Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko168
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
astrodamus
astrodamus

astrodamus

Dołączył 9 lat i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 10685
  • Znaleziska 5401
  • Mikroblog 5284
  • Obserwujący 4
  • Obserwowane 10
chciejstwo
chciejstwo
18 godz. i 52 min temu
  • 56
Pierwsze 30 za mną, aż by się chciało dopisać kolejne zero ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Najważniejsze że myślenie inne, trzeźwość to zajebisty stan (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

#a-----l #alkoholizm
chciejstwo - Pierwsze 30 za mną, aż by się chciało dopisać kolejne zero ( ͡° ͜ʖ ͡°)

...

źródło: 1000020784

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

astrodamus
astrodamus
astrodamus 17 godz. i 23 min temu via Wykop
  • 11
@retronom: Nie do końca, ja np. piłem zimne p--o po jeździe na rowerze w upalne weekendowe dni. Leci trzecie lato bez alko i nieraz jak wracam z przejażdżki to mózg to przypomina. Oczywiście w zupełności wystarczy zimna cola zero jako dawca endorfin.
  • Odpowiedz
astrodamus
astrodamus
astrodamus 3 godz. i 58 min temu via Wykop
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
TrzezwyPijak
TrzezwyPijak
TrzezwyPijak
18 godz. i 28 min temu
  • 21
Ale się dziś nie napierd.ole ( ͡° ͜ʖ ͡°) 1,5 roku trzeźwy. Bez nawet piwka 0% . Było ciężko? Trochę. Warto? Jak najbardziej! Powodzenia i wytrwałości wszystkim którzy rzucili lub właśnie rzucają. #alkoholizm #chwalesie
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

astrodamus
astrodamus
astrodamus 17 godz. i 27 min temu via Wykop
  • 1
@TrzezwyPijak: Ja też, a najlepsze, że to samo w upalne piątek i sobotę. To dopiero wyczyn nie do przeskoczenia dla niektórych. ;)
  • Odpowiedz
bezrobotnymysliwy78
bezrobotnymysliwy78
wczoraj, 13:21:26
  • 1
Moj stary to dziwny typ alkoholika, chlop j---e po alkoholu nawet nigdy z nim nie pilem oprocz pare razy na swieta, jak widzial ze p--o niose to tez mnie wyzywal a od 30lat wali codziennie jakies browary czy 200 wodki se popija do sledzika czy co tam sobie kupi. Jedynie nie ma tak, ze sie uchlewa ale czasami poleci mocniej ale tylko 1 dzien i wraca do ,,normy,, #przegryw #
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

astrodamus
astrodamus
astrodamus wczoraj, 17:33:54 via Wykop
  • 0
@bezrobotnymysliwy78: Normalny alkus typu delta.
  • Odpowiedz

325

Skandaliczne ekwiwalenty w mundurówce. Ponad 84 miliony złotych poszły na zaległ

Skandaliczne ekwiwalenty w mundurówce. Ponad 84 miliony złotych poszły na zaległ

W Polsce pracownicy muszą wykorzystać zaległy urlop wypoczynkowy do 30 września. Jeśli tego nie zrobią to dni wolne przepadają. Nie wszędzie ten przepis obowiązuje. Są zawody, w których liczba dni zaległego urlopu rośnie z roku na rok. To powoduje, że w momencie odejścia z pracy taki pracownik może

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: przedwczoraj, 09:33:20
  • 64
  • #
    polska
  • #
    policja
  • #
    wojsko
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
  • #
    wydarzenia
astrodamus
astrodamus
astrodamus wczoraj, 10:00:39 via Wykop
  • 1
Od jakichś 20 lat (od wtedy mniej więcej to śledzę, a wcześniej czy jeszcze dalej - za komuny pewnie było gorzej XD) ciągle słychać o tym, że w służbach są "nieprawidłowości". Wystarczy się tam nie zatrudniać i nie będzie problemu. Po co tam idziecie, skoro tam ciągle jest syf, durni przełożeni, chore rozkazy, polityka i narażanie życia psie pieniądze? Ktoś was zmusza?
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

bezrobotnymysliwy78
bezrobotnymysliwy78
przedwczoraj, 11:11:00
  • 3
Dzisaj bede mial to w dupie zaszyte, z jednej strony trochę mi przykro bo czuję jakbym coś tracił i ktoś mi zabierał wolność a z 2 strony możliwe że da mi to spokój i pewną stabilizację. Mam pytanie jeszcze co do leków naltrekson i i baklofen, bardziej o ten ntrekson mi chodzi - bo wiem że będę miał ochotę na a-----l i czy on faktycznie ją znosi? 260zl wydawać dla testów jednak
bezrobotnymysliwy78 - Dzisaj bede mial to w dupie zaszyte, z jednej strony trochę mi ...

źródło: image_picker_272B3039-9525-4F08-8E66-50CCC39167EF-1305-0000002640D87F13

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

astrodamus
astrodamus
astrodamus wczoraj, 06:07:44 via Wykop
  • 0
ktoś mi zabierał wolność


@bezrobotnymysliwy78: Tak odwrócić kota ogonem to może tylko alkus, ale wiem, rozumiem, bo sam tak robiłem. Wolny jestem jednak teraz kiedy nie piję. :)
  • Odpowiedz

544

Znany lekarz broni "saloników VIP". Kontrowersyjna opinia wybitnego hematologa

Znany lekarz broni "saloników VIP". Kontrowersyjna opinia wybitnego hematologa

Dlaczego prezes dużej firmy, którego każda godzina pracy wiąże się z zarządzaniem milionami złotych, ma czekać w tej samej kolejce co osoba, która tego samego dnia nie ma nic innego do roboty pyta w swoim tekście na portalu medexpress.pl prof. Wiesław W. Jędrzejczak

freedomseeker
z
tinyurl.com
dodany: 21.06.2026, 09:03:35
  • 146
  • #
    afera
  • #
    szpital
  • #
    lekarz
  • #
    polska
  • #
    medycyna
  • #
    polityka
astrodamus
astrodamus
astrodamus 21.06.2026, 11:47:04 via Wykop
  • -8
Pod względem prawnym ludzie mają być równi


@Lomza_eksport: OK, to najpierw niech wszyscy płacą tyle samo podatków.

658

Po odstawieniu alkoholu stało się coś nieprawdopodobnego Peja, Szyc, Koterski

Pokaż treści 18+

Po odstawieniu alkoholu stało się coś nieprawdopodobnego Peja, Szyc, Koterski

Warto posłuchać... Ps. Lubiący wypić - proszę nie zakopywać.

freddd
z
youtube.com
dodany: 21.06.2026, 01:33:09
  • 243
  • #
    alkoholizm
  • #
    zdrowie
  • #
    uzaleznienie
  • #
    psychologia
  • #
    przemyslenia
astrodamus
astrodamus
astrodamus 21.06.2026, 07:10:16 via Wykop
  • -9
niż negatywów.


@Dawid_Kwlk: Jakie są negatywy? Nie piję od jakiegoś czasu i ich nie zauważyłem, chyba że tęskno ci za tym życiem i tymi ludźmi, dla których nie znaczysz nic poza tym, że byłeś kompanem do picia. Jak proponujesz wyjście bez alko to nie mają czasu, możliwości i w ogóle dziecko, którego na szczęście nie mają płacze.
karzap92
karzap92
18.06.2026, 16:47:33
  • 9
#mecz #alkoholizm
karzap92 - #mecz #alkoholizm

źródło: temp_file4818297934485397819

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

astrodamus
astrodamus
astrodamus 18.06.2026, 17:26:28 via Wykop
  • 0
@EricCartman96: chyba Pavel Nedved
  • Odpowiedz

2797

Większość lekarzy nie chce zakazu łączenia pracy w sektorze publicznym i prywatn

Większość lekarzy nie chce zakazu łączenia pracy w sektorze publicznym i prywatn

Pełny zakaz pracy jednocześnie w publicznym systemie i w prywatnej popiera jedynie 15 proc. lekarzy. Ograniczyło by to możliwości okradania Polaków. Większe poparcie mają rozwiązania porządkujące. Jakie? Przede wszystkim wzrost wynagrodzeń w sektorze publicznym. Jeszcze im mało!!!

danielbr3
z
rynekzdrowia.pl
dodany: 17.06.2026, 10:20:59
  • 278
  • #
    zdrowie
  • #
    polska
  • #
    finanse
  • #
    medycyna
  • #
    praca
  • #
    korposwiat
astrodamus
astrodamus
astrodamus 18.06.2026, 06:36:30 via Wykop
  • 0
@Uuroboros: Nie rozumiem dlaczego leki miałyby być płatne. Sam fakt, że idziesz prywatnie oznacza tyle, że wyręczasz nieudolne państwo, które funduje ci np. 2 lata czekania na zabieg ortopedyczny - docelowo tego zabiegu nie finansuje, więc na tobie oszczędza.
Jak zabronisz lekarzom pracującym prywatnie pracy w państwowej służbie to ta przestanie istnieć. ;)
new-object
new-object
17.06.2026, 07:44:12
  • 4
Strasznie mnie wk%@#% ludzie z #krotkofalarstwo

Jeździmy w kolumnie, mamy krótkofalówki, rozmawiamy sobie a nagle na kanałach PMR... pojawia się on. Krótkofalowiec.

Wielki krótkofalowiec, z jakiegoś tam Pcimia dolnego, który testuje swój sprzęt. Ch... z tym że na kanałach PMR max moc to 0.5w.. no dobra 5w, bo takie realia, ale ten debil musi sprawdzić swój sprzęt i nadaje z mocą 25 lub nawet 50w, bo inaczej by go nie było słychać.

A
new-object - Strasznie mnie wk%@#% ludzie z #krotkofalarstwo

Jeździmy w kolumnie, ma...

źródło: image

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

astrodamus
astrodamus
astrodamus 17.06.2026, 09:57:13 via Wykop
  • 0
po prostu chcemy pojechać w kolumnie i raportować co się dzieje na drodze. A ten truje dupe.


@new-object: Trochę zmieniam wątek, ale do tego celu nie lepsze CB do samochodu z normalną zewnętrzną anteną jak pan buk przykazał? PMRka w samochodzie który jest jakąś namiastką klatki faradaya to ile złapie? 100 m?
  • Odpowiedz

4677

[MZ] Limity przyjęć na studia lekarskie nie będą zwiększane. "Nie ma potrzeby"

[MZ] Limity przyjęć na studia lekarskie nie będą zwiększane. "Nie ma potrzeby"

W przyszłych latach nie jest planowane zwiększanie liczby miejsc na studiach medycznych ani otwieranie nowych kierunków lekarskich. Po rozmowach z MNiSW, które odbyły się w ubiegłym tygodniu, podtrzymaliśmy stanowisko, że nie ma potrzeby dalszego zwiększania limitu przyjęć na studia lekarskie.

cepheus
z
edukacja.rp.pl
dodany: 10.06.2026, 13:13:06
  • 550
  • #
    sluzbazdrowia
  • #
    nfz
  • #
    medycyna
  • #
    lekarze
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
astrodamus
astrodamus
astrodamus 15.06.2026, 12:34:58 via Wykop
  • 1
@testovirondepot: 95% jeśli już.

20

Wypadek z udziałem auta, w którym był Przemysław Czarnek

Wypadek z udziałem auta, w którym był Przemysław Czarnek

W Wielkopolsce doszło do wypadku, w wyniku którego do szpitala trafiła kobieta. Pasażerem jednego z pojazdów uczestniczących w zdarzeniu był poseł, kandydat PiS na premiera Przemysław Czarnek - potwierdziła wielkopolska policja.

ZobaczLink
z
rmf24.pl
dodany: 14.06.2026, 17:07:15
  • 11
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    wypadek
  • #
    polskiedrogi
  • #
    pis
  • #
    polityka
astrodamus
astrodamus
astrodamus 15.06.2026, 06:42:16 via Wykop
  • 2
Kolizja, a nie wypadek.
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

astrodamus
astrodamus
astrodamus 15.06.2026, 12:08:07 via Wykop
  • 1
@Hi_Lo_Hi: Obecnie zakwalifikowane jako kolizja, gdzieś czytałem, że typ dostał mandat. Jak się zmieni, to się zmieni, ale na pewno nie można pisać o tym obecnie jako wypadek.

1733

Dla kobiet dzień wolny na "bolesną menstruacje", a dla mężczyzn? Nic

Dla kobiet dzień wolny na "bolesną menstruacje", a dla mężczyzn? Nic

Non stop czytam na wykopie, że posłowie konfy walczą o prawa mężczyzn. Tymczasem Józefaciuk podejmuje rzeczywiste działania gdy posłowie Konfederacji wyśmiewają temat. Wykop chyba powinien zrewidować swoje poglądy

Placi
z
facebook.com
dodany: 09.06.2026, 10:40:17
  • 421
  • #
    prawamezczyzn
  • #
    dyskryminacjamezczyzn
  • #
    pieklomezczyzn
  • #
    niebieskiepaski
  • #
    polityka
astrodamus
astrodamus
astrodamus 10.06.2026, 09:03:04 via Wykop
  • 1
@mkarweta: A jakby nie mieli, to by można żartować, bo tylko kobiety by wtedy takową miały?
congrats
congrats
congrats
08.06.2026, 17:31:55
  • 5
Za chwilę rusza #mundial reklam alko pełno więc otwieram tag #mundialbezalkoholu a pijusy doopa cicho ( ͡º ͜ʖ͡º)

#abstynencja #alkoholizm #a-----l #zdrowie #niepijzwykopem #mundial2026 #pilkanozna #mecz
congrats - Za chwilę rusza #mundial reklam alko pełno więc otwieram tag #mundialbezal...

źródło: IMG-20260608-191920

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

astrodamus
astrodamus
astrodamus 08.06.2026, 19:19:28 via Wykop
  • 0
@congrats: przecież taki mundial to zwiększa komfort picia jak mało co. :) "nie czepiaj się kochanie, wszyscy piją".
  • Odpowiedz
astrodamus
astrodamus
astrodamus 08.06.2026, 20:16:47 via Wykop
  • 1
@congrats: Ja już to zrobiłem, więcej w tym gównie nie zamierzam się babrać.
  • Odpowiedz
chciejstwo
chciejstwo
07.06.2026, 04:40:31
  • 1023
Dla jednych małych kroczek dla mnie przepaść której nie było (。◕‿‿◕。)

14 dni bez alkoholu, głowa uwolniona od ciągłego chcę.

Polecam ten stan i trzymam kciuki za każdego któremu
  • 98
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

astrodamus
astrodamus
astrodamus 07.06.2026, 06:51:01 via Wykop
  • 3
@chciejstwo: Gratulacje! Uważaj, bo to dopiero początek, tak jak już tu wspomniano jest to miesiąc miodowy. Ja jak podejmowałem próby rzucania czy ograniczania (teraz wiem, że ograniczanie to bezsens :) ) to 14 dni było nieosiągalne. W końcu jednak się udało i tego Ci też życzę! :)
  • Odpowiedz
astrodamus
astrodamus
astrodamus 07.06.2026, 09:40:37 via Wykop
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Marcinuuuu
Marcinuuuu
06.06.2026, 00:32:17
  • 27
S----------m wszystko. 3dniowy cug i teraz leżę jak w trumnie. Jestem zmęczony, cały się trzęsę i nie mogę spojrzeć sobie w oczy. A-----l to szmata, suki nie chcę znać #alkoholizm
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

astrodamus
astrodamus
astrodamus 06.06.2026, 06:43:13 via Wykop
  • 5
@Maly_Jasio: To tak nie działa. Wlewał na początku jak każdy, ale nagle granica pękła. Życzę mu powodzenia, aczkolwiek od biadolenia na wykopie nic się nie zmieni.
  • Odpowiedz

482

Arcybiskup grzmi. "Coraz dłuższe urlopy odciągają od Boga"

Arcybiskup grzmi. "Coraz dłuższe urlopy odciągają od Boga"

Za dobrze wam się żyje, Polaki, oj za dobrze. Przez internet, platformy streamingowe, telewizję, nawet przez urlopy nie chodzicie do kościoła, i krzyże papieskie ktoś podpala, i aborcja szaleje. Przynajmniej wedle przewysokiego urzędnika Pana Boga, szlachetnego arcybiskupa Depo z Cżęstochowy.

Takiseprzecietniak
z
wiadomosci.onet.pl
dodany: 04.06.2026, 15:24:16
  • 238
  • #
    polska
  • #
    czestochowa
  • #
    religia
  • #
    bekazkatoli
  • #
    neuropa
astrodamus
astrodamus
astrodamus 05.06.2026, 12:37:00 via Wykop
  • 1
"(...) odciągają od Boga" - zgadza się, gdzie wady?
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

astrodamus
astrodamus
astrodamus 05.06.2026, 18:46:52 via Wykop
  • 0
@Krynioslaw: No właśnie, przychodzi mi na myśl, że nie istnieje, ale to na pewno nieprawda. ;)

450

Wieczysta Kraków awansowała do Ekstraklasy

Wieczysta Kraków awansowała do Ekstraklasy

"Klub milionerów" w 6 lat z ligi okręgowej do Ekstraklasy

rales
z
przegladsportowy.onet.pl
dodany: 31.05.2026, 20:41:33
  • 119
  • #
    ekstraklasa
  • #
    1liga
  • #
    mecz
  • #
    pilkanozna
  • #
    wieczystakrakow
  • #
    polska
astrodamus
astrodamus
astrodamus 01.06.2026, 06:12:38 via Wykop
  • -6
Sportu w sporcie coraz mniej, ale to w sumie już od dawna wiadomo. Czy ma to sens? Nie wiem, ale na pewno coraz mniej się tym pasjonuję.
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

kastrator2
kastrator2
kastrator2
27.05.2026, 06:16:33
  • 900
Polscy millenialsi 5 lat temu: „NIE WYRAŻAM ZGODY na wykorzystywanie moich zdjęć, postów i wizerunku przez Marka Zuckerberga. Cambridge Analytica to skan-dal. Kasuję Facebooka. Podaj dalej, jeśli się zgadzasz."

Polscy millenialsi dziś: „Hej ChatGPT, tu jest moja umowa o pracę, widełki w zespole, baza klientów, screeny rozmowy z teściową i wyniki badań dziecka. Pomóż mi to wszystko ogarnąć. A, i przeanalizuj jeszcze moje zdjęcia, bo chyba jestem chory (i dobierz mi paletę
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

astrodamus
astrodamus
astrodamus 28.05.2026, 05:23:18 via Wykop
  • 0
@m0rdeczka: Internet ma być wolny! Pan komik Łukasz Kowalski fajny skecz ma z tym nawiązaniem. :-)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 25
  • Strona 1 z 25
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 29.09.2025

    Komentator
  • Rocznica
    od 21.02.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 01.05.2019

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 25.10.2020

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking