Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko196
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
kptDoopa

kptDoopa

Dołączył 3 lata i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 3024
  • Znaleziska 337
  • Mikroblog 2687
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 0
alibaski
alibaski
alibaski
1 godz. i 53 min temu
  • 9
#aliexpress dziękuję, nic mnie tak bardzo nie motywuje do głosowania na partie unio sceptyczne jak sama unia
alibaski - #aliexpress dziękuję, nic mnie tak bardzo nie motywuje do głosowania na pa...

źródło: 1000032970

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kptDoopa
kptDoopa 55 min temu via Wykop
  • 52
@ContraventoFiero: Człowieku, nazywasz kogoś debilem, a popatrz jak sam piszesz, jak ułomna pała. Miałeś w szkole język polski?

I wracając do tematu: jak ktoś pisze, że będzie głosował na partie eurosceptyczne, to od razu można przyjąć, że jest j-----m debilem, i że powinien w---------ć do rosji. Chyba sobie nie wyobrażasz jakie c-----e dla naszej gospodarki by było wyjście z Unii, a jak ktoś chce z niej wyjść, bo śmieci z
  • Odpowiedz
delulusional
delulusional
11 godz. i 51 min temu
  • 105
trump stwierdził, że namaścił batyra i dzięki temu mamy teraz kibica spałacu

Czyli prezydent RP jest teraz zobowiązany spłacać dług ojcu chrzestnemu? A patrząc na uwielbienie i służalczość trumpa wobec putina, cała szopka batyra z SAFE i ukr zaczyna nabierać sens

#ukraina #rosja #usa #polityka #batyr #trump #putin #wybory #kacapy #4konserwy #
delulusional - trump stwierdził, że namaścił batyra i dzięki temu mamy teraz kibica s...
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kptDoopa
kptDoopa 10 godz. i 2 min temu via Wykop
  • 2
przypominam ze na każdym możliwym kroku pomarańczowa małpa przypomina, że Nawrocki wygrał. Jest rok po wyborach a on dalej nawija o tym samym.


@szmichal: Dziwisz mu się? Sprawić, żeby taki osobnik wygrał, to chyba nie lada wyczyn xD
  • Odpowiedz
omicronns
omicronns
11 godz. i 22 min temu
  • 617
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 63
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kptDoopa
kptDoopa 10 godz. i 29 min temu via Wykop
  • 18
no, ja to też widziałam, ale ciekawi mnie bardzo twój tok myślenia


@Seentas: Pamiętaj, że rozmawiasz z konkretnym przygłupem, jego tok rozumowania jest upośledzony, tak jak właściciel toku.
  • Odpowiedz
adam-kwiatkowski783
adam-kwiatkowski783
13 godz. i 57 min temu
  • 188
Panowie i Panie, ogłaszam koniec kariery inwestora po tygodniu grania. Wyszedłem ze stratą -2400 PLN. Było to ciekawe przeżycie i czułem się jak wilk z wallstreet. W przyszłym miesiącu czeka mnie dieta czokoszokowa. Dziekuje wam za wspólne chwile i przepiękne memy. Powodzenia !!! #gielda
adam-kwiatkowski783 - Panowie i Panie, ogłaszam koniec kariery inwestora po tygodniu ...

źródło: IMG_7326

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kptDoopa
kptDoopa 12 godz. i 48 min temu via Wykop
  • 3
To jak dziwke na 2 minuty wziąć


@krash: Na jak weźmiesz na godzinę, to co niby robić przez 58 minut które zostaje po wszystkim? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Molestern
Molestern
17 godz. i 47 min temu
  • 14
Wykopki się cieszą, że rafinerie w Rosji płoną, a potem płaczą, bo pb 98 zaraz będzie po 10 złotych, sami na siebie bata kręcicie i nie widzicie gdzie jest realny wróg. Do tego zero refleksi #polska #rosja #ukraina
  • 60
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kptDoopa
kptDoopa 15 godz. i 59 min temu via Wykop
  • 0
@Molestern: Profilowe ci pasuje do gówna które wypisujesz.
  • Odpowiedz
PodniebnyMurzyn
PodniebnyMurzyn
wczoraj, 03:52:14
  • 770
Ale to trzeba być zwykłą k bez mózgu żeby pałować swojego motocyklowego zloma do odciny po mieście o 5 rano
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kptDoopa
kptDoopa wczoraj, 05:54:06 via Wykop
  • 5
j---ć motocyklistów który pierdzą swoimi złomami w miastach. Banda j------h chujów.


@pozdroxxx666: Ci pałujący po wsiach nie lepsi, przecież to pierdzenie niesie się na setki metrów, i setki ludzi to słyszy.
  • Odpowiedz
kptDoopa
kptDoopa 20 godz. i 22 min temu via Wykop
  • 9
Na tysiące od razu xD


@rolnik_wykopowy: No a k---a na ile? Przecież jak motozdrapka pałuje do odciny, to ją słychać na długo przed tym zanim się pojawi w zasięgu wzroku. Pewnie sobie nie jesteś nawet w stanie wyobrazić ile to jest sto metrów, stąd zrozumiałe że się naśmiewasz jak przygłup.
  • Odpowiedz
PIAN--A_A--KTYWNA
PIAN--A_A--KTYWNA
23 godz. i 3 min temu
  • 155
#konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem
PIAN--A_A--KTYWNA - #konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem

źródło: av5dc6

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kptDoopa
kptDoopa 21 godz. i 19 min temu via Wykop
  • 5
@PIAN--A_A--KTYWNA: Moja sprawiedliwość jest mojsza niż twojsza!
  • Odpowiedz
Protectorx
Protectorx
Protectorx
wczoraj, 06:13:56
  • 12
Ogarniacie typa (i plusujących jego wysryw), który ma ból d--y tak bardzo o to, że ludzie będą się świetnie bawić? XD
J.bany jest tak bardzo o to zazdrosny, że liczy na fuck up aby poczuć się lepiej. Typowy, zakompleksiony polaczek. Nie możecie się dobrze bawić bo mu będzie przykroxD
Jeszcze ten wysryw o ceniexD 350 PLN to za dużo dla niego. Za grę na kilkanaście lat.
Wracaj typie przeklejać rolki z Instagrama
Protectorx - Ogarniacie typa (i plusujących jego wysryw), który ma ból d--y tak bardz...

źródło: IMG_2291

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kptDoopa
kptDoopa 21 godz. i 57 min temu via Wykop
  • 4
Ogarniacie typa (i plusujących jego wysryw), który ma ból d--y tak bardzo o to, że ludzie będą się świetnie bawić? XD

J.bany jest tak bardzo o to zazdrosny, że liczy na fuck up aby poczuć się lepiej. Typowy, zakompleksiony polaczek. Nie możecie się dobrze bawić bo mu będzie przykroxD


@Protectorx: Ogarnijcie typa, zesrał się, bo nie rozumie czemu ludzie krytykują kupowanie preorderów xDDD
Wytatuuj sobie na czole: #bekazpodludzi
  • Odpowiedz
kptDoopa
kptDoopa przedwczoraj, 19:15:03
  • 3
#pogoda Za każdym razem jak w zimie spadło tylko troszkę śniegu, to zaraz jakieś szury się odzywały i krzyczały, że uga buga, gdzie wasze ocieplenie klimatu lewagi. Ciekawe czy ci sami się odezwą, jak d--------i 38 czy nawet 40 stopni ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

koldinho
koldinho
23 godz. i 50 min temu via Wykop
  • 0
@kptDoopa: ale tak samo jest dokładnie w drugą stronę, jak jest upał to globalne wrzenie, a jak zimno to mylenie pogody z klimatem albo i tak skutek globalnego wrzenia.
  • Odpowiedz
cooltang
cooltang
przedwczoraj, 17:16:30
  • 99
Pikachu face wykopków kiedy okazuję się, że Konfeneracja mogła mieć rację od samego początku co do Ukrainy.

#ukraina
cooltang - Pikachu face wykopków kiedy okazuję się, że Konfeneracja mogła mieć rację ...

źródło: Surprised_Pikachu

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kptDoopa
kptDoopa przedwczoraj, 19:11:17 via Wykop
  • 14
Miliardy czego? Włosów z d--y, mały moskiewski łgarzu?


@bol_konia_christiana: Jezu jaki cymbał xD Przecież @Kj5s6f2dk7s54o tak nie twierdzi, a tylko wyśmiał jedną z tez konfederacji xD
  • Odpowiedz
Mew151
Mew151
przedwczoraj, 14:39:25
  • 116
sygnalista w prokuraturze mówi(słusznie), że bez pełnomocnika nie będzie odpowiadał na pytania, a PREMIER kraju od razu wywiera presję i dyskredytuje go na twitterku xd abstrahując czy Jędrzejewski kłamie/manipuluje/ma swoje za uszami czy mówi prawdę - gdzie my k---a żyjemy?
#konowalposting #lekarz100k #stanowski #kanalzero #patologiazmiasta #bekazprawakow #polska #neuropa #polityka
Mew151 - sygnalista w prokuraturze mówi(słusznie), że bez pełnomocnika nie będzie odp...
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kptDoopa
kptDoopa przedwczoraj, 16:16:51 via Wykop
  • 3
zarząd szpitala, prezydent miasta, ordynator SORu bez specjalizacji, prokuratura - wszyscy z jednej partii, a Ty sie dziwisz, że


nie potrafił sprawy zglosic do prokuratury


@Mew151: Co to za fikołek xD Przecież do czaskokiego na priv pisał, to tego się nie bał zrobić, ale już zgłosić coś w poważny sposób się bał? Jak wam się to klei? xddd
  • Odpowiedz
ciagleloginzajety
ciagleloginzajety
przedwczoraj, 08:08:13
  • 213
Chłop mógł dożyć swoich ostatnich dni, umrzeć w spokoju i w luksusie. Przed wojną wielbiony przez Rosjan i nawet niektórych wykopków, którzy pisali że jest chadem i trzyma ruskich za mordy. Mam nadzieję, że codziennie żałuje rozpoczęcia tej wojny

#wojna #rosja #ukraina #przemyslenia #polityka
ciagleloginzajety - Chłop mógł dożyć swoich ostatnich dni, umrzeć w spokoju i w luksu...

źródło: 1000036628

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kptDoopa
kptDoopa przedwczoraj, 09:51:05 via Wykop
  • 2
Podejrzewam, że w swojej kacapskiej głowie ułożył sobie wszystko aby wybielić się przed samym sobą


@Haisenbberg: No to wszystko przecież wina NATO i faszystów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
kptDoopa
kptDoopa przedwczoraj, 08:10:51
  • 35
#konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem
kptDoopa - #konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem

źródło: brzezina

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kptDoopa
kptDoopa
Autor
przedwczoraj, 09:49:35 via Wykop
  • 4
spuchowym skrytożercom mówimy stanowcze NIE


@maegalcarwen: Trzeba będzie wystawić młodzieżową wartę sprawiedliwą
  • Odpowiedz
Kempes
Kempes
przedwczoraj, 07:14:06
  • 234
#polityka #bekazpisu #bekazlewactwa #heheszki #pis #dobrazmiana #prawo #4konserwy

Balonowy chciał utajnienia procesu XD
Kempes - #polityka #bekazpisu #bekazlewactwa #heheszki #pis #dobrazmiana #prawo #4kon...

źródło: 1000080009

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kptDoopa
kptDoopa przedwczoraj, 09:14:29 via Wykop
  • 2
@Kempes: Ale kleszcz xD
  • Odpowiedz
essos
essos
essos
przedwczoraj, 00:20:51
  • 51
Ciekaw jestem co by sie musialo wydarzyc, zeby psycho-fani P0 faktycznie przyznali ze cos jest winą ich bożków. Czy to w ogle realne? Chyba nigdy sie to nie wydarzylo, jakby byli nieskazitelni - troche jak z ukraincami na ktorych nie pozwalali nic powiedziec przez 1-2 larta wojny, aż zmieniła sie "moda". Nawet dzisiaj potrafią krytykowac Nawrockiego, za zabranie orderu, bo to on psuje stosunki z Ukrainą. Nie Zelenski, ktory to sprowokowal tylko
essos - Ciekaw jestem co by sie musialo wydarzyc, zeby psycho-fani P0 faktycznie przy...
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kptDoopa
kptDoopa przedwczoraj, 05:45:16 via Wykop
  • 1
Ciekaw jestem co by sie musialo wydarzyc, zeby psycho-fani P0 faktycznie przyznali ze cos jest winą ich bożków


@essos: Przecież co chwila cos takiego się dzieje, dlatego bardzo mało jest prawdziwych psycho fanów po xD
Nie to co w pisie, gdzie zaraz powstają ruchy w obronie kogoś, kto cos o---------ł xDDD
  • Odpowiedz
Fatalista1988
Fatalista1988
23.06.2026, 19:19:50
  • 389
No dobra, k---a, po kolei: to koleś wiedział o:

*morderstwach
*zaniedbaniach, które kończyły się śmiercią,
*malwersacjach finansowych,
*oszukiwaniu w rozliczeniach wypłat (nadgodziny brane z d--y).
Fatalista1988 - No dobra, k---a, po kolei: to koleś wiedział o:

*morderstwach
*zanie...

źródło: Zrzut ekranu (1234)

Pobierz
  • 61
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kptDoopa
kptDoopa 23.06.2026, 20:22:14 via Wykop
  • 51
bo cie zmiażdżę


@Incos_Ginators: Pryszcza na ryju se możesz zmiażdżyć
  • Odpowiedz
donatien-de-sade
donatien-de-sade
23.06.2026, 18:18:31
  • 481
dareczku, dlaczego się nie uśmiechasz jak zawsze? Gdzie ten kpiący uśmieszek? Hahahahaha XDDDDDDD

Będziesz siedział.

#bekazpisu #polityka #bekazprawakow
donatien-de-sade - dareczku, dlaczego się nie uśmiechasz jak zawsze? Gdzie ten kpiący...

źródło: IMG_7761

Pobierz
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kptDoopa
kptDoopa 23.06.2026, 19:34:09 via Wykop
  • 5
hehe, zawołajcie jak pan Darek pójdzie w pasiak


@KOLEGAMAMY: Mogę zawołać, gdy twoja rodzicielka znowu zahaczy zębami.
  • Odpowiedz
kptDoopa
kptDoopa 23.06.2026, 19:34:19 via Wykop
  • 6
@KOLEGAMAMY: Już
  • Odpowiedz
KIaudik
KIaudik
23.06.2026, 17:39:57
  • 206
Ciekawe, nawrocki nie chce widziec Ukrainy w UE, ale za to popiera dołączenie Turcji do wspólnoty.
Skorumpowanym na maxa kraju, skonfliktowanym z członkami wspólnoty takimi jak Grecja czy Szwecja, w którym rządzi totalitaryzm Edrogana, co najechał sąsiadów, który się z swojej historii nie rozliczył. xDD
Turcja otwarcie gloryfikuje ludobójców ormian takiego np Mehmed Talaat Pashe
Turcja niedawno groziła Europie, że przepuści do niej uchodźców i licytowali się na kase ile powinni dostać.
KIaudik - Ciekawe, nawrocki nie chce widziec Ukrainy w UE, ale za to popiera dołączen...

źródło: image

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kptDoopa
kptDoopa 23.06.2026, 19:32:29 via Wykop
  • 2
co tam szczekasz psie ukraiński


@Bauns: Haha ale się zesrał podludź xDD Umyj dupę, żeby jutro bardzo nie j----o w PKSie.
  • Odpowiedz
kptDoopa
kptDoopa 23.06.2026, 13:24:44
  • 15
#konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem
kptDoopa - #konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem

źródło: ytong

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kptDoopa
kptDoopa 23.06.2026, 11:13:10
  • 175
#konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem
kptDoopa - #konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem

źródło: oni nie wiedzą

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Szczurzewski
Szczurzewski
23.06.2026, 12:43:13 via Wykop
  • 31
@kptDoopa: po matce, a po kim?
  • Odpowiedz
poelo
poelo
23.06.2026, 13:02:41 via Wykop
  • 49
@Szczurzewski: i po babce, no i po siostruni p-----------j
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 19
  • Strona 1 z 19
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 13.03.2024

    Komentator
  • Rocznica
    od 22.03.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 08.03.2026

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking