losowy plik staje sie papiez.jpg wrzuic to potem na wykop z podpisem otwórzy w nowej karcie i kliknij ctrl +F5 i za każdym razem by sięinny papież losował.
Dałbym tam 1 z nr telefonu i hasłem wyślij sms o treśći jp2gmd
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kubako
kubako
29.05.2026, 22:21:02 via Android
  • 0
@niebadzogrem ai ci to ogarnie
  • Odpowiedz
Zgrywajac_twardziela
Zgrywajac_twardziela
30.05.2026, 07:58:29 via Wykop
  • 0
@niebadzogrem: moje konto z grubsza się na tym opiera i zapewniam Cię, że tych plusów wcale nie ma jakoś dużo xD
  • Odpowiedz
nocticadius
nocticadius
29.05.2026, 05:00:36
  • 6
#przegryw #chwalesie Czuję się spełniony jako mężczyzna.
Streamerka właśnie na głos powiedziała mój nick i mi podziękowała za komplement (。◕‿‿◕。)
nocticadius - #przegryw #chwalesie Czuję się spełniony jako mężczyzna.
Streamerka wła...

źródło: 1000057014

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

niebadzogrem
niebadzogrem 29.05.2026, 09:30:54 via Wykop
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
czerwonykomuch
czerwonykomuch
28.05.2026, 19:54:59
  • 89
Właśnie pojawiły się dane demograficzne za ubiegły rok.

Jest BARDZO DOBRZE, dzieje się tzw. CUD DEMOGRAFICZNY.

Dzietność niestety wciąż znajdowała się powyżej 1.0, ale myślę, że w bieżącym roku zdołamy zejść poniżej tej psychologicznej granicy.

Czekaj,
czerwonykomuch - Właśnie pojawiły się dane demograficzne za ubiegły rok. 

Jest BARDZ...

źródło: IMG_2447

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

niebadzogrem
niebadzogrem 28.05.2026, 21:26:52 via Wykop
  • 1
@czerwonykomuch: Yup tylko że władza ugnie się pod elektoratem starszyzny i z 6000 brutto dostanę 1500 na rękę bo reszta pójdzie na emertytury a potem coraz bardziej :P

NO CO BABCI POŻAŁUJESZ NA CHLEB?
  • Odpowiedz
zazdrosny
zazdrosny
28.05.2026, 14:58:36
  • 237
co paczkomat mi postawili xd
zazdrosny - co paczkomat mi postawili xd

źródło: obraz_2026-05-28_165714019

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

niebadzogrem
niebadzogrem 28.05.2026, 17:52:55 via Wykop
  • 1
@zazdrosny: jak coś to klucz 13 i 5 minut roboty by ułatwić życie :D
  • Odpowiedz
niebadzogrem
niebadzogrem 28.05.2026, 17:43:44
  • 1
Kurde tak se czekam już 20 lat na kontynuacje Berserka, Claymore i Magi może by tak spróbować Mangi ?
Na czym to czytacie ? tablet? konkuter? kindle? kindle jakiś w kolorze?
Skąd je bierzecie torrenty? chomikuj ?
#pytaniedoeksperta #kiciochpyta #manga
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kodokunazou
kodokunazou
28.05.2026, 23:00:26 via Wykop
  • 0
@niebadzogrem:

Jeżeli jesteś zainteresowany kupnem mangi w formie fizycznej to możesz np. tutaj:

Berserk: https://mangarden.pl/pl/search.html?text=berserk
  • Odpowiedz
daniello87
daniello87
27.05.2026, 18:26:24
  • 36
Właściwie wszystkie problemy, nie licząc skrajnych przypadków zdrowotnych, można załatwić pieniędzmi. Zawsze chciałem być bogaty, ale nie dlatego żeby brylować przed innymi, czy kupować niepotrzebne rzeczy. Pieniądze dałyby mi wolność i spokój. Ale to musiałyby być duże pieniądze, nie jakieś uciułane oszczędności tylko takie na poziomie wygranej na loterii. Świadomość, że wirtualne cyferki dzielą mnie od normalności i chęci do życia jest w istocie nie do zniesienia.
#przegryw
daniello87 - Właściwie wszystkie problemy, nie licząc skrajnych przypadków zdrowotnyc...

źródło: 1000028629

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

niebadzogrem
niebadzogrem 28.05.2026, 06:26:37 via Wykop
  • 2
@daniello87: dobrze wykorzystane pieniądze otwierają prawie wszytstkie wrota.
Zdrowie? pa tera operacje, zdrowa dieta, czas na aktynowśc fizyczną, brak stresu.
Miłość ? Jak nie szastasz pieniędźmi i znajdziesz fajnaą laskę która zaakceptuje Cię jako biedakaa a wyjdzie potem że jesteś dziany to tylko na plus i łatwiej wam będzie.
Zdrowie psychiczne ? 0 stresu bo brak pracy, spełniasz marzenia jak leci, ważne by tylko nie spróbować dragów i niektórzy mogą
  • Odpowiedz
Mr_3nKi_
Mr_3nKi_
27.05.2026, 21:11:09
  • 21
Czas na mnie Huopy. Spokojnej nocy se ^^.
#przegryw
Mr3nKi - Czas na mnie Huopy. Spokojnej nocy se ^^.
#przegryw

źródło: majki njeee

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

niebadzogrem
niebadzogrem 28.05.2026, 06:23:37 via Wykop
  • 1
@Mr_3nKi_: prawie 40 wiosen na karku a nadal slipknot slucham, śmiechu warte.
  • Odpowiedz
JulianGangol
JulianGangol
27.05.2026, 20:35:58
  • 54
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

niebadzogrem
niebadzogrem 28.05.2026, 06:20:54 via Wykop
  • 4
@JulianGangol: XXI a nadal pracodawcy/społeczeństwo obchodzi kolor skóry, długośc fiuta nr buta.
Liczą się TYLKO skillsy techniczne i miekkie. Wymiatasz i dogasz sie z zespołem ? zapraszamy nawet jak jesteś kozojebcom z rudymi włosami tatuażami.
  • Odpowiedz
JaNieGejJaPapiesz
JaNieGejJaPapiesz
27.05.2026, 19:34:36
  • 20
Tlusty chop ktoremu wczoraj przeszkadzal upał
JaNieGejJaPapiesz - Tlusty chop ktoremu wczoraj przeszkadzal upał

źródło: 7959f5b5-857c-41c4-a41c-fc827c10fa27-1_all_9203

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

niebadzogrem
niebadzogrem 28.05.2026, 06:18:23 via Wykop
  • 0
@JaNieGejJaPapiesz: 67kg przy takim wzroście to też grubasek tylko taki slodki : *

Co do temperatury spaślak here i wolę się pocić przy +30 jak być "ok" przy 13 czy tam -3
niebadzogrem - @JaNieGejJaPapiesz: 67kg przy takim wzroście to też grubasek  tylko ta...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
ejenes
ejenes
ejenes
27.05.2026, 19:41:59
  • 324
Nie sądziłem, że będę potrzebował umieścić taki wpis ale pilnie potrzebny jest psi dawca krwi DEA1 w Krakowie. Od siebie daje 1k pln właścicielowi który się zgłosi i odda krew.

Wymagania dla psiego dawcy:
Wiek: od 10 miesięcy do 7–8 lat.
Waga: minimum 25-26 kg.
Stan zdrowia: brak chorób przewlekłych, aktualne szczepienia (w tym przeciw wściekliźnie) oraz regularne odrobaczanie
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

niebadzogrem
niebadzogrem 28.05.2026, 06:03:46 via Wykop
  • 0
@PrzewozyLudziMentalnieMartwych:

co najlepsze, pies który potrzebuje dostać krew, za pierwszym razem może być podana z dowolnej grupy. Następne już muszą być z jego grupy krwi.


@PrzewozyLudziMentalnieMartwych: niby jak xD przecież zła grupa spowoduje reakcje obronną nawet za 1 dilerską dawką
  • Odpowiedz
Sleepypl
Sleepypl
27.05.2026, 21:25:12
  • 1835
Niesamowite, że teraz wszystko szkodzi, że olej, że mleko, że kąpiel codziennie, że spanie na prawym boku, wszystko jest złe, z wyjątkiem pracy 8 godzin dziennie, 5 dni w tygodniu. To wciąż jest super. #pracbaza #praca
  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

niebadzogrem
niebadzogrem 28.05.2026, 06:00:39 via Wykop
  • 7
@Sleepypl: aa w USA praca jest modna, ludzie się jarają 996 - 9am to 9pm 6 days a week xD
W europie każdy by powiedział że kogoś p------o a w USA ścigają się kto szybciej kręci kołowrotkiem xD

W Polsce/Europie czkema na 4 dni po 10h albo po mniej godzin ale za tą samą stawkę. Jak wtedy wziąłbym sobie jeszcze czwartek z urlopu to już fajnie, 4 dni wolnego to
  • Odpowiedz
paczelok
paczelok
27.05.2026, 10:10:13
  • 18
Z lekarzami jest jak z kobietkami. To spoleczenstwo ich rozpiescilo. Sodówa i tyle. Ludzie przez lata byli przed nimi na kolanach, traktowali ich jak polbogow i Ci odlecieli. Tak samo kobietki otoczone zgrają kukoldow, które logują się na tindera i mają od razu 100 wiadomości. #redpill #blackpill
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

niebadzogrem
niebadzogrem 27.05.2026, 15:26:55 via Wykop
  • 5
@paczelok: Uwolnić limity na każdą speckę lekarską.
Z początku będzie chaos, 3 miliony neurochirugów i 5 osób na dermatlogię czy inną urologię ale to się wyrówna jak Dermatolog czy inny Proktolog zacznie BMW zmieniać co pół roku. Rynek to zweryfikuje pensję spadną do tych 10/15/20/25k na miesiąć i gites.
  • Odpowiedz
niebadzogrem
niebadzogrem 27.05.2026, 15:19:50
  • 0
Chciałem bym z moich 5k na kolej mógł spłacać właśnie mój własny dom w kredycie na 20 lat i jednocześnie mieć hajs by z dziećmi które bym spłodzil mając własne M podróżować po świecie. Czy to tak duże oczekiwania dla kolejarza ?

#polska
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ziomus13
ziomus13
ziomus13
27.05.2026, 15:24:51 via Wykop
  • 1
@niebadzogrem: Normalne marzenie każdego człowieka. Mi się już prawie spełnić :P Zostały te podróże. Na to dalej kasy brak xD Ale z drugiej strony na studiach sporo się jeździło, więc zaspokoiłem trochę głód.
  • Odpowiedz
Adkos
Adkos
Adkos
26.05.2026, 12:13:54
  • 73
I to jest pogoda. Ciepło, kolorowo, śpiew ptaszków, długie dni. Tak można żyć. A nie jak w jakimś mordorze jesionno-zimowym. Zimno, szaro, krótkie dni, martwa natura.

#pogoda
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

niebadzogrem
niebadzogrem 26.05.2026, 19:33:13 via Wykop
  • 4
@Adkos: mieć 10/15k na rękę i standard polskiej pogody a mieć nawet i te 5k i pogode jak dzisiaj to wolę to drugie.
Tak dlugie dni, tak fajnie ciepoło ale nie upalnie, tak zielono soczyście no chce się żyć! maj/czerwiec/początek lipca to peak życia w Polsce mogłoby być tak przez cały rok!
  • Odpowiedz
niebadzogrem
niebadzogrem 27.05.2026, 13:09:16 via Wykop
  • 2
@ChochlikLucek: niech pada co noc między 1 a 4 by komu nie przeszkadzało a roślinki rosły :D no i czasem burza podczas dnia jako fajerwerki dla biednych
  • Odpowiedz
DoktorMorela
DoktorMorela
DoktorMorela
27.05.2026, 05:43:55
  • 289
Eksperci:poród drogami natury jest lepszy
Badania:poród drogami natury niesie mniejsze ryzyko i powikłan niz cesarskie cięcie
Konsensus:cięcie cesarskie jest zabiegiem ratunkowym

Tymczasem polki: zesransko
Ja wiem lepiej,cesarka na zyczenie, a bo koleżance matki siostry wypadł płuco przez odbyt.
DoktorMorela - Eksperci:poród drogami natury jest lepszy
Badania:poród drogami natury...

źródło: Screenshot_20260527_072033_Samsung Internet

Pobierz
  • 505
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

niebadzogrem
niebadzogrem 27.05.2026, 07:08:48 via Wykop
  • 53
@DoktorMorela: Właścicieł naganiacza here.
Ale jak miałbym wybór ryczeć z bólu bliskiemu maxymalnej skali a mieć operację której bym nei poczuł to wiadomo że to drugie bym wziął xD Zwłaszzcza że za darmo.

Jak u dentysty jestem też biorę znieczulenie mimo że ma jakieś konsekwencje. Nie dziwie się laską że idą w cesarkę, mnie sranie po giga kebsie rozwala a co dopiero gówniak.
  • Odpowiedz
Defined
Defined
25.05.2026, 19:41:30
  • 22
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

niebadzogrem
niebadzogrem 26.05.2026, 05:01:02 via Wykop
  • 0
@Defined: Ja niestey nie umiem w mangę, jakbym miał hajsu tyle co Musk czy Gates kupiłbym jakichś wymiataczy z DevinArta czy innego portalu z grafikami dałbym im hajsu jak lodu jakiegoś zajebistego leada i wypuścił kontynuacje berserka z 90", Claymore, Magi, zreworkował One Punch Mana zostawiłbym tylk o1 sezon. Lepiej na to wydać hajs niż na ruchanie dzieci na wyspie.
  • Odpowiedz
r5678
r5678
25.05.2026, 02:38:45
  • 65
#heheszki
r5678 - #heheszki

źródło: oASq3

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

niebadzogrem
niebadzogrem 25.05.2026, 04:43:30 via Wykop
  • 3
@r5678: dlatego wiosna i lato > zima czy jesień.
W te cieplejsze, słoneczne pory roku możesz wyjść na rower, zrobić grilla, szlajać się po górach czy innych spierdotripach, możesz sobie rozbić namiot gdzie chcesz bez super sprzętu no i jest fajnie i przyjemnie. Jak CIę to wkurza to możesz siedzieć w piwnicy.

A zima czy jesień ? 90% aktywności odpada na dworze, możesz se raz do roku ulepieć bałwana jak
  • Odpowiedz
robertkk
robertkk
23.05.2026, 18:03:36
  • 434
Minister obrony Szwecji domaga się jak najszybszego przedstawienia Ukrainie jasnych deklaracji w sprawie członkowstwa w NATO ponieważ jest w stanie znacząco wzmocnić sojusz.

Do głównych argumentów należą bogate doświadczenie bojowe armii ukraińskiej, ponad 100 brygad gotowych do walki oraz potężny, innowacyjny sektor obronny, który szybko zwiększa skalę produkcji uzbrojenia.

#ukraina #rosja #wojna
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

niebadzogrem
niebadzogrem 24.05.2026, 04:53:17 via Wykop
  • 2
@robertkk: jak najbardziej ale nie są się dojść do NATO bez całego terytorium.
Jak Ukraina by weszła teraz do NATO to musiałaby olać Krym i to co ruskie ścierwo zagarnęło / o co toczą się walki.
Zrobić kontrofensywę odbić wszystko na stan roku 2013 czyli z Kremem i wejść do NATO :)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 20
  • Strona 1 z 20
  • >

Osiągnięcia

  • Mikroblogger
    od 21.03.2026

    Mikroblogger
  • Rocznica
    od 20.09.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking