Kiedy chce szybko zweryfikować czy jakiś program popularno-naukowy zgłębia temat, poświęca godziny na przebadanie czy na pewno tak to jest, żeby nie podać czasem niesprawdzonej informacji, to zawsze znajdzie się materiał o SAA i dopingu który mi szybko to zobrazuje.

Żaden, potwierdzam żaden program naukowy nie zrobił rzetelnego i zgodnego z prawdą materiału o SAA czy dopingu.
Czy to Galileo, DeFacto, kanały na YT, etc. zawsze usłyszę w nich mity powtarzane przez ogół społeczeństwa.

I
Pan_Szeryf - Kiedy chce szybko zweryfikować czy jakiś program popularno-naukowy zgłęb...
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Pan_Szeryf: Ja jak widzę, że jakiś Uwaga naukowy bełkot albo inny przygłup z mainstreamu porusza temat dopingu to nawet nie odpalam. Widziałem chyba któryś z nich kiedyś coś o Karasiu nagrał, bo oczywiście był gorący temat pod wyświetlenia.
  • Odpowiedz
@nad__czlowiek: No a jak się napie*dalają mma itp. "sportowcy" gdzie mają komisje antydopingowe to muszą zejść.


@Cotamoski120: nie schodzą, biorą środki o krótkim okresie pół-trwania tak że przez te kilka dni bez strzykawki ze nich zejdzie wszystko. A od razu po komisji idą do kibla
  • Odpowiedz
#sterydy #silownia #mirkokoksy
Czy ktoś mogłby podrzucić link do źródła testosteronu i HCG? Dopiero zobaczyłem że zamknęli boomlabs. Nie chciałbym wracać do żelu - drogi i niepraktyczny w użyciu.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#doping #sterydy #testosteron, od jakiegoś czasu słabo się czuję , tzn mało energii, jestem strasznie zamulony. Bije aktualnie cypio co 6 dni. I tak sobie zrobiłem dziś rano badania: test, prolka, estro i glukoza. Dziś był 6 dzień bez iniekcji, badania wykonałem dziś rano. Właśnie sprawdziłem wyniki i mój testosteron wynosi : 415,48ng/dl. Pierwszy raz mam taką sytuację. Pytanie: co 6 dni cypio to za
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Tacom:

Haha , dzięki. Po prostu jak robiłem wcześniej badania to zawsze test był ponad 1500.


z 1500 na 415 a to nie wiedziałem że taki poziom miałeś wcześniej,faktycznie duży spadek.
  • Odpowiedz
Boomlabs widze sie zawinelo, czy jakis sprzedawca witaminy T odezwie sie na priv i zaprosi na telegrama?

Zdjecie dla zasiegu, 100kg na obu. Te z lewej jest z przedwczoraj na pompie, w koszulce z dzisiaj. Juz wkurzaja mnie lamusy, co wrzucaja zdjecie owcy co chodzi w za duzych koszulkach i niby jak bardzo schudl. U niego roznica jest co prawda wieksza niz u mnie, bo schudl te pare kg i ogolnie mial
Zieew - Boomlabs widze sie zawinelo, czy jakis sprzedawca witaminy T odezwie sie na p...

źródło: trt

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

No to ciekawe jaka wersja będzie tym razem. Na co stawiacie? Zanieczyszczone steki, wrogi obóz mu czegoś dosypał, leki na astmę, boża ingerencja?
  • Odpowiedz
Różne strony z peptydami ( np. Pro-peptydy itp) oferują już HCG. Czy tam siedzi to co ma siedzieć czy jak w UG, zaniżone wartości?

#silownia #sterydy #mikrokoksy #mirkokoksy

HCG na stronach z peptydami

  • Siedzi 35.1% (20)
  • Nie siedzi 64.9% (37)

Oddanych głosów: 57

  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Ncaoj99t ja kupiłem od dilla HCG i kisspeptin, później zarzucilem clomid - całość trwała +-21 dni. Zrobiłem badania po 35-40 dniach i wyszło, że się odblokowałem.
Jednak mam wrażenie, że moje jaja mimo podawania teścia z zewnatrz nadal pracowały jak trzeba - nie będę ukrywał mam duże jaja - nie w przenośni. Parówka średnia ale jaja? Konkret. Podczas odbloku czułem jak pracują z dwojona siła. Musiałem walić konia codziennie 3-4 razy
  • Odpowiedz