
To nie Paryż, a już Katowice! Migranci gotują na otwartym ogniu w centrum

Mieszkańców najbardziej wzburza drastyczna nierówność wobec prawa. Prawo jest jakie jest, ale dlaczego jednych kara się za najechanie na trawnik, wyrzucenie śmiecia nie do tego pojemnika i wylicza mu się ilość "zużytego" deszczu do opłaty, a innym ich skrajne przewiny są darowane.
z- 223
- #
- #
- #
- #
- #
- #
![[MZ] Limity przyjęć na studia lekarskie nie będą zwiększane. "Nie ma potrzeby"](https://wykop.pl/cdn/c3397993/f78aeefcc7a61f17a75e3f8e4dc61ed68f7576e785783771da19afcd4a554c56,w220h142.png)










