Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko177
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Quashtan

Quashtan

Dołączył 7 lat i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2798
  • Znaleziska 603
  • Mikroblog 2195
  • Obserwujący 20
  • Obserwowane 7
piratestorm
piratestorm
13.06.2026, 15:39:38
  • 7
#blackpill uwielbiam to normickie przekonanie o tym że cokolwiek rozumieją o świecie, chłop pisze o selekcji naturalnej, a od kiedy kręcenie korbą jest naturalne? nic o great replacement, kolor skóry autora nieprzypadkowy
wymieranie jest regułą, przetrwanie jest wyjątkiem
piratestorm - #blackpill uwielbiam to normickie przekonanie o tym że cokolwiek rozumi...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Quashtan
Quashtan 14.06.2026, 03:09:16 via Wykop
  • 1
@piratestorm: gdyby tylko natura nie wyposażyła gatunku ludzkiego w system kontroli kto ma prawdziwe geny czy też tylko udaje i jest przebieraniec - w kwestii reprodukcji nie ma adaptacji za pomocą wysiłku bo tak już raz napisałem - dzisiaj atut, jutro obowiązek i wymóg płci, która trzyma kontrolę nad reprodukcją ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Rajbond
Rajbond
09.06.2026, 20:06:51
  • 385
Przez redpillaków teraz na siłowniach siedzi masa 16-18 letnich normików już na cyklu(xd) i jeszcze sobie między ćwiczeniami nawzajem linie włosów oceniają. Toż to są jakieś igrzyska śmierci żeby nie być subhumanem w 2026 xD
#przegryw #blackpill
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Quashtan
Quashtan 09.06.2026, 22:12:16 via Wykop
  • 8
@Wolfr: doświadczą selekcję naturalną na własnej skórze - nie ma darmowych obiadów ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz

4

Co robią mężczyźni w zamkniętych grupach? TVP przeprowadziła śledztwo.

Co robią mężczyźni w zamkniętych grupach? TVP przeprowadziła śledztwo.

Przemysław Siuda obnaża niebezpieczny świat polskich grup dla mężczyzn. Odkrywamy, jak ruchy Red Pill radykalizują młodych mężczyzn, a mentorzy sprzedają im toksyczne kursy manipulacji. Brak szacunku dla kobiet i pranie mózgu! Pan redaktor założył konta z fałszywym zdjęciem i udawał mężczyznę.

chlopiec_kucyk
z
youtube.com
dodany: 09.06.2026, 21:39:20
  • 10
  • #
    rozrywka
  • #
    blackpill
  • #
    bekazpodludzi
  • #
    ciekawostki
  • #
    polska
  • #
    zwiazki
Quashtan
Quashtan 09.06.2026, 22:05:40 via Wykop
  • 9
aż mi się przypomina materiał tv o szkodliwości gier komputerowych wśród młodzieży jak dorastałem - jak młodzież grała w tibie XD

To nigdy nie jest o różnicach w bazie, a jedynie p--------o, że to złe bo nie akceptujesz nadbudowy tworzonej zarówno na zlecenie osób w bazie, jak i dobrowolnie warstw pośrednich jak media, kultura, edukacja, religia itd. ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

mirko_anonim
mirko_anonim
08.06.2026, 13:47:52
  • 7
✨️ Dlaczego każda dziewczyna ma problemy psychiczne? Ⓘ
Czemu każda laska teraz ma jakieś zaburzenia psychiczne lub traumy? Od lat siedzę na #tinder #badoo i inne i jeszcze nie poznałem NIGDY babki która nie miałaby jakiegoś urazu z przeszłości. Dosłownie każda ma jakieś problemy z przywiązaniem się, okazywaniem uczuć, zaufaniem, nie wiedzą czego chcą, takie niedojrzałe dziewczynki w ciele kobiety i z reguły mają jakieś dziwne akcje z przeszłości,
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Quashtan
Quashtan 09.06.2026, 15:51:19 via Wykop
  • 0
@mirko_anonim: oko nie widzi samego (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
  • Odpowiedz
mirko_anonim
mirko_anonim
08.06.2026, 20:56:33
  • 0
✨️ Dlaczego wielu mężczyzn szuka Azjatek? Ⓘ
Panowie wy nic kompletnie nie ogarniacie. Jeden z drugim się żali na te polki ale dalej nic nie robi. Właściwie to z własnej winy jesteście sami. Już drugi znajomy ogarnął sobie Azjatkę i co? Oboje zadowoleni. Bezproblemowe kobiety, żadnych dram i szczupłe jak to Azjatki. Dodatkowo wysokie IQ więc dobre geny.

#zwiazki #przegryw #blackpill

〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Quashtan
Quashtan 09.06.2026, 15:42:16 via Wykop
  • 0
@mirko_anonim: oszukują się, że azjatki to nie są większe egoistki od polek ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
P4ncak3
P4ncak3
P4ncak3
08.06.2026, 10:42:21
  • 107
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Quashtan
Quashtan 09.06.2026, 15:36:58 via Wykop
  • 0
@P4ncak3: baza chce abyście słuchali apologetyki w nadbudowie, a nie pochylali się nad tym, że jest to niesprawiedliwe, że komuś wylosowało się lepiej w bazie ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
VaizardOmbre
VaizardOmbre
VaizardOmbre
09.06.2026, 14:07:47
  • 131
Dowód na nieistnienie tzw. damskiego przegrywy.

#rozowepaski #przegryw #blackpill #tinder
VaizardOmbre - Dowód na nieistnienie tzw. damskiego przegrywy.

#rozowepaski #przegry...

źródło: IMG_6362

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Quashtan
Quashtan 09.06.2026, 14:45:32 via Wykop
  • 1
@VaizardOmbre: gdybyś trochę dodał żeńskich cech do twarzy i tam wrzucił takie zdjęcie jako kobieta to równie chętnie byłbyś rozchwytywany jak ona ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
WelcomeStranger
WelcomeStranger
WelcomeStranger
05.06.2026, 20:18:03
  • 6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Quashtan
Quashtan 05.06.2026, 21:30:37 via Wykop
  • 1
@WelcomeStranger: bo oni (beciaki) nie wiedzą na czym polega związek - musisz się sparzyć w relacjach z kobietami, aby zrozumieć, że kobieta jest takim samym egoistą jak Ty ale to burzy tożsamość więc zostaje im lamentować nad tym jakie są fakty - nie masz tego czegoś, co ona o wiele bardziej chce niż Ty to nie ma jej tańczenia wokół ciebie LOL

PS Chcesz jakieś dobro to musisz zapłacić za
  • Odpowiedz
zupa_z_trupa
zupa_z_trupa
26.05.2026, 21:27:06
  • 45
Przecież to k---a oszaleć idzie. Istnieję tylko po to aby gnić przed kompem w samotności, bo s-------y ślepy los podarował mi na spawnie śmietnikowe geny przez które nigdy żadna samica nie pozwoli mi zakisić ogóra.
#przegryw #blackpill #depresja #samotnosc
zupaztrupa - Przecież to k---a oszaleć idzie. Istnieję tylko po to aby gnić przed kom...

źródło: comment_jxD0gn7iPHryyh5wc9MUjaAhcfZUuCEs

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Quashtan
Quashtan 26.05.2026, 22:55:32 via Wykop
  • 0
@zupa_z_trupa: a teraz zapytaj siebie - czy to cokolwiek zmienia w twoim postrzeganiu?

PS No raczej k---a - nic bowiem jesteś bo jesteś predystyneowany przez własną strukturę psychiki, aby być z-----y i bronić emocjonalnie, że jesteś z------m. Możesz coś z tym zrobić? - tak ale to wymaga wyjść poza swoją psyche, chciałbym, abyś umiał ale rzeczywistość bywa brutalna ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜
  • Odpowiedz
Quashtan
Quashtan 26.05.2026, 21:01:21
  • 1
Niczym Nikita Chruszczow po śmierci Stalina.
Projektowałem swoje jestestwo i system wartości na złoty tag #blackpill jak typowy miras #normik, że każdy chce słyszeć o analizach rzeczywistości i dlaczego to i owo ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

PS Taki jestem - analizuje więc będą dalsze analizy - szczególnie jedna,
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Quashtan
Quashtan
Autor
26.05.2026, 21:14:13 via Wykop
  • 0
@vympayer: no nie wiem mordo - wystarczy pierwszy z listy blackpill essentials - sprawdzisz kto to jest, a przede wszystkim jaką ma płeć
Sami się oracie - blackpill emocjonalny ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡
  • Odpowiedz
Quashtan
Quashtan
Autor
26.05.2026, 21:23:36 via Wykop
  • 0
@omega33: jest taki piękny mechanizm - czarna lista ale chyba dla ciebie niedostępne albo umiejętności Ci nie wystarcza, aby wyjść poza swoją tożsamość przegranego ( ͡º ͜ʖ͡º)

PS Fakty tylko te, które akceptuje - wypisz wymaluj normik jak @Supernowa LOL XD
  • Odpowiedz
Quashtan
Quashtan
Autor
26.05.2026, 21:26:58 via Wykop
  • 0
@omega33: Fantastyczny fakt - pierwszy autor - kobieta LOL

PS Niby blackpilla tożsamość - opierajmy się na faktami LOL Bluepill v2, sorry v3 bo przecież v2 to #redpill , nie? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) Odpowiedz czym się różni tożsamość normika od twojej jeśli fakty stanowią inaczej, a ty wierzysz,
  • Odpowiedz
Quashtan
Quashtan
Autor
26.05.2026, 22:14:50 via Wykop
  • 1
@vympayer czyli nie potrafisz podjąć zmiany tożsamości

Zaglądają do książek, ale wyciągają z nich płytkie wnioski. Albo robią sobie z nich kolekcję lektur jakby mogły komuś zaimponować i dostać piątkę jak w czasach liceum kiedy ich opinia liczyła się u polonistki.


Więc rzucasz zmianę tematu - stary - nie takich normików już broniłem przed blackpillem XD
  • Odpowiedz
okti325
okti325
okti325
23.05.2026, 21:33:24
  • 0
#zwiazki #psychologia #redpill #rozowepaski #zycieismierc #rodzina #demografia #niebieskiepaski #mirekszukazony

Czy do założenia rodziny i utrzymania związku z kobietą facet musi być trochę cwany, nieokrzesany?

  • Tak 67.7% (63)
  • Nie 32.3% (30)

Oddanych głosów: 93

  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Quashtan
Quashtan 24.05.2026, 11:02:01 via Wykop
  • 0
@okti325: ewolucja premiuje spryt - dzięki temu beciaki przetrwały i ich geny ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
Quashtan
Quashtan 24.05.2026, 20:51:59 via Wykop
  • 0
@okti325: już kiedyś o tym napisałem wpis - beciaki zmodyfikowały sobie ewolucję bo normalnie powinny wyginąć w każdym innym środowisku gdzie selekcja naturalna króluje ale niestety mózg i wyłapywania wzorców daje lepszy wyniki niż sama siła, morda jak achiles, oraz wzrost ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) Beciaki sobie stworzyli niszę za pomocą
  • Odpowiedz
LostHoldenCaulfield
LostHoldenCaulfield
LostHoldenCaulfield
18.05.2026, 06:21:54
  • 53
Nawet jakby jakaś ładna kobieta była mną zainteresowana to bym odmówił. Wystarczy, że zrobiłbym jeden błąd i weszłaby na tindera i ma tysiące na moje miejsce. Przecież taki związek to by było piekło.

Wiadomo, że samotność zawsze będzie boleć, ale też są plusy tego. Skoro gra jest od dawna ustawiona to nie musisz być idealnych mężczyzną, nie musisz być bogaty, nie musisz udawać kogoś kim nie jesteś. Możesz wrzucić na luz w
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Quashtan
Quashtan 18.05.2026, 06:42:21 via Wykop
  • 3
@LostHoldenCaulfield: widziałem ostatnio takiego tiktoka gdzie typo jak my - czyli odpady, którzy niektórzy próbują kompensować wysiłkiem - np. edukacją i wyższym statusem. Wracając do tematu to kobieta do niego podchodzi i robi frykcyjne i chłop chwila mija, a następnie się jej pyta, czy to jest specjalne na tiktoka ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡
  • Odpowiedz
Quashtan
Quashtan 18.05.2026, 06:50:01 via Wykop
  • 13
@ssas78487: ja mu się nie dziwię - jak przez tysiące interakcji dostajesz odpowiedź negatywną to wiadomo model będzie przewidywać, że to nie będzie działać. Paranoja i autosabotaż to gdyby miałbyś jedną czy dwie interakcje i z tego wywodził całe równanie - ale człowiek nie żyje od wczoraj i nie ma już 5 lat (╭☞σ ͜ʖσ)╭☞

PS Już pomijam to typowe przegrywowe p--------o,
  • Odpowiedz
Quashtan
Quashtan 18.05.2026, 06:53:50 via Wykop
  • 2
@PiesekKrolowejElzbiety: chłop się pogodzi albo zrobi magika ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) Innej drogi nie ma
  • Odpowiedz
Quashtan
Quashtan 18.05.2026, 10:26:09 via Wykop
  • 0
@LostHoldenCaulfield: twoje odczucia są prawdziwe tak samo jak myślenie normików, że to co robią jest wyjątkowe. Ty i oni się nie mylą na poziomie postrzeganie własnej psychiki ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

PS Bez zewnętrznej obiektywnej rzeczywistości nie istniała ani nauka, ani blackpill (╭☞σ ͜ʖσ)╭
  • Odpowiedz
Quashtan
Quashtan 18.05.2026, 13:10:05 via Wykop
  • 1
@masz_fajne_donice: traci czas, emocje - a zresztą jest coś takiego jak koszt utraconych możliwości albo prościej koszt wyboru jednej z alternatywy. Ja wiem, że miłość wszystko zwycięży ale jego model mówi jedno - u niego to nie działa (╯︵╰,) człowiek się uczy na doświadczeniu - dzięki temu gdy spotkałeś, co Ci zaszkodziło to już zacząłeś tego unikać po którymś razie (⌐ ͡■ ͜ʖ
  • Odpowiedz
Quashtan
Quashtan 18.05.2026, 18:17:24 via Wykop
  • 0
@masz_fajne_donice: Czy ty właśnie relatywizujesz czyiś ból i emocje?
Ja wiem, że można być terminator i włączać i wyłączać moduł emocji jak u psychopaty ale tu mówimy o przegrywie i normalnym człowieku, któremu los nie poszczęścił genów dobrej mordy i wzrostu ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Wiadomo, że to chodzi tylko o wzbudzanie emocji, a nie inne aspekty fenotypowe jak morda i
  • Odpowiedz
Quashtan
Quashtan 18.05.2026, 18:45:07 via Wykop
  • 0
@masz_fajne_donice:
Czyli posiadasz szklaną kulę, że już w tym momencie wiesz i jesteś tego pewny, że przyszłe doświadczenia będą pozytywne bo tak i już, a koszty - kto się nimi przejmował ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

To jest wiara - wierzysz, że tak
  • Odpowiedz
Quashtan
Quashtan 19.05.2026, 06:10:42 via Wykop
  • 0
@masz_fajne_donice: mordo to juz ustalam w tym kasynie, co ci napisałem - zrobię biznes życia dzięki Tobie. Nie mogę się doczekać - zniszczyć Ci życie na Twoje własne życzenie ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Prawo nie działa wstecz więc potem nie płacz, że jednak chcesz zerwać umowę bo zaryzykowałeś i przegrałeś bo
  • Odpowiedz
Quashtan
Quashtan 19.05.2026, 06:28:45 via Wykop
  • 0
@LostHoldenCaulfield: Mógłby zrozumieć gdyby wystawił się na taki głód - taki eksperyment, aby mieć jakikolwiek ogląd sytuacji i sprawy - wiadomo, że wiecznie głodnego to nie zadowoli ale lepszy rydz niż nic i mieć sytuację, w której druga strona mówi głodnemu, że On to nie jest głodny, a A B lub C ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡
  • Odpowiedz
mkarweta
mkarweta
16.05.2026, 09:00:40
  • 3
Wśród wszystkich treści #blackpill (do wora, wór do jeziora) czy #redpill, ekipa tagu #przegryw zapomniała o #bluepill. To zostawiam do przełknięcia.
mkarweta - Wśród wszystkich treści #blackpill (do wora, wór do jeziora) czy #redpill,...

źródło: 46258

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Quashtan
Quashtan 19.05.2026, 03:20:24 via Wykop
  • 0
@mkarweta: ale się triggerują niczym normik kiedy jednak świat się okazuje niesprawiedliwy.

PS Tak jak z wiarą, nie można żartować ani z Boga ani z jego przykazów - failed normie tego nie zobaczą bo musieliby mieć dystans do swojej tożsamości (╥﹏╥)
  • Odpowiedz
mirko_anonim
mirko_anonim
17.05.2026, 09:11:56
  • 4
✨️ Czy blackpill to rosyjska strategia? Ⓘ
Czy propagowanie blackpilla w Polsce to nie jest jakieś ruskie celowe działanie na wojne płci i podzielenie społeczeństwa? Kojarzę profile na wykopie które od początku założenia konta skupiają się na gadaniu o wzroście i nic więcej. Nawet bez większych treści, po prostu podtrzymywanie kompleksów. Z kolei inne konta żalą się że non stop każdy ich ocenia po wyglądzie, wzroście i problem jest realny, nikt ich nie
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Quashtan
Quashtan 19.05.2026, 03:12:27 via Wykop
  • 0
@mirko_anonim: projekcja ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
omega33
omega33
18.05.2026, 19:40:48
  • 2
Dobra, wiecie co? Wpuście je wszystkie na ten tag, niech tu się stworzy kółko adoracji wokół kobiet
#blackpill
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Quashtan
Quashtan 18.05.2026, 20:23:57 via Wykop
  • 0
@omega33: jak stary nie potrafisz kogoś merytorycznie obalić to za wiele od normika się nie różnisz poza brakiem wyglądu - failed normie ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) Bowiem pod względem Mechaniki myślenia oraz działania to oni walczą o swoją narrację, a my o swoją XD

Nie pamiętam, aby fakty potrzebowały obrońców, aby
  • Odpowiedz
Quashtan
Quashtan 18.05.2026, 20:28:20 via Wykop
  • 0
@omega33: Widzisz stary - już działasz (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
  • Odpowiedz
Quashtan
Quashtan 18.05.2026, 20:34:53 via Wykop
  • 0
@omega33: przeczytaj jeszcze raz, może wrzuć do AI i niech ci to przetłumaczy zdanie po zdaniu - nie wiem, wymyśl coś bo już napisałem o co mi chodzi ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

PS Próba zmiana tematu za pomocą - ja nie rozumiem choć jak byk jest napisane w czym rzecz XD
  • Odpowiedz
Quashtan
Quashtan 18.05.2026, 21:02:35 via Wykop
  • 0
@Fala_Magnezu: W sumie obydwoje macie swoje opinie - nie zgadzam się z nimi ale nic z tym nie zrobię ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) Więc miejcie je sobie, a ja wrócę do macierzy faktów, scholara oraz nauki zamiast emocjonalnych kotwic.

PS Fakty > opinie. Niepotrzebnie przepaliłem energię bo przecież normika i tak
  • Odpowiedz
omega33
omega33
18.05.2026, 14:14:32
  • 191
Dlaczego musimy zwalczać kobiety na świętych tagach? Odpowiedź jest prosta, bo gdziekolwiek wchodzą kobiety, zaczyna się spermiarstwo; a potem kobiety dostają specjalne traktowanie i na koniec cała społeczność traci swoją integralność, kulturę i zatraca swoją historię. Przeżywałem to wiele razy na kilku różnych forach. Te kobiety szukające atencji, nie są tutaj po to, aby się z wami ożenić. Ona tutaj szuka jedynie emocji i walidacji, której nie dostaje tak często od chada.
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Quashtan
Quashtan 18.05.2026, 19:58:00 via Wykop
  • 0
@omega33: Mi normiki sprawiają przyjemność - ich zasady działania, automatyzmy i ich przewidywalny sposób prowadzenia rozmów czy pisania komentarzy.

Co jak co jak różowa tu wchodzi to potwierdza solipcyzm kobiecy nie odróżniając indukcji od dedukcji, robiąc z siebie ofiarę, próbując zmienić temat kiedy staje się niewygodnie bo okazuje się że nie jest ona taka racjonalna, a to boli ego.
Różne karty z tali są wyciągane ale finalnym punktem jest i tak utrata
  • Odpowiedz
Quashtan
Quashtan 18.05.2026, 20:30:12 via Wykop
  • 0
@omega33: Wpadasz idealnie w błąd dostępności i indukcji, że jak ja nie rozumiem to inni na pewno też nie rozumieją.

Wypisz wymaluj normik LOL

PS Brakuje Ci dystansu do swojej perspektywy tak jak Im - oni się również zainwestowali emocjonalnie w tożsamość (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
  • Odpowiedz
Quashtan
Quashtan 18.05.2026, 20:43:18 via Wykop
  • 0
@omega33: Czy napisałem gdzieś, że tylko moja osoba to rozumie? NIE

PS Piękny chochoł (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■) Indukuj dalej normik - świetnie Ci idzie
  • Odpowiedz
Quashtan
Quashtan 18.05.2026, 20:49:02 via Wykop
  • 0
@omega33: Przeczytaj jeszcze raz i porównaj do tego, co próbujesz uczynić za pomocą tego wpisu i komentarzy choć nie sądzę, że jesteś do tego zdolny jak każdy normik - brakuje Ci modułu autorefleksji ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

PS Co człowiek może wydedukować z przesłanek, że osoba A próbuje bez dowodów (oprócz
  • Odpowiedz
omega33
omega33
18.05.2026, 14:52:43
  • 5
Nie odpisujemy na zaczepki, pamiętajcie
#blackpill #przegryw
omega33 - Nie odpisujemy na zaczepki, pamiętajcie
#blackpill #przegryw

źródło: image

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Quashtan
Quashtan 18.05.2026, 19:25:27 via Wykop
  • 1
@LostHoldenCaulfield: Auschwitz dla słabych genów ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Obecnie się to zwie Tinder i inne aplikacje randkowe - echo chamber jako Komory gazowe gdzie spalają się ostatnie poczucie wartości przegrywów, i innych odpadów
  • Odpowiedz
xKuskus
xKuskus
xKuskus
18.05.2026, 11:52:15
  • 0
#blackpill #przegryw c

Co wybieracie, twarz, wzrost czy po trochu?

  • 164cm twarz 5/10 8.9% (5)
  • 196cm twarz 3/10 64.3% (36)
  • 155cm twarz 10/10 26.8% (15)

Oddanych głosów: 56

  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Quashtan
Quashtan 18.05.2026, 13:16:19 via Wykop
  • 0
@xKuskus: wybieram manleta j----ę i wypuszczam go w teren XD
  • Odpowiedz
NiezlyJestes
NiezlyJestes
18.05.2026, 09:52:23
  • 0
#blackpill #przegryw #psychologia #takaprawda #neet
NiezlyJestes - #blackpill #przegryw #psychologia #takaprawda #neet

źródło: 1000016911

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Quashtan
Quashtan 18.05.2026, 10:55:30 via Wykop
  • 0
@NiezlyJestes: najpierw trzeba byłoby co przespać ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 16
  • Strona 1 z 16
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 22.11.2025

    Rocznica
  • Komentator
    od 28.01.2024

    Komentator
  • Mikroblogger
    od 14.02.2026

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking