Jestem u cioci i ona ma takie coś w łazience. Mówi, że to do włosów ale ja nie rozumiem jak to działa. Ktoś wie? #pytanie
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
źródło: temp_file8198559644567441648
Pobierz@palm lubi karaoke pod prysznicem
✨️ Polecamy urologa w Gdańsku: Twoje zdrowie jest ważne Ⓘ
Czy możecie polecić sprawdzonego urologa albo klinikę w Gdańsku lub okolicach, do której warto się zgłosić ze stulejką w dorosłym wieku (około 30 lat)?
Trochę się tego wstydzę i mam opory, boję się też, że w trakcie badania mogę dostać erekcji i będzie mega niezręcznie. Zastanawiam się, jak lekarze na to reagują i czy mają do tego normalne podejście.
Muszę w końcu coś z tym
Czy możecie polecić sprawdzonego urologa albo klinikę w Gdańsku lub okolicach, do której warto się zgłosić ze stulejką w dorosłym wieku (około 30 lat)?
Trochę się tego wstydzę i mam opory, boję się też, że w trakcie badania mogę dostać erekcji i będzie mega niezręcznie. Zastanawiam się, jak lekarze na to reagują i czy mają do tego normalne podejście.
Muszę w końcu coś z tym
@mirko_anonim: nic strasznego, znajdz sobie jakas prywatna klinike, nazwisko urologa jest na stronie 100%, sprawdz opinie i nie boj, bylem tam z inna rzecza, zabieg i z 1 msc rekonwalescencji, 0 wstydu
- 0
samodzielny-innowator-29: Jeszcze mam szwy.
Pierwsze 2 dni były trudne pod tym względem, że był bardzo wyczulony, a do tego spontaniczne wzwody były bolesne.
Później już z górki. Jesteś w opatrunku i zostawiasz sobie część odsłoniętą żeby móc się w spokoju wysikać.
Te części jak mają kontakt z czymś to normują się/uniewrażliwiają się. Nie wiem ile potrwa dojście do 'normalności' - internety podają jednym miesiąc innym dwa, jeszcze innym jeszcze więcej.
Teraz jest lepiej, mogę się
Pierwsze 2 dni były trudne pod tym względem, że był bardzo wyczulony, a do tego spontaniczne wzwody były bolesne.
Później już z górki. Jesteś w opatrunku i zostawiasz sobie część odsłoniętą żeby móc się w spokoju wysikać.
Te części jak mają kontakt z czymś to normują się/uniewrażliwiają się. Nie wiem ile potrwa dojście do 'normalności' - internety podają jednym miesiąc innym dwa, jeszcze innym jeszcze więcej.
Teraz jest lepiej, mogę się
@NowyUzytkownikWykopu: A nie lepiej się po prostu jako tako przygotować?
- 9
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Bunch: przecież to jest udawane w 95% przypadków, facet udaje dostawce. Jeszcze brakuje informacji, że dostawca wyraził zgodę na publikację co czasami robią xD
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
Od pewnego czasu na dostanie się do lekarza rodzinnego czekam po 2 tygodnie.
Co jeśli zachoruje (cięższe przeziębienie, grypa) i potrzebuję nagłego L4? Pozostaje tylko wizyta prywatna?
#pytanie #pytaniedoeksperta #zdrowie #lekarz
Co jeśli zachoruje (cięższe przeziębienie, grypa) i potrzebuję nagłego L4? Pozostaje tylko wizyta prywatna?
#pytanie #pytaniedoeksperta #zdrowie #lekarz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@robert-kuzba: PiS miało dobre rozwiązanie.
źródło: jfr6ueryw5d39ajm5xr9ibobc231z41y
Pobierz- 1
źródło: temp_file1213622235285240713
PobierzCzy poszedłbyś/poszłabyś na taki układ z pracodawcą: dostajesz za darmo lokal mieszkalny od pracodawcy zlokalizowany na terenie fabryki/firmy (wygląd osiedla taki jak na załączonym obrazku), ale Twoje wynagrodzenie to jedynie pensja minimalna?
Oczywiście w zależności od stanowiska inny standard wyposażenia/metraż/garaż/miejsce postojowe naziemne.
#mieszkanie #pytanie #pracbaza #praca
Oczywiście w zależności od stanowiska inny standard wyposażenia/metraż/garaż/miejsce postojowe naziemne.
#mieszkanie #pytanie #pracbaza #praca
źródło: chaty
PobierzCzy taki układ z pracodawcą by Tobie odpowiadał?
- Świetny układ, więcej mi nie trzeba 41.7% (35)
- Beznadziejny układ, koszmar 58.3% (49)
@CalibraTeam: Szybciej taki układ, że wszystkie domy takie same a pensja rośnie od minimalnej w góre, to już szybciej
konto usunięte via Wykop
- 0
@CalibraTeam: ale wiesz ze 30% Polaków robi za minimalna?
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Android
- 0
@Noicozezebowniema plastikowa deska do krojenia+ podkładka z action
@Noicozezebowniema: krux space carpet
Ile $ mogę wziąć za usunięcie hasła do konta windows na lapku? Chłop zapomniał i nie może korzystać z laptopa. Czteropak piwka starczy czy za mało? #pcmasterrace #pytanie
@Krecik_Cygan: ja biorę 40 zł, chyba, że laptop sprawia problemy z uruchomieniem z pena.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Matylda_Megara: jak moglo sie nie udac? idziesz do pierwszej lepszej kliniki, placisz 5 dych, mowisz, ze nie mozesz spac/masz chroniczne bole i dostajesz recepte
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
- 1
#motoryzacja #pytaniedoeksperta #pytanie #pomoc
Czy ktoś się orientuje ile luftu ma byc w jednoosiowej przyczepie lekkiej na pusto?
Model Hambaur Steely 75211.
Szukałem na stronie priducenta i nie znalazłem? Albom ślepy już jest.
Czy ktoś się orientuje ile luftu ma byc w jednoosiowej przyczepie lekkiej na pusto?
Model Hambaur Steely 75211.
Szukałem na stronie priducenta i nie znalazłem? Albom ślepy już jest.
@niedasieukryc tak, tak to wygląda
@niedasieukryc tak, to normalne
Gdzie w okolicach #szczecin zrobię licencję PPL(A)? Poleci ktoś jakieś dobre szkoły?
#pytanie #lotnictwo #pytaniedoeksperta
#pytanie #lotnictwo #pytaniedoeksperta
źródło: 1000003631
Pobierz7
Studenci wydają prawie 4 tys. zł miesięcznie. Najdroższe mieszkanie i jedzenie

Koszty życie studenta wynoszą średnio 3979 zł miesięcznie. Kwota wciąż jest spora, ale tempo wzrostu wydatków wyhamowało
z- 16
- #
- #
- #
- #
- #
- #
































Pośrednik niby "nadzorował remont" 5 lat temu, a nie wiedział czy były robione wylewki na podłogach, kiedy zwróciłem uwagę na pozarywane panele. Meble kuchenne całe zarośnięte tłuszczem, napuchnięte wodą - wziąłem inspektora na sprawdzenie to powiedział, że w tym mieszkaniu w ogóle wentylacja nie działa i stąd te spuchnięte meble
@CalibraTeam: To zawód typu kanar czy komornik - przyciąga ludzkie odpady.