✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jestem na hormonalnej terapii zastępczej. Protokół to 200mg testosteronu na tydzień, 2x po 100mg strzał. Do tego symex na zbicie estro.Terapia nie ma niczego wspólnego z siłownia. Byłem po prostu hipogonadykiem z tesciem na poziomie 150 ng/dl mimo 30lat. Celem była poprawa erekcji, libido, senności, depresji, lękow i zmęczenia. Teraz czuję się lepiej o wiele lepiej . 200mg testa na tydzień daje mi wyniki na ponad 1100 testosteronu
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hej trenuje naturalnie niemal 20 lat. Nigdy niczego nie brałem. Jedyne co to kreatyna dawno temu i kofeina na redukcje przed treningami. Tym razem chciałbym złożyć jakiś stack redukcyjny aby fajnie dociąć. Co dodać oprócz GW, kofeiny i yohy pod koniec? Sa jakieś fajne peptydy które ubija sylwetkę? Oprócz frag 176 bo się chyba nie opłaca obloczajav finansowo...#mikrokoksy #mirkokoksy #silownia #kulturystyka #trening
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@witongod:
Zbijanie estrogenu to takie sfd we wczesnych latach 2000. Ludzie, którzy maja wyzszy poziom estro żyją dłużej ogólnie. Wyższy w myśl zdrowego rozsądku
  • Odpowiedz
#mikrokoksy #sterydy #silownia

Poszukuje trenera który bedzie ogarnięty i uczciwie podchodził do sprawy.A nie na zasadzie rzucania samymi gotowcami i na w---------e lecenie,bo $ wpadło juz za x miesiecy z góry.Znajomy był prowadzony przez Małeckiego i wyglądało to na zasadzie "jak jesz?a to jedz tak dalej" "jak trenujesz?to trenuj tak dalej" itd by po zrezygnowaniu obrazić sie na niego i przestać sie odzywać w irl.

Jest
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mwss: właściwie biorąc kogokolwiek ze świecznika będziesz miał coś podobnego, po prostu chodzi o liczbę ludzi jaką takie osoby mają i ile minut tygodniowo na każdego z nich. Pytanie czego też Ty oczekujesz od trenera. Czy głownie poprawy techniki czy programowania treningowego czy po prostu kogoś komus możesz się pożalić.
  • Odpowiedz
#sterydy #mirkokoksy jadę na 11 dni na wakacje. Oczywiście nie będę bawić się w żadne iniekcje w tym czasie. Obecnie biję 50-70mg ed, czyli jakieś 350mg z hakiem tygodniowo. Ile powinienem przybić, aby teść nie spadł w tym 9-11 dniu? Biję enana, a z tego co się dowiedziałem to on ma 4.5 dnia okres półtrwania. 500mg a jednym strzale tuż przed wyjazdem i z 20mg exe będzie git?
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
@Zieew: to ogromny mit z tym boldenonem i zagęszczeniem krwi
Wziął się on z prostej przyczyny, poczytaj posty z SFD czy stare reddita takie 10-15 letnie, tam każdy pisał, że poniżej 1 grama tygodniowo to się nie opłaca go brać, bo to taki lekki środek. To nic dziwnego, ze zagęszczał, jakbyś dowalił 1 g deki czy testa też by poszło w górę :) do 500 mg naprawdę nie ma lipy
  • Odpowiedz
A wy jak tam? 600 dni na siłowni pykło? Efekty dalej prawie zerowe? Suple za 1k/miech zamówione? Kreatynka wzięta? Białko już przygotowane? Pierś z kurczaka z ryżem w pojemniku?
Ehh szkoda słów na was naturale, myślicie że jakimś rygorem i wyrzeczeniami zbudujecie super sylwetkę, a prawda jest taka że chłop na samym teściu zrobi w 3 miechy to co wy w 2 lata a wieczorkiem jeszcze skoczy na melanż.
Serio wam się
4mmc-enjoyer - A wy jak tam? 600 dni na siłowni pykło? Efekty dalej prawie zerowe? Su...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Cyk_dwujeczka:
Testosteron całkowity: Jest ważnym wskaźnikiem ogólnego poziomu testosteronu w organizmie i może pomóc w diagnozowaniu różnych stanów zdrowotnych, takich jak hipogonadyzm.
Testosteron wolny: Jest kluczowy w kontekście aktywności biologicznej, ponieważ to on bezpośrednio wpływa na funkcje anaboliczne, takie jak synteza białek mięśniowych, wzrost siły i masy mięśniowej, regeneracja po treningu oraz ogólna wydolność fizyczna.
  • Odpowiedz