#blackpill uwielbiam to normickie przekonanie o tym że cokolwiek rozumieją o świecie, chłop pisze o selekcji naturalnej, a od kiedy kręcenie korbą jest naturalne? nic o great replacement, kolor skóry autora nieprzypadkowy wymieranie jest regułą, przetrwanie jest wyjątkiem
@piratestorm: gdyby tylko natura nie wyposażyła gatunku ludzkiego w system kontroli kto ma prawdziwe geny czy też tylko udaje i jest przebieraniec - w kwestii reprodukcji nie ma adaptacji za pomocą wysiłku bo tak już raz napisałem - dzisiaj atut, jutro obowiązek i wymóg płci, która trzyma kontrolę nad reprodukcją ( ͡°( ͡°͜ʖ( ͡°͜ʖ͡°)ʖ͡°)
Przez redpillaków teraz na siłowniach siedzi masa 16-18 letnich normików już na cyklu(xd) i jeszcze sobie między ćwiczeniami nawzajem linie włosów oceniają. Toż to są jakieś igrzyska śmierci żeby nie być subhumanem w 2026 xD #przegryw #blackpill
Przemysław Siuda obnaża niebezpieczny świat polskich grup dla mężczyzn. Odkrywamy, jak ruchy Red Pill radykalizują młodych mężczyzn, a mentorzy sprzedają im toksyczne kursy manipulacji. Brak szacunku dla kobiet i pranie mózgu! Pan redaktor założył konta z fałszywym zdjęciem i udawał mężczyznę.
aż mi się przypomina materiał tv o szkodliwości gier komputerowych wśród młodzieży jak dorastałem - jak młodzież grała w tibie XD
To nigdy nie jest o różnicach w bazie, a jedynie p--------o, że to złe bo nie akceptujesz nadbudowy tworzonej zarówno na zlecenie osób w bazie, jak i dobrowolnie warstw pośrednich jak media, kultura, edukacja, religia itd. ( ͡°( ͡°͜ʖ( ͡°͜ʖ͡°
✨️ Dlaczego każda dziewczyna ma problemy psychiczne?Ⓘ Czemu każda laska teraz ma jakieś zaburzenia psychiczne lub traumy? Od lat siedzę na #tinder #badoo i inne i jeszcze nie poznałem NIGDY babki która nie miałaby jakiegoś urazu z przeszłości. Dosłownie każda ma jakieś problemy z przywiązaniem się, okazywaniem uczuć, zaufaniem, nie wiedzą czego chcą, takie niedojrzałe dziewczynki w ciele kobiety i z reguły mają jakieś dziwne akcje z przeszłości,
✨️ Dlaczego wielu mężczyzn szuka Azjatek?Ⓘ Panowie wy nic kompletnie nie ogarniacie. Jeden z drugim się żali na te polki ale dalej nic nie robi. Właściwie to z własnej winy jesteście sami. Już drugi znajomy ogarnął sobie Azjatkę i co? Oboje zadowoleni. Bezproblemowe kobiety, żadnych dram i szczupłe jak to Azjatki. Dodatkowo wysokie IQ więc dobre geny.
@P4ncak3: baza chce abyście słuchali apologetyki w nadbudowie, a nie pochylali się nad tym, że jest to niesprawiedliwe, że komuś wylosowało się lepiej w bazie ( ͡°( ͡°͜ʖ( ͡°͜ʖ͡°)ʖ͡°) ͡°)
@VaizardOmbre: gdybyś trochę dodał żeńskich cech do twarzy i tam wrzucił takie zdjęcie jako kobieta to równie chętnie byłbyś rozchwytywany jak ona ( ͡°( ͡°͜ʖ( ͡°͜ʖ͡°)ʖ͡°) ͡°)
@WelcomeStranger: bo oni (beciaki) nie wiedzą na czym polega związek - musisz się sparzyć w relacjach z kobietami, aby zrozumieć, że kobieta jest takim samym egoistą jak Ty ale to burzy tożsamość więc zostaje im lamentować nad tym jakie są fakty - nie masz tego czegoś, co ona o wiele bardziej chce niż Ty to nie ma jej tańczenia wokół ciebie LOL
Przecież to k---a oszaleć idzie. Istnieję tylko po to aby gnić przed kompem w samotności, bo s-------y ślepy los podarował mi na spawnie śmietnikowe geny przez które nigdy żadna samica nie pozwoli mi zakisić ogóra. #przegryw #blackpill #depresja #samotnosc
@zupa_z_trupa: a teraz zapytaj siebie - czy to cokolwiek zmienia w twoim postrzeganiu?
PS No raczej k---a - nic bowiem jesteś bo jesteś predystyneowany przez własną strukturę psychiki, aby być z-----y i bronić emocjonalnie, że jesteś z------m. Możesz coś z tym zrobić? - tak ale to wymaga wyjść poza swoją psyche, chciałbym, abyś umiał ale rzeczywistość bywa brutalna ( ͡°( ͡°͜ʖ( ͡°͜
Niczym Nikita Chruszczow po śmierci Stalina. Projektowałem swoje jestestwo i system wartości na złoty tag #blackpill jak typowy miras #normik, że każdy chce słyszeć o analizach rzeczywistości i dlaczego to i owo ( ͡°( ͡°͜ʖ( ͡°͜ʖ͡°)ʖ͡°) ͡°)
PS Taki jestem - analizuje więc będą dalsze analizy - szczególnie jedna,
@vympayer: no nie wiem mordo - wystarczy pierwszy z listy blackpill essentials - sprawdzisz kto to jest, a przede wszystkim jaką ma płeć Sami się oracie - blackpill emocjonalny ( ͡°( ͡°͜ʖ( ͡
@omega33: jest taki piękny mechanizm - czarna lista ale chyba dla ciebie niedostępne albo umiejętności Ci nie wystarcza, aby wyjść poza swoją tożsamość przegranego ( ͡º͜ʖ͡º)
PS Fakty tylko te, które akceptuje - wypisz wymaluj normik jak @Supernowa LOL XD
@omega33: Fantastyczny fakt - pierwszy autor - kobieta LOL
PS Niby blackpilla tożsamość - opierajmy się na faktami LOL Bluepill v2, sorry v3 bo przecież v2 to #redpill , nie? ( ͡°( ͡°͜ʖ( ͡°͜ʖ͡°)ʖ͡°) ͡°) Odpowiedz czym się różni tożsamość normika od twojej jeśli fakty stanowią inaczej, a ty wierzysz,
@vympayer czyli nie potrafisz podjąć zmiany tożsamości
Zaglądają do książek, ale wyciągają z nich płytkie wnioski. Albo robią sobie z nich kolekcję lektur jakby mogły komuś zaimponować i dostać piątkę jak w czasach liceum kiedy ich opinia liczyła się u polonistki.
Więc rzucasz zmianę tematu - stary - nie takich normików już broniłem przed blackpillem XD
@okti325: już kiedyś o tym napisałem wpis - beciaki zmodyfikowały sobie ewolucję bo normalnie powinny wyginąć w każdym innym środowisku gdzie selekcja naturalna króluje ale niestety mózg i wyłapywania wzorców daje lepszy wyniki niż sama siła, morda jak achiles, oraz wzrost ( ͡°( ͡°͜ʖ( ͡°͜ʖ͡°)ʖ͡°) ͡°) Beciaki sobie stworzyli niszę za pomocą
Nawet jakby jakaś ładna kobieta była mną zainteresowana to bym odmówił. Wystarczy, że zrobiłbym jeden błąd i weszłaby na tindera i ma tysiące na moje miejsce. Przecież taki związek to by było piekło.
Wiadomo, że samotność zawsze będzie boleć, ale też są plusy tego. Skoro gra jest od dawna ustawiona to nie musisz być idealnych mężczyzną, nie musisz być bogaty, nie musisz udawać kogoś kim nie jesteś. Możesz wrzucić na luz w
@LostHoldenCaulfield: widziałem ostatnio takiego tiktoka gdzie typo jak my - czyli odpady, którzy niektórzy próbują kompensować wysiłkiem - np. edukacją i wyższym statusem. Wracając do tematu to kobieta do niego podchodzi i robi frykcyjne i chłop chwila mija, a następnie się jej pyta, czy to jest specjalne na tiktoka ( ͡°( ͡°͜ʖ( ͡°͜ʖ͡°)ʖ͡°) ͡
@ssas78487: ja mu się nie dziwię - jak przez tysiące interakcji dostajesz odpowiedź negatywną to wiadomo model będzie przewidywać, że to nie będzie działać. Paranoja i autosabotaż to gdyby miałbyś jedną czy dwie interakcje i z tego wywodził całe równanie - ale człowiek nie żyje od wczoraj i nie ma już 5 lat (╭☞σ͜ʖσ)╭☞
@LostHoldenCaulfield: twoje odczucia są prawdziwe tak samo jak myślenie normików, że to co robią jest wyjątkowe. Ty i oni się nie mylą na poziomie postrzeganie własnej psychiki ( ͡°( ͡°͜ʖ( ͡°͜ʖ͡°)ʖ͡°) ͡°)
PS Bez zewnętrznej obiektywnej rzeczywistości nie istniała ani nauka, ani blackpill (╭☞σ͜ʖσ)╭
@masz_fajne_donice: traci czas, emocje - a zresztą jest coś takiego jak koszt utraconych możliwości albo prościej koszt wyboru jednej z alternatywy. Ja wiem, że miłość wszystko zwycięży ale jego model mówi jedno - u niego to nie działa (╯︵╰,) człowiek się uczy na doświadczeniu - dzięki temu gdy spotkałeś, co Ci zaszkodziło to już zacząłeś tego unikać po którymś razie (⌐͡■͜ʖ
@masz_fajne_donice: Czy ty właśnie relatywizujesz czyiś ból i emocje? Ja wiem, że można być terminator i włączać i wyłączać moduł emocji jak u psychopaty ale tu mówimy o przegrywie i normalnym człowieku, któremu los nie poszczęścił genów dobrej mordy i wzrostu ( ͡°( ͡°͜ʖ( ͡°͜ʖ͡°)ʖ͡°) ͡°)
Wiadomo, że to chodzi tylko o wzbudzanie emocji, a nie inne aspekty fenotypowe jak morda i
@masz_fajne_donice: Czyli posiadasz szklaną kulę, że już w tym momencie wiesz i jesteś tego pewny, że przyszłe doświadczenia będą pozytywne bo tak i już, a koszty - kto się nimi przejmował ( ͡°( ͡°͜ʖ( ͡°͜ʖ͡°)ʖ͡°) ͡°)
@masz_fajne_donice: mordo to juz ustalam w tym kasynie, co ci napisałem - zrobię biznes życia dzięki Tobie. Nie mogę się doczekać - zniszczyć Ci życie na Twoje własne życzenie ( ͡°( ͡°͜ʖ( ͡°͜ʖ͡°)ʖ͡°) ͡°)
Prawo nie działa wstecz więc potem nie płacz, że jednak chcesz zerwać umowę bo zaryzykowałeś i przegrałeś bo
@LostHoldenCaulfield: Mógłby zrozumieć gdyby wystawił się na taki głód - taki eksperyment, aby mieć jakikolwiek ogląd sytuacji i sprawy - wiadomo, że wiecznie głodnego to nie zadowoli ale lepszy rydz niż nic i mieć sytuację, w której druga strona mówi głodnemu, że On to nie jest głodny, a A B lub C ( ͡°( ͡°͜ʖ( ͡°͜ʖ͡°)ʖ͡
@mkarweta: ale się triggerują niczym normik kiedy jednak świat się okazuje niesprawiedliwy.
PS Tak jak z wiarą, nie można żartować ani z Boga ani z jego przykazów - failed normie tego nie zobaczą bo musieliby mieć dystans do swojej tożsamości (╥﹏╥)
✨️ Czy blackpill to rosyjska strategia?Ⓘ Czy propagowanie blackpilla w Polsce to nie jest jakieś ruskie celowe działanie na wojne płci i podzielenie społeczeństwa? Kojarzę profile na wykopie które od początku założenia konta skupiają się na gadaniu o wzroście i nic więcej. Nawet bez większych treści, po prostu podtrzymywanie kompleksów. Z kolei inne konta żalą się że non stop każdy ich ocenia po wyglądzie, wzroście i problem jest realny, nikt ich nie
@omega33: jak stary nie potrafisz kogoś merytorycznie obalić to za wiele od normika się nie różnisz poza brakiem wyglądu - failed normie ( ͡°( ͡°͜ʖ( ͡°͜ʖ͡°)ʖ͡°) ͡°) Bowiem pod względem Mechaniki myślenia oraz działania to oni walczą o swoją narrację, a my o swoją XD
Nie pamiętam, aby fakty potrzebowały obrońców, aby
@omega33: przeczytaj jeszcze raz, może wrzuć do AI i niech ci to przetłumaczy zdanie po zdaniu - nie wiem, wymyśl coś bo już napisałem o co mi chodzi ( ͡°( ͡°͜ʖ( ͡°͜ʖ͡°)ʖ͡°) ͡°)
PS Próba zmiana tematu za pomocą - ja nie rozumiem choć jak byk jest napisane w czym rzecz XD
@Fala_Magnezu: W sumie obydwoje macie swoje opinie - nie zgadzam się z nimi ale nic z tym nie zrobię ( ͡°( ͡°͜ʖ( ͡°͜ʖ͡°)ʖ͡°) ͡°) Więc miejcie je sobie, a ja wrócę do macierzy faktów, scholara oraz nauki zamiast emocjonalnych kotwic.
PS Fakty > opinie. Niepotrzebnie przepaliłem energię bo przecież normika i tak
Dlaczego musimy zwalczać kobiety na świętych tagach? Odpowiedź jest prosta, bo gdziekolwiek wchodzą kobiety, zaczyna się spermiarstwo; a potem kobiety dostają specjalne traktowanie i na koniec cała społeczność traci swoją integralność, kulturę i zatraca swoją historię. Przeżywałem to wiele razy na kilku różnych forach. Te kobiety szukające atencji, nie są tutaj po to, aby się z wami ożenić. Ona tutaj szuka jedynie emocji i walidacji, której nie dostaje tak często od chada.
@omega33: Mi normiki sprawiają przyjemność - ich zasady działania, automatyzmy i ich przewidywalny sposób prowadzenia rozmów czy pisania komentarzy.
Co jak co jak różowa tu wchodzi to potwierdza solipcyzm kobiecy nie odróżniając indukcji od dedukcji, robiąc z siebie ofiarę, próbując zmienić temat kiedy staje się niewygodnie bo okazuje się że nie jest ona taka racjonalna, a to boli ego. Różne karty z tali są wyciągane ale finalnym punktem jest i tak utrata
@omega33: Przeczytaj jeszcze raz i porównaj do tego, co próbujesz uczynić za pomocą tego wpisu i komentarzy choć nie sądzę, że jesteś do tego zdolny jak każdy normik - brakuje Ci modułu autorefleksji ( ͡°( ͡°͜ʖ( ͡°͜ʖ͡°)ʖ͡°) ͡°)
PS Co człowiek może wydedukować z przesłanek, że osoba A próbuje bez dowodów (oprócz
@LostHoldenCaulfield: Auschwitz dla słabych genów ( ͡°( ͡°͜ʖ( ͡°͜ʖ͡°)ʖ͡°) ͡°)
Obecnie się to zwie Tinder i inne aplikacje randkowe - echo chamber jako Komory gazowe gdzie spalają się ostatnie poczucie wartości przegrywów, i innych odpadów
wymieranie jest regułą, przetrwanie jest wyjątkiem