Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko160
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
suweren_sudoku

suweren_sudoku

Dołączył 4 lata i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 24960
  • Znaleziska 5588
  • Mikroblog 19372
  • Obserwujący 6
  • Obserwowane 32
m0rdeczka
m0rdeczka
12.06.2026, 21:37:17
  • 1
Uuu Królowa najechała na Pomarańczowego i poleciał Shadowban

#gielda #arianagrande
m0rdeczka - Uuu Królowa najechała na Pomarańczowego i poleciał Shadowban 

#gielda #a...

źródło: 1000025285

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

suweren_sudoku
suweren_sudoku 12.06.2026, 22:05:33 via Wykop
  • 9
@levzor: tak, to sama
nawet tak ogromna tragedia dotycząca lewaka bezpośrednio nie jest w stanie wyleczyć owego lewaka z choroby umysłowej
  • Odpowiedz
Okaz_prawilnosci
Okaz_prawilnosci
12.06.2026, 15:27:13
  • 0
#gielda to w końcu spacex ruszył czy nie
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

suweren_sudoku
suweren_sudoku 12.06.2026, 15:31:30 via Wykop
  • 1
@Okaz_prawilnosci: nic nie czuje ze spacexem czy bez
  • Odpowiedz
suweren_sudoku
suweren_sudoku 11.06.2026, 17:56:08
  • 9
Ehh, kiedyś to taki oszczędny chłopczyk ze mnie był. Grosik do groszka odkładał, szanował pieniądz.

Teraz mogę w trakcje jednego dnia stracić kilka miesięcznych pensji i nawet brewka nie drgnie.

#gielda
suweren_sudoku - Ehh, kiedyś to taki oszczędny chłopczyk ze mnie był. Grosik do grosz...

źródło: 1662705162464601

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Turkotka
Turkotka
11.06.2026, 17:58:31 via Wykop
  • 0
@suweren_sudoku: rel ale u mnie psycha akat over
  • Odpowiedz
pahamakaa
pahamakaa
pahamakaa
11.06.2026, 18:27:36 via Wypiek
  • 3
@suweren_sudoku dzięki tej oszczędności możesz balansować takimi kwotami, to duże osiągnięcie
  • Odpowiedz
suweren_sudoku
suweren_sudoku 11.06.2026, 14:37:14
  • 2
Coś nie chce odbić. Czyżby kolejne 5% w dół na szerokim indeksie?

#gielda
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Moxito
Moxito
Moxito
11.06.2026, 13:51:25
  • 9
Ja już cię znam grubasie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gielda
Moxito - Ja już cię znam grubasie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gielda

źródło: 1000030666

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

suweren_sudoku
suweren_sudoku 11.06.2026, 14:10:00 via Wykop
  • 0
@Moxito: zwykle nie shortuje, ale jak jutro jeszcze trochę urośnie to wchodzę.
  • Odpowiedz
suweren_sudoku
suweren_sudoku 11.06.2026, 14:24:28 via Wykop
  • 0
@badasq: jak to nie jak tak
suweren_sudoku - @badasq: jak to nie jak tak

źródło: virgin

Pobierz
  • Odpowiedz
bar125
bar125
10.06.2026, 18:56:52
  • 300
Tymczasem jutro grubas kiedy uśredniłeś za wszystko
#gielda
bar125 - Tymczasem jutro grubas kiedy uśredniłeś za wszystko
#gielda

źródło: czwarta runda

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

suweren_sudoku
suweren_sudoku 10.06.2026, 19:23:20 via Wykop
  • 0
@bar125: jest jeszcze margin
  • Odpowiedz
bonzo_fugazi
bonzo_fugazi
10.06.2026, 16:53:21
  • 0
To by bylo jakby w pt rakieciorz w-----l na +500% a reszta kibel kompletny i krach.

#gielda
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

suweren_sudoku
suweren_sudoku 10.06.2026, 17:54:11 via Wykop
  • 1
@ProfesorP1ZDAN: to nadal 420% na plusie乁(♥ ʖ̯♥)ㄏ
  • Odpowiedz
suweren_sudoku
suweren_sudoku 10.06.2026, 17:52:12
  • 3
#gielda
suweren_sudoku - #gielda

źródło: 1663689263620040s

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ryzcel
Ryzcel
10.06.2026, 16:39:00
  • 10
#gielda Hej mówili mi że to bezpieczna inwestycja tzw kręgosłup hossy AI a to g---o tylko spada miało być na dodatkowe żarcie a póki co to chyba będę musiał zwiększyć zapas zupek chińskich to by było tyle jak chodzi o to "inwestowanie" :)))
Ryzcel - #gielda Hej mówili mi że to bezpieczna inwestycja tzw kręgosłup hossy AI a t...

źródło: image

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

suweren_sudoku
suweren_sudoku 10.06.2026, 16:58:01 via Wykop
  • 0
@Ryzcel: Miałem się już zacząć produkować, że powinieneś trzymać long-term, ale po kwocie to się martwię, że z głodu umrzesz.
  • Odpowiedz
suweren_sudoku
suweren_sudoku 10.06.2026, 16:14:34
  • 9
Nvidia, czyli de facto kręgosłup rewolucji AI ma obecnie wyceny na poziomie 16.28 Forward P/E oraz 0.36 PEG.

To jest p------e. Wziąłem na ibkr margin 3k usd dzisiaj, żeby dobrać. Jak spadnie więcej to biorę do 15k usd marginu na samą zieloną królową.

#gielda
suweren_sudoku - Nvidia, czyli de facto kręgosłup rewolucji AI ma obecnie wyceny na p...

źródło: werdykt

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

suweren_sudoku
suweren_sudoku
Autor
10.06.2026, 16:40:16 via Wykop
  • 0
@perfumowyswir: 6.120% z planem Lite, czyli podstawowym, 4.720% z Pro. Ja biorę na Lite na jakiś miesiąc lub kilka, to koszt ~0,5–0,6% miesięcznie. Myślę, że warto. Oczywiście nie polecam maxxowania marginu, ale używam, bo warto imo.

I prawda, oferują duży margin. Kuszą bardzo.
  • Odpowiedz
suweren_sudoku
suweren_sudoku
Autor
10.06.2026, 16:54:43 via Wykop
  • 0
@perfumowyswir:

jakim cudem taniej od kredytu

No właśnie dlatego warto korzystać, zwłaszcza przy takim byczym rynku.
A dowiedziałem się przed chwilą, że mam plan Pro i nawet o tym nie wiedziałem. Myślałem, że to jakaś subskrypcja, a to zwykłe konto dla Europejczyków ogólnie, a Lite jest chyba dostępne dla amerykańców z 0 commission, ale za to droższym marginem.
  • Odpowiedz
adamsowaanon
adamsowaanon
10.06.2026, 09:29:44
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

suweren_sudoku
suweren_sudoku 10.06.2026, 10:07:48 via Wykop
  • 0
@b45ezno9hvpv: Wymień jeszcze kilka czarnych krajów, z którymi można robić interesy.
  • Odpowiedz
suweren_sudoku
suweren_sudoku 10.06.2026, 12:24:14 via Wykop
  • 1
@b45ezno9hvpv: Na poparcie każdej durnej tezy można znaleźć jakieś dane, ale żeby insynuować, że lepiej prowadzi się interesy z Botswaną lub Cabo Verde bardziej niż z Polską, lub Francją to trzeba być nieźle odklejonym.

Te indeksy nie mierzą żadnego ryzyka związanego z eksportem/importem, egzekwowalności umów, stabilności politycznej itp. a wolność gospodarczą (co nie jest niczym pozytywnym, chyba że twój guru to Korwin) oraz percepcję poziomu korupcji, czym można sobie dupę
  • Odpowiedz
LlLlLlLlLlLlLl
LlLlLlLlLlLlLl
LlLlLlLlLlLlLl
09.06.2026, 20:35:35
  • 1
https://www.wheresyoured.at/ai-is-slowing-down/
polecam

#gielda
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

suweren_sudoku
suweren_sudoku 09.06.2026, 21:28:44 via Wykop
  • 0
@LlLlLlLlLlLlLl: bardzo rozemocjonowany język, p--------o jakieś o AI bubble, co to za szarlatanów czytasz chuopie
  • Odpowiedz
suweren_sudoku
suweren_sudoku 09.06.2026, 18:38:29
  • 10
Ja sobie cziluje, jem żelki, gram w poe.

Kurs spadł? spoko
Kurs urus? spoko

Tak można operować wystarczy kupić nvidie i inne spółeczki, które po prostu będą dalej rosnąć w dłuższym terminie.
suweren_sudoku - Ja sobie cziluje, jem żelki, gram w poe.

Kurs spadł? spoko
Kurs uru...

źródło: MeHappyYouMad

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nie_umiem_inwestowac
nie_umiem_inwestowac
09.06.2026, 18:40:02 via Wykop
  • 8
@suweren_sudoku: ja tylko przypominam, że ten co się cieszy to skończył z kulą we łbie na podłodze w mieszkaniu tego drugiego
  • Odpowiedz

398

Obcokrajowcy "podrywali" 11-letnie dziewczynki pod lodziarnią w Kaliszu

Obcokrajowcy "podrywali" 11-letnie dziewczynki pod lodziarnią w Kaliszu

Portal Fakty Kaliskie poinformował o szokującej sytuacji przy jednej z miejscowych lodziarni w centrum miasta. Kilku obcokrajowców obserwowało grupę dzieci i zagadywało je, m.in. mówiąc, że że szukają kochanek za pieniądze.

nasz_czas
z
faktykaliskie.info
dodany: 08.06.2026, 21:53:48
  • 87
  • #
    kalisz
  • #
    imigranci
  • #
    afera
  • #
    pedofilia
  • #
    wielkopolska
  • #
    4konserwy
suweren_sudoku
suweren_sudoku 09.06.2026, 08:38:35 via Wykop
  • -3
@wscieklykabanos: przedsiębiorcy nie są odpowiedzialni za to, kto może zostać wpuszczonym do tego kraju, a kto nie. Wina jest przede wszystkim partii rządzącej, tj. PO.
Guezeman
Guezeman
07.06.2026, 12:49:56
  • 10
#gielda

Izrael jednak postanowił wam załatwić kontynuację krachu
Guezeman - #gielda 

Izrael jednak postanowił wam załatwić kontynuację krachu

źródło: 1000043715

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

suweren_sudoku
suweren_sudoku 07.06.2026, 13:22:10 via Wykop
  • 15
@IlikeTrains: mi się już antysemityzm zaktualizował do wersji 5.0
  • Odpowiedz
suweren_sudoku
suweren_sudoku 06.06.2026, 20:10:00
  • 7
Pozytywna informacja przed poniedziałkiem
#gielda
suweren_sudoku - Pozytywna informacja przed poniedziałkiem
#gielda

źródło: Screenshot 2026-06-06 at 22-09-31 The Kobeissi Letter w serwisie X „BREAKING President Trump says the Trump Administration might buy equity stakes in US AI companies and that he will host a meeting with AI executives as soon [...]

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bredko
Bredko
06.06.2026, 20:52:42 via Android
  • 3
@suweren_sudoku: bullish
  • Odpowiedz
kaspil
kaspil
06.06.2026, 22:06:52 via Wykop
  • 1
@suweren_sudoku: nie dość że chcą wycyckać ludzi z emerytur to jeszcze muszą naciągnąć budżet państwa? Andrzej, to jebnie xD
  • Odpowiedz
Skipi1111
Skipi1111
06.06.2026, 19:41:58
  • 18
#gielda też sobie mogę kreskę narysować na sp500
Skipi1111 - #gielda też sobie mogę kreskę narysować na sp500

źródło: ee003ed9a00f586c699e266523d94a54

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

suweren_sudoku
suweren_sudoku 06.06.2026, 19:51:31 via Wykop
  • 17
@Skipi1111: ładna kreska, taka to się podoba dla mnie
  • Odpowiedz
breakdown1
breakdown1
06.06.2026, 11:22:45
  • 6
Macie tak czasem, że zaczynacie wątpić w słuszność swojego portfela, po czym przeglądacie po kolei wszystkie pozycje i stwierdzacie

“Nie no, k---a, zajebisty portfel, jest gitara wszystko”

Ja tak miałem wczoraj 🤔 swoją drogą byłby ktoś chętny zrecenzować?

#gielda
breakdown1 - Macie tak czasem, że zaczynacie wątpić w słuszność swojego portfela, po ...

źródło: image_picker_CBAEBA70-1EED-4D2A-A1B0-C97957A319C5-13336-000004C1E94B75B9

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

suweren_sudoku
suweren_sudoku 06.06.2026, 13:18:58 via Wykop
  • 1
@rakaniszu: @breakdown1

Biorąc ETF na NASDAQ miałbyś znacznie ograniczone ryzyko pozycji

Ograniczone chyba raczej zyski. Firmy nie-techbologiczne ciągną cały indeks w dół.

Według mnie portfel git, chociaż na pewno bym pozmieniał pozycję, tj. zmniejszył googla, zwiększył nvidię, która jest o wiele
  • Odpowiedz
suweren_sudoku
suweren_sudoku 06.06.2026, 13:04:28
  • 8
Boję się poniedziałku
#gielda
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DoktorMorela
DoktorMorela
DoktorMorela
06.06.2026, 13:08:43 via Wykop
  • 9
@suweren_sudoku: dla mnie mogą nawet nie otwierać
  • Odpowiedz
breakdown1
breakdown1
06.06.2026, 13:10:15 via Wypiek
  • 8
@suweren_sudoku nie bój sie, to tylko hajs, a hajs jest nieistotny, jest jedynie narzędziem do walki z grubasem
breakdown1 - @suweren_sudoku nie bój sie, to tylko hajs, a hajs jest nieistotny, jest...

źródło: image_picker_FD12746E-A162-4662-A534-E70D5BDC4B5E-13336-000004DFD4D11F23

Pobierz
  • Odpowiedz
Guezeman
Guezeman
05.06.2026, 16:57:57
  • 0
#gielda

Az sobie sprawdziłem i np. Pierwsza partie microna kupowałem 11.05 po 800, czyli mimo tego dzisiejszego krachu dalej jestem na plus mimo ze to juz wtedy byla turbo wysoka cena ponoc

Jak tu mozna mówić o krachu jak nawet nie wymazuje jeszcze miesięcznego zysku?
Guezeman - #gielda 

Az sobie sprawdziłem i np. Pierwsza partie microna kupowałem 11....

źródło: 1000043672

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

suweren_sudoku
suweren_sudoku 05.06.2026, 17:05:29 via Wykop
  • 6
@Guezeman: w 1 dzień nie wymazało Ci miesięcznego zysku? to słabe te spadki
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 27
  • Strona 1 z 27
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 18.12.2023

    Komentator
  • Rocznica
    od 02.01.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 07.05.2022

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 09.04.2026

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking