Dlaczego pośrednicy tak kłamią i ściemniają? Trzeba mieć odpowiednie cechy charakteru żeby zostać pośrednikiem - tak kłamać w żywe oczy to trzeba umieć.
Pośrednik niby "nadzorował remont" 5 lat temu, a nie wiedział czy były robione wylewki na podłogach, kiedy zwróciłem uwagę na pozarywane panele. Meble kuchenne całe zarośnięte tłuszczem, napuchnięte wodą - wziąłem inspektora na sprawdzenie to powiedział, że w tym mieszkaniu w ogóle wentylacja nie działa i stąd te spuchnięte meble
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

✨️ Polecamy urologa w Gdańsku: Twoje zdrowie jest ważne
Czy możecie polecić sprawdzonego urologa albo klinikę w Gdańsku lub okolicach, do której warto się zgłosić ze stulejką w dorosłym wieku (około 30 lat)?
Trochę się tego wstydzę i mam opory, boję się też, że w trakcie badania mogę dostać erekcji i będzie mega niezręcznie. Zastanawiam się, jak lekarze na to reagują i czy mają do tego normalne podejście.
Muszę w końcu coś z tym
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim: nic strasznego, znajdz sobie jakas prywatna klinike, nazwisko urologa jest na stronie 100%, sprawdz opinie i nie boj, bylem tam z inna rzecza, zabieg i z 1 msc rekonwalescencji, 0 wstydu
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
samodzielny-innowator-29: Jeszcze mam szwy.
Pierwsze 2 dni były trudne pod tym względem, że był bardzo wyczulony, a do tego spontaniczne wzwody były bolesne.
Później już z górki. Jesteś w opatrunku i zostawiasz sobie część odsłoniętą żeby móc się w spokoju wysikać.
Te części jak mają kontakt z czymś to normują się/uniewrażliwiają się. Nie wiem ile potrwa dojście do 'normalności' - internety podają jednym miesiąc innym dwa, jeszcze innym jeszcze więcej.
Teraz jest lepiej, mogę się
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Bunch: przecież to jest udawane w 95% przypadków, facet udaje dostawce. Jeszcze brakuje informacji, że dostawca wyraził zgodę na publikację co czasami robią xD
  • Odpowiedz
Czy poszedłbyś/poszłabyś na taki układ z pracodawcą: dostajesz za darmo lokal mieszkalny od pracodawcy zlokalizowany na terenie fabryki/firmy (wygląd osiedla taki jak na załączonym obrazku), ale Twoje wynagrodzenie to jedynie pensja minimalna?

Oczywiście w zależności od stanowiska inny standard wyposażenia/metraż/garaż/miejsce postojowe naziemne.

#mieszkanie #pytanie #pracbaza #praca
CalibraTeam - Czy poszedłbyś/poszłabyś na taki układ z pracodawcą: dostajesz za darmo...

źródło: chaty

Pobierz

Czy taki układ z pracodawcą by Tobie odpowiadał?

  • Świetny układ, więcej mi nie trzeba 41.7% (35)
  • Beznadziejny układ, koszmar 58.3% (49)

Oddanych głosów: 84

  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Orientuje się ktoś czy są jakieś dofinansowania na nową JDG (założona we wrześniu) czy raczej dotacje dotyczą osób niezatrudnionych?

#dotacje #pytanie #jdg
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach