Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko164
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Biuakke

Biuakke

Dołączył 4 lata i 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 5194
  • Znaleziska 3188
  • Mikroblog 2006
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 5
Slavonlorden
Slavonlorden
8 godz. i 35 min temu
  • 1
#gta6 #gta #gry #playstation #pcmasterrace #xbox
Nowe screeny wyglądają średnio w porównaniu do tego co pokazywali wcześniej. Widać lekki downgrade.
Slavonlorden - #gta6 #gta #gry #playstation #pcmasterrace #xbox
Nowe screeny wyglądaj...

źródło: g6

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Biuakke
Biuakke 7 godz. i 7 min temu via Wykop
  • 0
@Slavonlorden: a ty myślałeś że to będzie jak na trailerach? Ludzie naprawdę nie myślą?
  • Odpowiedz

965

Działka warta ponad milion sprzedana zostanie za 134 zł.

Działka warta ponad milion sprzedana zostanie za 134 zł.

Radni Głogowa z Koalicji Obywatelskiej i Klubu Radnych Rafaela Rokaszewicza wyrazili zgodę na sprzedaż działki z ogromną bonifikatą. Teren wyceniony na ponad 1,3 miliona złotych Kościół Chrześcijan Baptystów będzie mógł nabyć za 134 złote. Zdaniem radnych opozycji to niegospodarność.

Bobito
z
miedziowe.pl
dodany: 16 godz. i 33 min temu
  • 92
  • #
    polityka
  • #
    glogow
  • #
    polska
  • #
    informacje
  • #
    nieruchomosci
Biuakke
Biuakke 7 godz. i 10 min temu via Wykop
  • 3
134 zł zobaczy głogów a ile zobaczą radni na głowę?
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1281

Na Wołyniu uczczono dowódcę UPA. W tle kpina z Warszawy i 100 tysięcy ofiar.

Pokaż treści 18+

Na Wołyniu uczczono dowódcę UPA. W tle kpina z Warszawy i 100 tysięcy ofiar.

W cieniu najpoważniejszego od początku wojny sporu między Warszawą a Kijowem na Wołyniu odsłonięto pomnik upamiętniający sotnika Ukraińskiej Powstańczej Armii Petra Gudzowatego Oczeretenkę.

Bobito
z
warszawawpigulce.pl
dodany: przedwczoraj, 19:16:31
  • 196
  • #
    polityka
Biuakke
Biuakke przedwczoraj, 21:32:26 via Wykop
  • 11
Chcecie mieć ruskie czołgi na granicy?(C--j że w Królewcu już są) Wy ruskie onuce 😆
Updlina teraz wam pokażę co sądzi o lachach
Mi zostaje tylko satysfakcja ze to już od dawna wiedziałem że to dzicz i wróg nie mniejszy niż ruskie i najlepiej jak będą ze sobą walczyć te oba zdziczałe narody
I przypominam że jedna pani z upa obiecała nam już podpalenia tak więc będę zwracać uwagę w najbliższym czasie
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Biuakke
Biuakke przedwczoraj, 21:36:34 via Wykop
  • 18
@MarciNo75: najlepiej by było żeby wojna utknęła i trwała jak najdłużej by obie dzicze musiały trzymać większość wojska w tej samej strefie.niech tam się kiszą i trzymają na celownikach
Biuakke
Biuakke przedwczoraj, 21:41:43 via Wykop
  • 2
Teraz znowu mamy nieprzyjazne państwo na zachodnie i tym razem aż trzech wrogów za wschodzie - Ukrainę, Białoruś i Rosję - brawo .


@kami888: i to na własne życzenie
Białoruś mogłabyć neutralna ale polskiemu rządowi marzyła się demokracja na Białorusi.bo ja jeszcze pamiętam jak zły baćka dawał kase dla polskich organizacji na Białorusi a potem już wiemy jak to się potoczyło bo z zachodu usłyszał ze ma być demokracja a
Kagernak
Kagernak
przedwczoraj, 14:49:52
  • 0
Steam machinę za 4400. Kurde sporo, ale prawdę powiedziawszy to nie wiem czy niektórzy za na przykład dwa lata będą z zadowoleniem przyjmowac fakt, że za tyle kupili (choć oczywiście mogli dopłacić trochę i zdobyć lepszy sprzęt) bo AI nie wydaje się ani trochę zwalniać a wizję poprawy sytuacji są co najwyżej mgliste. Jak uważacie, jak powinien postąpić taki przeciętny człowiek co potrzebuje nowego kompa.

#pytanie #technologia #

Co ma robić człowiek, który chce nowego PC?

  • Kupić steam machinę dla spokoju 10.0% (30)
  • Kupić lepszy komp za kilka tysi więcej 47.7% (143)
  • Czekać, ceny w końcu spadną 18.0% (54)
  • Czekać bo granie w chmurze to przyszłość 1.3% (4)
  • Najlepiej stać się konsolowcem 23.0% (69)

Oddanych głosów: 300

  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Biuakke
Biuakke przedwczoraj, 21:25:51 via Wykop
  • 0
chmurze


@Kagernak: nie ma czegoś takie jest tylko komp kogoś innego
Równie dobrze mogę sobie zrobić streamowanie gier z mojego kompa a nie płacić i nic z tego nie mieć w ostatatecznym rachunku
  • Odpowiedz
mati1990
mati1990
mati1990
przedwczoraj, 17:40:40
  • 0
gość od zmaslo wymyślił po co grafiki powinny być tworzone na x8 i x4 ( ͡º ͜ʖ͡º)
wyobraźcie sobie zestaw 2x rtx 5080 + rtx 5070 w jednym kompie, oni użyli wszystkich 3 różnych producentów ale jakby tak użyć jednego producenta
#pcmasterrace #komputery #technologia
mati1990 - gość od zmaslo wymyślił po co grafiki powinny być tworzone na x8 i x4 ( ͡º...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Biuakke
Biuakke przedwczoraj, 21:22:05 via Wykop
  • 0
@mati1990: i mieć giga stuttery
Każdy kto miał sli albo crossfire wie o co chodzi
  • Odpowiedz
Guide
Guide
przedwczoraj, 20:31:07
  • 1
jak można zrobić tak anty fun rzecz w grze jak triale do ascendacji w dwójce, jakbym spotkał dewelopera który to wymyślił i stwierdził, że spodoba się ludziom to bym go chyba tam zmasakrował na miejscu, tak, piszę to na w-----e jak zmarnowałem 1h życia na trial of sekhema
#pathofexile #pathofexile2 #gry #pcmasterrace
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Biuakke
Biuakke przedwczoraj, 21:20:06 via Wykop
  • 0
@Guide: zrobili z dwójki gre dla tryhardów
  • Odpowiedz

13

Ulubiony hentai?

Pokaż treści 18+

Ulubiony hentai?

Pochwalcie się. Mój all time fave to Takane no Hana wa Midaresa 

Yandx
z
wykop.pl
dodany: przedwczoraj, 20:55:15
  • 8
  • #
    chinskiebajki
  • #
    mangowpis
  • #
    hentai
  • #
    animeboners
  • #
    manga
Biuakke
Biuakke przedwczoraj, 21:18:29 via Wykop
  • 1
Wykopie xD
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Biuakke
Biuakke 21.06.2026, 17:22:54
  • 0
Nie wiem czy ktoś już to znalazł ale w starej kopalni jest więcej niż jedna królowa :)
#gothic #gothicremake
Biuakke - Nie wiem czy ktoś już to znalazł ale w starej kopalni jest więcej niż jedna...

źródło: Zrzut ekranu 2026-06-21 192155

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Biuakke
Biuakke
Autor
przedwczoraj, 15:35:04 via Wykop
  • 0
@JustMieso: za jajko nie dostaniesz expa
  • Odpowiedz

470

Szef MSZ Ukrainy Andrij Sybiha grozi Polsce.

Szef MSZ Ukrainy Andrij Sybiha grozi Polsce.

Sybiha zapowiedział "symetryczne" reakcje na działania uznane za nieprzyjazne

etepetete
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 21.06.2026, 14:47:42
  • 187
  • #
    polityka
Biuakke
Biuakke 21.06.2026, 18:08:58 via Wykop
  • 27
Teraz ludzie zobaczą jak to swołocz jest z tej ukrainy
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

alkoJezus
alkoJezus
19.06.2026, 17:12:32
  • 1392
Taki oto prezent dostałem od małżonki na 40 urodziny
Pijcie za mnie kompot

#zwiazki #rozwod
alkoJezus - Taki oto prezent dostałem od małżonki na 40 urodziny
Pijcie za mnie kompo...

źródło: 1000014953

Pobierz
  • 179
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Biuakke
Biuakke 19.06.2026, 20:11:01 via Wykop
  • 1
@alkoJezus: Bierz rozwód i tyle po jakimś czasie będzie chciała wrócić
  • Odpowiedz

1305

Lekarzy za dużo czy za mało? Lobby nie umie zdecydować

Lekarzy za dużo czy za mało? Lobby nie umie zdecydować

Nie można zakazać lekarzom pracy na kontraktach, bo gdyby każdy lekarz pracował na etacie tylko w jednym miejscu, system by runął z braku lekarzy twierdzą samorządy lekarskie. A jednocześnie alarmują, że Polska kształci za dużo lekarzy i zmarnujemy na ich edukację 15 mld zł

tomasztomasz1234
z
oko.press
dodany: 18.06.2026, 15:21:40
  • 130
  • #
    polska
  • #
    konowalposting
  • #
    lekarski
  • #
    afera
  • #
    lekarz100k
  • #
    medycyna
Biuakke
Biuakke 19.06.2026, 05:25:12 via Wykop
  • 7
Zawód z mega utrudnionym dostępem
I robi nam się służba zdrowia rodem z USA jeśli chodzi o ceny
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Biuakke
Biuakke 17.06.2026, 17:44:08
  • 1
Miałem 50 zł do przeje...wydania na cokolwiek
Myślałem żeby jakiś lotek ale nigdy nie miałem szczęścia to myślę kit tam z lotkiem wskakuje na #olx kupie coś dla beki do #pcmasterrace
Trafił się asus gtx 1050ti strix 4gb "nie wiem czy działa" w opisie za 40zł! BIERE! przyszedł dzisiaj
"Pewnie nie działa" wrzucam do kompa odpalam
Bangla.banan na mordzie a co mi tam biorę się za oc i
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FedoraTyrone
FedoraTyrone
14.06.2026, 14:28:30
  • 0
Na serio myślałem o kupieniu komputera za 10k zł gdy odpaliłem Gothic Remake. Już nawet miałem koszyk wyklikany, ale niektóre części miałyby być dopiero za 10 dni i zrezygnowałem, bo w 10 dni to ja zdążyłem tego Gothica przejść. Poczekam chyba do 2027 może wersje Super RTX 5000 wyjdą to sobie kupie już takie.


#pcmasterrace #komputery #gothic
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Biuakke
Biuakke 15.06.2026, 18:53:59 via Wykop
  • 0
Smutne, ale o bardziej się opłaca wynająć GPU niż kupować


@krzat: to nigdy się nie opłaca ale frajerzy się znajdą którzy muszą przekonywać wszystkich a szczególnie samych siebie że to się opłaca
  • Odpowiedz
Biuakke
Biuakke 14.06.2026, 21:36:31
  • 1
Info dla świeżaków bagienne ziele od nowicjuszy na bagnie(nie od fortuna) można odebrać więcej niż raz a potem się można udać do Ciphera zainkasować rude
#gothic #gothicremake
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Biuakke
Biuakke
Autor
14.06.2026, 21:59:45 via Wykop
  • 1
@96431e9dfa1a78af1aadcfcc744e7548: Karczma na jeziorze
  • Odpowiedz
Kostor95
Kostor95
13.06.2026, 10:18:57
  • 0
Grając w Gothic Remake, po około 10-15 minutach zaczynam słyszeć bardzo dziwne dźwięki dochodzące z pompy AIO w moim komputerze. Włącza się coś w rodzaju głośnej TURBINY i pojawia się mocne buczenie. Miał ktoś może podobny problem?

Co ciekawe, w innych grach nic takiego nie występuje ;] przed chwilą odpaliłem Cyberpunka 2077 w 4K z DLSS i Path Tracingiem oraz Directive 8020 na maksymalnych ustawieniach z RT i było całkowicie cicho

W
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Biuakke
Biuakke 13.06.2026, 10:52:22 via Wykop
  • 0
a jak masz ustawioną krzywą pompy w bios?


@youmimicanski: pompie się nie ustawia krzywej tylko stałe obroty
  • Odpowiedz

623

Patostreamer w sejmie - Daniel Magical na zaproszenie posła

Patostreamer w sejmie - Daniel Magical na zaproszenie posła

Poseł PiS Łukasz Mejza pojawił się w Sejmie w towarzystwie Daniela Magicala.

framugabezdrzwi
z
tvp.info
dodany: 10.06.2026, 16:10:40
  • 102
  • #
    sejm
  • #
    polityka
Biuakke
Biuakke 10.06.2026, 21:27:10 via Wykop
  • -39
@preferencyjne_posty: i takie też jest ko i tuskowy ekspert Murański

35

Kiedyś oszukali moich rodziców więc napisałem aplikacje sprawdzająca umowy

Kiedyś oszukali moich rodziców więc napisałem aplikacje sprawdzająca umowy

Moi rodzice podpisali trefną umowe na remont domu. Ponieważ nie każdy umie sobie takie rzeczy sprawdzić i tym bardziej nie chce iść do prawnika. Napisałem aplikacje, która analizuje różnego rodzaju umowy czy czasem nie podpisujemy miny. Feedback mile widziany.

heniok
z
lexaflow.pl
dodany: 10.06.2026, 14:56:53
  • 58
  • #
    prawnik
  • #
    umowy
  • #
    praca
  • #
    zlecenie
  • #
    umowa
  • #
    zatrudnienie
Biuakke
Biuakke 10.06.2026, 21:24:05 via Wykop
  • 6
Ci co nie czytają umów i nie wiedzą co podpisują nie skorzystają i tak z tej aplikacji
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Biuakke
Biuakke 10.06.2026, 21:24:47 via Wykop
  • 4
@OkruszekBojowy: oczywiście że nie ma
Panie na co to komu?

10

Australijski deputowany nie mógł powstrzymać łez. Zaskoczył wszystkich

Australijski deputowany nie mógł powstrzymać łez. Zaskoczył wszystkich

lider australijskiej prawicy w pierwszym przemówieniu ogłosił ze jest gejem

zubrzpuszczy
z
wiadomosci.onet.pl
dodany: 10.06.2026, 17:52:27
  • 8
  • #
    bekazpisu
  • #
    polityka
  • #
    bekazprawakow
  • #
    bekazkonfederacji
  • #
    hipokryzja
  • #
    4konserwy
Biuakke
Biuakke 10.06.2026, 21:20:45 via Wykop
  • 1
"Hehe beka z geja bo wiecie prawicowy"
Nie ma to jak lewacka tolerancja homoseksualistów
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

4677

[MZ] Limity przyjęć na studia lekarskie nie będą zwiększane. "Nie ma potrzeby"

[MZ] Limity przyjęć na studia lekarskie nie będą zwiększane. "Nie ma potrzeby"

W przyszłych latach nie jest planowane zwiększanie liczby miejsc na studiach medycznych ani otwieranie nowych kierunków lekarskich. Po rozmowach z MNiSW, które odbyły się w ubiegłym tygodniu, podtrzymaliśmy stanowisko, że nie ma potrzeby dalszego zwiększania limitu przyjęć na studia lekarskie.

cepheus
z
edukacja.rp.pl
dodany: 10.06.2026, 13:13:06
  • 550
  • #
    sluzbazdrowia
  • #
    nfz
  • #
    medycyna
  • #
    lekarze
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
Biuakke
Biuakke 10.06.2026, 20:46:32 via Wykop
  • -1
Ale po co ma być więcej lekarzy? By obecni mniej zarabiali? Na co to komu?
Jak widać kasta się broni!
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

HuLLaJNoGa
HuLLaJNoGa
10.06.2026, 19:18:29
  • 0
Od jakiegos czasu jak gram na padzie xboxowym na PC przez bluetooth to po jakiejs godzinie gry zaczynaja mi spadac fpsy w momencie gdy sie ruszam postacią za pomoca pada. Jak tylko chwyce myszke i klawe to gra chodzi perfekcyjnie plynnie. To nie dzieje sie tylko w jednej grze, bo juz na pewno na dwoch grach testowalem i to sie dzieje. Za pierwszym razem myslalem, ze po prostu jakis patch w grze
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Biuakke
Biuakke 10.06.2026, 20:44:15 via Wykop
  • 0
@HuLLaJNoGa: sprawdź czy pad ma najnowszy firmware
https://apps.microsoft.com/detail/9nblggh30xj3?hl=pl-PL&gl=PL
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 26
  • Strona 1 z 26
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 13.06.2025

    Komentator
  • Rocznica
    od 09.09.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 03.04.2022

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking