Wszystko
Najnowsze
Archiwum
@model_trzy_zmianowy: Jeszcze nie.
Cześć
Szukam experience dedykowanych VR, typu jakieś rollercoastery, tunele, może loty spadochronowe albo jakieś skoki bungee, coś co wykorzystuje VR. Czy znacie coś takiego?
Quest here
#wirtualnarzeczywistosc #pytaniedoeksperta #virtualreality #pytanie #gry #grykomputerowe #konsole #vr #quest3 #pcvr
Szukam experience dedykowanych VR, typu jakieś rollercoastery, tunele, może loty spadochronowe albo jakieś skoki bungee, coś co wykorzystuje VR. Czy znacie coś takiego?
Quest here
#wirtualnarzeczywistosc #pytaniedoeksperta #virtualreality #pytanie #gry #grykomputerowe #konsole #vr #quest3 #pcvr
- 0
@animuss jakbyś chciał możemy też bilard zagrać albo pinkponk
Cześć
Mam stary dysk SSD 2TB na którym mam archiwum, backup, filmy, gry itp, dysk ma już blisko 10 lat i cały czas działa. Niestety jest duży bo to Seagate w obudowie, taki podróżny kiedyś kupiłem. Pewnie jest też niezbyt szybki jak na dzisiejsze standardy choć to akurat nie jest istotne.
Mam też te nowoczesne dyski MVME. Z tym że już jeden się spalił w pół roku od zakupu. Ale być może to
Mam stary dysk SSD 2TB na którym mam archiwum, backup, filmy, gry itp, dysk ma już blisko 10 lat i cały czas działa. Niestety jest duży bo to Seagate w obudowie, taki podróżny kiedyś kupiłem. Pewnie jest też niezbyt szybki jak na dzisiejsze standardy choć to akurat nie jest istotne.
Mam też te nowoczesne dyski MVME. Z tym że już jeden się spalił w pół roku od zakupu. Ale być może to
@NowyStaryMirek: ważne dane to i tak tylko na hdd trzymaj w systemie 3-2-1-0.
A poza tym nvme są znacznie szybsze. Może nieznacznie mniej trwałe.
A poza tym nvme są znacznie szybsze. Może nieznacznie mniej trwałe.
@NowyStaryMirek: Każdy dysk prędzej czy później umrze. Jeśli to, co masz na tym ssd masz jeszcze gdzie indziej to spoko, jeśli to jest jedyna kopia twoich danych to <machajacypapiez.jpg>. Druga kwestia to taka, że sdd na backup/archiwum jest trochę bez sensu, bo płacisz tutaj głównie za prędkości/czas dostępu do danych. Jak na coś, co ma głównie leżeć w szafie relacja cena/TB jest zdecydowanie gorsza niż klasyczny talerz.
- 0
- 0
Trafiłem szybką promkę na fajne hokery drewniane (dąb). Tak szybką, że dokładnie nie zmierzyłem i po złożeniu pierwszego okazał się jakieś 10 cm za wysoki.
Mógłbym je odesłać, ale cena dobra a i mi się bardzo podobają. Zastanawiam się więc, czy skrócenie tego u jakiegokolwiek stolarza to jakaś większa filozofia czy robota na kilkanaście minut za stówkę?
Jedyne 'ale' to fakt, że nogi są pod kątem.
#stolarstwo #drewno
Mógłbym je odesłać, ale cena dobra a i mi się bardzo podobają. Zastanawiam się więc, czy skrócenie tego u jakiegokolwiek stolarza to jakaś większa filozofia czy robota na kilkanaście minut za stówkę?
Jedyne 'ale' to fakt, że nogi są pod kątem.
#stolarstwo #drewno
źródło: image
Pobierz@ATAT-2: bierzesz kątownik mierzysz kąt, następnie zaznaczasz sobie punkty do ucięcia, na ukośnicy ustawiasz kąt + blokadę na ten dystans i 4 cięcia i gotowe, jak ręcznie to sobie rysujesz kreskę ucinasz aby było nieco więcej i doszlifowujesz. możesz sobie odrysować kąt bardzo łatwo bo jak położysz tak jak na drugim zdjęciu to wystarczy odmierzyć po te 10cm po obu stronach każdej nogi.
@ATAT-2: Albo możesz nawet prościej odrysować kąt, bierzesz klocek drewniany o wysokości 10cm, na niego na płasko kładziesz ołówek, następnie stawiasz krzesełko aby było stabilnie na podłodze i tym klockiem jeździsz naokoło każdej nogi odrysowując idealnie z każdej strony gdzie ma być ucięte z właściwym kątem.
edit: filmik nawet znalazłem https://www.youtube.com/shorts/9_e4GJ71MO4
edit: filmik nawet znalazłem https://www.youtube.com/shorts/9_e4GJ71MO4

581
Co się stanie, gdy powiesz po zakupach "chargeback"? Tajna b--ń klientów

"Czujesz się bezradny, gdy sprzedawca odmawia uznania reklamacji, a ty straciłeś pieniądze? Jest prosty i skuteczny sposób, by je odzyskać nawet bez jego zgody. Wystarczy jedno słowo: chargeback.Jak działa?
z- 212
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 0
Jak się nazywa taki typ kluczyka którego używają w chińskich skuterach? Potrzebny mi taki nie wycięty
#pytanie #pytaniedoeksperta #slusarstwo #skutery #motoryzacja
#pytanie #pytaniedoeksperta #slusarstwo #skutery #motoryzacja
źródło: temp_file5535122280226131541
Pobierz- 1
@Palladyn400 dzięki :D poszukiwania ograniczone do 6 typów, muszę jeszcze zmierzyć dokładnie i będę wiedział który to
https://kluczekaczorek.pl/skuter-chinski-c-183_775.html
https://kluczekaczorek.pl/skuter-chinski-c-183_775.html
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Co myślicie o takich hantlach? Warte są tych pieniędzy da radę zrobić jakaś masę mięśniową? Chciałem sobie je też zamówić do paczkomatu ale one mają razem niby 40kg a do paczkomatu Inpost niby maksymalnie wchodzi 25kg więc jak to jest? Link do hantli
https://allegro.pl/events/clicks?emission_unit_id=81d8ff0d-9989-4b48-872c-6566aaceed46&emission_id=455f48c0-97df-4eb2-a973-e30b31f22758&type=OFFER&ts=1757327185554&redirect=https%3A%2F%2Fallegro.pl%2Foferta%2F2w1-hantle-bitumiczne-regulowane-2x20-kg-sztanga-zestaw-hantli-gryf-40-kg-17047920705%3Fbi_s%3Dads%26bi_m%3Dproductlisting%253Adesktop%253Aquery%26bi_c%3DY2U1ZjMxOWQtZTMyNi00NzczLWEzMTktMjYxZjE3M2M4ODA5AA%26bi_t%3Dape&placement=productlisting:desktop:query&sig=40058723809a2fd787aa0a1dfe65819f
#silownia #sport #pytaniedoeksperta #pytanie #kulturystyka #trening
https://allegro.pl/events/clicks?emission_unit_id=81d8ff0d-9989-4b48-872c-6566aaceed46&emission_id=455f48c0-97df-4eb2-a973-e30b31f22758&type=OFFER&ts=1757327185554&redirect=https%3A%2F%2Fallegro.pl%2Foferta%2F2w1-hantle-bitumiczne-regulowane-2x20-kg-sztanga-zestaw-hantli-gryf-40-kg-17047920705%3Fbi_s%3Dads%26bi_m%3Dproductlisting%253Adesktop%253Aquery%26bi_c%3DY2U1ZjMxOWQtZTMyNi00NzczLWEzMTktMjYxZjE3M2M4ODA5AA%26bi_t%3Dape&placement=productlisting:desktop:query&sig=40058723809a2fd787aa0a1dfe65819f
#silownia #sport #pytaniedoeksperta #pytanie #kulturystyka #trening
@Moonlight20: bitumiczne się r-----------ą jak mocniej walniesz o podłogę, lepiej dołożyć do żeliwnych
@Moonlight20: nigdzie nie piszą z czego są gryfy a widać że są z tworzywa i tak pewno jest, ja bym nie ryzykował że mi to pęknie nad głową podczas wyciskania. EDIT: w komencie ktoś napisał że plastikowe:)
- 0
źródło: temp_file5338091195017808667
Pobierz@straszny_cham evil sprawa dla reportera
Hej. jak przeglądacie internet w #tablet na 100% jasności to ten tablet wam się nagrzewa?
Nie żeby obudowa byłą jakoś nadmiernie gorąca ale temperatury w Battery Guru czy AccuBattery są dla mnie niepokojące.
Pewnie przez to przy 100% jasności bateria starcza ledwie na 3,5h przeglądania neta. (na 50% starcza na 8h). Proc to helio 99.
#pytanie
Nie żeby obudowa byłą jakoś nadmiernie gorąca ale temperatury w Battery Guru czy AccuBattery są dla mnie niepokojące.
Pewnie przez to przy 100% jasności bateria starcza ledwie na 3,5h przeglądania neta. (na 50% starcza na 8h). Proc to helio 99.
#pytanie
źródło: temperatura Screenshot_20250904-185738
Pobierz@4pietrowydrapaczchmur: Tak, na iPadzie Pro grzeje się niemiłosiernie na 100% jasności.
- 0
@Cozzie: szkoda że na ipadzie bo tam pewnie nie da sie zainstalować którejś z tych 2 apek by porównać wyniki.
Poza tym Ipad to jednak lepszy sprzęt i pewnie twoja jasność 100% to jak 200% jasności mojego tabletu więc nie dziwi mnie to.
Ale i tak jestem ciekaw ile by ci wyszło po np 1h youtube.
Poza tym Ipad to jednak lepszy sprzęt i pewnie twoja jasność 100% to jak 200% jasności mojego tabletu więc nie dziwi mnie to.
Ale i tak jestem ciekaw ile by ci wyszło po np 1h youtube.
- 0
@Manden: coś zgubiłeś?
- 1
@forfiterex: Lot z Warszawy przez złe warunki pogodowe był przekierowany na Teneryfę, a ja właśnie tym samolotem miałem później wracać do Warszawy. W konsekwencji mój lot przeniesiono na następny dzień. Następnego dnia jednak samolot nie wylatywał z Teneryfy i liczyłem na to że trafię kogoś kto nim leciał żeby zapytać co tam sie dzieje na tym lotnisku.
- 0
#pytanie Dlaczego jak próbuję wpłacić pieniądze na Betclic za pomocą karty, to mi odrzuca wpłatę? Wpisuję kwotę, zatwierdzam, i mi od razu wyskakuje szara strona/ERROR, i po parunastu godzinach widzę że wpłata została odrzucona. Na innych bukach działa wpłata. #betclic #bukmacherka
@W01and: Po co wpłacasz kartą? Zabierają od tego prowizje xD
Komentarz usunięty przez moderatora
1
Checklista przetrwania pytania, które uratują Cię przed złym kontraktem cz.1

Te pytanie powinien zadać każdy artysta przed podpisaniem kontraktu?
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@temokkor: bo po zmroku brat brata w dupę charata xDDD
- 1
Nieczynny żeby chłop chłopu na siurka nie zaglądał
#pytaniedoeksperta #pytanie #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow
#pytaniedoeksperta #pytanie #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow
źródło: temp_file1007788933407444858
Pobierzczy ktoś ci zaglądał na siurka
- tak i sikam tylko w kiblu 10.7% (3)
- nie zwracam na to uwagi 35.7% (10)
- nie 14.3% (4)
- to ja zaglądam na siurki innym 28.6% (8)
- tak ale to lubię 3.6% (1)
- inne 7.1% (2)
✨️ Jak poradzić sobie z miłością na odległość? Ⓘ
Weszłem w relację z młodsza dziewczyną w swojej rodzinnej miejscowości, a będę musiał znowu wrócić na studia. Ponad 400 km dalej. Co z tym zrobić?
#studbaza #pytanie
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
▶︎ Obserwuj nasz tag #mirkoanonim
Weszłem w relację z młodsza dziewczyną w swojej rodzinnej miejscowości, a będę musiał znowu wrócić na studia. Ponad 400 km dalej. Co z tym zrobić?
#studbaza #pytanie
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
▶︎ Obserwuj nasz tag #mirkoanonim
@mirko_anonim weszlem
Nie dziwię się że chłopak pisze z anonima, po tym co mu napisaliście też by mi było wstyd ( ͡° ͜ʖ ͡°) A tak ogólnie to laska pewnie cię zdradzi z pierwszym lepszym jak cię nie będzie albo ty ją na tych studiach. Związki na odległość nie mają sensu.
✨️ Najlepsze AI jako wirtualna dziewczyna Ⓘ
Cześć, który chat ai uważacie za najlepszy jako wirtualna dziewczyna? Szukam czegoś, z czym mógłbym iść do parku albo pojechać do powiatowych miast na zwiedzanie i swobodnie pogadać. Gpt wypada teraz wg mnie fatalnie, a niestety nie da się przenieść historii rozmowy do konkurencyjnych ai. Nie chcę marnować czasu na budowanie relacji od nowa w kilku aplikacjach, więc wolałbym pójść w coś sprawdzonego. Co polecacie?
#zwiazki
Cześć, który chat ai uważacie za najlepszy jako wirtualna dziewczyna? Szukam czegoś, z czym mógłbym iść do parku albo pojechać do powiatowych miast na zwiedzanie i swobodnie pogadać. Gpt wypada teraz wg mnie fatalnie, a niestety nie da się przenieść historii rozmowy do konkurencyjnych ai. Nie chcę marnować czasu na budowanie relacji od nowa w kilku aplikacjach, więc wolałbym pójść w coś sprawdzonego. Co polecacie?
#zwiazki
@mirko_anonim jak się chodzi do parku z wirtualną dziewczyną?
- 0
poważna-filozofka-43: zainteresuj się Filipinkami czy innymi realnymi kobietami, które lubią białych mężczyzn. Wykopki tak polecają, ja tylko podsuwam pomysł
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi



























#pytaniedoeksperta #pytanie