Co robicie albo czym się zajmujecie jak wam się nudzi? #kiciochpyta #nuda #zycie
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

Teec
- 0
- 2
Mity z internetu vs biologia czyli jak na serio wygląda utonięcie
Pewnie nie raz czytaliście w necie albo słyszeliście w filmach mrożące krew w żyłach historie o tym że utonięcie to „najgorsza śmierć” „2 minuty potwornego bólu rozrywanych płuc” i inne dramatyczne opisy pisane pod publiczkę
Jak jest naprawdę z medycznego i biologicznego punktu widzenia? Spoiler: internet jak zwykle podkręca dramę xd
Oto krótka lekcja fizjologii w 5 krokach:
1 Wstrzymywanie i panika: Pod wodą odpalasz
Pewnie nie raz czytaliście w necie albo słyszeliście w filmach mrożące krew w żyłach historie o tym że utonięcie to „najgorsza śmierć” „2 minuty potwornego bólu rozrywanych płuc” i inne dramatyczne opisy pisane pod publiczkę
Jak jest naprawdę z medycznego i biologicznego punktu widzenia? Spoiler: internet jak zwykle podkręca dramę xd
Oto krótka lekcja fizjologii w 5 krokach:
1 Wstrzymywanie i panika: Pod wodą odpalasz
Byłem dziś na festynie w przedszkolu córki, w sumie to jak dzieci mają na siebie w------e w zabawie odpowiada temu jak bardzo wszyscy mają na siebie w------e w dorosłości
#doswiadczenie #oswiadczenie #zycie
#doswiadczenie #oswiadczenie #zycie
- 1
@berlinale: Ja i Ty też
@Shaun_x_Boswell Jo
Czy szatan istnieje?
- tak 27.3% (9)
- nie 72.7% (24)
@Szczepson666666: niestety ale to właśnie to znaczy. Kiedyś były normalne śluby 12 latki, a dzisiaj nie są (żeby nie było nie znaczy że się na to godzę, albo pochwalam, bo moja moralność jest produktem obecnej kultury)
@telegazeciarz: nie wiem. Na pewno jest w ludziach tyle zła, które można utożsamiać z szatanem
✨️ Czy warto być dobrym człowiekiem? Ⓘ
Czy warto być dobrym człowiekiem w dzisiejszych czasach? Czy to raczej oznaka słabości i prosty sposób do bycia frajerem który zawsze traci, bo każdy go wykiwa, oszuka lub wykorzysta? Załóżmy że ktoś z natury jest dobry to czy powinien wbrew sobie sam naginać moralność żeby przyzwyczaić się do takiego działania albo wręcz dostosować się do tego świata? Bo świat zawsze premiuje kombinatorów, cwaniaczków czy po prostu
Czy warto być dobrym człowiekiem w dzisiejszych czasach? Czy to raczej oznaka słabości i prosty sposób do bycia frajerem który zawsze traci, bo każdy go wykiwa, oszuka lub wykorzysta? Załóżmy że ktoś z natury jest dobry to czy powinien wbrew sobie sam naginać moralność żeby przyzwyczaić się do takiego działania albo wręcz dostosować się do tego świata? Bo świat zawsze premiuje kombinatorów, cwaniaczków czy po prostu
@mirko_anonim nie warto
@mirko_anonim: bycie dobrym człowiekiem i altruizm bardzo podbudowuje ego, można to robić z pobudek samolubnych
ludzie którzy patrzą w wyimaginowaną kamerę, rodem z sitcomu, kiedy coś dziwnego im sie odwali - są dziwni. (ಠ‸ಠ)
#przemysleniazdupy #zycie #kamera #akcja
#przemysleniazdupy #zycie #kamera #akcja
@rzepa_malino_a: Że co? ktoś tak robi?
@rzepa_malino_a: to jest wyprojektowana kariera przez telewizyjne seriale
✨️ Jak przestałem cieszyć się życiem? Ⓘ
Jak to możliwe że ja tak zdziadziałem przez ostatnie lata a jestem ledwo 30+? Jak patrze na swoje rozmowy sprzed 10 lat to mimo że ja #przegryw to widzę wgl inny styl, energie życiową, celne żarciki i większą dynamine. Teraz to jestem jak stary dziad - wszędzie chcą mnie oskubać, oszukać, nie wierze politykom, narzekam na służbę zdrowia, nie ufam ludziom, no wszystkie takie
Jak to możliwe że ja tak zdziadziałem przez ostatnie lata a jestem ledwo 30+? Jak patrze na swoje rozmowy sprzed 10 lat to mimo że ja #przegryw to widzę wgl inny styl, energie życiową, celne żarciki i większą dynamine. Teraz to jestem jak stary dziad - wszędzie chcą mnie oskubać, oszukać, nie wierze politykom, narzekam na służbę zdrowia, nie ufam ludziom, no wszystkie takie
@mirko_anonim: To nie starość, to dostrzeganie rzeczy. Zguglaj sobie jakąś muzykę popularną wśród dzisiejszych nastolatków i daj znać, czy słyszysz odgłosy srania. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
✨️ Jak znaleźć równowagę między pracą a życiem? Ⓘ
Jakie macie podejście do życia? Staracie się żyć tu i teraz czy może starannie budujecie sobie stabilność na przyszłość? A może pomiędzy? Ja to z wiekiem przechodzę z jednej skrajności do drugiej i wciąż szukam swojego sposobu na życie xd. Np:
a) Po studiach stwierdziłem, że tylko kasa i kariera się liczy, więc od razu jakieś #korpo i trzeba ciężko pracować, robić hajs
Jakie macie podejście do życia? Staracie się żyć tu i teraz czy może starannie budujecie sobie stabilność na przyszłość? A może pomiędzy? Ja to z wiekiem przechodzę z jednej skrajności do drugiej i wciąż szukam swojego sposobu na życie xd. Np:
a) Po studiach stwierdziłem, że tylko kasa i kariera się liczy, więc od razu jakieś #korpo i trzeba ciężko pracować, robić hajs
@mirko_anonim: jak nie masz na starcie dużej floty albo perspektywy na jej zdobycie, to się nie da.
Chcesz iść na swoje mieszkanie? To zapłacisz czasem kiedy jesteś względnie młody na j-----u na to.
Chcesz pożyć? To na starość możesz nie mieć gdzie mieszkać.
Chcesz iść na swoje mieszkanie? To zapłacisz czasem kiedy jesteś względnie młody na j-----u na to.
Chcesz pożyć? To na starość możesz nie mieć gdzie mieszkać.
✨️ Dlaczego Polacy nie są tak gościnni, jak się myśli? Ⓘ
Skąd się wziął ten stereotyp że Polacy to niby gościnny czy rodzinny naród? Albo że łatwiej nawiązywać znajomości niż za granicą.
Z obserwacji i różnych historii to non stop słyszę że jakaś rodzina jest skłócona, dzieci się odwracają od rodziców, nie chcą pomagać na stare lata, kłótnie o majątki, kłótnie przy świętach czy non stop jakieś toksyczne relacje. Z gościnnością to chyba dawniej
Skąd się wziął ten stereotyp że Polacy to niby gościnny czy rodzinny naród? Albo że łatwiej nawiązywać znajomości niż za granicą.
Z obserwacji i różnych historii to non stop słyszę że jakaś rodzina jest skłócona, dzieci się odwracają od rodziców, nie chcą pomagać na stare lata, kłótnie o majątki, kłótnie przy świętach czy non stop jakieś toksyczne relacje. Z gościnnością to chyba dawniej
✨️ Jak legalnie mieszkać w USA? Ⓘ
Jak w najprostszy sposób legalnie mieszkać w USA? Od zawsze marzyło mi się życie w Stanach i wiecie bycie częścią tego wszystkiego, duże miasta, palmy, amerykański vibe, samochody. Chyba od dziecka zawsze chciałem być w tych sceneriach które znam z filmów. Niestety żeby tam żyć to pewnie albo musisz mieć relokacje z pracy, albo sami cie tam chcieć (najmniej prawdopodobne), no albo wziąć ślub z Amerykanką.
#
Jak w najprostszy sposób legalnie mieszkać w USA? Od zawsze marzyło mi się życie w Stanach i wiecie bycie częścią tego wszystkiego, duże miasta, palmy, amerykański vibe, samochody. Chyba od dziecka zawsze chciałem być w tych sceneriach które znam z filmów. Niestety żeby tam żyć to pewnie albo musisz mieć relokacje z pracy, albo sami cie tam chcieć (najmniej prawdopodobne), no albo wziąć ślub z Amerykanką.
#
źródło: miamisms-med
Pobierz@mirko_anonim: Chłop co Anno Domini 2026 wciąż śni amerykańskim snem xD
@mirko_anonim: typ zakochany w stanach to pierwszej wizyty w szpitalu XD
✨️ Jak przygotować się do pracy za granicą? Ⓘ
Dzień dobry!
Pochodzę z miasta powiatowego z centralnej Polski od urodzenia.
Obecnie jestem w normalnym toku nauczania w publicznym, bezpłatnym liceum ogólnokształcącym w 3 klasie.
Dzień dobry!
Pochodzę z miasta powiatowego z centralnej Polski od urodzenia.
Obecnie jestem w normalnym toku nauczania w publicznym, bezpłatnym liceum ogólnokształcącym w 3 klasie.
@mirko_anonim: jak umiesz niemiecki to MONDI, od razu robota za 2800 netto w Bawarii. A potem już na własną rękę.
@mirko_anonim: To bajt spadaj.
- 6
Dzieciństwo:
Ciekawe czy potrafię robić gwiazdę? O! Potrafię.
Młoda dorosłość:
Ciekawe
Ciekawe czy potrafię robić gwiazdę? O! Potrafię.
Młoda dorosłość:
Ciekawe
0
Śpicie pod jedną kołdrą czy dwiema? Błahy temat wywołuje burzę i sporo mówi o...

Słyszałem o parach, które kończyły relację z pozoru przez drobiazgi na przykład zostawiane skarpetki na środku pokoj
z- 4
- #
- #
- #
co mają w głowie ludzie, którzy piszą po banknotach? zawsze mnie to denerwowało, kiedy na takie trafiałem
#zycie
#zycie
źródło: image_picker_44458962-6918-468A-9317-FBF13A2BA976-78516-00001DA03C5A840A
Pobierz@powodzenia znakowane z okupu
@Multipurpose_Labels: Nie numerować. To kasjerka licząc banknoty notuje sobie ile banknotów jest w niepełnej paczce.
@mirko_anonim: Wittgenstein, za przewrót w filozofii w kierunku języka i semantyki.
✨️ Jak odnaleźć szczęście w trudnych czasach? Ⓘ
Jak można być szczęśliwym w dzisiejszym świecie? Większość rzeczy robimy z przymusu (szkoła, praca) a jeszcze się non stop walka czy użeranie się z innymi rzeczami typu: szukanie partnerki, własne mieszkanie, praca, oszczędzanie, koszty a i każda z tych rzeczy może cie dobić bo rozwody, alimenty, zdrady, praca cie wyniszcza albo jej nie ma, trzeba być ekspertem w każdej dziedzinie bo znów fachowcy cie oszukali
Jak można być szczęśliwym w dzisiejszym świecie? Większość rzeczy robimy z przymusu (szkoła, praca) a jeszcze się non stop walka czy użeranie się z innymi rzeczami typu: szukanie partnerki, własne mieszkanie, praca, oszczędzanie, koszty a i każda z tych rzeczy może cie dobić bo rozwody, alimenty, zdrady, praca cie wyniszcza albo jej nie ma, trzeba być ekspertem w każdej dziedzinie bo znów fachowcy cie oszukali
✨️ Refleksje na temat blackpill i prawdziwego życia Ⓘ
Pytanie o ekspertów z dziedziny #blackpill oraz #zwiazki:
Ostatnio wzięło mnie na refleksje czy normiki mogą się mylić? Lub czy miliony mogą się mylić? Chodzi mi o blackpill i kwestie odejścia od tradycyjnej roli NPC-a (związek, ślub, ew. dzieci, dom, itd.) i wejście w buty buntownika który zna prawdę i nawet nie chce uczestniczyć w tym cyrku. Zazwyczaj mam
Pytanie o ekspertów z dziedziny #blackpill oraz #zwiazki:
Ostatnio wzięło mnie na refleksje czy normiki mogą się mylić? Lub czy miliony mogą się mylić? Chodzi mi o blackpill i kwestie odejścia od tradycyjnej roli NPC-a (związek, ślub, ew. dzieci, dom, itd.) i wejście w buty buntownika który zna prawdę i nawet nie chce uczestniczyć w tym cyrku. Zazwyczaj mam
@mirko_anonim: O ile nie okaże się że "panna" to jeszcze dołoży ci zmartwień i obowiązków bo coś tam zawsze trzeba kupić jechać do jej rodziny na święta nie święta itp a sama dawać od siebie będzie minimum.
większość przegrywów/failed normie tak czy siak skończyło albo skończy w mniej lub bardziej udanych związkach.
@czescmampytanie: hmm myslisz, ze kobiety u progi menopauzy dadza w koncu szanse takim facetom? czy tez moze juz blisko emerytury aby nie spedzac jesieni zycia w samotnosci?
✨️ Obawy dotyczące AI i rynku pracy Ⓘ
Nie czujecie niepokoju związanego z AI? Ale też ze zmianami na rynku pracy i ogólnie pogorszeniem się życia. Nie pracuje w IT ale też #korpo i robimy te wszystkie szkolenia o nowych rozwiązaniach i mnie to przeraża powiem wam. Tyle jest teraz możliwości i narzędzi, że nawet nie wiadomo na co bym miał się przebranżowić skoro wszystko co umysłowe da się zastąpić a
Nie czujecie niepokoju związanego z AI? Ale też ze zmianami na rynku pracy i ogólnie pogorszeniem się życia. Nie pracuje w IT ale też #korpo i robimy te wszystkie szkolenia o nowych rozwiązaniach i mnie to przeraża powiem wam. Tyle jest teraz możliwości i narzędzi, że nawet nie wiadomo na co bym miał się przebranżowić skoro wszystko co umysłowe da się zastąpić a
źródło: comment_1631821751lNAOjbIgYK7xDrZY1etrLB
Pobierz@mirko_anonim: jeśli będziesz używał narzędzi ai i będziesz dostarczać wartość biznesu to nie zginiesz. Pójdź na podyplomowe asbiro lub ai
@swiadomy_anakolut: Tak, ale jest ich potrzebnych mniej, niż by było potrzebne, gdyby nie było CADa
Czy rada: Pracuj ciezej,bierz dodatkowe zmiany,znajdz sobie dodatkowy dochod i znajdz druga prace, planuj wydatki a zaoszczedzisz na dom/miezzkanie,ma jeszcze jakikolwiek sens?
#zycie #mieszkanie #finanse #zloterady
#zycie #mieszkanie #finanse #zloterady
@Magiczna_Yulka: nie, nigdy nie miało to sensu
@Magiczna_Yulka: Nie. Znajdź sposób jak wyłudzić kasę(dotacja, subwencja), oszukać itp. Planuj jak nie dać się złapać.
@walicwasss: chciałbym wiedzieć co to za wymarzona praca po kursie za 6k
@walicwasss: czy tylko mnie nie kazano iść do pracy po liceum, bo wiedzieli starzy że dosłownie nigdzie mnie bez znajomości nie przyjmą (obaj etatowcy magistrowie)



























4 Pstryk i gasimy światło: Przez ten skurcz i kompletny brak tlenu mózg (który jest największym tlenożercą w ciele) błyskawicznie traci zasilanie. W ułamku sekundy po prostu mdlejesz – odcięcie świadomości jest natychmiastowe.