Co wy dauny pi3rdolicie o limitach na studia lekarskie XDD skąd wy to wzięliście? Przecież każdy może na te studia iść, wystarczy odpowiednio dobrze napisać maturę, żeby udowodnić że cokolwiek ma się w głowie. A te studia są darmowe jak każde inne w Polsce. Dla was istnieje limit bo nie przyjmą z marszu każdego Mariusza, który tylko wyrazi chęć studiowania? Nie rozumiem tego xd
Jaką stronę/serwis polecacie, żeby poznać jakaś #rozowepaski ? Po prostu zwykła dziewczyna do 35 lat, może być nawet trochę grubsza, byle chciała się spotkać i poznać, a nie zbierała pary lub pisała dla atencji. Na #tinder są same insta "modelki" z przerośniętym ego i szukającym niewiadomo kogo, ogólnie ta aplikacja teraz to tragedia. Na #badoo jest raczej większa lub mniejsza patologia. Na #facebookrandki siedzą
Pytanie do ludzi, którzy dbają o czystość i nie mieszkają ze zwierzętami. Jeśli wchodzicie do domu kogoś kto ma kota to też czujecie jakiś zapach jak w domu z psem czy nie? Jeśli nie to jakie zwierzę czujecie poza psem - proszę o komentarz. #zwierzeta #psy #koty #pytanie #ankieta #dom
@Anon2139: zależy czy właściciel brudas czy nie. Jak leżą szczochy i gówna w kuwecie cały dzień, żwirek wymieniany od święta to wiadomo że będzie j---ć.
Planowałem już nie wracać do opisywania moich tinderowych przygód. Dostałem jednak sporo wiadomości na pw i komentarzy pod innymi postami z pytaniem, czy zamierzam jeszcze coś wrzucić, bo wpisy były chętnie czytane. Ostatecznie zmieniłem zdanie i postanowiłem dodać ten post. Tym razem nie będę jednak, jak wcześniej, rozkładał każdej randki na czynniki pierwsze, a wrzucam jeden zbiorczy wpis z podsumowaniem całości.
@rales to wszystko to są bujdy na resorach XD każdy kto korzystał z Tinder wie że to tak nie wygląda. Brakuje tylko randki nr 2137 w której byś napisał że było fajnie, ale akurat przyleciał Spiderman i porwał ukochaną XDD. Wszystko co z tego miało miejsce to tylko ostatnie spotkanie, reszta to fantazja pisarska
#pokazkota #dziarskikacperek Wrócił chłopak, stan zapalny się robił. Jakiś drenaż mu zrobiła. Zeszyla całkiem inaczej, jutro kontrola. Teraz ma jeszcze jakaś rurkę ma. Koszt k---a większy jak ostatnio. Trzymajcie się i z fartem. Masakra.
@nothanks bardzo trafne porównanie żeby dziecko porównywać do zwierzęcia, jak słyszę coś takiego to od razu wiem że mam do czynienia z osobą skrajnie zaburzoną
Mam takiego kolegę, któremu rodzice jakoś koło 20 -stki kupili takie audi A5 jak picrel, obecnie ma 28 lat. No i spoko, mi też rodzice kupili samochód i tyle. Ale on musi go u nich spłacać w ratach XDDD czaicie to? Jak mi o tym kiedyś powiedział, to mnie zatkało, dla mnie sroga patologia i wogole absurd. Jeszcze on ma jakąś kwotę typu chyba 50k do "spłaty" albo więcej jak ten samochód
Ruszamy z kolejnym #rozdajo – wygraj kartę podarunkową do Allegro o wartości 100 zł!
Aby wziąć udział w konkursie, zaplusuj ten wpis oraz w komentarzu krótko odpowiedz na pytanie konkursowe: Jeśli wygrasz, na co wydasz (lub do czego dołożysz) to 100 zł? ( ͡~ ͜ʖ͡°)
Przy okazji: jeśli potrzebujesz konta bankowego lub kiedykolwiek będziesz potrzebować, to pamiętaj, by zacząć od MONAZO.pl, gdzie znajdziesz aktualne Promocje bankowe – czyli
Ale jestem w-------y, prowadzę JDG jako ratownik medyczny. Chciałbym etat no ale niestety pogotowia w Polsce nie chcą ich tak łatwo rozdawać, a przynajmniej w moim regionie.
Ubrania robocze kupuje sam
Cały sprzęt - stetoskop, latarki diagnostyczne, latarki do pracy etc kupuje sam
@Vamyss a czemu ci nie pasuje jdg jak możesz sobie zrobić liniowy, jako ratownik pewnie zarabiasz 12-15, może nawet 20 tys. a na umowie byś musiał oddawać 1/3 pensji bo zaraz byś miał drugi próg podatkowy?
Przyjmują tylko najlepszych
bo np jest 20 miejsc
z czego na kolejnym sem połowa tylko zostaje
Uczelnie prywatne są w c--j drogie i też