Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko158
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
HAMSKLOSS89

HAMSKLOSS89

Dołączył 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 4634
  • Znaleziska 6
  • Mikroblog 4628
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 4
Szczepson666666
Szczepson666666
1 godz. i 2 min temu
  • 6
Jak ja jebię tych ludzi o papierowych rękach i kręgosłupie ważki w mojej głowie XD sprzedaliście przed pąpą pokoleniową w samym dołku hah nie bierzcie się za zakładanie rodzin, bo Polska nie potrzebuje takich tchórzy
#gielda #demografia
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

HAMSKLOSS89
HAMSKLOSS89 31 min temu via Wykop
  • 2
@Szczepson666666: jeśli wyjęli z zyskiem to c--j Cię to obchodzi xd
  • Odpowiedz
tether69
tether69
9 godz. i 9 min temu
  • 0
mag7 maja w dupie te wyniki post market XDDD
#gielda
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

HAMSKLOSS89
HAMSKLOSS89 9 godz. i 7 min temu via Wykop
  • 4
@tether69: bo one płacą za te wyniki, a póki co AI nie przynosi za dużych zysków, jak zacznie, to mag7 wzrośnie
  • Odpowiedz
damer135
damer135
9 godz. i 37 min temu
  • 2
#gielda
k---a jakbym nie oglądał gowno jutuba z ruzowa to bym na tym spadku dobrał jeszcze przed zamknięciem
naszego króla pana Microna
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

HAMSKLOSS89
HAMSKLOSS89 9 godz. i 34 min temu via Wykop
  • 0
@damer135: tak by było xd
  • Odpowiedz
ZdenerwowanyKitku
ZdenerwowanyKitku
9 godz. i 50 min temu
  • 3
Jutro pobudka grubasa i nie będzie co zbierać
#gielda
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

HAMSKLOSS89
HAMSKLOSS89 9 godz. i 50 min temu via Wykop
  • 3
@ZdenerwowanyKitku: w dupie mamy grubasa, jutro sama ulica zrobi +10%
  • Odpowiedz
PodniebnyMurzyn
PodniebnyMurzyn
10 godz. i 1 min temu
  • 3
#gielda na after +4% czyli jutro kibel xD
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

HAMSKLOSS89
HAMSKLOSS89 9 godz. i 57 min temu via Wykop
  • 1
@PodniebnyMurzyn: pobili p------y guidance, jakby jutro była zwała to sprzedaje wszystkie etfy i all in w microna
  • Odpowiedz
sebinko
sebinko
13 godz. i 21 min temu
  • 1
#gielda Sekretarz energii USA Wright: Nawet bez porozumienia z Iranem USA zagwarantują dostawy ropy przez cieśninę Ormuz. Iran straci możliwość blokowania Cieśniny Ormuz.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

HAMSKLOSS89
HAMSKLOSS89 12 godz. i 55 min temu via Wykop
  • 2
@sebinko: @IlikeTrains tym razem na pewno już nie będą musieli słuchać Iranu (i ich min) xd
  • Odpowiedz
Zulf
Zulf
Zulf
16 godz. i 9 min temu
  • 90
#gielda

Plusujacych zawolam, jak jeszcze bedziemy sie wszyscy smiac z tego.
Zulf - #gielda

Plusujacych zawolam, jak jeszcze bedziemy sie wszyscy smiac z tego.

źródło: IMG_7349

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

HAMSKLOSS89
HAMSKLOSS89 16 godz. i 8 min temu via Wykop
  • 1
@Zulf: zawsze się znajdzie jakiś peroniarz maruda co się nie będzie śmiał
  • Odpowiedz
rakaniszu
rakaniszu
18 godz. i 3 min temu
  • 1
#gielda

Jeśli komuś za mało tracenia pieniędzy z r/wallstreetbets po akcji z SPCE, to właśnie nadjeżdża kolejny spekulacyjny pociąg - Wendy's ( ͡° ͜ʖ ͡°)
rakaniszu - #gielda 

Jeśli komuś za mało tracenia pieniędzy z r/wallstreetbets po ak...

źródło: {8C4CC9AE-9FD4-407C-9742-F47C435C2CF7}

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

HAMSKLOSS89
HAMSKLOSS89 18 godz. temu via Wykop
  • 1
@rakaniszu: tam takich nagonek jest 10 tygodniowo
  • Odpowiedz
simon999
simon999
19 godz. i 44 min temu
  • 0
Witam na tagu mircy, co prawda przeglądam go od dłuższego czasu ale nic sie nie udzielałem.
Wrzuciłem trochę kasy na szczura w usd i zastanawiam sie co kupić, mysle o podziale 13,5k usd na 6x2 i końcówkę i za to kupić 3 poważniejsze spółki i 4 śmieciuchy czy tzm powiedzmy względnie obiecujące. Jakies pomysly i porady?
Na pewno chcce poczekać na wyniki microna i zobaczyc co sie zadzieje

#gielda
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

HAMSKLOSS89
HAMSKLOSS89 19 godz. i 40 min temu via Wykop
  • 2
@simon999: na początek to za 80% kup sobie allworld a te 20% dziel jak chcesz. Btw jak możemy doradzić jak nie wiemy co chcesz kupić xd
  • Odpowiedz
HAMSKLOSS89
HAMSKLOSS89 19 godz. i 39 min temu via Wykop
  • 5
@simon999: a po drugie my tu są dla memów a nie dla pieniędzy xd
  • Odpowiedz
202492
202492
21 godz. i 43 min temu
  • 8
Dzisiaj Micron robi $1300 , róbcie screeny

#gielda
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

HAMSKLOSS89
HAMSKLOSS89 21 godz. i 40 min temu via Wykop
  • 7
@202492: jutro po wynikach, wczorajsze spadki były żeby wywieźć zalewarowanych w Korei
  • Odpowiedz
funky-koval
funky-koval
22 godz. i 15 min temu
  • 1
#gielda odkryłem groszową spólkę na bananie z dużym potencjałem :D na razie mam 500 akcji ale jak siądzie to będę w jednej lidze z Muskiem
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

HAMSKLOSS89
HAMSKLOSS89 21 godz. i 57 min temu via Wykop
  • 10
@funky-koval: napisz jaką, zrobimy jak na reddicie pump and dump
  • Odpowiedz
PanKsiadz
PanKsiadz
PanKsiadz
22 godz. i 28 min temu
  • 0
#gielda
Wszystkie grupy militarne na czerwono a Niewiadow Too The Mooon ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dziwie się ,że Niemcy -15% a nowy sprzęt pokazywali na targach do rozminowania pola walki
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

HAMSKLOSS89
HAMSKLOSS89 22 godz. i 25 min temu via Wykop
  • 5
@PanKsiadz: 0,73% to the moon? btw ciekawe ilu Mirków wisi na haku na Rheinmetal ^^
  • Odpowiedz
sheevik1
sheevik1
sheevik1
22 godz. i 32 min temu
  • 0
#gielda o co chodzi z usd/pln?
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

HAMSKLOSS89
HAMSKLOSS89 22 godz. i 28 min temu via Wykop
  • 3
@sheevik1: planowane są podwyżki stópek w USA więc kurs rośnie (wycenia przyszłość)
  • Odpowiedz
HAMSKLOSS89
HAMSKLOSS89 wczoraj, 05:32:05
  • 17
#gielda oglądałem wywiad Pawła Malika w fxMag i mówił że dalej trzyma Kruka, więc kim ja jestem żeby go sprzedać
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

HAMSKLOSS89
HAMSKLOSS89
Autor
wczoraj, 05:48:20 via Wykop
  • 13
@galicjanin: imo zawódinwestor trochę odpłynął z tym swoim koncentrowaniem portfela i próbą bicia wyników, nie oszukujmy się to trochę dziecko hossy (jak 99% tagu), a Malik systematycznie od lat bije index
  • Odpowiedz
HAMSKLOSS89
HAMSKLOSS89
Autor
22 godz. i 38 min temu via Wykop
  • 0
@Lubiefrytki123: znaczy jest to jakieś podejście (taki GEM ale na spółki które są na fali), ale no mi jego obecne podejście coraz mniej pasuje i wolę słuchać Pana Malika Montany
  • Odpowiedz
Milanek93
Milanek93
23 godz. i 7 min temu
  • 0
#gielda #xtb Nagle z apki xtb zniknęły mi wszystkie aktywa z GPW z ulubionych i nie mogę też ich na powrót dodać ręcznie. Tak jakby odcięli mi możliwość inwestowania na GPW. Zgłosiłem problem techniczny. Nie pamiętam już jak w szczurze dodawało się GPW do konta. Ehhh... same problemy z tym szczurem. Jeden plus dywidenda od szczura przyszła na szczura szybko a na ing jeszcze czekam..
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

HAMSKLOSS89
HAMSKLOSS89 22 godz. i 59 min temu via Wykop
  • 0
@Milanek93: miałem tak i po jakimś czasie już działało ale musiałem ręcznie dodawać swoje ulubione spółeczki (chociaz czasami wraca i nie trzeba)
  • Odpowiedz
widmo82
widmo82
23 godz. i 1 min temu
  • 3
#rhm ale urwał

#gielda #rheinmetall
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

HAMSKLOSS89
HAMSKLOSS89 22 godz. i 59 min temu via Wykop
  • 0
@widmo82: a co to się wydarzyło?
  • Odpowiedz
Dobruywaldios
Dobruywaldios
Dobruywaldios
23 godz. i 35 min temu
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

HAMSKLOSS89
HAMSKLOSS89 23 godz. i 34 min temu via Wykop
  • 0
@Dobruywaldios: reinwestuj (niekoniecznie w XTB), na głupoty będziesz wydawać na tym mitycznym FIRE (chyba że już jesteś xD)
  • Odpowiedz
HAMSKLOSS89
HAMSKLOSS89 23 godz. i 24 min temu via Wykop
  • 0
@Dobruywaldios: ja swoją ląduje w cyber folks
  • Odpowiedz
ParadygmatYT
ParadygmatYT
wczoraj, 05:53:38
  • 4
#gielda pokażcie swoje dywidendy, zobaczymy kto ma największą
ParadygmatYT - #gielda pokażcie swoje dywidendy, zobaczymy kto ma największą

źródło: IMG_4131

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

HAMSKLOSS89
HAMSKLOSS89 wczoraj, 05:57:32 via Wykop
  • 8
@ParadygmatYT: @Milanek93
HAMSKLOSS89 - @ParadygmatYT: @Milanek93

źródło: 1000012522

Pobierz
  • Odpowiedz
HAMSKLOSS89
HAMSKLOSS89 23 godz. i 59 min temu via Wykop
  • 1
@Ivanaran: BMI w normie :) po prostu XTB to 1/4 mojego portfela
  • Odpowiedz
HAMSKLOSS89
HAMSKLOSS89 23 godz. i 43 min temu via Wykop
  • 0
@Ivanaran: c---a się znam ale jak dla mnie Dino dalej może być dobrym betem
  • Odpowiedz
HAMSKLOSS89
HAMSKLOSS89 23 godz. i 33 min temu via Wykop
  • 0
@ParadygmatYT: nie mam, ale uważam że long term to nie jest zły bet
  • Odpowiedz
Guezeman
Guezeman
23 godz. i 39 min temu
  • 0
#gielda

Pytanie na dzisiaj: skoro wszystkie pamięciorze chwala sie ze maja po 80-90% marzy na produkcie to naprawdę prędzej czy później wszyscy ich odbiorcy nie postanowią sami pójść w produkcję tego? Kwestia know-how czy ogromnego kapitału ktory trzeba w to wrzucić początkowo? Jesli realny koszt każdej pamieci to 10-20% płaconej ceny to przecież w perspektywie x lat to brzmi jak srogie oszczędności
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

HAMSKLOSS89
HAMSKLOSS89 23 godz. i 35 min temu via Wykop
  • 0
@Guezeman: czas i kasa na budowę fabryk, know how jakiegoś dużego w tym nie ma (nie jest to klejenie butów w Chinach ale mając pieniądze nie jest to nieosiągalne)
  • Odpowiedz
HAMSKLOSS89
HAMSKLOSS89 wczoraj, 05:58:24
  • 28
#gielda teraz każdy kebabiarz będzie się chwalił że dostał 3 zł od XTB?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KjatanSveisson
KjatanSveisson
wczoraj, 06:00:17 via Wykop
  • 30
@HAMSKLOSS89:
KjatanSveisson - @HAMSKLOSS89:

źródło: 1000008243

Pobierz
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 18
  • Strona 1 z 18
  • >

Osiągnięcia

  • Mikroblogger
    od 24.10.2025

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking