Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko201
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Dietetyq
Dietetyq

Dietetyq

Dołączył 12 lat i 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 16940
  • Znaleziska 173
  • Mikroblog 16767
  • Obserwujący 17
  • Obserwowane 43
SlowSnake
SlowSnake
przedwczoraj, 12:15:23
  • 64
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dietetyq
Dietetyq
Dietetyq przedwczoraj, 17:32:27 via Wykop
  • 2
ecimy:

75-80% studentów łączy pracę z nauką, też oglądasz sm bo wykop poniekąd nim jest, kobiety obwiniają mężczyzn za to co zrobili a nie „całe zło”, nie każdy potrzebuje dziecka do szczęścia i to fakt a nie opinia, brak faceta czy rodziny nie oznacza, że domem nikt się nie zajmuje, faceci też szukają na tinderze, to tylko narzędzie a nie przyczyna, niektórzy mają gdzieś swoją wagę ale statycznie mężczyźni mają z tym większy
  • Odpowiedz
Dietetyq
Dietetyq
Dietetyq przedwczoraj, 20:51:16 via Wykop
  • 4
nikt nie ma obowiązku skupić się na trwałych związkach i dzieciach, świat się zmienił


@darknightttt:
Dietetyq - >nikt nie ma obowiązku skupić się na trwałych związkach i dzieciach, świat...

źródło: 0*ZjYSm_q36J4KChdn

Pobierz
  • Odpowiedz
Rychson
Rychson
przedwczoraj, 04:55:20
  • 736
K---a co się dzieje z tym inpostem jakiś Von Halski g---o kundel xD Po Von Hać to mogą kurierzy umowę o pracę w tym kołchozie dziękuję panie brzoska #inpost
Rychson - K---a co się dzieje z tym inpostem jakiś Von Halski g---o kundel xD Po Von ...

źródło: 1000043643

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dietetyq
Dietetyq
Dietetyq przedwczoraj, 09:41:04 via Wykop
  • 4
@Rychson: "Daj łapę w górę" - fajnie, że swoich klientów mają za psy jakieś, że im polecenia wydają xd
  • Odpowiedz
Henson_
Henson_
19.06.2026, 12:17:02
  • 239
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 58
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dietetyq
Dietetyq
Dietetyq 19.06.2026, 13:49:00 via Wykop
  • 1
@Henson_: ale fajno, że napluła na to bo akurat moment historyczny w PL taki mamy że sobie przynależymy do świata zachodniego i kobieta zamiast rodzić dzieci może i woli sobie iść na MATCHA LATTE albo polecieć tanimi lotami na weekend do Neapolu do pizzę

poczekajmy jeszcze te 20-30 lat jak AI wejdzie na mocno a praca to będzie przywilej, lub się (oby nie) rozkręci jakiś konflikt militarny w regionie mocniej
  • Odpowiedz
Eugeniusz_Zua
Eugeniusz_Zua
19.06.2026, 08:32:29
  • 90
I od razu potwierdza się, że #redpill to mitomani siedzący w piwnicach #blackpill
Eugeniusz_Zua - I od razu potwierdza się, że #redpill to mitomani siedzący w piwnicac...

źródło: image

Pobierz
  • 80
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dietetyq
Dietetyq
Dietetyq 19.06.2026, 13:44:11 via Wykop
  • 6
@Eugeniusz_Zua: PL to jeszcze nie są stany, gdzie tam są olbrzymie koszty wyjścia gdzieś na zewnątrz a kobiety jeszcze bardziej wybredne, ale zmierzamy w tym kierunku

facet to jest istota racjonalna, rzadko komu się chce walić głową w mur latami

bo gdyby wiedział że wyda 200 ziko na taki ewent i będzie z tego jakiś fajny urobek albo i miło spędzony czas to by w to szedł

a jak ma
  • Odpowiedz
KIaudik
KIaudik
19.06.2026, 09:16:52
  • 166
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dietetyq
Dietetyq
Dietetyq 19.06.2026, 13:41:30 via Wykop
  • 7
@KIaudik: haha i co to jest izolacja społeczna u kobiety? chyba jak nie chodzi na imprezę minimum raz w tygodniu (jest zapraszana, ale odmawia bo jest ZMĘCZONA i ma DEPRESJĘ)

w tym samym czasie chłop uznaje za sukces, że powiedział jakiś żarcik do pani w żabce i chodzi na spacery korzystając z lepszej pogody (oczywiście samemu)
Dietetyq - @KIaudik: haha i co to jest izolacja społeczna u kobiety? chyba jak nie ch...

źródło: il20241015_872776437_medium

Pobierz
  • Odpowiedz
KIaudik
KIaudik
19.06.2026, 09:36:17
  • 243
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dietetyq
Dietetyq
Dietetyq 19.06.2026, 13:39:03 via Wykop
  • 5
Faceci to robaki tego świata, skoczyli by z mostu dla kawałka suta bez względu na wygląd czy wiek właścicielki


@niewiempoco: niestety, a męska psychika zawsze działa tak że to jest KOBIETKA i się trzeba zaopiekować i chociaż dobre słowo napisać

tak samo na ulicy, naprawdę z ręką na sercu w PL kobiety prawie nigdy się nie uśmiechają do obcych ludzi, zawsze wielkie słuchawy na uszach albo głowa w
Dietetyq - >Faceci to robaki tego świata, skoczyli by z mostu dla kawałka suta bez wz...

źródło: 1000_F_213643553_RyUiwhYOeixiNVCwZsGmvKtmvM1VJSca

Pobierz
  • Odpowiedz
Megasuper
Megasuper
13.06.2026, 07:00:42
  • 104
Nie dajesz napiwku wspierasz wyzysk kelnerów
Megasuper - Nie dajesz napiwku wspierasz wyzysk kelnerów

źródło: 22719

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dietetyq
Dietetyq
Dietetyq 13.06.2026, 10:44:51 via Wykop
  • 0
@Megasuper: dam jak będę chciał, jak pani czy pan kelner będzie miła, widzę że się stara i poleci fajną potrawę

dam tyle ile chcę, a nie tyle ile jakieś zasady mówią - oraz tylko i wyłącznie wtedy gdy uznam że mam na to ochotę
Dietetyq - @Megasuper: dam jak będę chciał, jak pani czy pan kelner będzie miła, widz...

źródło: depositphotos_311208784-stock-photo-caesar-augustus-the-first-emperor

Pobierz
  • Odpowiedz
ZielonaOna
ZielonaOna
ZielonaOna
12.06.2026, 06:46:51
  • 93
Uważajcie tam na siebie. Pamiętajcie że to mogła być wasza mama, siostra, żona.

#stopimigracji #stopislamizacjieuropy
ZielonaOna - Uważajcie tam na siebie. Pamiętajcie że to mogła być wasza mama, siostra...

źródło: 4316

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dietetyq
Dietetyq
Dietetyq 12.06.2026, 11:11:00 via Wykop
  • 1
@ZielonaOna: no i co próbujesz tym gifem udowodnić? że polacy to agresywni debile? no tak, wiadomo że tak jest w jakiejś części

bo ludzie generalnie to agresywni debile, a gwarantuje że jak są z totalnie innej dzikiej kultury to ich agresja i głupota tylko wykładniczo rośnie
  • Odpowiedz
Schwarzfahrer
Schwarzfahrer
11.06.2026, 11:59:10
  • 75
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dietetyq
Dietetyq
Dietetyq 11.06.2026, 17:05:16 via Wykop
  • 10
@Schwarzfahrer: i ta sytuacja pokazuje różnicę między MIEĆ DZIEWCZYNĘ a BYCIEM BAWIDAMKIEM

wiele typków to naprawdę ma laskę zwyczajnie fartem, bo się dobrali rozsądnie jak byli młodsi i ona realnie jest hot a on średniak ale się to ładnie układa

natomiast jak się rozpadnie to ona sobie szybko wskoczy na karuzelę a on ma orkę na ugorze

dalsza część tej sagi to laska która się orientuje po 2 latach że
  • Odpowiedz
jegertilbake
jegertilbake
09.06.2026, 13:58:40
  • 50
Załóżmy, że udaje wam się osiągnąć FIRE w wyniku w-------a inwestycji i możecie żyć z %. Powiedzmy, że jutro wasze portfolio to $1mln i dajecie to na lokatę negocjowaną w PKB osobiście przez mickpl z szefem PKO na 6% i dostajecie +/- 15k PLN miesięcznie bez potrzeby kontynuowania pracy.

Jak realistycznie wygląda wasz dzień biorąc pod uwagę, że:

1) Brak przymusu pracy odbiera motywację do trzymania dyscypliny więc trzeba się przygotować na to

2)
  • 92
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dietetyq
Dietetyq
Dietetyq 09.06.2026, 17:24:26 via Wykop
  • 6
Brak przymusu pracy odbiera motywację do trzymania dyscypliny więc trzeba się przygotować na to


@jegertilbake: To jest niestety prawda dla przeciętnej osoby - wie to każdy kto był kiedyś na bezrobociu dłużej niż 3 miesiące. Na początku jest ekscytacja i super plany na nadrobienie zaległości, a kończy się na stanach depresyjnych i alkoholizmie.

Człowiek przeciętny nie umie się samozadaniować, w przeszłości było to EKSTREMALNIE rzadkie że ktoś sobie żył z dywidendy i
  • Odpowiedz
Dietetyq
Dietetyq
Dietetyq 09.06.2026, 17:26:26 via Wykop
  • 2
@Wwolt: przeciętna osoba by nie chciała mieszkać i żyć w Azji, a na pewno nie ktoś kto jest w czymś specem i doszedł na ziemiach polskich do tego FIRE majątku

pojechać sobie ok ale większość ludzi już się nudzi na wakacjach 3 tygodnie, takie marzenia o podróżach wielomiesięcznych to są mrzonki albo coś dla pasjonaty jednego na sto tysięcy normalnych chłopów
  • Odpowiedz
Dietetyq
Dietetyq
Dietetyq 09.06.2026, 17:29:56 via Wykop
  • 1
Lubię swoją pracę i sprawia mi ona przyjemność (choć czasami nie w-----a) więc te 15k nie przestawi mi myślenia na "mam stałą wypłatę więc nie muszę nic robić". Raczej to będzie 15k miesięcznie na rozwój działalności, względną automatyzacje, hobby związane z pracą. Zawsze chciałem kupić blok np piaskowca aby nauczyć się rzeźbienia postaci 1:1 albo i większych. Zresztą pomysłów na budowanie, majsterkowanie i tworzenie czegoś mam od cholery. Tylko czasu i kasy
  • Odpowiedz
Dietetyq
Dietetyq
Dietetyq 09.06.2026, 17:47:19 via Wykop
  • 2
Mysle, ze duzo wiecej by chcialo po prostu nie ma sposobnosci albo jaj/ umiejetnosci odnalezc sie na miejscu.


@jegertilbake: Sam masz jakichś znajomych to się wypowiedz ile z nich naprawdę jest zakochanych w podróżach i wyjeżdżają na totalnie długie wypady, poznają kultury i odległe krainy.

A ilu jedzie na te 2 -3 tygodnie, coś przeżyje, wstawi fajne foty ale finalnie wręcz CIESZY się że jest już w domku? Bo ja takich mnóstwo
  • Odpowiedz
krystian-stepaniak
krystian-stepaniak
09.06.2026, 14:56:52
  • 139
Manlet to sam się zmanipuluje że o charakter chodziło xD
#p0lka #blackpill #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
krystian-stepaniak - Manlet to sam się zmanipuluje że o charakter chodziło xD
#p0lka ...

źródło: IMG_0438

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dietetyq
Dietetyq
Dietetyq 09.06.2026, 17:07:49 via Wykop
  • 2
@krystian-stepaniak:

Dowód anegdotyczny nie może stanowić rzetelnej podstawy do wyciągania ogólnych wniosków. Ze względu na opieranie się na wyizolowanych, subiektywnych doświadczeniach własnych lub zasłyszanych, jest on odrzucany w rzetelnej dyskusji
  • Odpowiedz
tesknilam_
tesknilam_
08.06.2026, 23:10:37
  • 139
Irytuje mnie gadanie niektórych marihuaniarzy o tym, że buch to samo dobro i remedium na wszystko. Nie twierdze, ze nie ma jakichs pozytywnych skutkow, ze nie powinna byc dostepna medycznie. Jednak jak patrzylam na ludzi ktorzy jaraja tyle co piją panowie pod sklepem a twierdzili że wszystko jest spoko, to wątpliwa jest ta całkowita nieszkodliwość zioła.

Juz nawet slyszalam, ze leki psychotropowe to syf i uzależniają i jak juz to powinnam jarać
  • 55
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dietetyq
Dietetyq
Dietetyq 09.06.2026, 12:57:49 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Whiskeyjack29
Whiskeyjack29
Whiskeyjack29
07.06.2026, 20:10:32
  • 264
Ponad 10 lat w zawodzie, 5 lat studiów, branża która płaci naprawdę dobrze spokojnie top 90-95% ludzi w tym kraju. Doszedłem do sufitu, dalej to już polityka korporacyjna albo własny biznes. Robiłem wszystko jak trzeba. Odkładałem, ETF-y, nie przepalałem. Podwyżki dostawałem. A inflacja przez 5 lat i tak zjadła mi z 25% realnej wartości wypłaty.
Efekt? Stać mnie na kawalerkę. Na 60m żeby zamieszkać z żoną i pomyśleć o JEDNYM dziecku muszę
  • 159
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dietetyq
Dietetyq
Dietetyq 08.06.2026, 10:52:13 via Wykop
  • 6
@Whiskeyjack29: ale co to są za populistyczne brednie, zarabiasz top 5% jako specjalista 10 lat w zawodzie i że niby na kawalerkę tylko Cię stać?

ale czekaj, to Ty za gotówkę planujesz zakup w Wwa tak xd?

przecież całe mnóstwo ludzi z totalnie gorszym startem się ZAKREDYTOWAŁO po 2 latach w pewniejszej pracy, mają górki i dołki ale wspólnie sobie to spłacają - mimo że zwłaszcza w Covidzie ratka była
  • Odpowiedz
Dietetyq
Dietetyq
Dietetyq 08.06.2026, 11:00:43 via Wykop
  • 5
Czy chce się pakować w 15 letni kredyt (licząc z nadpłatą) nie wiedząc czy za pół roku nie będzie jeszcze gorzej na rynku i zostanę bez wypłaty bez mieszkania i z długiem? Nie. Nikt normalny nie chce.


@Whiskeyjack29: ziomek odklejka max, wiara się pakuje na 30 lat i żyje sobie od pierwszego do pierwszego

a Ty byś chciał totalnie utrzymać bieżący stan konsumpcji ALE do tego mieś piękne mieszkanko i najlepiej spłacone do
  • Odpowiedz
redorbiter
redorbiter
21.05.2026, 02:19:39
  • 46
ile minimum lat musielibyscie sie cofnac w czasie zeby naprawic swoje zycie? ja chyba 6 lat
  • 68
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dietetyq
Dietetyq
Dietetyq 21.05.2026, 08:19:59 via Wykop
  • 1
@redorbiter: ale racjonalnie oceniając czy faktycznie były takie zdarzenia że MOGŁEŚ coś zrobić lepiej?

czy to tylko takie bajanie jak tu napisał @mkarweta że bym kupił BTC jak się tym nawet nie interesowałeś w najmniejszej mierze? to równie dobrze byś mógł powiedzieć że byś żył jak pączek w maśle jakbyś znał numery totolotka

mi się wydaje, że za młodu zbyt bardzo stawiałem na piedestał inteligencję i "nerdowskie zajawki" a zbyt mało
  • Odpowiedz
sneez_33
sneez_33
21.05.2026, 03:03:15
  • 71
Nie istnieje coś takiego jak kobieca samotność
Wystarczy się pokazać w jakiejś męskiej społeczności jako ta "samotna" i znudzona kobieta żeby wywołać tak zwany efekt tsunami, czyli zalanie atencją i uwagą, którą niekoniecznie femoid wykorzysta
Dla ich "samotności" liczy się sam fakt zainteresowania innych odbiorców swoją osobą. Kobiety są bezwzględne i nigdy im nie chodzi o interakcje tylko o czystą dawkę dozy atencyjnej dopaminy.

-
#przegryw #blackpill
sneez_33 - Nie istnieje coś takiego jak kobieca samotność 
Wystarczy się pokazać w ja...

źródło: 1000006218

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dietetyq
Dietetyq
Dietetyq 21.05.2026, 08:13:25 via Wykop
  • 3
@sneez_33: bo CZUĆ się samotnym, to jest coś innego niż obiektywne BYCIE samotnym

tak samo jak ktoś zarabiający 15k miesięcznie na czysto może się CZUĆ biednym - zwłaszcza jak się do instagrama porównuje - to obiektywnie w kraju naszym jest całkiem zamożny (a jakby jeszcze nic w kredycie nie miał to nawet bardzo)

tak samo laska która jest przyzwyczajona do bardzo wysokiego poziomu atencji jak nikt do niej cały dzień nie
  • Odpowiedz
SzubiDubiDu
SzubiDubiDu
20.05.2026, 08:17:42
  • 101
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dietetyq
Dietetyq
Dietetyq 20.05.2026, 12:57:32 via Wykop
  • 14
@SzubiDubiDu: zawsze mnie to zastanawia, jak taka ładna (?) laska może być tak głupia żeby grać w brać w takich rzeczach udział i JAWNIE ŚWIECIĆ TWARZĄ

to już panie lekkich obyczajów sobie często miasto zmienią na inne, popracują tak 2 lata, zero zdjęć z twarzą w necie i po powrocie mają normalnego chłopaka czy męża i on nie ma pojęcia co laska robiła kiedyś

a tutaj ona musi żyć z
  • Odpowiedz
NetworkCartoon
NetworkCartoon
19.05.2026, 14:15:40
  • 158
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dietetyq
Dietetyq
Dietetyq 20.05.2026, 10:46:30 via Wykop
  • 3
@NetworkCartoon: ale bzdura totalna - tak facet często o grubej mówi że jest gruba, a o wysokiej że jest wielka

ale jak idziesz z ziomkami po mieście to zawsze są teksty "ale pełno ładnych lasek, skąd one się biorą, wreszcie ciepło to jest na co popatrzeć i tak dalej"

generalnie facetowi zwłaszcza napalonemu i w miarę młodemu się MNÓSTWO lasek podoba - czy to sprzedawczyni z Żabki (słynny mem, nie ma ekwiwalentu
Dietetyq - @NetworkCartoon: ale bzdura totalna - tak facet często o grubej mówi że je...

źródło: mloda-ladna-kobieta-portret-w-domu_624325-2199

Pobierz
  • Odpowiedz
7ujMejster
7ujMejster
17.05.2026, 06:15:22
  • 389
Plusuja tylko Ci co się starają ( ͡° ͜ʖ ͡°) pewnie parę plusow będzie bo demografia słaba
#zwiazki #humorobrazkowy
7ujMejster - Plusuja tylko Ci co się starają ( ͡° ͜ʖ ͡°) pewnie parę plusow będzie bo...

źródło: IMG_6915

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dietetyq
Dietetyq
Dietetyq 17.05.2026, 18:26:53 via Wykop
  • 3
To naturalne że ktoś uprawia s--s


@Zolone: tak NATURALNE, ale też abstrakcyjne i "dziwaczne" jak się umie na chwilę odkleić swój umysł od prozaicznej codzienności i zobaczyć jakim kuriozum jest ludzkie życie i czynności które na tym kawałku wirującej skały wszyscy wykonujemy i są one dla nas "naturalne" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Tozsamosc_prawdziwa
Tozsamosc_prawdziwa
17.05.2026, 07:25:07
  • 49
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 131
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dietetyq
Dietetyq
Dietetyq 17.05.2026, 18:25:02 via Wykop
  • 0
Przyglup sie przecpal i pretensje ze nie skakali kolo niego w szpitalu xd Pajacu bys zaplacil z wlasnej kieszeni za czas ktory ludzie tam stracili to bys sie zesral.


@Zulf: emblematyczne myślenie dla użytkowników tego portalu - ktoś zrobił coś czego ja bym nie zrobił i teraz DO KOŃCA ŻYCIA ma ponosić za to ta osoba konsekwencje, a najlepiej niech umrze na miejscu w męczarniach BO PO CO on to
  • Odpowiedz
cocklush69
cocklush69
cocklush69
10.05.2026, 15:46:47
  • 59
#blackpill

Mam taką koleżankę Edytę, samotną matkę z 12letnią rezolutną córką. Fajna dziewczyna, prawie 40letnia ale fajna. Założyła tindera i próbowała sobie kogoś znaleźć. Sparowalo ją z jakimś typkiem który pierwsze co do niej napisał to coś w stylu "co k---o, wyskakalas się i teraz szukasz betabankomatu?" Edyta straciła męża w wypadku, zabił go pijany kierowca. Blackpill to nie tylko pretekst do gejowskiego wnikliwego oglądania zdjęć przystojnych mężczyzn, to także
  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dietetyq
Dietetyq
Dietetyq 11.05.2026, 08:48:26 via Wykop
  • 1
@cocklush69: i jaki procentowy udział w samotnych matkach stanowią wdowy xd?
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 14
  • Strona 1 z 14
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 29.06.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 27.02.2024

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking