Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko107
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Abaddon_Profanator

Abaddon_Profanator

Dołączył 9 lat i 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 7759
  • Znaleziska 661
  • Mikroblog 7098
  • Obserwujący 6
  • Obserwowane 27
Tortcebulowy
Tortcebulowy
12 godz. i 45 min temu
  • 15
Człowiek wstaje i widzi Cabo Verde w fazie pucharowej i od razu dzień lepszy (。◕‿‿◕。)
#mecz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Abaddon_Profanator
Abaddon_Profanator 11 godz. i 31 min temu via Wykop
  • 2
@first: Też w sumie mój mózg nie mógł uwierzyć że mając 3 punkty są na drugim miejscu xd
  • Odpowiedz
Abaddon_Profanator
Abaddon_Profanator 11 godz. i 34 min temu
  • 0
Szkoda że taki szlagier, mecz kolejki jak DR Kongo z Uzbekistanem jest tak późno, ehhh #mecz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dzieju41
dzieju41
11 godz. i 20 min temu via Android
  • 3
@Abaddon_Profanator: Koneserzy be like.
  • Odpowiedz
splinter96
splinter96
12 godz. i 19 min temu
  • 87
xD
#polityka #bekazprawakow #usa
splinter96 - xD
#polityka #bekazprawakow #usa

źródło: 1000030921

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Abaddon_Profanator
Abaddon_Profanator 12 godz. i 15 min temu via Wykop
  • 69
@splinter96: W sumie to idealny sposób by zlaicyzować młodzież xd. Końcowo to im nieźle się to odbije.
  • Odpowiedz
BrutalnyFaulWojtyly
BrutalnyFaulWojtyly
15 godz. i 13 min temu
  • 4
Co sądzicie o teorii doktora, że nazwisko "Napierała" może pochodzić od szkockiego "Napier"? (ʘ‿ʘ)
#napierala
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Abaddon_Profanator
Abaddon_Profanator 13 godz. i 53 min temu via Wykop
  • 3
@BrutalnyFaulWojtyly: Szansa jest na to taka jak to że nhab stanie się hab-em.
  • Odpowiedz
Abaddon_Profanator
Abaddon_Profanator 22 godz. i 5 min temu
  • 1
Nie daje mi to spokoju #mecz

Jak wreszcie ma na tę imię?

  • Żul kurde 29.2% (7)
  • Żul kundel 70.8% (17)

Oddanych głosów: 24

  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

luczyk
luczyk
22 godz. i 59 min temu
  • 6
#mecz Mundiale wygrywa się tym, jak drużyna radzi sobie w słabszych, kryzysowych momentach. W fazie pucharowej wystarczy słabsze pół godziny, żeby pożegnać się z turniejem. Na razie Francja wygląda mocarnie w ofensywie, jednak w obronie już tak różowo nie jest i widać "elektryczność" obrońców.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Abaddon_Profanator
Abaddon_Profanator 22 godz. i 54 min temu via Wykop
  • 0
@luczyk: No podczas tej bramy Norwegów to mało kiedy w tych mistrzostwach widziałem gorszą obronę xd.
  • Odpowiedz
ucho_igielne
ucho_igielne
ucho_igielne
23 godz. i 55 min temu
  • 0
Do broni, bracia dziś!

Zewrzyjcie szyki wraz!

I marsz, i marsz!

By ziemię krwią

napoić, przyszedł czas!


Jak
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Abaddon_Profanator
Abaddon_Profanator 23 godz. i 53 min temu via Wykop
  • 0
@ucho_igielne: No niby Rota jest dosyć bojowa, ale już teraz o nią jest ból d--y że za agresywna.
  • Odpowiedz
Abaddon_Profanator
Abaddon_Profanator wczoraj, 18:42:32
  • 4
Ehhh #mecz
Abaddon_Profanator - Ehhh #mecz

źródło: pudzian-panowie-tak-sie-nie-robi

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lubiesikacdozlewu
lubiesikacdozlewu
lubiesikacdozlewu
wczoraj, 17:04:27
  • 0
Szybko grajcie Francję kurs z 1,65 już spadł na 1,40 i leci dalej xddd Norwegia rezerwy wystawiła
#mecz #bukmacherka
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Abaddon_Profanator
Abaddon_Profanator wczoraj, 17:36:31 via Wykop
  • 2
@lubiesikacdozlewu: Kurła, a chciałem obejrzeć zacięty meczyk faworytów, a tu d--a ehhhh.
  • Odpowiedz
torian15
torian15
torian15
wczoraj, 10:35:32
  • 0
myslicie ze kiedys powstanie cos na ksztalt nowego internetu? całkowicie wolnego od durnych social media, ai sloopu reklam, sponsorowanych tresci itd. wszystko robione "kraftowo" i "rzemieslniczo" - zapewne z sowitą opłatą za możliwość wejscia? im bardziej sledze rozwoj ai i internetu tym bardziej twierdze ze to jak najbardziej mozliwe. juz teraz wyszukanie czegokolwiek graniczy z cudem - jedynie fachowe odpowiedzi podpowiada ai - i robi to naprawde dobrze. kwestia czasu az ktos
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Abaddon_Profanator
Abaddon_Profanator wczoraj, 14:30:35 via Wykop
  • 0
@torian15: Max jakieś huby osobne z poważnymi treściami, na pewno nic na wielką skalę, niemożliwe do utrzymania to by było, i to nieważne jaką cenę by podano.
  • Odpowiedz

371

Niemcy. Merz nie chce Tuska i Meloni na rozmowach z Rosją "wszystko skomplikują"

Niemcy. Merz nie chce Tuska i Meloni na rozmowach z Rosją "wszystko skomplikują"

Friedrich Merz uważa, że z Rosjanami, Ukraińcami i USA lepiej rozmawiać bez Polski i Włoch. Zdaniem kanclerza warunki przyszłego pokoju powinny w imieniu Europy negocjować Niemcy, Francja i Wielka Brytania, bo udział pozostałych dwóch państw formatu E5 "mógłby wszystko skomplikować".

cepheus
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: wczoraj, 10:26:45
  • 97
  • #
    polska
  • #
    niemcy
  • #
    ukraina
  • #
    polityka
Abaddon_Profanator
Abaddon_Profanator wczoraj, 14:19:51 via Wykop
  • 0
@bropek: Może się skończyć jak w Korei i tymczasowa granica stanie się strefą zdemilitaryzowaną na bardzo długo, nawet na trwałe. To jest na razie najbardziej prawdopodobny scenariusz patrząc po tym jak Ukraina i Rosja osłabiły siebie nawzajem.
fidelio-fidelio
fidelio-fidelio
wczoraj, 12:10:27
  • 8
#polityka
Najlepsze w wyjściu z UE beda pękające d--y rolników ktorzy zbankrutują i beda wyprzedawac ziemię Niemcom i Ukraińcom.

Panie Braun niech Pan to zrobi. Chce widzieć ich łzy XDDD
fidelio-fidelio - #polityka 
Najlepsze w wyjściu z UE beda pękające d--y rolników kto...

źródło: 1000153023

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Abaddon_Profanator
Abaddon_Profanator wczoraj, 12:37:24 via Wykop
  • 1
Najlepsze w wyjściu z UE beda pękające d--y rolników ktorzy zbankrutują i beda wyprzedawac ziemię Niemcom i Ukraińcom.


@fidelio-fidelio: A to jest już przyklepane żeby wyjść z Unii? Bo jak bardzo czarno na to nie patrzeć to jest to prawie że niemożliwe obecnie.
  • Odpowiedz

1184

70 godzin na nogach. NIK odsłania patologię w polskich szpitalach

70 godzin na nogach. NIK odsłania patologię w polskich szpitalach

Najwyższa Izba Kontroli opublikowała porażający raport z kontroli polskich szpitali klinicznych. Rekordzista pracował bez przerwy przez 70 godzin i 10 minut lekarze na kontraktach cywilnoprawnych nagminnie pracują po 2-3 doby z rzędu, co stanowi bezpośrednie zagrożenie dla życia pacjentów. To jedn

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: wczoraj, 10:41:05
  • 66
  • #
    medycyna
  • #
    polska
  • #
    wiadomosci
  • #
    afera
  • #
    informacje
  • #
    ciekawostki
Abaddon_Profanator
Abaddon_Profanator wczoraj, 11:48:48 via Wykop
  • 25
Największe kuriozum jest takie że niby nawał pracy mają, po tylu szpitalach muszą jeździć bo tak mało ich jest, dyżury po kilkadziesiąt godzin, ale limitów na studia lekarskie to nie zniosą. Monthy Python pewnie by czegoś takiego nie wymyślił, a to nasza rzeczywistość.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Al-3_x
Al-3_x
20.06.2026, 06:03:13
  • 6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Abaddon_Profanator
Abaddon_Profanator wczoraj, 10:33:14 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
FedoraTyrone
FedoraTyrone
przedwczoraj, 17:25:13
  • 15
No mistrzowie xD Steam Summer Sale 2026 #gry #pcmasterrace #steam
FedoraTyrone - No mistrzowie xD Steam Summer Sale 2026 #gry #pcmasterrace #steam

źródło: nioh3xD

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Abaddon_Profanator
Abaddon_Profanator przedwczoraj, 17:32:03 via Wykop
  • 0
@FedoraTyrone: Pewnie się zaktualizuje później, bo ewidentnie ktoś źle klepnął w excelu.
  • Odpowiedz
Abaddon_Profanator
Abaddon_Profanator przedwczoraj, 02:55:04
  • 5
Czesi godnie nas zastępują na tym Mundialu. #mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hot_topic
hot_topic
24.06.2026, 08:58:45
  • 881
Ale bosski jest internet. Jakiś chłop wrzucił na Twittera oświadczenie majątkowe radnego lekarza i mamy burze na cały kraj. Informacje o pacjentach umierających na sor z powodu zaniedbań i pospolite ruszenie proli na środowisko lekarskie. Mam nadzieję że wynikną z tego powazne zmiany w OZ i odpowiedzialność karna dla cwaniaków i oszustów.

#konowalposting #lekarz100k #lekarz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Abaddon_Profanator
Abaddon_Profanator 24.06.2026, 13:07:57 via Wykop
  • 3
@hot_topic: Dlatego władza zrobi w końcu z internetem porządek, bo ewidentnie im bruździ.
  • Odpowiedz
kogi
kogi
24.06.2026, 11:14:17
  • 4
No prosze...
Czy Was też w wieku 28 lat byłoby stać na takiego prawnika?

Przypominam, że jest to min. członek trybunału stanu, który miałby sądzić tych polityków, których dzisiaj sprawa dotyczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#polityka #sejm #afera #kanalzero
kogi - No prosze...
Czy Was też w wieku 28 lat byłoby stać na takiego prawnika? 

Prz...

źródło: Zrzut ekranu 2026-06-24 o 13.11.20

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Abaddon_Profanator
Abaddon_Profanator 24.06.2026, 11:45:24 via Wykop
  • 1
@kogi: Lekarze u nas to jak korpo w Ameryce, na skinienie 10 prawników, tacy biedacy.
  • Odpowiedz
lord-nihilus
lord-nihilus
24.06.2026, 08:56:04
  • 62
No i kukold nie dał rady zatrzymać witaminki, będzie girls night ¯\(ツ)/¯

#blackpill
lord-nihilus - No i kukold nie dał rady zatrzymać witaminki, będzie girls night ¯\(ツ)...

źródło: 1000059076

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Abaddon_Profanator
Abaddon_Profanator 24.06.2026, 10:56:24 via Wykop
  • 2
@Coopshtyl: Kobiety lubią stosować sygnalizowanie cnoty, a wisiorek z krzyżem jest jednym z najłatwiejszych narzędzi do tego, ot tyle.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 29
  • Strona 1 z 29
  • >

Kruczysław

  • Witam, miłego dnia.
  • Ślunsk

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 29.08.2017

    Komentator
  • Rocznica
    od 11.07.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 25.05.2026

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking