Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko160
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Hubbabubbastyle
Hubbabubbastyle

Hubbabubbastyle

Dołączył 1 rok i 8 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2693
  • Znaleziska 599
  • Mikroblog 2094
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 11

313

Jacek Jaśkowiak obrzucony ciastem podczas sesji Rady Miasta Poznania!

Jacek Jaśkowiak obrzucony ciastem podczas sesji Rady Miasta Poznania!

Podczas wtorkowej sesji Rady Miasta Poznania prezydent Jacek Jaśkowiak został obrzucony ciastem przez agresywnego mieszkańca. Po fakcie prezydent umył się, przebrał i wrócił na salę.

a2t1
z
radiopoznan.fm
dodany: 19 godz. i 46 min temu
  • 95
  • #
    poznan
  • #
    wielkopolska
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    informacje
  • #
    polityka
Hubbabubbastyle
Hubbabubbastyle
Hubbabubbastyle 14 godz. i 50 min temu via Wykop
  • 2
@DRESIARZZ: ogólnie to ziemie polskie zostały wyłudzone przez Watykan, państwo które okupuje Polskę od ponad tysiąca lat, wtrąca się do polityki, chce decydować o naszej państwowości, toteż twierdzenie że coś było kościoła to twierdzenie błędne, nic się kościołowi nie należy gdyż nie tutaj jest jego królestwo jak mawiał ich BÓG pod postacią syna samego siebie a wiemy to z księgi która też spisał ten Bóg.
Hubbabubbastyle
Hubbabubbastyle
Hubbabubbastyle 14 godz. i 47 min temu via Wykop
  • -1
@GoldbergD: normalny człowiek jak go ktoś atakuje ma się zastanawiać co zrobił źle że go ktoś napadł?
Normalny to wg ciebie co znaczy?
Serio mam nadzieję że to większość boty piszą bo nie spodziewam się zbytniego rozwoju naszego kraju jak tacy ludzie są żywi i mogą głosować.

1678

W Polsce trwają masowe, ale ciche zwolnienia. "Tego nie ma w statystykach"

W Polsce trwają masowe, ale ciche zwolnienia. "Tego nie ma w statystykach"

Na pierwszy rzut oka może się wydawać, że na polskim rynku pracy nie ma żadnych znaczących zmian. Ani nie ogłasza się masowo zwolnień grupowych, ani rekrutacji. Po cichu dochodzi jednak do bardzo znaczącej rewolucji na rynku pracy.

VoxClamantisInDeserto
z
next.gazeta.pl
dodany: 14.06.2026, 16:01:51
  • 626
  • #
    polska
  • #
    praca
  • #
    gospodarka
  • #
    ekonomia
  • #
    spoleczenstwo
  • #
    kryzys
Hubbabubbastyle
Hubbabubbastyle
Hubbabubbastyle przedwczoraj, 10:16:01 via Wykop
  • -1
@gamersgen: na pewno, widzę że jesteś osobą pozbawiona rozeznania ale mająca zdanie, mylisz się, jesteś w błędzie.
Ani przedsiębiorcy ani korporacje nie zatrudniały by Polaków tylko zamknęły, przeniosły biznes.
Kolejny który myśli że ludzie będą dokładać do biznesu żeby Polacy mieli gdzie pracować, to właśnie jest roszczeniowość tego narodu, to właśnie jest słabość która wykorzystują inni, przez takich mamy gorzej bo tacy sprzedadzą kraj by było tak jak roszczeniowy Polak
radkoski
radkoski
13.06.2026, 07:11:26
  • 940
#bekazpisu #polityka 😎
radkoski - #bekazpisu #polityka 😎

źródło: 1000167206

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hubbabubbastyle
Hubbabubbastyle
Hubbabubbastyle 13.06.2026, 17:58:11 via Wykop
  • 0
@radkoski: tej siły już nie powstrzyma, Mariusze dopięli wrotki, wydali wyrok, skazać rozsądek i rozum uwolnić stanowskiego
  • Odpowiedz
Hubbabubbastyle
Hubbabubbastyle
Hubbabubbastyle 10.06.2026, 08:42:16
  • 4
Było sobie super postępowe bogate państwo, ludziom żyło się bardzo dobrze, tak dobrze że w swojej wygodzie czuli że to wszystko im się należy, państwo nie chciało ulec naciskom innego państwa dlatego zostało zaatakowane, nie wojskiem a specjalistami od wzbudzania niepokoi społecznych, zaczęto wmawiać iż żyje się źle, że zagrożenie to postęp i rozwój a tylko tradycja i oparcie się na starych ideałach da ludziom wyzwolenie spod złego zgorzkniałego postępu.
To wszystko
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hubbabubbastyle
Hubbabubbastyle
Hubbabubbastyle
Autor
10.06.2026, 14:13:45 via Wykop
  • 0
@przecietnyczlowiek: dokładnie tak mówiono klasie średniej, płacono za mówienie takich rzeczy, płacono za organizowanie protestów wobec tego że nie ma społeczeństwo jeszcze więcej a przecież mogło by bo niebo jest granicą.
U nas wmówiono społeczeństwu że klasa średnia to 4300 na rękę, wmówiono że no należy się bo jest się wielkim Polakiem.
Żyła biednie? Bo mogli wychowywała dzieci ale nie jeździli 2 razy do roku na wakacje? Co znaczy żyć
  • Odpowiedz

1759

Skandal w zamówieniach publicznych. 15k zablokowało kontrakt za 3,7 miliarda!

Skandal w zamówieniach publicznych. 15k zablokowało kontrakt za 3,7 miliarda!

Państwo z kartonu i dykty uderza ponownie. Polska spółka MIRBUD została właśnie bezczelnie wykluczona z gigantycznego przetargu. Mecenas Piotr Trębicki wprost pisze o powrocie "ery zielonej pieczątki" i totalnym paraliżu zdrowego rozsądku.

isiZulu
z
rp.pl
dodany: 08.06.2026, 07:28:42
  • 110
  • #
    afera
  • #
    oszukujo
  • #
    transport
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    gospodarka
Hubbabubbastyle
Hubbabubbastyle
Hubbabubbastyle 08.06.2026, 09:59:16 via Wykop
  • 7
Gdzieś tam jest Mateusz odpowiedzialny za procedowanie takiej umowy, on zgodnie z przepisami musi zadbać by było ok, ma kredyt dzieci i zarabia około 4800 zł netto, chce utrzymać ta pracę toteż będzie nawet jeśli to głupie dla laika postępować w zgodzie z przepisami żeby mieć spokój i żeby nikt go nie dojechał za to że źle zrobił a przepisy są jakie są, ludzie przejmują się tym czy bozia się nie objawiła
  • 5
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Hubbabubbastyle
Hubbabubbastyle
Hubbabubbastyle 09.06.2026, 10:21:26 via Wykop
  • -1
@KEjAf: nie wiem, natomiast wiem że porównywanie prawa karnego z prawem zamówień publicznych jest złym porównaniem, nie widzę związku oprócz emocjonalnego ładunku w Twojej wypowiedzi.
Hubbabubbastyle
Hubbabubbastyle
Hubbabubbastyle 10.06.2026, 07:02:14 via Wykop
  • 0
@KEjAf: widzę że zupełnie nie masz pojęcia o zamówieniach publicznych ale starasz się obronić swoją teorię coraz większymi fiołkami.
MecenasMarcinNajman
MecenasMarcinNajman
09.06.2026, 08:43:56
  • 405
#polityka #polska #praca
Piekło przedsiębiorców w Polsce, polscy przedsiębiorcy są fundamentem naszej gospodarki i powinny być specjalnie traktowano
MecenasMarcinNajman - #polityka #polska #praca
Piekło przedsiębiorców w Polsce, polsc...

źródło: IMG_5468

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hubbabubbastyle
Hubbabubbastyle
Hubbabubbastyle 09.06.2026, 10:24:54 via Wykop
  • 2
@MecenasMarcinNajman: ludzie są różni, pragnę poinformować o tym fakcie gdyż widzę że umyka on w ferworze generalizowania, pracowałem u kogoś i zatrudniałem, dużo łatwiej znaleźć normalnego pracodawcę niż znaleźć normalnego pracownika, z moich doświadczeń to wynika, znamienne chociażby jest to że wszędzie trzeba pilnować pracowników przed wynoszeniem rzeczy z pracy
  • Odpowiedz
Xtreme2007
Xtreme2007
08.06.2026, 12:18:17
  • 2
Patrzę na godziny meczów i jestem w szoku. Spotkania o północy, 3:00 czy 6:00 rano. Mam nadzieję, że oglądalność tych mistrzostw będzie tak niska, że FIFA już nigdy nie wpadnie na pomysł organizowania turnieju poza Europą.

W końcu to właśnie w Europie jest największe zainteresowanie piłką nożną, tutaj są największe ligi, największe pieniądze i większość kibiców. Ale najwyraźniej najlepszym sposobem na promocję futbolu jest zmuszanie fanów do oglądania meczów o 3 nad
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hubbabubbastyle
Hubbabubbastyle
Hubbabubbastyle 08.06.2026, 14:00:43 via Wykop
  • 0
@Xtreme2007: Europa ma 3 co do ilości państw miejsce jeśli chodzi o mistrzostwa, najwięcej ludzi nie ogląda piłki nożnej w Europie, ligi są może i najlepsze ale to są mistrzostwa a nie ligii, czas skończyć z przekonaniem że Europa to pępek świata.
  • Odpowiedz
Astralis
Astralis
08.06.2026, 12:05:57
  • 13
#pasta #polityka
Nap***dalanie w Ukraińców stało się w #polska modne jak klapki z futerkiem do dresowych spodni.

Spotkałem wczoraj jedną z moich dalszych znajomych i ona sama, niepytana zaczęła:

„A bo oni (Ukraińcy) panoszą się tak jakby tutaj była Ukraina. Do sklepów (sic!) chodzą. Gdzie się nie obejrzysz to ich jest pełno. Polskiego języka już nie słyszysz, tylko ten ukraiński.
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hubbabubbastyle
Hubbabubbastyle
Hubbabubbastyle 08.06.2026, 13:56:18 via Wykop
  • 1
@Jariii: którzy już za niedługo wybiorą nowy rząd gdyż naród chce zamortyzmu i katolickiego kaganca
  • Odpowiedz
Pomorski_Wilk
Pomorski_Wilk
08.06.2026, 12:25:58
  • 35
Haha, co tam uśmiechnięci? Basia Kurdej-Szatan plująca na polskich żołnierzy uniewinniona, wróciła do TVP i na deser robią z niej bohaterkę i kombatantke. To wszystko w TVP na programie oczywiście z Dorotką Wysocką-Schnepf

#polityka
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hubbabubbastyle
Hubbabubbastyle
Hubbabubbastyle 08.06.2026, 13:54:38 via Wykop
  • 7
@Pomorski_Wilk: mnie bardziej obchodzi rozliczenie osób winnych wyprowadzenia danych wywiadowczych do izraela, ale rozumiem że masz swoje priorytety,
  • Odpowiedz

714

Raport Pentagonu. Izrael miał podsłuchiwać urzędników administracji Trumpa

Amerykański Departament Wojny podniósł poziom zagrożenia kontrwywiadowczego ze strony Izraela do najwyższej kategorii.

Szkolna17PsychoFan
z
rp.pl
dodany: 07.06.2026, 12:23:22
  • 71
  • #
    wojna
  • #
    usa
  • #
    izrael
  • #
    trump
Hubbabubbastyle
Hubbabubbastyle
Hubbabubbastyle 08.06.2026, 08:50:52 via Wykop
  • 0
@xpear: u nas społeczeństwo broni w fanatycznym szale takiego urzędnika, a druga część w fanatycznym szale krzyczy że druga część społeczeństwa jest głupia, a rządzący sobie rządzą spokojnie bez zupełnej kontroli społeczeństwa które woli się kłócić, aby tylko od siebie nie wymagać, aby tylko na siebie nie spojrzeć, zawsze wina tego drugiego.
PremeditatioMalorum
PremeditatioMalorum
06.06.2026, 06:59:31
  • 614
#polityka
PremeditatioMalorum - #polityka

źródło: 913fb38ff1ea66623c101c9b427b4e21ca52c01876d7fa07539a2dae846afe30

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hubbabubbastyle
Hubbabubbastyle
Hubbabubbastyle 07.06.2026, 06:35:05 via Wykop
  • 1
@PremeditatioMalorum: mój wujek taki był, za PiS się chciał pociąć, każdemu skakał do gardła kto miał inne zdanie, jak zachorował na raka i w pandemię dzięki skutecznemu zarządzaniu PiS został bez chemii na czas a później dowiedział się że za pozno i umierał w męczarniach, wiadomo zmienił upodobania polityczne, tyle że nic to nie zmieniło, niestety zawsze będziemy ponosili koszty głupiego fanatycznego myślenia innych
  • Odpowiedz
Hubbabubbastyle
Hubbabubbastyle
Hubbabubbastyle 07.06.2026, 11:09:03 via Wykop
  • 1
@Zlota44_prawem_nie_towarem: nie znam państwa które osiąga cokolwiek dobrego dla zwykłych ludzi gdy kieruje się fanatyzmem, twoja wypowiedź świadczy że operujesz w świecie w którym trzeba być fanatykiem jednej ze stron, zakładasz że jestem zwolennikiem strony przeciwnej, czujesz się urażony tym że wyrażam swoje zdanie, co z Tobą człowieku?
  • Odpowiedz
zazdrosny
zazdrosny
06.06.2026, 08:00:55
  • 510
i nic innego nie słyszysz od 3 godzin na osiedlu tylko:

hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hubbabubbastyle
Hubbabubbastyle
Hubbabubbastyle 07.06.2026, 06:37:48 via Wykop
  • 1
@zazdrosny: u mnie wojny żuli pod blokiem, Wrzeszcza od wczoraj, poszli spać ale rano ktoś chyba chciał z-----c im dobytek życiowy z wózków zakupowych toteż wojna trwa, krzyczą jak by byli zarzynanie, policja była dwa razy ale nic nie zdziałała, wolałem już ukraińskich żuli którzy siedzieli cicho, ale niestety muszę żyć w kraju gdzie arystokracja żuli z przywilejami sobie istnieje. Nasz naród jest jednak skazany na podległość innym.
  • Odpowiedz
CipakKrulRzycia
CipakKrulRzycia
05.06.2026, 06:56:07
  • 499
#orlen #rosja #bekazpisu #polityka #polska
Czy rzecznik PiSu, Obajtek, TvRespublika albo Zakolak już pochwalili
CipakKrulRzycia - #orlen #rosja #bekazpisu #polityka #polska
Czy rzecznik PiSu, Obajt...

źródło: 1000000800

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hubbabubbastyle
Hubbabubbastyle
Hubbabubbastyle 05.06.2026, 17:29:00 via Wykop
  • 0
@galicjanin: pewnie usłyszymy że to spotkanie sukcesów maszyny która została rozpędzona przez byłych prezesów którzy hehe wiecie pochodzą przypadkiem z ramienia które wcale nie są przyczepione ręki która mnie karmi
  • Odpowiedz

58

Podpalili 41-latka przy nabrzeżu w Szczecinie

Pokaż treści 18+

Podpalili 41-latka przy nabrzeżu w Szczecinie

Dwaj mężczyźni mieli grozić pokrzywdzonemu, a jeden z nich podpalić go przed pożarem zacumowanego jachtu. Ofiara uciekła do wody, 41-latek ma zarzut usiłowania zabójstwa.

Pan_od_Internetu
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 03.06.2026, 21:48:46
  • 12
  • #
    polska
  • #
    policja
  • #
    kryminalne
  • #
    przestepczosc
  • #
    szczecin
  • #
    informacje
Hubbabubbastyle
Hubbabubbastyle
Hubbabubbastyle 04.06.2026, 13:46:49 via Wykop
  • 0
Normalny dzień w normalnej Polsce, zero zezwierzęcenia, same wartości katolickie i takie na których zudowano Europę, zero tchórzy w komentarzach którzy rzadka wydalenia z kraju takiego elementu, wielki Naród z patologia i tchórzami.
  • 4
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Hubbabubbastyle
Hubbabubbastyle
Hubbabubbastyle 05.06.2026, 12:52:54 via Wykop
  • 1
@kristart: wiadomo wielka Polska na całą Europę, a o praslowianach słyszałeś? Na kolana przed narodem wybranym, Chrystus królem proszę ja was to poważne państwo.
Hubbabubbastyle
Hubbabubbastyle
Hubbabubbastyle 05.06.2026, 12:55:16 via Wykop
  • 1
@kosma666: niepodobna, wyrwało mi się, czasem jeszcze bywam racjonalny, ale widzę że to zaszłość, teraz tylko emocja i potrzeba, zezwierzęcenie w imię bycia wielkim narodem, xD
rosjanie też mają o sobie przeświadczenie że ich wszyscy prześladują, stąd moje twierdzenie że w wielu Polakach radziecki rys myślenia bardzo głęboko zakorzeniony
Pomorski_Wilk
Pomorski_Wilk
04.06.2026, 08:51:20
  • 9
Ja mam wrażenie, że część osób w Polsce, zwłaszcza polityków z centrum i lewicy, ma jakieś wypaczony obraz relacji międzynarodowych, albo wręcz międzyludzkich. Jeśli komuś pomagam to chyba oczekuję jakiejś wdzięczności na czas udzielania pomocy. Nie pamiętam, żeby Ukraińcy zapłacili nam za pomoc wojskową czy za wieloletni socjal dla imigrantów z Ukrainy, który im się nie należał. Ktoś zaraz napisze, że przecież miliony Ukraińców pracują w Polsce albo gruzuja Rosjan. Ale pracują,
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hubbabubbastyle
Hubbabubbastyle
Hubbabubbastyle 04.06.2026, 10:21:20 via Wykop
  • 3
@Pomorski_Wilk: ile ty masz lat 16? Mądrości z zeszytów niespełnionych dyktatorów.
  • Odpowiedz
Hubbabubbastyle
Hubbabubbastyle
Hubbabubbastyle 05.06.2026, 12:51:27 via Wykop
  • 0
@Pomorski_Wilk: czyli jednak 15, dzięki za zweryfikowanie, wybacz ale nie uznaje Twojego zdania za znaczące gdyż w tym wieku masz po prostu znikome pojęcie o świecie
  • Odpowiedz
budep
budep
05.06.2026, 04:40:07
  • 1296
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 149
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hubbabubbastyle
Hubbabubbastyle
Hubbabubbastyle 05.06.2026, 12:41:48 via Wykop
  • 0
@budep: to normalne że skarlony naród ma swoje wybujałe ego, największe zaś mają roszczenia ludzie którzy bez uni i socjalu nie mieli by nic
  • Odpowiedz
Hubbabubbastyle
Hubbabubbastyle
Hubbabubbastyle 05.06.2026, 12:47:26 via Wykop
  • 0
@nie_umiem_inwestowac: moim zdaniem jest, mało tego mamy w historii takiego Jakuba Szele który to jest twarzą mordowania polskiej szlachty w imię uciskanych chłopów, a wiesz co wywołało Wołyń? Twierdzisz że banda Ukraińców napadła sama z siebie wioski należące do polskich panów? Poczytaj co Piłsudski wyprawiał na Ukrainie i czyje ziemię przyznawał polskim panom.
Ja wiem że tło historyczne danego kraju masz za nic bo liczy się tylko Polska ale no
  • Odpowiedz
wiktor-wkpl
wiktor-wkpl
04.06.2026, 12:32:58
  • 3516
#mecz #pilkanozna #mundial #mundial2026 #sport

NIE PATRZ NA JPG PRZED PRZECZYTANIEM!

Do rozpoczęcia Mundialu pozostał równy tydzień. Z racji, że będzie to turniej bez Reprezentacji Polski dla wielu z nas te mistrzostwa delikatnie straciły urok pod względem kibicowskim. Sam nie bardzo wiem komu kibicować i pomyślałem, że wielu z Was ma podobny problem.
Tak więc spróbujmy sobie urozmaicić to piłkarskie święto.
wiktor-wkpl - #mecz #pilkanozna #mundial #mundial2026 #sport 

NIE PATRZ NA JPG PRZED...

źródło: 7602

Pobierz
  • 253
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hubbabubbastyle
Hubbabubbastyle
Hubbabubbastyle 04.06.2026, 13:38:53 via Wykop
  • 2
@wiktor-wkpl: dla sprawiedliwości dziejowej, wygra Portugalia
  • Odpowiedz
UczesanyPedryl
UczesanyPedryl
02.06.2026, 10:59:14
  • 40
2024: Rosja bliska upadkowi, wytrzymajcie jeszcze 2 tygodnie

2026 i 6 miesięcy: Rosja bliska upadkowi, wytrzymajcie jeszcze 2 tygodnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#wojna #ukraina #rosja
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hubbabubbastyle
Hubbabubbastyle
Hubbabubbastyle 03.06.2026, 10:07:15 via Wykop
  • 1
@UczesanyPedryl: jeśli chcesz zwrócić uwagę na to że rosja jedyne co umie robić to mordować cywilów to się udało
  • Odpowiedz
Piotrek7231
Piotrek7231
02.06.2026, 02:23:12
  • 546
Piotrek7231

źródło: HF0UZMlX0AA-8hp

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hubbabubbastyle
Hubbabubbastyle
Hubbabubbastyle 02.06.2026, 16:39:50 via Wykop
  • 0
@Ark00: wszyscy miliarderzy z jachtami o których słyszę to wtedy jak umierają, a radość z pieska z patykiem jest widoczna każdego dnia, toteż ja zatwierdzam tego mema i nakładam karę na ciebie w postaci nakazu zmiany
  • Odpowiedz
szychun
szychun
01.06.2026, 19:26:19
  • 507
#polityka #bekazpisu uuu a się zaraz Przydacze i inne Szefernakery odpalą xD
szychun - #polityka #bekazpisu uuu a się zaraz Przydacze i inne Szefernakery odpalą x...

źródło: 1000019054

Pobierz
  • 76
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hubbabubbastyle
Hubbabubbastyle
Hubbabubbastyle 02.06.2026, 10:13:32 via Wykop
  • 0
@szychun: przekaz jest taki że to Ukraina jest zagrożeniem a z rosją można pertraktować, pełno profili korony polski plus tysiące komentarzy w duchu wrogiej Ukrainy a przyjaznej rosji, to nasz czeka, wyjście z unii ( bo żyjący na garnuszku unii twierdzą że ta ich wyzyskuje) oraz skłócenie nas z Ukrainą
  • Odpowiedz
Hubbabubbastyle
Hubbabubbastyle
Hubbabubbastyle 02.06.2026, 16:36:26 via Wykop
  • 1
@Niedobry: jednak mamy go za prezydenta, i to przede wszystkim wiele mówi o stanie naszego społeczeństwa
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 18
  • Strona 1 z 18
  • >

Jakub Jakub

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 27.03.2026

    Komentator
  • Rocznica
    od 24.09.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 10.12.2025

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking