Co się stało z apką foodAlert? Nie ma od 3 miesięcy nowych powiadomień i wpisów. #foodalert #pytanie #pytaniedoeksperta #kiciochpyta
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
No elo gagatki,
Które nakrętki do tej felgi bardziej fitują Waszym zdaniem, te po lewej czy te po prawej (wyobraźcie sobie, że nie są w środku zniszczone i nie widać śladów rdzy).
Thanks from the mountain for your reply ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#pytanie #jdm #jdmboners #mechanikasamochodowa #samochody
Które nakrętki do tej felgi bardziej fitują Waszym zdaniem, te po lewej czy te po prawej (wyobraźcie sobie, że nie są w środku zniszczone i nie widać śladów rdzy).
Thanks from the mountain for your reply ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#pytanie #jdm #jdmboners #mechanikasamochodowa #samochody
źródło: IMG_20250913_224415-
PobierzKtóre nakrętki bardziej fitują
- Te po lewej 79.2% (19)
- Te po prawej 20.8% (5)
@LubieDlugoSpac: jakie byś nie wziął to dalej widać na deklu, że to JR.
- 1
@Abovd: A to jakiś wstyd mieć JR?
Pod jaką nazwa szukać takiej kieszeni HDD do komputera stacjonarnego co bym mógł dysk 2.5 wkładać. Nie chce na USB, a kieszeń HDD i podobne wypluwa do laptopów. Taka kieszeń co bym zamontował zamiast napędu i wkładał i wyjmował dyski.
#komputery #pytaniedoeksperta #pytanie #pcmasterrace
#komputery #pytaniedoeksperta #pytanie #pcmasterrace
@MRacheron: To weź sobie taką kieszeń na SATA, aczkolwiek nie wiem jaki konkretnie model będzie najlepszy. To już musisz sam poszukać, poczytać jakieś recenzję. Taka na USB do pracy ciągłej to średni pomysł. Na morelach masz tego sporo różnego typu i to możesz wsadzić we wnękę 5,25 cala (taką jak od napędu optycznego np. dvd)
@PogromaSyrekowHomogenizowanych: ten kabelek sprawdzi się dla dysków 2.5 cała ale pełne 3.5" wymagają adaptera z zasilaczem
✨️ Jak znaleźć idealną ofertę telekomunikacyjną dla rodziny? Ⓘ
Mirki, szukam oferty dla rodziny, spełniającej wszystkie poniższe kryteria, dostępnej w dużym mieście na #slask:
a) umowa bezterminowa, bez zobowiązań + najchętniej jedna łatwa płatność miesięcznie
b) podstawowy, ale stabilny internet i TV stacjonarna w dwóch
Mirki, szukam oferty dla rodziny, spełniającej wszystkie poniższe kryteria, dostępnej w dużym mieście na #slask:
a) umowa bezterminowa, bez zobowiązań + najchętniej jedna łatwa płatność miesięcznie
b) podstawowy, ale stabilny internet i TV stacjonarna w dwóch
źródło: slidee-1
Pobierz@mirko_anonim: oprócz tv to nju
- 0
niezawisły-filozof-27: Telefony do nju, po dwa.
Tv i internet Orange. Możesz wtedy używać TV gdzie chcesz bo to idzie appki przez net.
Dwa adresy TV to zawsze będzie więcej niż jedna umowa
Tv i internet Orange. Możesz wtedy używać TV gdzie chcesz bo to idzie appki przez net.
Dwa adresy TV to zawsze będzie więcej niż jedna umowa
Szukam jednoosobowego pokoju w mieszkaniu minimum trzypokojowym (blok, apartamentowiec i podobne) do wynajęcia w #warszawa na trzy miesiące - od października, z ewentualnym przedłużeniem na sześć. Miesięcznie jestem w stanie przeznaczyć 1600 zł łącznie na czynsz i pozostałe opłaty, w tym już dostępny do użytku Internet (Wi-Fi). Nie palę, nie mam zwierząt, nie imprezuję, nie potrzebuję balkonu ani miejsca parkingowego. Jeśli macie jakieś oferty czy znacie kogoś, kto szuka współlokatora/najemcy,
@schantelle: a czemu minimum 3 pokojowe? xD
- 2
@test___ @test___: we dwie osoby niezręcznie się mieszka. Chodzi tutaj bardziej o liczbę współlokatorów. Nie chciałabym spędzać 24 godzin/dobę z przesadnie wymagającą, starszą właścicielką - brak prysznica po 23:00, brak intensywnych zapachów, dosłownie zero odwiedzin nawet rodziców - albo z facetem proponującym obniżenie czynszu za gotowanie dla niego i cotygodniowe sprzątanie. Tak, sytuacje przywołuję z własnego doświadczenia. A co do subiektywnie "dziwnych" wymagań - mam do nich prawo ;)
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
#bilety #standup #pytaniedoeksperta #pytanie #kiciochpyta
Mam do sprzedania 4 bilty standup festiwal 14/11 w spodku. Gdzie to najlepiej wywiesić?
Mam do sprzedania 4 bilty standup festiwal 14/11 w spodku. Gdzie to najlepiej wywiesić?
- 0
co lepsze
- ptaszek w klatce 41.2% (7)
- ptak na dachu 58.8% (10)
- 0
Jest tu jakaś śpiewająca i nagrywająca #rozowypasek ?
#pytanie #pytaniedorozowychpaskow #muzyka #tworzeniemuzyki
#pytanie #pytaniedorozowychpaskow #muzyka #tworzeniemuzyki
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Wykop
- 18
@jmuhha: warto, najlepiej w Hiszpanii
@jmuhha
Poza lubelskim, warminsko-mazurskim, podlaskim i podkarpackim jak najbardziej.
No i poza Świętokrzyskim, ale to przez brak perspektyw, a nie potencjalną wojnę.
Poza lubelskim, warminsko-mazurskim, podlaskim i podkarpackim jak najbardziej.
No i poza Świętokrzyskim, ale to przez brak perspektyw, a nie potencjalną wojnę.
- 46
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 8
@rusalka_brzoskwinka: No niestety leży nieużywany. Dysza przy naciśnięciu nie reaguje dlatego sprzedaje
konto usunięte via Wykop
- 18
Komentarz usunięty przez moderatora
- 0
Mam pytanie o monitor, zastanawiam się nad kupnem monitora 34" 3440 x 1440 (21:9)
Jak wam się na takich pracuje, gra, ogląda twitcha, youtuby czy netflixy? Nie wiem czy 34" 16:9 nie będzie lepszy i szukam opinii
#pcmasterrace #komputery #pc #pytanie #monitory
Jak wam się na takich pracuje, gra, ogląda twitcha, youtuby czy netflixy? Nie wiem czy 34" 16:9 nie będzie lepszy i szukam opinii
#pcmasterrace #komputery #pc #pytanie #monitory
@Average-CottonWorld-Enjoyer nie wystarczy obrócić monitora i przełączyć orientację na pionową?
@Kidd_Slave: Ale po co mi wyższy niż szerszy?
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
✨️ Czy warto inwestować w obliczu możliwego konfliktu? Ⓘ
Mirki którzy macie dużą poduszkę finansową (ponad 6 miesięczną pensję) i inwestujecie w różne instrumenty, takie jak ppk, ike itd. Czy bierzecie pod uwagę, że w razie mobilizacji prawdopodobnie już nigdy nie zobaczycie tych pieniędzy? Mieszkając w europie, na kontynencie, który doświadczył dwóch wojen światowych, a dodatkowo w każdym stuleciu przypada jeden duży konflikt, czy warto oszczędzać na emeryturę? Ostatni duży konflikt zakończył się
Mirki którzy macie dużą poduszkę finansową (ponad 6 miesięczną pensję) i inwestujecie w różne instrumenty, takie jak ppk, ike itd. Czy bierzecie pod uwagę, że w razie mobilizacji prawdopodobnie już nigdy nie zobaczycie tych pieniędzy? Mieszkając w europie, na kontynencie, który doświadczył dwóch wojen światowych, a dodatkowo w każdym stuleciu przypada jeden duży konflikt, czy warto oszczędzać na emeryturę? Ostatni duży konflikt zakończył się
@mirko_anonim chociaż byś napisał pod swoim nickiem to by było wiadomo kto wypisuje takie głupoty. Jak dla mnie możesz wszystko wydać. Kupuj nowe iphony, bierz samochód w leasing i zmieniaj co 4 lata. Ja sobie popatrzę jak mój portfel inwestycyjny puchnie.
@mirko_anonim: ale bajkopisarz z Ciebie XD
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@LateBloomer_: jeśli się boisz, już jesteś niewolnikiem
@LateBloomer_: Niech wysyłają z każdą pierdołą to później gdy będzie prawdziwe zagrożenie to ludzie będą mieć w dupie
Mam takie pytanie odnośnie zakładów bukmacherskich.
Za moich czasów (z 15 lat temu) obstawiało się głównie online. Wybierało się Bet365, Betclic czy inne zagraniczne serwisy. Dlaczego? Po pierwsze, kursy były dużo lepsze niż u polskich bukmacherów, a po drugie – ważniejsze - nie było 10% podatku od wygranych, który praktycznie zjada cały (i tak skromny) zysk.
Teraz myślę że z tym podatkiem nawet najlepsi obstawiacze ledwo mogą wyjść na plus, a teraz większość
Za moich czasów (z 15 lat temu) obstawiało się głównie online. Wybierało się Bet365, Betclic czy inne zagraniczne serwisy. Dlaczego? Po pierwsze, kursy były dużo lepsze niż u polskich bukmacherów, a po drugie – ważniejsze - nie było 10% podatku od wygranych, który praktycznie zjada cały (i tak skromny) zysk.
Teraz myślę że z tym podatkiem nawet najlepsi obstawiacze ledwo mogą wyjść na plus, a teraz większość
@Pink_Floyd: Chyba mylisz podatki. Podatek 10% jest od wygranych powyżej 2280 zł. Gdyby chodziło tylko o ten podatek, to grający nie byliby na starcie w plecy – spokojnie mogliby dzielić kupony tak, żeby nie przekraczać sumy 2280 zł i unikać podatku. I niektórzy tak grają. To podatek 12% od gier jest największym problemem, pobierany jest bowiem za każdym razem, kiedy zawierany jest zakład (grasz za 100 zł, ale wygraną masz
@pod_sloncem_szatana: ale jak sobie tak rozbijesz kupony to mogą Ci je anulować, były takie przypadki
Jak zapłacić środkami na koncie inpost bez etykiety? Czy jest to wykonalne?
#inpost #paczkomaty #allegro #kiciochpyta #pytanie
#inpost #paczkomaty #allegro #kiciochpyta #pytanie
@SkrajnieZdegustowany: myślę, że tylko ty wiesz o co pytasz
- 0
@jmuhha nie warto nie opłaca się
- 0































#prawo #pytaniedoeksperta #pytanie #sztucznainteligencja #ai #chatgpt #prawo
@JasiekSmietana: Przeciez na tym to nawet kwantowa AI polegnie :D
Nadaje się do udzielenia odpowiedzi na "szkolne" pytanie (zwykle), ale jak dasz cokolwiek praktycznego czy rzeczywiście trudnego - zapomnij.
Są dedykowane programy AI dla prawników, np. Harvey, ale:
a) zdecydowanie Cię nie