Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko163
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
FeniFikerr
FeniFikerr

FeniFikerr

Dołączył 1 rok i 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 3479
  • Znaleziska 179
  • Mikroblog 3300
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 28
FeniFikerr
FeniFikerr
FeniFikerr 2 godz. i 31 min temu
  • 8
#kanalzero jeżeli pojawia się kolejni łowcy skór to PO może pakować walizy. Przecież z tego będzie gruba afera jak s-------n #polityka
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

314

W Szpitalu Południowym miało dochodzić do zgonów pacjentów przez błędy

Lekarz Emil Jedrzejewski w rozmowie ze @K_Stanowski przyznał, że na SOR szpitala południowego dochodziło do zgonów pacjentów z powodu błędów lekarskich. Powiedział, że wykonywano tomografię zwłokom, a jednego z pacjentów znaleziono po kilku godzinach (!!) martwego w toalecie

tomasztomasz1234
z
x.com
dodany: 5 godz. i 36 min temu
  • 63
  • #
    polska
  • #
    afera
  • #
    lekarski
  • #
    medycyna
  • #
    zdrowie
  • #
    warszawa
FeniFikerr
FeniFikerr
FeniFikerr 2 godz. i 32 min temu via Wykop
  • -1
Jeżeli to wszystko prawda to będzie k---a jeszcze grubo
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

FeniFikerr
FeniFikerr
FeniFikerr 7 godz. i 4 min temu
  • 0
#mecz ale k---a mi się to podoba Bóg futbolu forma top i teraz Ronaldo coś strzela nawet normalnie piękny czas
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FeniFikerr
FeniFikerr
FeniFikerr 20 godz. i 35 min temu
  • 3
#pogoda piękna pogoda jest. Troszkę by mogło bardziej przypiec ale cieszmy się tym co mamy aktualnie #l-------------j
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

plusikdziczku
plusikdziczku
20 godz. i 33 min temu via Wykop
  • 0
@FeniFikerr: lato fajna rzecz, gorzej że u mnie się szykuje miesiąc bez opadów a już i tak sucho
  • Odpowiedz
cinu4
cinu4
przedwczoraj, 19:13:50
  • 2
Jaka masturbacja w studio, oni go już jak Boga traktują.
#mecz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FeniFikerr
FeniFikerr
FeniFikerr przedwczoraj, 19:15:03 via Wykop
  • 7
@cinu4: bo jest Bogiem wtf
  • Odpowiedz
FeniFikerr
FeniFikerr
FeniFikerr przedwczoraj, 19:14:42
  • 6
#mecz Jak ktoś jeszcze żyje na tym świecie i coś tam majaczy że byl lepszy piłkarz w historii futbolu od Messiego to Zara typa na leczenie oddać bo jest po prostu debilem. Brawo Messi!
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FeniFikerr
FeniFikerr
FeniFikerr przedwczoraj, 17:41:14
  • 0
#mecz Bog no Bog futbolu nic więcej
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FeniFikerr
FeniFikerr
FeniFikerr 21.06.2026, 17:03:02
  • 0
#palenie No to jedziemy kolejny raz. Świństwo wiem że smakuje okropnie ale nie mogę się powstrzymać od zajarania, teraz myślę że mi się uda tym jebnac całkowicie.
FeniFikerr - #palenie No to jedziemy kolejny raz. Świństwo wiem że smakuje okropnie a...

źródło: IMG_1457

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FeniFikerr
FeniFikerr
FeniFikerr 20.06.2026, 23:46:58
  • 0
#mecz elegancki meczyk będzie
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LamajHarma
LamajHarma
20.06.2026, 21:16:46
  • 7
Przecież jak Niemcy tutaj p----------ą to znowu odpadną w grupie xD Ekwador w obronie jeszcze lepszy jest, a ten Wirtz czy Havertz to są tragiczni
#mecz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FeniFikerr
FeniFikerr
FeniFikerr 20.06.2026, 21:17:32 via Wykop
  • 0
@LamajHarma: no szkoda, szkoda
  • Odpowiedz
FeniFikerr
FeniFikerr
FeniFikerr 20.06.2026, 21:16:09
  • 1
#mecz jazda z Niemcami!! Piękny widok
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

alkoJezus
alkoJezus
19.06.2026, 17:12:32
  • 1391
Taki oto prezent dostałem od małżonki na 40 urodziny
Pijcie za mnie kompot

#zwiazki #rozwod
alkoJezus - Taki oto prezent dostałem od małżonki na 40 urodziny
Pijcie za mnie kompo...

źródło: 1000014953

Pobierz
  • 179
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FeniFikerr
FeniFikerr
FeniFikerr 20.06.2026, 13:49:19 via Wykop
  • 0
@alkoJezus: chłopie gratulacje
  • Odpowiedz
FeniFikerr
FeniFikerr
FeniFikerr 19.06.2026, 22:35:25
  • 0
#mecz wicemistrzowie Afryki zbytnio nie zachwycają
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FeniFikerr
FeniFikerr
FeniFikerr 19.06.2026, 21:54:12
  • 2
#mecz Amerykance mają najlepsze stadiony na świecie i nawet nie ma co dyskutować
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

plackojad
plackojad
19.06.2026, 21:55:50 via Wykop
  • 0
@FeniFikerr: I w większości są to stadiony do ichniej odmiany futbolu! xD
  • Odpowiedz
JacekBalcerzak
JacekBalcerzak
19.06.2026, 22:01:16 via Android
  • 0
@FeniFikerr: minus że nie każdy zadaszony
  • Odpowiedz
FeniFikerr
FeniFikerr
FeniFikerr 19.06.2026, 02:10:40
  • 0
#perfumy ma ktoś na zbyciu sauvage elixir? Chętnie kupię
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dyniel
dyniel
19.06.2026, 11:34:09 via Android
  • 0
@FeniFikerr: nie wiem jak status od rana ale mam 20ml za 110 pln + wysyłka/własny kod
  • Odpowiedz
enzo777
enzo777
19.06.2026, 11:55:26 via Wykop
  • 0
@FeniFikerr: mam pelny 60ml za 450zl
  • Odpowiedz
FeniFikerr
FeniFikerr
FeniFikerr 18.06.2026, 23:58:02
  • 1
#mecz nie pamiętam kiedy ostatnio gospodarz/gospodarze byli tak mocni
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sebastian-rogalski
sebastian-rogalski
18.06.2026, 23:59:30 via Wykop
  • 5
@FeniFikerr: nie sa mocni, przeklamany obraz przez brak 2 zawodnikow kataru
  • Odpowiedz
HowardWKR
HowardWKR
19.06.2026, 00:00:35 via Wykop
  • 1
@FeniFikerr: nie zapominajmy, że to jest jednak Katar
  • Odpowiedz
FeniFikerr
FeniFikerr
FeniFikerr 18.06.2026, 18:48:23
  • 3
#gta6 dobra kurla ile zapłacić tysiąc , dwa?? 3? Nie mogę się doczekać na preorder kurla, cena nie gra roli #gry
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FeniFikerr
FeniFikerr
FeniFikerr
Autor
18.06.2026, 18:54:18 via Wykop
  • 1
@PodniebnyMurzyn: Ty jesteś jakiś niepełnosprawny na umyśle ? Za kilka lat grania 1k zł to dużo dla ciebie? Do tego najlepsza seria gier w historii… weź idź stąd
  • Odpowiedz
FeniFikerr
FeniFikerr
FeniFikerr
Autor
18.06.2026, 19:25:38 via Wykop
  • 1
@PodniebnyMurzyn: Ty wiesz w ogóle o jakiej grze dyskutujemy?
  • Odpowiedz
FeniFikerr
FeniFikerr
FeniFikerr 18.06.2026, 01:08:10
  • 11
#mecz dawać Uzbekistan
FeniFikerr - #mecz dawać Uzbekistan

źródło: IMG_1370

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FeniFikerr
FeniFikerr
FeniFikerr 18.06.2026, 01:06:03
  • 0
#mecz jak dotąd najgorszy mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 23
  • Strona 1 z 23
  • >

FeniFikerr

Osiągnięcia

  • Mikroblogger
    od 22.02.2026

    Mikroblogger
  • Rocznica
    od 31.08.2025

    Rocznica
  • Komentator
    od 13.05.2026

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking