Ja p------e jakie życie byłoby na easy modzie jakby nie j----a Fobia społeczna,zespół lęków i depresja.
Mam prawko,zrobiłem papiery na wózek widłowy,wcześniej miałem papiery na spawacza ale przepadły. Mógłbym sobie teraz żyć na jakiejś produkcji spawając albo jeżdżąc wózkiem na nockach a ja boję się do kogoś nowego odezwać a co dopiero odnaleźć się w nowej pracy.
Od czasu zrobienia papierów na wózki ani razu nie siedziałem w wózku,choć mam taką możliwość.
@DepresyjnyAndzej: Rozpocznij bieganie w ultramaratonach. Będziesz mógł cieszyć się samotnością, a zmęczenie pozwoli Ci zapomnieć o wszelkich zmartwieniach.
Czy patryk2703 który zarzeka się że jest w 100% naturalem i ciśnie po wszystkich sterydziarzach, według was naprawdę nim jest? #mirkokoksy #mikrokoksy #silownia #sterydy
@JesteMlodyGzGdyni: zajebista genetyka (tego nigdy nikt mu nie ujmie), długi staż, dobre pozy i oświetlenie oraz fakt, że na żywo jest dość mały, to są niby argumenty za naturalnością. Ale naprawdę nigdy nie widziałem tak dociętego naturala, z takim "3D look" - i to cały rok. Może nie bierze środków w ogromnych dawkach, ale cała apteka tam leci ( ͡°͜ʖ͡°)
@Xinnoth: W sumie to od zawsze wyznawałem po prostu żeby trenować je do upadku i mi rosły, nic nadzwyczajnego, mile widziane jakieś rest pause’y, dropset’y i wszelkie sposoby które pozwolą wyjść nawet za upadek mięśniowy.
@WyuArtykyu Mnie właśnie te kolana n--------ą ostatnio mocno, regularny fizjo nic nawet nie daje. A kolagen nie wiem czy działa ten iniekcyjny, ten w proszku raczej nie.
Czy cykl sterydowy może na dłuższą metę poprawić sylwetkę? np jak zrobie sobie jeden cykl albo 2, potem odblok, to wszystkie przyrosty spadną do zera? czy jest szansa że się coś utrzyma? bo jak nie, to nawet nie wchodze na cykl bo to dla mnie bez sensu, nie chce walić towaru do końca życia #mikrokoksy #mirkokoksy #silownia #sterydy
@JesteMlodyGzGdyni na tym że wbijasz i ciągniesz to do zdechu, robiąc co jakiś czas wyższe dawki (blast) i mostki, czyli mniejsze dawki (cruise) W Twoim wypadku i przy Twojej psychice odpuściłbym sobie sterydy.
@Lewusx: Lewy lubie Cię ale prawda jest taka ze sterydy a szczegolnie ilosc jaka ich bierzesz to sie skonczy wlasnie samotnoscia i rozwalonym zdrowiem.
@Lewusx: opamiętaj się lepiej i przestań promować chore dawki sterydów!!!! popatrz na takich naturali jak cbum czy sam sulek, oni potrafią to robić BEZ SZKODLIWEGO SOKU ;)
Koledzy wykopki, znajdę tutaj rzetelną opinię o sprawdzonych według was labach ug, które trzymają poziom? Muszę zrobić małe zapasy, a na facebookowych grupach jeden wielki pimp. Nic wymyślnego test c, primo, master. #sterydy #doping #silownia #mirkokoksy #mikrokoksy
Ostatnio mi mignął filmik jakiegoś kulturysty który mówił, że ledwo wszedł na trena a żonka już specjalnie go p-------a czy coś w tym stylu, ma ktoś linka do tego? XD
Chciałbym tylko napisać krótki wysryw na temat Pudziana, bo obejrzałem kilka jego filmików.
On na serio tak cały czas gada, że z jednej strony narzeka na rodziców, że młode chłopaki nie umieją koła zmienić, bo "tata nie miał czasu", a z drugiej strony jak go przycisnęli o rodzinę to gada, że on to chce przyjść do domu i mieć spokój? XDDD
Z tego co widzę to on to jest po prostu taki typowy koleś
@michalo866: lata brania sterydow pewnie swoje też na nim swoje zrobiły, a po za tym gdyby nie odsiewał tych chytrych na kasę lasek to raz dwa jakas utrzymanka by się znalazła
Dziś troszkę bardziej podźwigane, miałem okazję użyć hantli 65kg do wyciskania. Takie hantle to już rzadkość, szczególnie w czasach sieciówek.
Seria nie była idealna, ale jestem w miarę zadowolony, poczuć taki ciężar nad sobą i zrobić nawet te 3-4 ruchy samemu + później kilka niepełnych z pomocą, będzie dało się odczuć przez myślę najbliższe 2 dni.
takiego kąta nie nazwałbym skosem, ale i tak spoko wynik ;)
@In_thrust_we_trust: Taki skos jest o wiele lepszy jak chcemy nad klatą popracować :) Skos ~45 stopni spowoduje u wielu osób mocne przejęcie pracy przez barki. U mnie to jest ogromny problem, barki się tak szybko pompują a klaty nic nie czuć :P
✨️ Obserwuj #mirkoanonim Jak długo powinna trwać przerwa między cyklami takimi substancjami jak: - testosteron - oxa
Planuję stacka na 8 tygodni, 300mg testosteronu i 20mg oxy. To będzie mój 1 cykl. Normalnie jestem na TRT i przyjmuuję 100g tetsotsronu tygnidiowo więc nie muszę robić PCT. Przerwa powinna wynosić wtedy 8 tygodni zanim wskoczę na drugi cykl?
@mirko_anonim: Jak jestes facetem, to te 20mg anavaru to bedzie niezauwazalny dodatek, zwieksz dawke x 3 lub x4 wtedy bedzie to mialo sens. Chyba ze ktos Cie zrobi w uja i sprzeda CI winstrol, to wtedy tak.