Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko147
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Matii323

Matii323

Dołączył 5 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1200
  • Znaleziska 149
  • Mikroblog 1051
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 0
mirko_anonim
mirko_anonim
3 godz. i 52 min temu
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Matii323
Matii323 3 godz. i 22 min temu via Wykop
  • 1
@mirko_anonim: problem w tym że dla CIEBIE się super gadało, a dla niej to norma bo pewnie z każdym facetem jej się tak dobrze gada w porównaniu do twojej wizji że Tobie tylko z nią, kiedyś miałem koleżankę i powiedziałem jej że super nam się gada ( nie, nie chciałem z nią być) odpowiedź? - no ja się z każdym chłopakiem super dogaduje.
Tak samo jest jak poznajesz dziewczynę, jest
  • Odpowiedz
model_trzy_zmianowy
model_trzy_zmianowy
3 godz. i 45 min temu
  • 3
W USA firmy z sektora gig economy, jak Uber i Lyft, stosują AI do oferowania jak najniższych wynagrodzeń kierowców – analizują dane, m.in. częstość podejmowania kursów i akceptowane stawki, by ustalić, jak bardzo są zdesperowani, by zaakceptować ucięty zarobek.
Model wyzysku Ubera jest przenoszony do kolejnych branż, m.in. szpitali. W USA pielęgniarki dostają inne pensje za tę samą pracę w tym samym budynku.
Podobne praktyki pojawiają się już w HR, obsłudze klienta
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Matii323
Matii323 3 godz. i 38 min temu via Wykop
  • 1
@model_trzy_zmianowy: od dawna było wiadome że i tak hindusy zaczynają mieć dostęp do internetu i zaraz przejmą IT, eldorado się kończy.
  • Odpowiedz
Umeraczyk
Umeraczyk
11 godz. i 52 min temu
  • 35
Umeraczyk

źródło: G7FxbvSXwAA2nv8

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Matii323
Matii323 11 godz. i 47 min temu via Wykop
  • 3
@vulcanitu: wyprzedziłes mnie
  • Odpowiedz

442

Ukraiński biznes obawia się wypchnięcia z Polski. Rośnie niechęć klientów

Ukraiński biznes obawia się wypchnięcia z Polski. Rośnie niechęć klientów

Ukraiński biznes w Polsce obawia się, że afera orderowa i coraz mniejsza sympatia Polaków mogą zaszkodzić jego interesom. W Polsce funkcjonuje 27 tys. spółek powiązanych z ukraińskim kapitałem lub obywatelami Ukrainy.

zwyklychlopakszary
z
skarbiec.biz
dodany: wczoraj, 11:36:42
  • 80
  • #
    ukraina
  • #
    polska
  • #
    biznes
  • #
    pieniadze
  • #
    gospodarka
  • #
    ekonomia
Matii323
Matii323 11 godz. i 52 min temu via Wykop
  • 0
@Bialek_napraw_tagi: oj niemal wszędzie, może poza restauracjami bo liczą na napiwek, ostatnio w barze i sklepie w jeden dzień spotkałem się z wielkimi problemami że będę płacić blikiem i muszą na terminalu włączyć a to przecież kliknięcie 2 przycisków.
Cozwykopem
Cozwykopem
Cozwykopem
12 godz. i 42 min temu
  • 1
#pracawzabce
Już powoli poznaje stałych klientów.
Jak zwykle ktoś mi mówi że jestem ich ulubiona kasjerka, jeden ciężko schorowany klient daje mi portfel do ręki żebym sama wyciągnęła pieniądze i resztę dała i pakuje mu zakupy.
Imion oczywiście nie znam, więc mają ksywki.
Henken Muller -kulturalna osoba, ogarnięta, bardzo lubiana. Wpada -robi zakupy - wypada.
Romper dwunastka - na spokojnie, o dzień dobry, a może żarcik chce pani?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Matii323
Matii323 12 godz. i 20 min temu via Wykop
  • 0
@Cozwykopem: żabka przerabana robota moim zdaniem, tyle już mają różnych rzeczy w ofercie że pewnie można zwariować xD
  • Odpowiedz
NaWyrko
NaWyrko
NaWyrko
14 godz. i 27 min temu
  • 0
24
Nigdy nawet nie poznałem materiału na żonę, nie było chodzenia za rękę chociaż przez miesiąc

#przegryw
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Matii323
Matii323 12 godz. i 48 min temu via Wykop
  • 0
@sprzedawcataniejwhyski: jeżeli boisz się że s---------z sprawę to prawdopodobnie już jest za późno, o wiele łatwiej utrzymać się z kobietą kiedy masz całkiem wywalone niż kiedy chcesz jej uchylić gwiazdkę z nieba.
  • Odpowiedz
walicwasss
walicwasss
14 godz. i 20 min temu
  • 4
Dobra wiecie co nie wiem w co grać nudzi mi sie z tymi grami. xDDDD

#przegryw
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Matii323
Matii323 12 godz. i 53 min temu via Wykop
  • 0
@walicwasss: ja bym sobie w jakieś MMO pograł, tylko dzisiaj to ludzie grają tak, że jakby postawić boty ai zamiast ludzi to czułbym chyba bardziej że gram z ludźmi niż jak się gra z ludźmi, każdy biegnie niewiadomo za czym, chciałem w wowa grać to przez 2 czy 3 tygodnie nawet 1 osoby z którą można było zamienić słowo, a na rajdach to nawet się nikt nie przywita, bieg na
  • Odpowiedz
walicwasss
walicwasss
14 godz. i 17 min temu
  • 1
Da sie jakoś za darmo dostać ten program????
#aftereffects #afterefect #programy #laptopy
walicwasss - Da sie jakoś za darmo dostać ten program????
#aftereffects #afterefect #...

źródło: 5101

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Matii323
Matii323 12 godz. i 57 min temu via Wykop
  • 1
@PawelW124: baba jak to baba, silna niezależna, aaa facet pomóż mi bo nic jednak nie umiem xD
  • Odpowiedz
MurdocIsGod
MurdocIsGod
13 godz. i 54 min temu
  • 7
Ja wiem, że Kanalowi Zero można sporo zarzucić ale tak szczerze to powiedzcie mi kto inny by kręcił i drążył tą aferę gdyby nie było tej telewizji? Sprawa zostałaby zamieciona pod dywan a świadek zostałby oskarżonym i to by było na tyle. Gdyby Republika to grillowała to nikt by się tym nie przejął i większość ludzi by uznała, że te szury znowu próbują dyskredytować tą nieskazitelną władzę

#afera #kanalzero
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Matii323
Matii323 13 godz. i 6 min temu via Wykop
  • 0
@matti-nn: a które afery olali ostatnio? Tak z ciekawości, lubię kanał zero ale faktycznie czy grają dla pisu czy nie, to dopiero się dowiem gdy PiS wróci do władzy i czy będą ich grillować tak samo :D, ale że nie lubię całego popisu to po kim nie jadą mi pasuje :D
  • Odpowiedz
J3BACZ3000
J3BACZ3000
13 godz. i 34 min temu
  • 6
#321685 plan jest taki:
- choduje w domu pampryczki
- automatyzuje pracę przy pampryczkach
- gdy HUOP zdobędzie doświadczenie przy u uprawie papryk to leci do holandii
- dogaduje się z JOHANEM co do roboty by mógł zbierać na jego gospodarstwie pamprykę zieloną
- po 5 latach pracy na rajce JOHAN docenia prace HUOP-a, zaprasza go na wołowine do restauracji
J3BACZ3000 - #321685 plan jest taki:
- choduje w domu pampryczki
- automatyzuje pracę...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Matii323
Matii323 13 godz. i 16 min temu via Wykop
  • 2
@kutasoglu: przecież to troll ten filmik xD
  • Odpowiedz
BELM0ND0
BELM0ND0
13 godz. i 29 min temu
  • 7
P------e jest to granie na remisy, żeby nie trafić na taką Hiszpanię. Jak już zrobili rewolucję w zasadach to idźmy dalej i powinno być losowanko po fazie grupowej tak, żeby do samego końca nie było wiadomo jak będzie wyglądać drabinka.
#mecz
BELM0ND0 - P------e jest to granie na remisy, żeby nie trafić na taką Hiszpanię. Jak ...

źródło: temp_file7298718210764139812

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Matii323
Matii323 13 godz. i 20 min temu via Wykop
  • 1
@BELM0ND0: dobrze prawisz miras, ja w sumie to czekam na już turniej bo te eliminacje to takie meh, z 4-5 męczy oglądałem, a to co dziś Norwegia zrobiła to aż się przypomina ten mecz po którym wprowadzili ostatnie mecze grupy w tym samym czasie by takich rzeczy nie było że nie grają xD
  • Odpowiedz
kondonowiczwojciech
kondonowiczwojciech
16 godz. i 2 min temu
  • 2
Zjadłem 0.25mg benzo i nic od 15min. Ile loading trwa. Leżę w łuziu i pomieszałem z elicea 20mg. Nie jadłem wcześniej benzo nigdy
#przegryw #depresja
kondonowiczwojciech - Zjadłem 0.25mg benzo i nic od 15min. Ile loading trwa. Leżę w ł...

źródło: IMG_5911

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Matii323
Matii323 14 godz. i 45 min temu via Wykop
  • 0
@bezrobotnymysliwy78: medikinet bierzesz codziennie daną dawkę czy doraźnie?
  • Odpowiedz
MecenasMarcinNajman
MecenasMarcinNajman
15 godz. i 59 min temu
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Matii323
Matii323 14 godz. i 50 min temu via Wykop
  • 0
@kogutpiejeiglupieje: tylko czemu na 0 się nie o----e łeb i tak okrągły, nie rozumiem ludzi co tak robią xD
  • Odpowiedz
grand_khavatari
grand_khavatari
15 godz. i 58 min temu
  • 1
#przegryw a w Polsce sa też divy od przytulasków i GFE czy tylko w Azji się to upowszechniło ?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Matii323
Matii323 14 godz. i 52 min temu via Wykop
  • 0
@grand_khavatari: możesz zapłacić i poprosić że tylko chcesz się poprzytulac xD
  • Odpowiedz
Klotzmann
Klotzmann
15 godz. i 35 min temu
  • 4
#pijesam #p--o
Klotzmann - #pijesam #p--o

źródło: IMG_5065

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Matii323
Matii323 15 godz. i 22 min temu via Wykop
  • 0
@Klotzmann: gdzie znalazłeś? Kiedyś w żabce u mnie było ale małe puszki i było fajne
  • Odpowiedz
Redbulltabak
Redbulltabak
24.06.2026, 18:18:08
  • 1
Redbulltabak

źródło: comment_1672235275SfBsmAPsgeIVBlyLG9RTve

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Matii323
Matii323 24.06.2026, 18:41:24 via Wykop
  • 0
@coccolino_: teraz scena blejdow w Polsce jest rozwinięta i co chwilę masz turnieje nawet na 100 osób, głównie ludzie około 30 :D
  • Odpowiedz
LisekUrwisek
LisekUrwisek
24.06.2026, 18:18:15
  • 6
#przegryw chwilkę pospalem
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Matii323
Matii323 24.06.2026, 18:40:21 via Wykop
  • 0
@majkel_scofield: ja nowy kołchoz i 5 pobudka
  • Odpowiedz
ThotSlayer
ThotSlayer
24.06.2026, 18:19:30
  • 2
dzisiaj na glosnikach rick ross na zmiane z chada
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Matii323
Matii323 24.06.2026, 18:39:16 via Wykop
  • 0
@ThotSlayer: Rick Ross for thr money polecam zajebisty numer :D, a od chady gdzie ta ekipa i jest nas dwóch z pezet
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 13
  • Strona 1 z 13
  • >

Mati mati

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 11.05.2026

    Rocznica
  • Komentator
    od 30.04.2026

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking