Koledzy co się z Wami dzieje skąd to zwątpienie na tagu? Ja też przegrywalem ale trzasnalem ręką w stół i teraz jestem 3 tygodnie po ślubie. Trzeba się brać w garść a nie chlip chlip. Pozdrawiam serdecznie dobrych chłopaków i do przodu a nie do tylu bec z fartem mordy #przegryw
Mam do was pytanie i zapraszam do dyskusji. Jak to jest, że ja, mimo tego, że mam 32 lata, małego benka, małe c---i, małe zarobki, do tej pory byłem w stanie być w trzech związkach? Osobiście uważam, że jestem 3/10. Pierwsza dziewczyna też 3/10, cztery lata starsza. Zerwałem z nią, bo chciała dzieci. Druga dziewczyna 8/10. Zerwałem z nią, bo uważam, że do mnie nie pasowała. Za dużo się spinała. Trzecia dziewczyna
Czy gdybyscie sie dowiedzieli, ze jestescie smiertelnie chorzy ( zalozmy ze cos w miare bezbolesnego) - to chcielibysccie sie leczyc? Mielibyscie motywacje? Czy jednak przyjelibyscie ta wiadomosc z ulga ze niedlugo koniec?
Te wszystkie teorie o tym że nikogo nie znajdziesz możesz sobie wsadzić w tyłek. Reprezentując cokolwiek sobą uwierz że prędzej czy później kogoś znajdziesz.
Czuje sie pusty w srodku, jak wydmuszka. Pustka i nicosc, nie widze sensu w zyciu.
Gdyby sie dało, to caly czas bym pracował - i tak najczesciej moje mysli zaprzata praca. Nie zebym jakos wybitnie kochal swoja robote, ale przynajmniej wtedy mam zajeta głowe i czuje sie pozyteczny.
A jakby jeszcze za tym szlo wiecej kasy - to czul bym sie lepiej sam ze soba. Nie dlatego, by cos sobie za to
huopy poznałem taka mirabelke słodka jest, jeździ też na zwykłym rowerze na delivery, problem w tym że ona raczej nie będzie chciała sprawdzać reakcji i robić kontentu na wykop no i też wydaje się normalna taka szara myszka dla anonka, iść w tą relacje? Dodam że ma 21 lat czyli idealna bo młoda jest, ciekawe czy lubi fetyszystow stopek #przegryw #podrywajzwykopem #przegrywpo30tce #szaramyszkadlaanonka
Coraz czesciej chodze sfrustrowany, byle p------a potrafi mi zamarnowac dzien. Coraz wiecej ludzi i rzeczy irytuje mnie, a jednoczesnie czuje sie w cholere samotny...
Dzień dobry! Kolejny wykład od Profesora Przegrywu. Dzisiaj o ciupcianiu, a raczej o jego braku. Generalnie jak powszechnie wiadomo (co nie jest prawdą, ale o tym za chwilę), ten cały over jest po ukończeniu 30 roku życia. Ale jednak nie do końca, bo to trochę inaczej wygląda. To fałszywa teza, którą zaraz obalę. Przykładowo: Człowiek kończy 18 lat i nie dali mu nigdy. No trochę słabo to świadczy o jego umiejętnościach społecznych i dynaminie, no ale
Tak więc kochani za 2 tyg będzie już po wszystkim :) ostateczne wyjście z tagu #przegryw - chyba nieliczni stamtąd biorą ślub więc trochę czuje się jak #wygryw #chwalesie #slub Pozdrawiam serdecznie dobrych chłopaków trzymajta się tam ludziska
umiesz" to dość dużo powiedziane. Po prostu jeszcze nie zaliczyłem mocnej gleby ( ͡°͜ʖ͡°) Tak to niezależnie czy na parkingu, czy w czasie jazdy, ja z nim cały czas walczę...
✨️ Jak radzić sobie z samotnością po 30-tce?Ⓘ Epidemia #samotnosc ale jakby nie patrzeć to nie ma gdzie poznawać nowych znajomych/dziewczyny jak jesteś 30+. Nawet jak mieszkasz w wojewódzkim to wszelkie wydarzenia socjalne to imprezy dla dzieci, tudzież pikniki rodzinne albo dla emerytów, nic pomiędzy. W pracy nikt się nie socjalizuje bo każdy zarobiony i wystarczy że nie masz dzieci to już nie masz o czym z nimi gadać. Młodzi
Najchetniej tez bym nie chodzil na urlop, do wypoczynku wystarcza mi weekend - zreszta wtedy tez czesto nie wiem co ze soba zrobic.
Na szczescie na urlopie bede z---------l w polu, wiec plany mam :)