Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko222
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
maciusuper
maciusuper

maciusuper

Dołączył 5 lat i 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 23774
  • Znaleziska 12496
  • Mikroblog 11278
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 7

2343

Deweloper chwali się że 90% nabywców na ich apartamenty to medycy

Deweloper chwali się że 90% nabywców na ich apartamenty to medycy

Nano recepta inwestycyjna oferta specjalna dla środowiska medycznego. W odpowiedzi na te potrzeby stworzyliśmy ofertę inwestycyjną, która w ostatnim czasie cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród lekarzy. W minionym miesiącu aż 90% nabywców Nano Apartamentów to osoby związane z branżą medyczną

airaG
z
tppi.pl
dodany: 23.06.2026, 11:43:25
  • 111
  • #
    lekarz100k
  • #
    konowalposting
  • #
    lekarz
  • #
    polska
  • #
    afera
  • #
    nfz
maciusuper
maciusuper
maciusuper przedwczoraj, 13:09:02 via Android
  • -1
@sj410: ale to tylko jak się landlordy zejdą, co ty myślisz że doktor w klitce będzie mieszkał

821

Lekarz w Koszalinie zarabia 2830 zł za godzinę. "MZ chce mu dać podwyżkę"

Lekarz w Koszalinie zarabia 2830 zł za godzinę. "MZ chce mu dać podwyżkę"

Lekarz zarabia 2830 zł za godzinę. Ministerstwo Zdrowia chce mu dać podwyżkę - zaczyna swój post Janusz Cieszyński. Następnie przypomina, że o sprawie koszalińskiego lekarza donosił już kilka miesięcy temu. Jest to specjalista od leczenia bólu, który wystawia comiesięczne faktury na 200-300 tys

airaG
z
g.pl
dodany: 20.06.2026, 12:49:01
  • 77
  • #
    nfz
  • #
    polityka
  • #
    szpital
  • #
    pieniadze
  • #
    afera
  • #
    lekarz
maciusuper
maciusuper
maciusuper 21.06.2026, 10:11:43 via Wykop
  • 0
choć tu prywatnie to nic mi do tego


@weeego: to była by prawda gdyby nie to:
maciusuper - >choć tu prywatnie to nic mi do tego

@weeego: to była by prawda gdyby n...

źródło: obraz

Pobierz

644

Przesłuchanie patomorfolog w sprawie szczątków płodów odroczone.

Przesłuchanie patomorfolog w sprawie szczątków płodów odroczone.

Pani doktor trafiła do szpitala.

sameowoce
z
radio.rzeszow.pl
dodany: 13.06.2026, 10:06:09
  • 154
  • #
    zdrowie
  • #
    prokuratura
  • #
    rzeszow
maciusuper
maciusuper
maciusuper 13.06.2026, 21:10:33 via Wykop
  • 2
Kurierzy z różnych szpitali pewnie przywozili jej bloczki parafinowe ala pic rel (a w środku w formalinie twardej pewnie "płód" z któregoś z pierwszych tygodni ciąży).


@PiersiowkaPelnaZiol: a czy prawo nie nakazuje że szczątki ludzkie powinny być pochowane? Nawet po badaniu / sekcji.

423

Ukraińcy mielą dziennie 1300 kacapów

Ukraińcy mielą dziennie 1300 kacapów

Siły Obrony Ukrainy zniszczyły 1300 okupantów w ciągu doby, a także 350 pojazdów i 80 systemów artyleryjskich. Straty Rosji ponad 1,38 mln

PIAN--A_A--KTYWNA
z
112.ua
dodany: 12.06.2026, 07:04:33
  • 163
  • #
    wojna
  • #
    ukraina
  • #
    rosja
maciusuper
maciusuper
maciusuper 12.06.2026, 10:57:39 via Android
  • -7
Ok 1/3 strat rosyjskich


@Neocaridina: tak, tak onuco, rubelki wpadły? Żeleński w lutym mówił o 55 tysiącach zabitych Ukraińców wobec ponad miliona ruskich, czyli 1 do 20! To oficjalne dane podane przez Prezydenta Ukrainy, niepodważalne.

379

Ukraińcy dbają o kondycję fizyczną kacapów na plaży w Soczi

Ukraińcy dbają o kondycję fizyczną kacapów na plaży w Soczi

Ciekawe czy przyjdzie im na myśl, że wakacje w strefie wojny to nie jest najlepszy pomysł?

Polasz
z
streamable.com
dodany: 08.06.2026, 15:16:07
  • 68
  • #
    ukraina
  • #
    wojna
  • #
    rosja
  • #
    ruskapropaganda
  • #
    soczi
  • #
    drony
maciusuper
maciusuper
maciusuper 09.06.2026, 08:54:41 via Wykop
  • -8
hahaha sterroryzowani cywile uciekają, i jeszcze dzieci! [ o----m u banderowca ]
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

387

Norweski zasiłek dla bezrobotnych: Ponad połowa całej puli trafia do Polaków

Norweski zasiłek dla bezrobotnych: Ponad połowa całej puli trafia do Polaków

Choć liderami w pobieraniu norweskich świadczeń ogółem są Szwedzi (głównie ze względu na emerytury), to Polacy dominują w statystykach dotyczących zasiłków dla bezrobotnych, świadczeń rodzinnych i chorobowych. Z danych Norweskiego Urzędu Pracy wynika, że nasi rodacy wyciągają z tamtejszego budżetu w

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 08.06.2026, 06:03:01
  • 120
  • #
    norwegia
  • #
    polska
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
maciusuper
maciusuper
maciusuper 08.06.2026, 06:46:32 via Wykop
  • 1
@jaroslaw-nitko: Już tłumaczę: naszym problemem są Ukraińcy bo pobierają z Polskiego budżetu.
Nie mam problemu z Polakami -ani Ukraińcami -pobierającymi z norweskiego budżetu. Niech o to się martwią Norwegowie.
A pretensje o to że Ukraińcy pobierają socjal i emerytury nie mam do Ukraińców (wyobraź sobie) tylko polskojęzycznych polityków którzy im to umożliwili.
Tak samo Norwegowie powinni mieć pretensje do swojego rządu o to gdzie są transferowane pieniądze.
Dotarło?
maciusuper
maciusuper
maciusuper 08.06.2026, 08:19:06 via Android
  • -1
Co do zasiłku dla bezrobotnych to w Polsce działa on tak że musisz sobie na niego zapracować m.in 12 miesięcy.


@sylwke3100: być może. W przeciwieństwie do emerytury minimalnej która dostaniesz po 1 dniu pracy w PL, i taka jest prawda choćby ukraińskie trolle nie wiadomo jak mataczyły
wiktor-wkpl
wiktor-wkpl
04.06.2026, 12:32:58
  • 3517
#mecz #pilkanozna #mundial #mundial2026 #sport

NIE PATRZ NA JPG PRZED PRZECZYTANIEM!

Do rozpoczęcia Mundialu pozostał równy tydzień. Z racji, że będzie to turniej bez Reprezentacji Polski dla wielu z nas te mistrzostwa delikatnie straciły urok pod względem kibicowskim. Sam nie bardzo wiem komu kibicować i pomyślałem, że wielu z Was ma podobny problem.
Tak więc spróbujmy sobie urozmaicić to piłkarskie święto.
wiktor-wkpl - #mecz #pilkanozna #mundial #mundial2026 #sport 

NIE PATRZ NA JPG PRZED...

źródło: 7602

Pobierz
  • 253
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

maciusuper
maciusuper
maciusuper 05.06.2026, 09:04:25 via Wykop
  • 2
Doktor Kongo xD


@JudzinStouner: myślałem że tam to sami inżynierowie
  • Odpowiedz
UczesanyPedryl
UczesanyPedryl
02.06.2026, 10:59:14
  • 40
2024: Rosja bliska upadkowi, wytrzymajcie jeszcze 2 tygodnie

2026 i 6 miesięcy: Rosja bliska upadkowi, wytrzymajcie jeszcze 2 tygodnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#wojna #ukraina #rosja
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

maciusuper
maciusuper
maciusuper 02.06.2026, 12:51:48 via Wykop
  • 1
luty 2022: rozpoczynamy trzydniową specjalną operacje


@gl0wa: nie powiedział żaden rosyjski generał/prezydent
  • Odpowiedz
maciusuper
maciusuper
maciusuper 01.06.2026, 13:16:11
  • 87
Nie mogę skończyć memika bo lista się cały czas rozwija:(
Ostatnio moderacja wysłała mnie za niego na urlop 2 tygodnie. Ciekawe jak dzisiaj się skończy.

P.S. zauważyłem że im celniej i błyskotliwej punktuje się banderowców, tym większa szansa że będzie wymoderowane i ban.

#ukraina #wojna #bekazlewactwa
maciusuper - Nie mogę skończyć memika bo lista się cały czas rozwija:(
Ostatnio moder...

źródło: ukraina

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

maciusuper
maciusuper
maciusuper
Autor
01.06.2026, 15:59:27 via Wykop
  • 1
@maciusuper: zboze pis, ekshumacje sa, zasilki konwencja genewska, w parlamencie sa flagi ue i ukraina w pierwszym dniu rakiety w przewodowie mowila ze jest gotowa przedstawic dowody na ruska i temat zostal wyciszony przez usa ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@robertkk: pięknie wyjaśniłeś, dostajesz odroczenie na kolejny tydzień. Jakbyś napisał że Ukraińcy nie wiedzą kto to Bandera, dostałbyś na miesiąc.
  • Odpowiedz

923

Glejak zabiera mojego męża

Glejak zabiera mojego męża

Marcin ma 48 lat. Miesiącami chodził do lekarzy z bólami głowy. Każdy mówił to samo: migreny, stres, przemęczenie. W grudniu 2025 we wrocławskim szpitalu usłyszał właściwą diagnozę: glejak wielopostaciowy IV stopnia. Przeszedł operację i chemio-radioterapię. Ostatni rezonans: bez progresji. Ale ref

PurpleMerkury
z
pomagam.pl
dodany: 30.05.2026, 18:06:56
  • 167
  • #
    pomagam
  • #
    wykopefekt
  • #
    zrzutka
  • #
    pomagajzwykopem
  • #
    pomoc
  • #
    wykoppomaga
maciusuper
maciusuper
maciusuper 31.05.2026, 10:42:52 via Wykop
  • 0
no jeżeli on miał takie rozkminy w stylu 'uratowałem jej zycie, powinna była ze mną zostać i się mną opiekować' to szczerze, c--j mu na grób.


@palomin_o: jakim cudem ten wpis ma jakiekolwiek plusy
robertkk
robertkk
26.05.2026, 12:00:16
  • 613
Zełenski: Łukaszenko powiedział, że czas na spotkanie prezydentów Ukrainy i Białorusi. Zaprosiłem więc Swietłanę Cichanouską do Kijowa

#ukraina #rosja #wojna #heheszki #polityka
robertkk - Zełenski: Łukaszenko powiedział, że czas na spotkanie prezydentów Ukrainy ...

źródło: hfdhffhdfdhfhdfhdh

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

maciusuper
maciusuper
maciusuper 26.05.2026, 14:03:15 via Android
  • 1
@robertkk: kto następny, Max Kolonko?
  • Odpowiedz
Mikuuuus
Mikuuuus
20.05.2026, 17:31:00
  • 66
Obwód doniecki

20.05.2026
Filmik opublikowany przez Dowództwo Sił Systemów Bezzałogowych Sił Zbrojnych Ukrainy
#ukraina #wojna #rosja #wideozwojny #wojsko #drony #swiat
Mikuuuus - > Obwód doniecki
20.05.2026
Filmik opublikowany przez Dowództwo Sił System...

źródło: 1000011645

Pobierz
Mikuuuus - > Obwód doniecki
20.05.2026
Filmik opublikowany przez Dowództwo Sił System...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

maciusuper
maciusuper
maciusuper 21.05.2026, 10:03:18 via Wykop
  • 1
-Saszka, ile zginęło Rosjan?
-a h.. wie, skąd ja mam to wiedzieć, nic nie widać na tych nagraniach
-dobra, piszę 65
  • Odpowiedz
DziobakPepe
DziobakPepe
17.05.2026, 11:17:09
  • 197
W obozach koncentracyjnych niema nic niezwykłego.
Nie mogę słuchać sugerowania że to co się wydarzyło podczas WW2 było następstwem tego co niemiecki naród ma w kulturze/genach a polacy tacy biedni, niewinni a jedyna różnica między polakami a niemcami jest taka że ci drudzy są zdecydowanie lepsi w samoorganizacji.
Ta sama stara k*rwa ze screnshota będzie ,,och och jacy straszni ci niemcy byli'' gdzie dodatkowy plus jest dla niemców za to że większość
DziobakPepe - W obozach koncentracyjnych niema nic niezwykłego.
Nie mogę słuchać suge...

źródło: obraz_2026-05-17_130919883

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

maciusuper
maciusuper
maciusuper 17.05.2026, 12:17:01 via Wykop
  • 1
@DziobakPepe: straszne, nie do pomyślenia żeby np. na Wykpie ktoś napisał coś podobnego
maciusuper - @DziobakPepe: straszne, nie do pomyślenia żeby np. na Wykpie ktoś napisa...

źródło: cywile

Pobierz
  • Odpowiedz
maciusuper
maciusuper
maciusuper 17.05.2026, 12:19:23 via Wykop
  • 1
@DziobakPepe:
maciusuper - @DziobakPepe:

źródło: rojanie nie ludzie odessa

Pobierz
  • Odpowiedz
maciusuper
maciusuper
maciusuper 17.05.2026, 12:21:48 via Wykop
  • 0
@DziobakPepe:
maciusuper - @DziobakPepe:

źródło: rosjan nie szkoda

Pobierz
  • Odpowiedz

472

Rosja poluje na wysłanników ONZ na Ukrainie.

Rosja poluje na wysłanników ONZ na Ukrainie.

Terroryści z rosji atakują urzędników i wysłanników ONZ, których wysłano na Ukraine w celu zbadania zbrodni wojennych. Sami stali się ofiarami takowych zbrodni, będąc pod ciągłym ostrzałem dronowym przez rosje.

KIaudik
z
x.com
dodany: 15.05.2026, 14:01:23
  • 57
  • #
    ukraina
  • #
    rosja
  • #
    usa
maciusuper
maciusuper
maciusuper 16.05.2026, 13:17:37 via Wykop
  • -4
TO NA PEWNO ROSYJSKIE DRONY BO UKRAINA PRZECIEŻ NIGDY BY FALSE FLAG NIE ZROBIŁA i MA GENIALNY, PODKREŚLAM GE-NI-AL-NY WYWIAD KTÓRY RACHU-CIACHU UKRADŁ RUSKIM TE NAGRANIA I MOŻEMY MIEĆ 200% PEWNOŚCI ŻE TO SPRAWKA RUSKICH.

P.S. a może zaglądali jednak tam gdzie ukraińskim opiekunom się to nie podobało? może widzieli za dużo?
https://www.amnesty.org.pl/ukrainska-taktyka-wojskowa-stanowi-zagrozenie-dla-ludnosci-cywilnej/
  • 4
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

maciusuper
maciusuper
maciusuper 16.05.2026, 19:55:47 via Wykop
  • -2
Ukraina najpierw ukradła rosyjskie drony


@muckfods wiadomo, miały rosyjskie rejestracje a we wraku znaleziono paragon za który zapłacono kartą. Okazało się że właścicielem jest Putin.
wshk
wshk
wshk
13.05.2026, 05:29:25
  • 151
Do porannej kawusi: Artur Ćmok znowu aresztowany (。◕‿‿◕。)

Dziś, 12 maja, koordynator „RUSOWS” w Polsce Arthur Ćmok został ponownie aresztowany w mieszkaniu teściowej w Warszawie. O 6 rano, po szybkich poszukiwaniach w jego domu, w towarzystwie pracowników ABW, w kajdankach na nogach i rękach, Artur został wysłany na przesłuchanie do Białegostoku. Jego żona powiedziała, że został oskarżony o udział w jakiejś antyukraińskiej akcji zeszłej wiosny.


Pozostajemy w
wshk - Do porannej kawusi: Artur Ćmok znowu aresztowany (。◕‿‿◕。)
Dziś, 12 maja, koord...

źródło: obraz

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

maciusuper
maciusuper
maciusuper 13.05.2026, 06:58:49 via Android
  • 1
@wshk: ale co tej gość zrobił nielegalnego, najlepiej z podaniem paragrafu
  • Odpowiedz
robertkk
robertkk
11.05.2026, 09:29:17
  • 86
W ciągu 10 lat Izrael chce doprowadzić do tego, że w ogóle nie będzie potrzebował amerykańskich pieniędzy.


Izrael ktory ciagle atakuje sasiadow, a do Ukrainy ludzie mieli pretensje że się broni xD

#ukraina #rosja #wojna #iran
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

maciusuper
maciusuper
maciusuper 11.05.2026, 10:35:37 via Android
  • 1
W ciągu 10 lat Izrael chce doprowadzić do tego, że w ogóle nie będzie potrzebował amerykańskich pieniędzy.


@robertkk: pieniądze zapewnią Polska, Niemcy, Ukraina, Europa(⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
  • Odpowiedz
piaskun87
piaskun87
10.05.2026, 07:14:39
  • 767
Na X stabilnie.
Pisowski troll wrzuca fejka, a Pan Orlen go gasi jak peta ʕ•ᴥ•ʔ

#heheszki #ukraina #orlen #polityka
https://x.com/b_prasoweORLEN/status/2053113448247005531
piaskun87 - Na X stabilnie.
Pisowski troll wrzuca fejka, a Pan Orlen go gasi jak peta...

źródło: obraz

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

maciusuper
maciusuper
maciusuper 10.05.2026, 09:10:15 via Android
  • 1
@piaskun87: czy za Obajtka Orlen też tak bezpośrednio i wulgarnie angażował się w walkę polityczną?
  • Odpowiedz
Mikuuuus
Mikuuuus
05.05.2026, 07:29:30
  • 100
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

maciusuper
maciusuper
maciusuper 05.05.2026, 09:09:36 via Wykop
  • 6
@Mikuuuus: @Kingside Trafienie w blok mieszkalny. Gdyby to było na Ukrainie to byście zażądali pala dla Putina i wszystkich Rosjan. Ale czego się spodziewać po banderowcach.
  • Odpowiedz
maciusuper
maciusuper
maciusuper 05.05.2026, 09:17:35 via Android
  • 0
@Mikuuuus: widzę że w trolowni nawał roboty bo już odpowiedzi nawet nie ma temat lecą.
  • Odpowiedz
maciusuper
maciusuper
maciusuper 05.05.2026, 09:25:04 via Wykop
  • 3
@Pracuje_zdalnie_chyba: jak przyznać się że jesteś nazistowsko-banderowskim zwyrolem, nie mówiąc że jesteś:
maciusuper - @Pracujezdalniechyba: jak przyznać się że jesteś nazistowsko-banderowski...

źródło: cywile

Pobierz
  • Odpowiedz
maciusuper
maciusuper
maciusuper 05.05.2026, 09:26:58 via Wykop
  • 0
@Mikuuuus: i ten REB był w tym bloku?
  • Odpowiedz
maciusuper
maciusuper
maciusuper 05.05.2026, 09:37:15 via Wykop
  • 2
@john_transvolta: Ale to nie ode mnie. Najlepiej jedź do Lwowa, do muzeum Romana Szuchewycza, na pewno coś ci dadzą.
On myślał podobnie tak jak ty, też chciał zlikwidować śmieci, tylko polskie, jednak był trochę bardziej kulturalny w swoich wypowiedziach

Z uwagi na oficjalne stanowisko polskiego rządu w sprawie współpracy z Sowietami należy Polaków z naszych ziem usuwać. Proszę to tak rozumieć: dawać polskiej ludności polecenia wyprowadzenia się w ciągu kilku
  • Odpowiedz
maciusuper
maciusuper
maciusuper 05.05.2026, 09:49:22 via Wykop
  • 1
@Mikuuuus: czyli gdzieś kiedyś w Rosji na dachu budynku był system walki elektronicznej, więc teraz wszystkie bloki mieszkalne są legit celem
tak myślałem, nie dość że troll to jeszcze durny, teraz mamy już pewność, dzięki za potwierdzenie
  • Odpowiedz
maciusuper
maciusuper
maciusuper 05.05.2026, 12:17:06 via Android
  • 0
@Pracuje_zdalnie_chyba: pisze jak banderowiec, zachowuje się jak banderowiec -widocznie banderowiec.
  • Odpowiedz
Turin89
Turin89
05.05.2026, 09:34:04
  • 99
Kremlowski przekaz niespójny. Instrukcje niejasne. Bosak utknął w pralce.

#polityka #bekazprawakow #bekazkonfederacji
Turin89 - Kremlowski przekaz niespójny. Instrukcje niejasne. Bosak utknął w pralce. 
...

źródło: 1000004230

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

maciusuper
maciusuper
maciusuper 05.05.2026, 11:06:39 via Wykop
  • 1
@Turin89: myślisz że Tusk nie świętował bo to był masoński spisek?
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 20
  • Strona 1 z 20
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 24.06.2022

    Komentator
  • Rocznica
    od 17.09.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 07.03.2023

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 22.06.2023

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking