#wislakrakow

Gotowi na komentarze po jutrzejszym sparingu? Przewidywanie spadku, krytykowanie każdego z zawodników po kolei, płacz za transferami...

Nie mam złudzeń - jutro będziemy świadkami niesamowitego paździerzu, w upale, w pełnym słońcu, w trakcie intensywnych przygotowań, treningów dwa razy dziennie, odprawach i siłowniach.
Heero21 - #wislakrakow 

Gotowi na komentarze po jutrzejszym sparingu? Przewidywanie ...

źródło: HLvg1h-WwAE8aQW

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Przeciwnik też trochę zbyt mocny jak na sparing. Jeśli BBT wyjdzie na naszych swoim pierwszym garniturem, to nie ma szans aby to wygrali.
  • Odpowiedz
#wislakrakow
Mam nadzieje, ze w planach jest tez transfer naturalnego LO, ktory potrafi bronić :) Julian pewnie wróci na prawa stronę i tam mamy pozycje obsadzona. Jak mamy grac na lewej Krzyzanowskim/Mikulcem to bedzie slabo, bo oni bronić nie potrafią ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Heero21: i przy tym dawał sie regularnie objeżdzać i źle się ustawiał w obronie. Tyle warte są te statystyki. Na szybkich skrzydłowych z nieco lepszym dryblingiem to bedzie za mało :)
  • Odpowiedz
Fajna ta akcja #wislakrakow z zapowiedzią transferu za pomocą składania zamówienia u szefa kuchni w nowej restauracji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ponarzekam jak typowy Polak, ale Maxence Maisonneuve, którego Wisła właśnie sprowadza imo nie wygląda na papierze na dużo bardziej jakościowy transfer od tych z zeszłego sezonu tzn Grujcić, czy Lelieveld,a przecież to transfer do Ekstraklasy.
#wislakrakow
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@nith: Patrząc na to, że te transfery roku temu były ponad naszą półkę i były bliżej końca okienka niż początku, a teraz pierwszy transfer jest na tym samym poziomie i to jeszcze przed otwarciem okienka to raczej jest normalnie. Zobaczymy kogo w sierpniu się uda ściągnąć.
  • Odpowiedz
#wislakrakow

Czyli Katowice pierwszy mecz na wyjeździe z przegranym w parze Hajduk - Żylina. Jeśli będzie to Żylina, nie sądzą, by przełożyli mecz z Wisłą, ale pytanie, z jakim wyprzedzeniem mogą złożyć ten wniosek - jak dostaną oklep i rewanż będzie formalnością, to pewnie przełożą, skoro to będzie ich jedyna szansa na skorzystanie z tej opcji.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#mecz #lkslodz #pierwszaligastylzycia #lodz

Szczerze mowiac nie wiem czemu nasi kibice wpadli w jakas histerie przed kolejnym sezonem, trzon druzyny utrzymamy, budzet na kolejny sezon podniesiony o jakies 5kk, rzeczywiscie nie ma jeszcze info o transferach, ale trener zostaje.

Mamy tez slabsza konkurencje niz w poprzednim sezonie, odpada #wislakrakow z budzetem ekstraklasowym, i dotowany przez miasto #slaskwroclaw.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@JustKebab: z jednej strony, Jadczak nam robi zły pr. Z drugiej, może chociaż trochę odstraszy patologię.
Na plus, że ten typek zrezygnował.

Niech te patusy zajmą się jakimś innym klubem, nikt ich tu nie chce
  • Odpowiedz
Źle ująłem, polskimi klubami. Przecież te cośtam Kraków by ograły 12 latki z Brazylii i to 10 do 0 xD
  • Odpowiedz
@mietek123456: jeśli dobrze pamiętam, klub grający w eliminacjach może przełożyć jeden mecz łącznie w rundach I, II i III oraz dodatkowe przełożenie przy dotarciu do fazy playoff. GKS zaczyna od drugiej rundy, będąc rozstawionym, więc wiele będzie zależało od losowania - jak trafią daleki wyjazd, to pewnie będą chcieli przełożyć mecz z Wisłą/ jeśli będą grać u siebie, pewnie przełożą mecz II kolejki. A jak trafi im się rywal ze
  • Odpowiedz
@mietek123456: technicznie może być 10 meczów przełożonych ;) 5 drużyn dociera do fazy playoff, przekładają po dwa mecze i cyk, masz 10 meczów.

Na stronie Ekstraklasy masz podane terminy dodatkowe dla pucharowiczów - jeśli GKS przełoży mecz, najpewniej odbędzie się on na początku września.
  • Odpowiedz