15-20 lat małej stabilizacji wystarczyło aby urodziło się pokolenie baby boomers.


@TeslaPrawdziwy: wcale nie dlatego, ze nie bylo antykoncepcji, kobiety nie mialy praw wyborczych - a studiowalo ich w porywach 5%.

Od 2000 roku jest źle. Ekonomia inflacyjna w pełni (pęknięcie bańki dotcom, atak na WTC itd.). Skutki społeczne są porównywalne do wojny, ale bez niszczenia infrastruktury. To jest powód, że #nieruchomosci
  • Odpowiedz
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
100% racji z tym że nowych znajomych/partnerów poznaje się tam gdzie się regularnie spotyka albo w miejscach bez kontekstu romantycznego ale.. jak to zrobić mając 29 lat?
(Z góry zaznaczam, że kursy tańca odpadają bo nie chce się nauczyc i oni nie chcą singli :P). Przeszukałem wszystkie miejsca w swoim mieście wojewódzkim - domy kultury, ośrodki, szkółki, instytuty i.. jest sporo zajęć ale DLA DZIECI lub SERNIORÓW. To samo
mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
100% racji z tym że nowych znajomych/partneró...

źródło: 1000_F_208390130_TBsKFPo2sTJVqxZo2RqjaRCoCSAPiGW1

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim: w tym wieku ludzie się już nie poznają, zwłaszcza kobiety, w tym wieku to już są po ślubach a ty chcesz poznawać xD młodsze to ciebie oleja... Prawda jest taka że ten etap w życiu już ciebie ominął. Sam widzisz że społeczeństwo ma cb w dupie, utrudniając wogole spotkania. Daj se spokój zajmij się hobby.
  • Odpowiedz
Jakie są skutki niewychodzenia "do ludzi", braku kontaktu z ludźmi? Odzywam się wyłącznie do ludzi z którymi jestem związany zawodowo (nie współpracowników, mam swój mały biznes). Nie chcę mi się w ogóle gadać z ludźmi z ktorymi nie mam czegoś do zalatwienia. Kobiet nie znoszę i nimi gardzę (chociaż np. te które pracują w mojej firmie na swój sposób "lubię"). #psychologia #izolacja #samotnosc #relacje
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@DrCieplak social skill moze spasc, ale nie musi. Jesli ci tak odpowiada, to ja bym nic nie zmienial w tym temacie. I tak jakis tam kontakt masz.
O dziczeniu sie mowi, jak ktos jest mocno odizolowany i gdy nigdy nie mial nawet przecietnych umiejetnosci socjalnych
  • Odpowiedz
Jak znaleźć dziewczynę w wieku 18 lat?
Mieszkam w Warszawie i chodzę do technikum informatycznego. Zastanawiam się gdzie i w jaki sposób mógłbym poznać jakieś dziewczyny bo aktualnie nie mam żadnego kontaktu z płcią przeciwną, a chciałbym na początku jakieś koleżanki poznać o później mam nadzieje że udałoby mi się wejść w związek. Szkoła niestety odpada bo nie ma tam żadnych dziewczyn a na wszystkich zajęciach dodatkowych jakie chodzę też nie ma
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Hej #niebieskiepaski, czy każdy z Was tutaj to przegryw z zakorzenioną pogardą do kobiet? Z racji, że nie jestem atencjuszką, moja obecność na Tinderze skończyła się szybciej, niż zaczęła, to chętnie poznałabym kogoś interesującego tutaj. Więc - jeśli jest tu ktoś, kto lubi rozmawiać i poznawać innych ludzi, nie ghostuje bab, robiąc przedtem wielkie nadzieje, a przy tym ma skończone 30 lat i chciałby przenieść
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Huopska brukselka przegrywa - Gotowana brukselka ( )
Lekko przysmażona bułka tarta samoróbka z masłem osełkowym 82 % ( ͡º ͜ʖ͡º)
Tanio smacznie ale nie każdy lubi zielone ( ͡° ͜ʖ ͡°) ¯\(ツ)/¯

#przegryw #przegrywpo30tce #samotnosc #gotujzwykopem #gotujzmikroblogiem #jedzzwykopem #jedzenie #dieta #
Zwierz33 - Huopska brukselka przegrywa - Gotowana brukselka (✌ ゚ ∀ ゚)☞ 
Lekko przysma...

źródło: IMG_20231028_171109

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Zwierz33

W Polsce jemy bardzo kiepska żywność. Ze starych czasów utarło się, że w Polsce jest dobre jedzenie a tymczasem mało już zostało nieskażonych produktów (skażonych w sensie z dodatkami i innymi gównami).

U nas naprawdę trzeba być co najmniej technikiem żywienia aby mieć przynajmniej wiedzę co się je (bo pewności to nie mamy nigdy).
  • Odpowiedz
Mireczki praca zdalna jest super poza jedną rzeczą w moim przypadku: strasznie spadła mi odporność zdrowotna. Ostatnio wyszedłem do znajomych na taką posiadówę - nie imprezę bo małe dzieci itd. Przejechałem się tramwajem pierwszy raz od dłuższego czasu, sporo osób w nim kaszlało. 4 dni po tym dniu zachorowałem, mocne przeziębienie, leci mi non stop z nosa, osłabiony i do niczego się nie nadaje, juz 3 dzień się z tym męcze.

W
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@10129:

serio jedyne czego oczekujesz od partnerki to aby nie była otyła?


Przecież jest masa takich facetów, co nie mają żadnych wymagań i wezmą cokolwiek. Nie przetłumaczysz im.
  • Odpowiedz
  • 0
@Rv0000
Masa czyli ile procent konkretnie?
I przy okazji napisz jakie powodzenie mają na tle.reszty, w sensie ile chce desperata aby było wiadomo czy w ogóle warto się nad tym przypadkiem zastanawiać
  • Odpowiedz
Zabawne to w sumie jest, żyjemy, pracujemy, niektórzy się wywyższają, bo mają więcej kasy, niektórzy się znęcają nad słabszymi, cierpimy, czujemy ból, musimy pracować żeby żyć, jeść, mieć gdzie spać, a koniec końców i tak umrzemy - i to wszystko znaczenia nie ma. Nie ma znaczenia, czy pochodzisz z bogatej rodziny, czy ubogiej, każdy skończy w trumnie, z każdego zostanie tylko kurz, nic, doslownie nic nie zostanie. #depresja #samotnosc
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ja naprawdę zazdroszczę wszystkim normalnym ludziom po trzydziestce, którzy w piątkowy wieczór spotykają się ze znajomymi, wychodzą gdzieś na miasto i się dobrze bawią, jednymi słowy korzystają z życia. Kiszę się tylko w tym mieszkaniu i przeklinam dzień w którym się urodziłem takim brzydkim ciapą, któremu nie dane było nawet posmakować normalnego życia. Cholera, ja już nawet nie potrafię w wolny piątek usiąść przed telewizorem i się jakoś odprężyć, by nie myśleć
CulturalEnrichmentIsNotNice - Ja naprawdę zazdroszczę wszystkim normalnym ludziom po ...

źródło: sniffles meme - piątek

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach