Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko108
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
hos85

hos85

Dołączył 7 lat i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2166
  • Znaleziska 549
  • Mikroblog 1617
  • Obserwujący 14
  • Obserwowane 25
reventon
reventon
5 godz. i 25 min temu
  • 10
Ekipa założycielska #wykopnagrani pozdrawia ze szlaku.
Relacji spodziewajcie się po powrocie!

#tatry #gory #podrozujzwykopem
reventon - Ekipa założycielska #wykopnagrani pozdrawia ze szlaku. 
Relacji spodziewaj...

źródło: IMG_20260627_143054727

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hos85
hos85 13 min temu via Android
  • 1
@Ziemniak43212: pozdro!

93!
  • Odpowiedz
hos85
hos85 15.06.2026, 10:59:30
  • 16
Warto było xD
#tatry #gory #heheszki #pdk #spierdotrip
hos85 - Warto było xD 
#tatry #gory #heheszki #pdk #spierdotrip

źródło: 1000029279

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chuopijak
Chuopijak
15.06.2026, 12:28:30 via Wykop
  • 2
@hos85: k---a spadniesz
  • Odpowiedz
Robertuss
Robertuss
17.06.2026, 10:03:00 via Wykop
  • 0
@hos85: a tylko spadnij, to ci stara jeszcze wpierdo****li ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
hos85
hos85 07.06.2026, 06:46:21
  • 66
I cyk do Kasprowego:)
Pozdro
#tatry #gory
hos85 - I cyk do Kasprowego:)
Pozdro
#tatry #gory

źródło: IMG_20260607_084021

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hos85
hos85
Autor
07.06.2026, 09:32:38 via Android
  • 10
Klasa :)
Fajnie poszło, teraz chillout. Ludzi prawie wcale, dopiero przy kopie kondrackiej się zaczęło.
hos85 - Klasa :) 
Fajnie poszło, teraz chillout. Ludzi prawie wcale, dopiero przy kop...

źródło: 1000029099

Pobierz
  • Odpowiedz
hos85
hos85 31.05.2026, 09:35:35
  • 110
Ludzi co prawda nie ma, ale widoków też nie:<
No ale lecimy
Pozdro
#tatry #gory
hos85 - Ludzi co prawda nie ma, ale widoków też nie:<
No ale lecimy
Pozdro
#tatry #go...

źródło: 1000028893

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hos85
hos85
Autor
31.05.2026, 10:11:17 via Android
  • 0
@fajna-dziolcha: No cały czerwiec zapowiada się słaby. Ja planuję co tydzień lecieć po Tatrach, no ale zobaczymy jak z tymi planami będzie.
  • Odpowiedz
hos85
hos85
Autor
31.05.2026, 10:42:33 via Android
  • 43
Widoków dalej nie ma, ale ludzie się pojawili:/
hos85 - Widoków dalej nie ma, ale ludzie się pojawili:/

źródło: 1000028898

Pobierz
  • Odpowiedz
hos85
hos85
Autor
31.05.2026, 11:16:52 via Android
  • 4
@Optimum: No z dzisiaj a z kiedy xD
Śniegu trochę leży ale szlaki spokojnie do przejścia. Można iść.
Kończysty - ale mam papieskie tempo xD
hos85 - @Optimum: No z dzisiaj a z kiedy xD
Śniegu trochę leży ale szlaki spokojnie d...

źródło: 1000028899

Pobierz
  • Odpowiedz
hos85
hos85
Autor
31.05.2026, 12:03:48 via Android
  • 1
@Optimum: tak mówisz?( ͡° ͜ʖ ͡°)
hos85 - @Optimum: tak mówisz?( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: 1000028915

Pobierz
  • Odpowiedz
hos85
hos85
Autor
31.05.2026, 12:59:19 via Android
  • 0
@maikeleleq: Raczkowa Czuba xD
hos85 - @maikeleleq: Raczkowa Czuba xD

źródło: 1000028924

Pobierz
  • Odpowiedz
hos85
hos85
Autor
31.05.2026, 13:29:01 via Android
  • 3
Nie no, legancko (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
hos85 - Nie no, legancko (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

źródło: 1000028937

Pobierz
  • Odpowiedz
hos85
hos85
Autor
31.05.2026, 15:40:30 via Android
  • 0
No i Wołowiec:)
Tera do Grzesia i do domku =)
hos85 - No i Wołowiec:) 
Tera do Grzesia i do domku =)

źródło: 1000028947

Pobierz
  • Odpowiedz
hos85
hos85
Autor
31.05.2026, 15:49:38 via Android
  • 1
@BFyre: @JoMaHaa @jakub-kubu-fiedorczuk: trzeba trafić. Ja rok temu i dwa lata temu miałem igłę na Bystrej:) wrzucam zdjęcie z marca ubiegłego roku
hos85 - @BFyre: @JoMaHaa @jakub-kubu-fiedorczuk: trzeba trafić. Ja rok temu i dwa lat...

źródło: 1000018863

Pobierz
  • Odpowiedz
razdwatrzy55
razdwatrzy55
razdwatrzy55
28.04.2026, 09:50:50
  • 0
Nie mam z kim jechać w Tatry - różowa nie dostała urlopu w tym czasie, a moi znajomi mają totalnie inny styl podróżowania, najchętniej to by jeden dzień spędzili w aquaparku, a drugi na mieście, a ja w tym czasie wolałbym zobaczyć kilka szczytów
Zastanawiam się czy pojechać samemu czy spytać starego znajomego z liceum? Nie mieliśmy jakiś turbo relacji, ale widzę że chłop podróżuje sam i chodzi w góry sam. Był
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hos85
hos85 28.04.2026, 10:45:57 via Android
  • 1
co jest najtrudniejsze w takiej wyprawie?

@razdwatrzy55: Nie ma nic trudnego.
Ja zawsze chodzę sam. Nikt nie goni, nikt nie opóźnia. Idziesz swoim tempem, sam z górami.
Polecam ten stan
  • Odpowiedz
hos85
hos85 27.03.2026, 15:29:34
  • 109
Atmosfera nie do p--------a :) pozdrawiam na tagu (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
#skoki #planica
hos85 - Atmosfera nie do p--------a :) pozdrawiam na tagu (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
#skoki #planic...

źródło: 1000027839

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cirra
Cirra
27.03.2026, 15:38:49 via Wykop
  • 10
@RiverStar: wszystkich nie widać
Cirra - @RiverStar: wszystkich nie widać

źródło: Bez tytułu

Pobierz
  • Odpowiedz
fornson23
fornson23
27.03.2026, 17:04:23 via Wykop
  • 24
@hos85: bez legendarnego podkładu muzycznego to już nie to samo #gimbynieznajo
fornson23 - @hos85: bez legendarnego podkładu muzycznego to już nie to samo #gimbynie...
  • Odpowiedz
arowsky
arowsky
arowsky
20.03.2026, 21:25:12
  • 0
Jakie buty w góry wybrać? Nic hardkorowego, głównie Tatry, Bieszczady, czasem jakieś mniejsze góry. Będę głownie chodził od kwietnia-maja do października. Zależy mi na tym żeby były w miarę oddychające i lekkie. I teraz też pytanie czy za kostkę czy nie? Jakie teraz buty się kupuje? Widzę że na wykopie dużo osób poleca buty trailowe - jaka jest właściwie ich zaleta w porównaniu do wysokich butów i czy nadadzą się w wyższe
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hos85
hos85 21.03.2026, 09:17:38 via Android
  • 0
@arowsky: Bierz trailówki. Lekkie, stopa oddycha i szybko schną. W ciężkich trepach po 25-30 km stopy płoną, a w trailach trasy 35 km+ w Tatrach i nie chciało mi się z nich wyskakiwać (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

I nie słuchaj że kamienie czuć pod stopami. Lepszych butów niż traile na nogach nie miałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Moje Ascicsy 12 doskonale
  • Odpowiedz
hos85
hos85 21.03.2026, 09:57:54 via Android
  • 0
@arowsky: Schodzenie? Chyba zbieganie xD W trailach masz dużo większą kontrolę i czucie podłoża niż w sztywnym trepie, który izoluje stopę. Wysoka cholewka nie ma tu znaczenia dla stabilizacji, oprócz tego, że tylko niepotrzebnie obciąża piszczel przy każdym kroku. Kwestia techniki i silnej nogi (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
Nic się nie obija miras, dobierz dobrze rozmiar to będzie dobrze.
  • Odpowiedz
hos85
hos85 21.03.2026, 11:16:06 via Android
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
hos85
hos85 21.03.2026, 11:38:24 via Android
  • 0
@Bestia_z_Jellystone: Świetnie, lepiej założyć ciężkie trepy, z grubą podeszwą, grubą cholewką, w których po 10-15 km stopa pali jak s-------n.

Z jednej strony piszesz o gripie, z drugiej amortyzacji a potem że chodzi o lesiste szlaki xD

Decyduj miras bo się
  • Odpowiedz
michu_13
michu_13
01.03.2026, 09:39:55
  • 4
Czas na zaplanowanie górskich wędrówek Roku Pańskiego 2026. Koleje Małopolskie skorygowały rozkład autobusów, więc chciałbym trochę pochodzić po Tatrach Słowackich, które są mi obce. Stąd kilka pytań dotyczących zaplanowanych tras. Jeśli jest taka opcja, to kończyć trasę chciałbym w Polsce (nocleg w Zakopanem), żeby ze Słowacji nie wracać autobusem. W Polsce byłem na Rysach, Kościelcu, prawie całej Orlej (bez odcinka Kozia przełęcz – Kozi Wierch), Świnicy, przełęczy pod Chłopkiem, a na Słowacji
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hos85
hos85 01.03.2026, 12:38:19 via Android
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
hos85
hos85 01.03.2026, 14:05:21 via Android
  • 0
Trasę rozbije na dwa dni. No chyba, że do wakacji zbuduję formę życia :)

@michu_13 dasz radę! Ja mam trochę gorzej obecnie bo o ile kondycja ładnie poszła (treningi biegowe na bieżni przez zimę), tak obecnie jestem w trybie "masy" na siłowni i z 83 kg które miałem w listopadzie zrobiło mi się już 92kg xD ciężko będzie to wnieść na tyle przewyższeń no ale nogi też mi ładnie "poszły". Najgorzej
  • Odpowiedz
hos85
hos85 23.02.2026, 15:42:57
  • 3
Z początku, nauczywszy się stawiania granic, Miły Facet nieco je wyolbrzymia. Ma tendencję do przechodzenia ze skrajności w skrajność. Staje się kamikaze stawiania granic. Stara się wyznaczać je młotem i maczetą. Z czasem uczy się zwykle, że opór należy stawiać tylko w takim stopniu, jaki konieczny jest dla uzyskania pożądanego efektu. Z czasem uczy się też, że celem stawiania granic nie jest zmienianie innych, ale zmienianie samego siebie.

Świetny cytat, jakże trafny.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dream_big
dream_big
24.02.2026, 19:01:03 via Wykop
  • 1
@hos85: zgadzam się, fajny
  • Odpowiedz
hos85
hos85 22.02.2026, 15:52:56
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wiktor-wkpl
wiktor-wkpl
22.02.2026, 15:37:46
  • 15
#mediolan2026
Jak można grać dogrywki w nieskończoność TO NIE KOŃCZYMY TYCH IGRZYSK
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hos85
hos85 22.02.2026, 15:42:00 via Wykop
  • 2
@wiktor-wkpl: W 2000 roku miałem przyjemność oglądać NHL, Philadelphia Flyers - Pittsburgh Penguins, to był półfinał konferencji wschodniej. Wizja TV. Mecz zaczął się o 2:00 w nocy, skończył przed 8:00 rano. 5 dogrywek (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
  • Odpowiedz
hos85
hos85 22.02.2026, 15:37:05
  • 0
#mediolan2026 Celebrini ma chyba kija w dupie ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hos85
hos85 22.02.2026, 15:33:05
  • 4
#mediolan2026 Dogryweczka (。◕‿‿◕。)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hos85
hos85 22.02.2026, 15:10:47
  • 0
#mediolan2026 Jak to nie wpadło? xD
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rad-X
Rad-X
22.02.2026, 14:44:44
  • 2
Czy będzie n-----------a w 3 tercji?
#mediolan2026

Czy będzie napierdalanka w 3 tercji?

  • Tak 46.2% (30)
  • Jasne że tak 41.5% (27)
  • wolę curling :< 12.3% (8)

Oddanych głosów: 65

  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hos85
hos85 22.02.2026, 14:46:35 via Wykop
  • 1
@Rad-X: Ale coś mało agresywnie grają. Co oni tak ostrożnie na tych igrzyskach? Brakuje takich dobrych p---------ć na bandzie albo hitów typowych dla NHL. Przepisy zabraniają?
  • Odpowiedz
wiktor-wkpl
wiktor-wkpl
22.02.2026, 14:44:45
  • 14
#mediolan2026
Ostatnie 20 minut rywalizacji na igrzyskach przed nami
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hos85
hos85 22.02.2026, 14:45:27 via Wykop
  • 0
@wiktor-wkpl: Chyba że będzie remis po trzeciej (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
  • Odpowiedz
hos85
hos85 22.02.2026, 14:39:26
  • 4
#mediolan2026 Miodzio!
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hos85
hos85 22.02.2026, 14:24:19
  • 2
#mediolan2026 Ej Kanada! A gdzie Scott Niedermayer na defie? Przecież on miał takie torpedy! Oh wait....
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hos85
hos85 22.02.2026, 14:20:26
  • 3
#mediolan2026 ale meczycho! Mniam
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 18
  • Strona 1 z 18
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 03.05.2022

    Komentator
  • Rocznica
    od 28.12.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 12.01.2025

    Mikroblogger
  • Gadżeciarz
    od 29.12.2025

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking