Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko167
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Amogus213769
Amogus213769
Profil firmowy

Amogus213769

Dołączył 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1461
  • Znaleziska 1325
  • Mikroblog 136
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 1

83

Powyżej tych kwot oszczędności trzeba będzie od 2027 r. zapłacić nowy podatek

Powyżej tych kwot oszczędności trzeba będzie od 2027 r. zapłacić nowy podatek

Wszystkie aktywa zgromadzone na osobistych kontach inwestycyjnych powyżej limitów (100 tys. zł i 25 tys. zł) miałby być objęte nowym podatkiem od wartości aktywów. A poniżej tych limitów brak będzie opodatkowania. Ale oprócz zwolnień przewidzianych dla OKI podatek Belki nadal działa

freedomseeker
z
forsal.pl
dodany: przedwczoraj, 09:24:38
  • 84
  • #
    polska
  • #
    podatki
  • #
    pieniadze
  • #
    finanse
  • #
    banki
Amogus213769
Amogus213769
Amogus213769 wczoraj, 08:30:47 via Wykop
  • -1
@Jan12221: oburzasz się jakbyś kiedykolwiek miał takie pieniądze xd
Amogus213769
Amogus213769
Amogus213769 wczoraj, 08:31:36 via Wykop
  • -2
@Cyb_pl: ale gdzie tutaj doszło do kradzieży?
Amogus213769
Amogus213769
Amogus213769 wczoraj, 08:31:50 via Wykop
  • -2
@debiec: ale gdzie tutaj coś skradziono?
Amogus213769
Amogus213769
Amogus213769 wczoraj, 08:32:32 via Wykop
  • -2
@ipkis123: myślisz że Mariusze z magazynu ogarną takie coś?
Amogus213769
Amogus213769
Amogus213769 wczoraj, 08:33:37 via Wykop
  • -2
@ipkis123: czytanie artykułu jest woke, zobaczył tytuł i doszło do incydentu kałowego
Amogus213769
Amogus213769
Amogus213769 wczoraj, 08:34:16 via Wykop
  • -2
@KingaM: o czym ty bredzisz
Amogus213769
Amogus213769
Amogus213769 wczoraj, 08:34:34 via Wykop
  • -2
@pszekotcur: wejdź w artykuł to się dowiesz
Amogus213769
Amogus213769
Amogus213769 wczoraj, 08:36:10 via Wykop
  • -2
@jednorazowka: tak już lada moment, już za chwilę xd
Amogus213769
Amogus213769
Amogus213769 wczoraj, 08:36:24 via Wykop
  • -3
@mco111:
Amogus213769 - @mco111:

źródło: 1000010415

Pobierz
Amogus213769
Amogus213769
Amogus213769 wczoraj, 08:37:04 via Wykop
  • -2
@tripex: OKI to właśnie zwolnienie z podatku, wszedłeś w artykuł?
Amogus213769
Amogus213769
Amogus213769 wczoraj, 08:37:59 via Wykop
  • -2
@Nakaz_Aresztowania_Seeda: jak to jest żyć w ciągłym strachu?
Amogus213769
Amogus213769
Amogus213769 wczoraj, 08:57:00 via Wykop
  • -2
@debiec: aha ok, daj przykład w tym konkretnym przypadku co zostało skradzione
Amogus213769
Amogus213769
Amogus213769 wczoraj, 09:07:47 via Wykop
  • -2
@debiec: no właśnie wszedłeś w artykuł? wiesz co to OKI? czy tylko się wkurzasz na tytuł od AI? Czekam na przykłady, dzięki
Amogus213769
Amogus213769
Amogus213769 wczoraj, 09:08:33 via Wykop
  • -1
@argonauta1000: Piłeś? Nie pisz
Amogus213769
Amogus213769
Amogus213769 wczoraj, 09:09:01 via Wykop
  • -2
@chciwykrasnolud: ok idź płakać, papa
Amogus213769
Amogus213769
Amogus213769 wczoraj, 10:45:15 via Wykop
  • -2
@KingaM: ale wiesz że to OKI które jest zwolnione z belki, a nie zwykle konta?prawda? Prawda? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Amogus213769
Amogus213769
Amogus213769 wczoraj, 17:33:31 via Wykop
  • -1
@real_scoria: 2027 i jak widać mamy analfabetów wtórnych (-‸ლ)
Amogus213769
Amogus213769
Amogus213769 wczoraj, 09:14:01
  • 11
#pracazdalna kocham pracę zdalną we dwoje, leje, a my leżymy sobie pod kocem, oglądamy seriale i mirkuje przy okazji.
Warto było się uczyć.
(。◕‿‿◕。)
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Amogus213769
Amogus213769
Amogus213769
Autor
wczoraj, 09:17:42 via Wykop
  • 0
@LudzieToDebile (✌ ゚ ∀ ゚)☞
  • Odpowiedz
Amogus213769
Amogus213769
Amogus213769
Autor
wczoraj, 09:18:18 via Wykop
  • 0
@Zartos_Larpiarz: Taka branża, że hindusów nie biorą (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
  • Odpowiedz
Amogus213769
Amogus213769
Amogus213769
Autor
wczoraj, 09:47:42 via Wykop
  • 0
@odysjestem: Product Owner, czyli jestem tą złą poganiaczką wykopowych programistów xD
  • Odpowiedz
Amogus213769
Amogus213769
Amogus213769
Autor
wczoraj, 09:48:40 via Wykop
  • 0
@f9JXBEArQ2H4TKl: Jak będą chcieli to znajdą byle powód (╯︵╰,) więc nie ma co się kryć
  • Odpowiedz
Amogus213769
Amogus213769
Amogus213769
Autor
wczoraj, 10:46:37 via Wykop
  • 1
@szkiribiri: Ej, nie stalkuj nas ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Amogus213769
Amogus213769
Amogus213769
Autor
wczoraj, 10:50:33 via Wykop
  • 1
@RitmoXL: xD
  • Odpowiedz
Amogus213769
Amogus213769
Amogus213769
Autor
wczoraj, 11:24:03 via Wykop
  • 0
@ugluck: My też mamy jedno, fajnie po prostu się widzieć i gadać o pierdołach xD
  • Odpowiedz
Amogus213769
Amogus213769
Amogus213769
Autor
wczoraj, 11:26:06 via Wykop
  • 0
@lunaexoriens: I tak trzeba żyć :)
  • Odpowiedz

682

Wysyłasz CV a potem tracisz czas. Postanowiłem sprawdzić, czy da się to zmienić.

Wysyłasz CV a potem tracisz czas. Postanowiłem sprawdzić, czy da się to zmienić.

Brakowało mi w polskim internecie miejsca, gdzie można byłoby znaleźć opinie o procesach rekrutacyjnych. Dlatego postanowiłem zudować coś takiego sam. Kandydaci też mają głos i głęboko wierzę, że ten feedback może poprawić jakość procesu rekrutacyjnego w PL

pewnie_tak_albo_pewnie_nie
z
wykop.pl
dodany: 13.06.2026, 12:06:35
  • 165
  • #
    praca
  • #
    korposwiat
  • #
    pracbaza
  • #
    rekrutacja
  • #
    it
  • #
    rozmowakwalifikacyjna
Amogus213769
Amogus213769
Amogus213769 wczoraj, 09:37:25 via Wykop
  • -2
Vibecode ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

320

Wielka Brytania zatrzymała rosyjski tankowiec

Wielka Brytania zatrzymała rosyjski tankowiec

Komandosi Total Marines wspierani przez RAF dokonali przejęcia tankowca z "floty cieni" który omijając sankcje transportował rosyjską ropę. Statek zatrzymano na czas śledztwa.

KubaGrom
z
bbc.com
dodany: przedwczoraj, 07:10:53
  • 27
  • #
    wielkabrytania
  • #
    rosja
  • #
    wiadomosci
  • #
    wydarzenia
Amogus213769
Amogus213769
Amogus213769 wczoraj, 09:16:58 via Wykop
  • 0
Nie no teraz to było przekroczenie czerwonej lini, zaraz Rosja nas zaatakuje atomówkami ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

WybitnyDamian
WybitnyDamian
WybitnyDamian
przedwczoraj, 14:17:17
  • 150
https://www.bankier.pl/wiadomosc/Emerytalny-rekord-Polski-Tak-wysokich-zyskow-nie-ma-zaden-kraj-OECD-9150919.html

Ból d--y Mariuszy którzy, pewnie pod wpływem innych debili, wypisali się z PPK "bo ukradno tak jak OFE" jest wspaniały, bardzo polecam komentarze, festiwal szurskiego s----------a umysłowego - czyli standard jak na społeczność bankiera, ale tutaj faktycznie kretynom uciekają pieniądze, no ale się nie zapiszą bo "koszty utopione" wchodzą mocno.

#ppk #gielda #finanse
WybitnyDamian - https://www.bankier.pl/wiadomosc/Emerytalny-rekord-Polski-Tak-wysokic...

źródło: image

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Amogus213769
Amogus213769
Amogus213769 wczoraj, 08:40:47 via Wykop
  • 0
@chciwykrasnolud: ale wysyp Mariuszy
  • Odpowiedz

391

Koniec najtańszego paliwa w Europie. Rząd wygasza program CPN.

Koniec najtańszego paliwa w Europie. Rząd wygasza program CPN.

Premier Donald Tusk poinformował w sobotę, że rząd latem zakończy projekt dotyczący cen paliw.

kornik1982
z
bankier.pl
dodany: przedwczoraj, 17:16:51
  • 210
  • #
    paliwo
  • #
    benzyna
  • #
    cenypaliw
  • #
    orlen
  • #
    motoryzacja
  • #
    gospodarka
Amogus213769
Amogus213769
Amogus213769 wczoraj, 08:21:10 via Wykop
  • -2
@1tn00pr: dla boomerów?

1677

W Polsce trwają masowe, ale ciche zwolnienia. "Tego nie ma w statystykach"

W Polsce trwają masowe, ale ciche zwolnienia. "Tego nie ma w statystykach"

Na pierwszy rzut oka może się wydawać, że na polskim rynku pracy nie ma żadnych znaczących zmian. Ani nie ogłasza się masowo zwolnień grupowych, ani rekrutacji. Po cichu dochodzi jednak do bardzo znaczącej rewolucji na rynku pracy.

VoxClamantisInDeserto
z
next.gazeta.pl
dodany: przedwczoraj, 16:01:51
  • 625
  • #
    polska
  • #
    praca
  • #
    gospodarka
  • #
    ekonomia
  • #
    spoleczenstwo
  • #
    kryzys
Amogus213769
Amogus213769
Amogus213769 wczoraj, 07:26:27 via Wykop
  • -2
@Blackhorn: po prostu gościu p------i

970

Polska wymiera najszybciej od dekad. Dane są alarmujące

Polska wymiera najszybciej od dekad. Dane są alarmujące

W 2025 roku Polska zanotowała najmniej urodzeń od zakończenia II wojny światowej. Dane GUS niepokoją.

Otokrypto
z
otokrypto.pl
dodany: 07.06.2026, 12:37:04
  • 731
  • #
    demografia
  • #
    finanse
  • #
    polska
Amogus213769
Amogus213769
Amogus213769 przedwczoraj, 08:32:11 via Wykop
  • -1
@EdwardKruk: no może nie być i co?
Amogus213769
Amogus213769
Amogus213769 przedwczoraj, 08:33:39 via Wykop
  • 0
@WPogoniZaWygrywem: i dobrze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Amogus213769
Amogus213769
Amogus213769 przedwczoraj, 08:34:45 via Wykop
  • -1
@shazzshanker: 200+ stosunków z różnymi kobietami

Te z ekranu telefonu się nie liczą xd
Amogus213769
Amogus213769
Amogus213769 przedwczoraj, 08:36:52 via Wykop
  • -1
@greenballz: potwierdzam, to byłaby wielką stratą dla świata, za to @EdwardKruk to żadna strata dla świata
Amogus213769
Amogus213769
Amogus213769 wczoraj, 06:29:58 via Wykop
  • 0
@EdwardKruk: grzyby w skarpecie się nie liczą

863

Polacy masowo wracają do torrentów. Klapki spadły z oczu

Polacy masowo wracają do torrentów. Klapki spadły z oczu

Polski rynek streamingowy wkracza w zupełnie nową fazę. Po latach niepohamowanego wzrostu branża wyraźnie zwalnia, a widzowie zmęczeni rozdrobnieniem oferty i rosnącymi kosztami coraz częściej przypominają sobie o darmowych alternatywach.

ochucki
z
telepolis.pl
dodany: 08.06.2026, 22:59:03
  • 377
  • #
    torrenty
  • #
    piractwo
  • #
    vod
  • #
    stream
  • #
    netflix
  • #
    hbo
Amogus213769
Amogus213769
Amogus213769 przedwczoraj, 08:22:56 via Wykop
  • 0
@dumpmuzgu: Nigdy netfliksa nie miałam, tym bardziej reszty tych gówiem, nie rozumiem ludzi co to opłacają xd

790

PORÓWNAŁ ARMIĘ KRAJOWĄ DO UPA. SKANDALICZNE SŁOWA W TVP

PORÓWNAŁ ARMIĘ KRAJOWĄ DO UPA. SKANDALICZNE SŁOWA W TVP

W programie kłamstwo nie przejdzie padły skandaliczne słowa, które z ofiar ludobójstwa na Wołyniu czynią sprawców. Dr Kazimierz Wóycicki, przedstawiany w programie jako ekspert, ogłosił publicznie, że Armia Krajowa i UPA to dwie równorzędne armie narodowowyzwol

Helix
z
youtube.com
dodany: 13.06.2026, 21:29:50
  • 144
  • #
    historia
  • #
    ukraina
  • #
    polska
  • #
    tvp
  • #
    polityka
Amogus213769
Amogus213769
Amogus213769 przedwczoraj, 08:18:11 via Wykop
  • -16
@Starkiller: w twoich mokrych snach

404

USA rękami Izraela wprowadza ustawę by IDF kontrolowało US Army i CIA

USA rękami Izraela wprowadza ustawę by IDF kontrolowało US Army i CIA

Izraelski premier Benjamin Netanyahu napisał list do kongresmena Marlina Stutzmana (R-Indiana) w poniedziałek, dziękując przedstawicielowi za poparcie jego planu pozwalającego izraelskim wojskom na dostęp do wszystkich amerykańskich technologii wojskowych i wywiadowczych.

V70R
z
prisonplanet.pl
dodany: 13.06.2026, 13:53:35
  • 49
  • #
    polityka
  • #
    usa
  • #
    izrael
  • #
    zydzi
Amogus213769
Amogus213769
Amogus213769 przedwczoraj, 08:15:39 via Wykop
  • -1
@kyloe: wykopki to w większości idioci i przegrywy xd Prison planet k---a hahahaha

48

Angielskie prawo i samoobrona kobiet. Gdzie tu logika?

Angielskie prawo i samoobrona kobiet. Gdzie tu logika?

Krótki komentarz o absurdalnym prawie w Anglii dotyczącym samoobrony i broni. Kobieta nie może legalnie nosić gazu pieprzowego do obrony, ale mniejszość religijna może nosić noże.

kami888
z
youtube.com
dodany: 12.06.2026, 22:05:08
  • 10
  • #
    uk
  • #
    prawo
Amogus213769
Amogus213769
Amogus213769 13.06.2026, 19:51:42 via Wykop
  • -1
Ważna sprawa dla bezrobotnych
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

761

"Zdjęcie symbol". Posłowie koalicji nie wstali podczas minuty ciszy dla Nowaka

"Zdjęcie symbol". Posłowie koalicji nie wstali podczas minuty ciszy dla Nowaka

W czwartek Sejm uczcił minutą ciszy tragicznie zmarłego studenta Henry'ego Nowaka. Posłowie koalicji 15 października nie wstali jednak ze swoich miejsc.

Korda
z
dorzeczy.pl
dodany: 12.06.2026, 20:38:51
  • 244
  • #
    koalicjaobywatelska
  • #
    polityka
  • #
    4konserwy
  • #
    polska
  • #
    uk
  • #
    imigranci
Amogus213769
Amogus213769
Amogus213769 13.06.2026, 19:45:20 via Wykop
  • 0
@odomdaphne5113: ja też nie wstałam (leżałam na zdalnym)

512

Zarzuty za naklejki na aucie za złe parkowanie

Zarzuty za naklejki na aucie za złe parkowanie

Mieszkaniec Płocka (Mazowieckie) nakleił na nieprawidłowo zaparkowanym aucie dwie naklejki, uszkadzając lakier samochodu i powodujac straty w wysokosci 5000zl. Mężczyzna został zatrzymany i usłyszał zarzuty. Może mu za to grozić nawet do pięciu lat pozbawienia wolności.

Dorodny_Wieprz
z
tvn24.pl
dodany: 12.06.2026, 21:02:32
  • 381
  • #
    stopcham
  • #
    samochody
  • #
    samochodoza
  • #
    konfitura
  • #
    polskiedrogi
  • #
    polska
Amogus213769
Amogus213769
Amogus213769 13.06.2026, 19:31:45 via Wykop
  • -5
@wojciech_s: jakaś taka po mongolsku
Amogus213769
Amogus213769
Amogus213769 13.06.2026, 19:33:45 via Wykop
  • 1
No i elegancko
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Amogus213769
Amogus213769
Amogus213769 13.06.2026, 19:36:09 via Wykop
  • -2
@zdunek89: stać mnie na te śmieszne mandaty to sobie parkuje gdzie sama chcę, takie parkowanie premium

547

Kefir powrócił do łask. "Sprzedaż stale się rozwija"

Kefir powrócił do łask. "Sprzedaż stale się rozwija"

Konsumenci coraz częściej poszukują produktów naturalnych, fermentowanych i wspierających zdrowy styl życia. Dzięki temu rozwija się kategoria kefiru.

PortalSpozywczy
z
portalspozywczy.pl
dodany: 12.06.2026, 13:40:15
  • 222
  • #
    ciekawostki
  • #
    polska
Amogus213769
Amogus213769
Amogus213769 13.06.2026, 08:39:22 via Wykop
  • 1
@Y3ll0w69: co

194

Stworzyłem darmową grę o Autobusach

Stworzyłem darmową grę o Autobusach

https://minibusses.jakubkosmal.pl/ Stworzyłem darmową grę Mini Busses. To moja pierwsza wydana gra. W grze rysuje się trasy autobusów i próbuje przewieźć jak najwięcej pasażerów. Gra jest prosta, ale wymaga trochę planowania i strategicznego myślenia. Można zagrać na Androidzie albo bezpośrednio w p

kuba-kosmal
z
wykop.pl
dodany: 11.06.2026, 12:12:29
  • 55
  • #
    minibusses
  • #
    gramobilna
  • #
    android
  • #
    indiegame
  • #
    gamedev
Amogus213769
Amogus213769
Amogus213769 12.06.2026, 11:36:59 via Wykop
  • 0
Nuda
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

49

332 lata temu 400 husarzy zatrzymało 40 000 Tatarów. Polskie Termopile

332 lata temu 400 husarzy zatrzymało 40 000 Tatarów. Polskie Termopile

11 czerwca 1694 roku pod wsią Hodów garstka husarzy i pancernych przez 6 godzin odparła szturmy dziesiątek tysięcy Tatarów. Gdy skończyła się amunicja, strzelali tatarskimi strzałami. Tatarzy odeszli z niczym. Jan III Sobieski osobiście nagrodził obrońców.

real_scoria
z
powiatowy.pl
dodany: 11.06.2026, 09:23:28
  • 18
  • #
    rocznica
  • #
    historia
  • #
    polska
  • #
    husaria
  • #
    wojskowosc
Amogus213769
Amogus213769
Amogus213769 11.06.2026, 18:32:57 via Wykop
  • 21
Kaczmarek electric pamiętamy [*] piszcie miasta
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

474

Szkoła luksusu i pogardy, czyli żeński redpill pierze mózgi kobietom(ANALIZA)

Pamiętacie słynne amerykańskie podcasterki tłumaczące, że facet bez 100k na koncie miesięcznie to podczłowiek? Ten rak oficjalnie zaszczepił się w Polsce, a algorytmy mediów społecznościowych pompują to do głów młodym dziewczynom na masową skalę.Podrzucam świetny materiał od @diendris

Swiezyy
z
wykop.pl
dodany: 08.06.2026, 12:49:57
  • 229
  • #
    redpill
  • #
    blackpill
  • #
    logikarozowychpaskow
  • #
    p0lka
  • #
    diendris
  • #
    randki
Amogus213769
Amogus213769
Amogus213769 09.06.2026, 06:58:41 via Wykop
  • -7
Ok to gdzie te nasze wygórowane oczekiwania?
Wszystkie zęby to za wiele dla p0laka zakolaka?
( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 4
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Amogus213769
Amogus213769
Amogus213769 09.06.2026, 17:56:39 via Wykop
  • -1
@Rave_Cue: to jest wykop, a nie twój pamiętnik faceciku

559

Polak w moment stracił ponad 200 gier. Teraz walczy o odzyskanie konta na Xboxie

Przepadła cała kolekcja

MrPawlo112
z
eurogamer.pl
dodany: 06.06.2026, 14:27:33
  • 146
  • #
    xbox
  • #
    xboxseriesx
  • #
    gamepass
  • #
    gry
  • #
    microsoft
Amogus213769
Amogus213769
Amogus213769 07.06.2026, 12:48:47 via Wykop
  • -3
@rdddd: ważne info dla bezrobotnych

812

Frustrat - jest tyle bezsensownej nienawiści

Frustrat - jest tyle bezsensownej nienawiści

Mężczyzna przejeżdżając obok mnie samochodem pokazał mi środkowy palec. Odjechał dalej na parking. Podszedłem do niego i zrobiłem pamiątkowe zdjęcie. Okazuje się, że w niektórych ludziach jest tyle bezsensownej nienawiści. Mogliby zrobić coś dobrego dla innych, albo przynajmniej nie emanować złą ene

zawisza
z
youtube.com
dodany: 03.06.2026, 09:36:43
  • 182
  • #
    konfitura
  • #
    samochodoza
  • #
    stopcham
  • #
    patologiazmiasta
  • #
    kierowcy
Amogus213769
Amogus213769
Amogus213769 04.06.2026, 08:22:32 via Wykop
  • -10
@To_The_Moon: Dałam się zmanipulować, że nie chce polaka zakolaka z żółtymi zębami ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Amogus213769
Amogus213769
Amogus213769 04.06.2026, 12:33:30 via Wykop
  • -2
@To_The_Moon: Wiesz jak to jest ja nic nie musiałam, bo adoratorzy sami się respili, na szczęście poznałam obecnego męża Niemca i to niebo, a ziemia do polaków xd
Amogus213769
Amogus213769
Amogus213769 04.06.2026, 13:00:14 via Wykop
  • -1
@To_The_Moon:
o chu ale ściana tekstu chyba zabolało xD
Amogus213769 - @ToTheMoon: 
o chu ale ściana tekstu chyba zabolało xD

źródło: 1000010155

Pobierz
Amogus213769
Amogus213769
Amogus213769 04.06.2026, 18:13:56 via Wykop
  • -2
@To_The_Moon: jasne, akurat dzisiaj miałeś wyjątkowo czas, wierzę ci, hihi
Amogus213769
Amogus213769
Amogus213769 05.06.2026, 08:01:27 via Wykop
  • -1
@To_The_Moon: Bosz tamten przychlast dalej pisze ściany tekstu, o 3 w nocy akurat miał czas xdd
Myśli że uwierzymy że ma białe zęby i harem Azjatek xdd
Amogus213769
Amogus213769
Amogus213769 06.06.2026, 13:28:15 via Wykop
  • -1
@To_The_Moon: xD
Amogus213769 - @ToTheMoon: xD

źródło: 1000010221

Pobierz
Amogus213769
Amogus213769
Amogus213769 07.06.2026, 12:16:25 via Wykop
  • -1
@To_The_Moon: xD
Amogus213769 - @ToTheMoon: xD

źródło: 1000010246

Pobierz
Amogus213769
Amogus213769
Amogus213769 07.06.2026, 12:48:09 via Wykop
  • 0
@To_The_Moon: xD
Amogus213769 - @ToTheMoon: xD

źródło: 1000010250

Pobierz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 7
  • Strona 1 z 7
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 09.05.2026

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking