Chkop będzie sobie tren spożywał a wy zazdrośni #silownia #mirkokoksy
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
@Itslilianka: tran*
- 0
Ma ktoś kreatynę kilogramową z #greatone ? Kupiłem ostatnio i w porównaniu z tą sprzed pół roku ziarenka są drobniejsze i po otwarciu wali trochę jak propan-butan. #silownia #mikrokoksy
Mirki potrzebne pomysły na przydomową siłownię. Kumpel prosił o pomoc, mam kilka wizji, ale może ktoś rzuci czymś ciekawym. Mianowicie kolega ma szope czy tam garaż około 5x4m i chciałby tam zbudować siłownię. Budżet tak mniej więcej do 2000zl. Co tam można wstawić? #mikrokoksy #mirkokoksy #silownia #domowasilownia
@dr_papieros: tl;dr: na pierwszym miejscu regulowane hantle, tym już możesz zrobić właściwie cały trening jak się postarasz. Na drugim miejscu dobra ławka - tym już możesz zrobić porządny plan. I właściwie długo nic, a jak chcesz dobre sprzęty to pewnie i tak skończy się budżet w tym punkcie. Później rack i sztangę pod siady i ławeczkę i masz już >90% tego co potrzebujesz z profesjonalnej siłowni. A później, już dla

@dr_papieros: 2000 to niestety za mało na siłownie. Filmik wyżej trafia w punkt. Hantle i ławka to podstawa a później można myśleć o racku i innych klamotach. A jeżeli chodzi o rack i sztangę to na tym nie ma sensu oszczędzać. Ja jeden rack połamałem ciężarem około 110 kg
Polecicie jakąś dobrą kamizelkę obciążeniową około 30kg? Zależy mi też aby można było odczepiać i doczepiać obciążenie. Miałem kiedyś tą z bushido ale wytrzymała kilka miesięcy i zaczęła się powoli pruć.
#mirkokoksy #silownia
#mirkokoksy #silownia
źródło: Bez tytułu
Pobierz@Glock17: Ja mam Capital Sports 20 kg i jest solidna, żadnych problemów, po za tym, że muszę chować bo koty uwielbiają sobie z niej robić drapak. Z tym doczepianiem to masz żeliwne wkłady po 1 kg w 20 kieszonkach. Większe mają chyba więcej kieszonek.
Mirasy co się znajduje w zaznaczonym miejscu?
Miesiąc temu odkładając hantel coś mnie zabolało w tym miejscu w nadgarstku i opuściłem. Później przez kilka dni musiałem chodzić w opasce uciskowej i praktycznie nic nie moglem wykonywać ta ręka. Po pewnym czasie ból odpuścił jednak nadal nie mogę ćwiczyć bo boli przy próbach z ciężarem. Co się mogło stać? Iść na prześwietlenie bo to może być coś poważnego czy raczej próbować rehabilitować z Youtubem?
Przeglądam
Miesiąc temu odkładając hantel coś mnie zabolało w tym miejscu w nadgarstku i opuściłem. Później przez kilka dni musiałem chodzić w opasce uciskowej i praktycznie nic nie moglem wykonywać ta ręka. Po pewnym czasie ból odpuścił jednak nadal nie mogę ćwiczyć bo boli przy próbach z ciężarem. Co się mogło stać? Iść na prześwietlenie bo to może być coś poważnego czy raczej próbować rehabilitować z Youtubem?
Przeglądam
źródło: temp_file3327205291070002834
Pobierzale warto udać się też do fizjoterapeuty,
@Saprofit: E tam, strata czasu, ja w takiej sytuacji nie zajmuję pacjentowi więcej niż 15 minut bo tylko tłumaczę co ma robić. Próbować "zatłuc" palcami, a jak nie będzie szło i od razu przeszkadza w ruchomości to wycinać i spokój.
@progresywneprzeladowanie: prosty zabieg w znieczuleniu miejscowym, powikłań też nie powinno żadnych być.
- 0
Mirki, jakaś fajna siłownia w #katowice albo #chorzow
Co mnie interesuje to treningi na zrzucenie bębna, poprawę kondycji (kiedyś biegałem w maratonach) a potem trening.
Najlepiej, żeby były jakieś bieżnie, mechaniczne albo te zwykłe
Coś nie za 200zł/msc, może być z karnetami typu "połówki" ale w godzinach wieczornych (smart gym ma od 6 do 16 tylko, a wolałbym od 16 a nawet 20 do 6)
Pracuję
Co mnie interesuje to treningi na zrzucenie bębna, poprawę kondycji (kiedyś biegałem w maratonach) a potem trening.
Najlepiej, żeby były jakieś bieżnie, mechaniczne albo te zwykłe
Coś nie za 200zł/msc, może być z karnetami typu "połówki" ale w godzinach wieczornych (smart gym ma od 6 do 16 tylko, a wolałbym od 16 a nawet 20 do 6)
Pracuję
@MePix: Nie koajrze nic z połówkami w godzinach wieczornych. Jeśli masz multiposrta to polecam Saturn Fitness, do takiego lajtowego treningu super i mają mega strefę z saunami (chyba 6 roznych), jacuzzi (3 rozne) itp.
Smart najlepsz mimo wszystko jesli chodzi o cena/jakść + masz 24h czynne, co tez jest super opcją.
Smart najlepsz mimo wszystko jesli chodzi o cena/jakść + masz 24h czynne, co tez jest super opcją.
@MePix: Well Fitness - nocki 49 zł.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Kodzirasek dla kogoś niedojrzałego emocjonalnie terapia zastępcza testosteronem wypukli wszystkie negatywne cechy...
Lepsze są regularne treningi np. codziennie po 30 min czy raczej lepiej planować to sobie co 2-3 dni ale spędzić na tym przynajmniej z godzinę i porządnie się zmęczyć?
Pytam tak ogólnie, nie odnośnie konkretnej aktywności, bo chwytam się różnych rzeczy, staram się od pewnego czasu wychodzić czasami na rower czy w domu porobić pompki i podnosić hantle itd.
#cwiczenia #silownia #pytanie
Pytam tak ogólnie, nie odnośnie konkretnej aktywności, bo chwytam się różnych rzeczy, staram się od pewnego czasu wychodzić czasami na rower czy w domu porobić pompki i podnosić hantle itd.
#cwiczenia #silownia #pytanie
@Murasame: Można się bardzo, bardzo zmęczyć w 30 minut super-setami. Jeżeli pytasz o hipertrofię to lepiej na to patrzeć od strony regeneracji. Trening daje ciału sygnał, że trzeba zwiększyć wydolność bo z czymś nie dajesz rady i organizm potrzebuje czasu aby się do tego zaadaptować i odpocząć. Chcesz np. wiekszą klatkę, to trenujesz w poniedziałek klatkę, jak trenowałeś porządnie to we wtorek nie będziesz w stanie porządnie trenować klatki, ale
@Murasame: Jeszcze po Twoim komentarzu. Jeżeli zaczynasz to zacznij na luzie. Szybko się zniechecisz jak z 0 regularnych treningów wjedziesz na 6. Czujesz się na siłach spokojnie robić 4 treningi tygodniowo? Zrób 3. Jak będziesz się tego trzymał porządnie i nie opuszczał treningów i po 2-3 miesiącu Cię będzie nadal nosiło robić 4, wtedy zacznij robić 4.
Pamiętaj też, że zwiększanie objętości treningowej nie jest wprost proporcjonalne do efektu. Każdy
Pamiętaj też, że zwiększanie objętości treningowej nie jest wprost proporcjonalne do efektu. Każdy
Jeśli sterydy należy brać domięśniowo, to czy można robić zastrzyki w serce?
#sterydy #pytanie #kiciochpyta #pdk #silownia #mikrokoksy #dieta #warszawskikoks #wk #wkwaliwprzyrodzeniezesanaturalami
#sterydy #pytanie #kiciochpyta #pdk #silownia #mikrokoksy #dieta #warszawskikoks #wk #wkwaliwprzyrodzeniezesanaturalami
@Estetykatopodstawa: nawet trzeba w serce, z miłością
@Estetykatopodstawa: No pewnie, leki wazopresyjne można podawać ;)
Jeżeli myśleliście, że jestem głupi to mylicie się, jestem ciut głupszy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ale do meritum, moi drodzy, czy takie odlewanie tłuszczu z smażonego mięsa ma rację bytu? bo tak na chłopski rozum mi mówi, że tak, ale pewnie jest gdzieś haczyk
Takie np spaghetti z mięsa mielonego wołowo-wieprzowe z łopatki - po usmażeniu 350g odlałem z niego dobre 2,5 łyżki tłuszczu czyli jakieś 25g. Jak
Ale do meritum, moi drodzy, czy takie odlewanie tłuszczu z smażonego mięsa ma rację bytu? bo tak na chłopski rozum mi mówi, że tak, ale pewnie jest gdzieś haczyk
Takie np spaghetti z mięsa mielonego wołowo-wieprzowe z łopatki - po usmażeniu 350g odlałem z niego dobre 2,5 łyżki tłuszczu czyli jakieś 25g. Jak
konto usunięte via Wykop
- 6
Możesz zważyć tłuszcz który lejesz na patelnię przed i po, ręczniki papierowe i później nasiąknięte tłuszczem, odjąć jedno od drugiego i masz w miarę wynik. Wypadałoby jeszcze odliczyć ile tłuszczu wyparowało, bo tłuszcz paruje, nie tak szybko jak woda ale też. Gdyby się komuś tak chciało liczyć...
@Mirkosoft: to już podpada pod chorobę.
@wykolejony: no nie jest to normalne, ale ludzie robią gorsze rzeczy w wolnym czasie ;)
Pytanie bardziej do osób, które coś tam okazjonalnie ćwiczą i nie mają nadwagi, ale też nie biorą wspomagaczy.
Jaki macie poziom testosteronu i w jakim wieku?
U mnie niby norma, bo lv 28 i 543 ng/dl, ale ciekaw jestem jak to wypada w grupie aktywnych.
#testosteron #silownia #zdrowie #niebieskiepaski
Jaki macie poziom testosteronu i w jakim wieku?
U mnie niby norma, bo lv 28 i 543 ng/dl, ale ciekaw jestem jak to wypada w grupie aktywnych.
#testosteron #silownia #zdrowie #niebieskiepaski
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@PustyCzlowiek 26 lat 950 ng/dl
- 10
Typowy mindset @IntruderXXL gdy zaczyna z kimś dyskusję
#heheszki #trojboj #mikrokoksy #mirkokoksy #silownia #fullborsukworkout #demonslayer #anime
#heheszki #trojboj #mikrokoksy #mirkokoksy #silownia #fullborsukworkout #demonslayer #anime

@dominges08: tylko że jedna strona jest zawsze okrutnie, doszczętnie niszczona (przez tego większego wojownika) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 14
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 23
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@josedra52: Jeden z powodów dla których maszyny smitha jednak mają sens ale i dlaczego warto przetrenować inne warianty siadów, kiedyś widziałem siady ze sztangą przodem ale pewnie nie weźmie się aż tak dużo.
@Uuroboros: smith cię nie asekuruje tylko wymusza i stabilizuje tor ruchu sztangi, poza tym przysiad na smithie mechanicznie niewiele ma wspólnego z przysiadem ze sztangą i nie traktowałbym go jako zamiennik. Tu wina nie jest tylko po stronie asekurantów, ale sama zawodniczka spionizowała się i zrolowała sztangę po plecach zostawiając chwyt. Nie dała asekurantom szans na złapanie sztangi
Mireczki, jest szansa tutaj na wyrzeźbioną muskulaturę i ile czasu na to porzeba?
#mikrokoksy #silownia #mirkokoksy
#mikrokoksy #silownia #mirkokoksy
źródło: a961b2b87b60e05e800f5fbaa50745795fbb4f954872765246e320c73f7c1ce1
Pobierz@KwasneJablko: ja na kali. Profity? Ćwiczę w domu, więc zakładam tylko gacie i jazda. Brak tych atencyjnych oskarków i karyn prezentujących swoje tzipy w obcisłych legginsach. Konieczność ogarnięcia postawy ciała czyli rozciągania i elementy jogi,
Jeśli chodzi o crossfit to pewnie przewaga będzie w wydolności pozytywnie wpływającej na układ sercowo-naczyniowy i ewentualne wykrycie poprzez trening potencjalnych zaburzeń w tej materii (zaburzenia w obrębie ukrwienia serca z uwagi na obciążenia) (piszę
Jeśli chodzi o crossfit to pewnie przewaga będzie w wydolności pozytywnie wpływającej na układ sercowo-naczyniowy i ewentualne wykrycie poprzez trening potencjalnych zaburzeń w tej materii (zaburzenia w obrębie ukrwienia serca z uwagi na obciążenia) (piszę
Czy majówka w jakikolwiek sposób pomogła mi w realizacji celów? To zależy... Wagowo stagnacja a nawet regres, wydolnościowo, duży sukces!
Szczegóły, statystyki pod linkiem:
https://medium.com/@ronintrenuje/29-04-05-05-2024-tydzie%C5%84-5-4195f65f6cbb
#odchudzanie #silownia #mikrokoksy #bieganie #garmin
Oberwuj tag lub czarnolistuj #ronintrenuje
Szczegóły, statystyki pod linkiem:
https://medium.com/@ronintrenuje/29-04-05-05-2024-tydzie%C5%84-5-4195f65f6cbb
#odchudzanie #silownia #mikrokoksy #bieganie #garmin
Oberwuj tag lub czarnolistuj #ronintrenuje
źródło: T5 - main
Pobierz@ronin88666: Jakby zobaczył taki outfit jakiegokolwiek typa na grillu w-------------o kiełbę, to bym chyba nawe browarów nie musiał walić
@kuroszczur: rozumiem że walenie konia by ci wystarczyło
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Zwierz33: o tym właśnie mówię.. Po co komu siłownie, jak zwykły drążek i grawitacja wystarczy. Jeszcze w lesie to juz w ogóle, a nie kisić sie na siłowni.
- 2
@Mr_3nKi_: Kiedyś miałem swoją w piwnicy ale sprzedałem przestałem ćwiczyć a teraz tak żeby tylko lepiej wyglądać niż Janusz i nieco sprawniejszym być a jakie efekty będą to będą ( ͡º ͜ʖ͡º)
Więc pompeczki, dipy, drążek, ab wheel i hantelki wystarczą. Do tego można czasami coś zmieniać i planki ( ͡º ͜ʖ͡º)
Reszta rowerek i spierdotripy bo biegać nie lubię
Więc pompeczki, dipy, drążek, ab wheel i hantelki wystarczą. Do tego można czasami coś zmieniać i planki ( ͡º ͜ʖ͡º)
Reszta rowerek i spierdotripy bo biegać nie lubię
- 12
@prolol:
źródło: sdfsdfsdfytułu
Pobierz





























Komentarz usunięty przez moderatora