
W Tramwajach Szczecińskich utworzono stanowisko wiceprezesa.

Stanowisko obejmie je były radny KO. Menadżer ma zarabiać 21 tysięcy złotych miesięcznie. To zupełnie nowe stanowisko. Dotychczas Tramwaje Szczecińskie nie potrzebowały wiceprezesa. Były samorządowiec otrzymał nowe stanowisko w spółce, która regularnie tłumaczy się z braku środków na podwyżki.
z- 30
- #
- #


















