Ani przedsiębiorcy ani korporacje nie zatrudniały by Polaków tylko zamknęły, przeniosły biznes.
Kolejny który myśli że ludzie będą dokładać do biznesu żeby Polacy mieli gdzie pracować, to właśnie jest roszczeniowość tego narodu, to właśnie jest słabość która wykorzystują inni, przez takich mamy gorzej bo tacy sprzedadzą kraj by było tak jak roszczeniowy Polak

















Normalny to wg ciebie co znaczy?
Serio mam nadzieję że to większość boty piszą bo nie spodziewam się zbytniego rozwoju naszego kraju jak tacy ludzie są żywi i mogą głosować.