@MM16 on chce po prostu zacząć za połowę stawki, byle tylko pominąć 5-etapowe, trwające po 2 miesiące procesy rekrutacyjne, kończące się na "zdecydowaliśmy się kontynuować proces z kandydatami, których umiejętności i doświadczenie lepiej korespondują z wymaganiami tego stanowiska"
  • Odpowiedz
No masz Ci los, ostatnio sprzedalem moje akcje MSFT, a w Redmond stwierdzono ze jest kryzys i zwalniamy.
Ciezka jest dola inwestora, gdy dzwiga na swoich barkach takie brzemie, ale co zrobisz?
Ktos musi inwestowac i zarabiac, zeby ktos mogl zwalniac.
Trzymajcie sie w tym openspesjach !!!
#pracait #programowanie #programista15k #it #gielda #gospodarka #zwolnienia
briskmann - No masz Ci los, ostatnio sprzedalem moje akcje MSFT, a w Redmond stwierdz...

źródło: tniemy

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

a w Redmond stwierdzono ze jest kryzys i zwalniamy


@briskmann: i cyk, akcje w góre jak po każdym layoffie - a nie poprawnie, czyli w dół (ʘʘ) jedna z większych patologii późnego kapitalizmu
  • Odpowiedz
Pytanie do programistów jest takie. Po jakiego wała było:

1. Uczyć się technologii typowo korporacyjnych (JAVA, .NET) a nie takiego PHP, bo w korporacjach jest kasa i można sporo zarobić a w PHP się tyle nie zarabia, bo to inny rynek (stron www, sklepów, portali i często małych firm)
2. Zachęcać wszystkich do nauki technologii typowo korporacyjnych, bo tam jest kasa a zniechęcać do PHP, bo tam nie ma kasy a PHP to w
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#synology Szanowne Mirasy, mam taki serwerek, ale problem bo czasami się wyłącza i nie mogę się zdalnie połączyć. Czasem pracuje 2 tygodnie a czasami przechodzi w to uśpienie z dnia na dzień i muszę bujać wrotki, przyjeżdżać i go odpalać guzikiem Power. Jak to ogarnąć? #hardware #komputery #programista15k #programista25k #programista666k
motospamer - #synology Szanowne Mirasy, mam taki serwerek, ale problem bo czasami się...

źródło: 13049674_1_f

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@motospamer: Na początek to zaktualizuj sobie system. Jakie masz temperatury przed restartem? Wentylator się kręci? Dyski zdrowe?

Widzę, że emaila chciał wysłać, co było przedtem? Może jak wysyłasz maile to sobie skonfiguruj to poprawnie, może jakiś bug i się crashuje?
Ja bym stawiał na problemy z chłodzeniem. Wyczyść wentylator, sprawdź czy stoi w miejscu, gdzie ma dostęp do powietrza.
  • Odpowiedz
@motospamer: Ustawieniach/Sprzęt i Zasilanie włącz Uruchom ponownie automatycznie ... Takie zaniki są niebezpieczne dla dysków czy integralności macierzy.
  • Odpowiedz
@cat_tea: Klasyczna teoria skapywania. ;P
Typ myśli, że jak obniżymy podatki to firmy się z nim podzielą. Tak jak wprowadzili macbookowe w pandemii albo obniżony zus. Znam firmy, które wrzucilły instrukcję jak pisać wnioski i cyk umowa na jeden miesiąc z obniżoną stawką o tyle ile wynosiło dofinansowanie.

Prawacy a przede wszystkim prawacy w Polsce lubią mieć plute w twarz. ;)
  • Odpowiedz
W nawiązaniu do mojego poprzedniego wpisu ( https://wykop.pl/wpis/81383451/co-zescie-normiki-zrobili-z-tymi-polkami-nowopozna ), zauważyłem, że kobiety zawsze ode mnie czegoś chcą, a konkretnie bym wydawał na nie kasę. Zwłaszcza gdy usłyszą jaki zaradny życiowo jestem.

Nie mam problemu z zaopiekowaniem się - także finansowym - kobietą, gdy będzie w ciąży ze mną, oraz gdy będzie mały bombelek. Ale w innych przypadkach, choć mogę zdobyć się co jakiś czas na jakiś gest, to ogólnie nie zamierzam być bankomatem.

Wpadłem
AdamF_OG - W nawiązaniu do mojego poprzedniego wpisu ( https://wykop.pl/wpis/81383451...

źródło: f73c59d746a19023167b6bdf4aaa

Pobierz

Czy to dobry pomysł?

  • Jestem niebieski i uważam, że tak. 27.0% (37)
  • Jestem niebieski i uważam, że nie. 32.1% (44)
  • Jestem różowa i uważam, że tak. 3.6% (5)
  • Jestem różowa i uważam, że nie. 4.4% (6)
  • Nie wiem / sprawdzam. 32.8% (45)

Oddanych głosów: 137

  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AdamF_OG wszystko zależy od kobiet z jakimi się umawiasz. Widocznie lubisz typ roszczeniowej laleczki, z przerośniętym ego, to i traktuje Cię taka jak bankomat.

Z tego co pamiętam z przeszłości, to żadna randka nigdy otwarcie nie zapytała mnie o zarobki. Owszem, padały pytania typu - czym się zajmuję, ale nigdy nie było drążenia tematu i nie oczekiwały szczegółowych danych.

Sam sobie takie panny wybierasz i później płaczesz :)
  • Odpowiedz
@Molar7017: ff jako główna przeglądarka, bo najlepszy. a chrome i czasem edge, do sprawdzania czy mi strona wygląda tak samo, względnie czasem uzywam ich jako zupełnie czystych sesjii, bez dodatków itp.
  • Odpowiedz
@Pawulonik_5mg: Jak się ten LibreWolf sprawuje? Bo z tego co na szybko czytałem, to przez fiksację na punkcie prywatności wyłącza wszystkie skrypty itd. co właściwie utrudnia przeglądanie internetu.
Trochę jak Thunderbird który domyślnie nie ładuje zdalnego treści z poczty, co powoduje że część jest właściwie nieczytelna.

Obawiam się, że Gecko niedługo umrze. Już teraz Top Tier Citizen dla webdevu jest właściwie WebKit i jego wariacje...
  • Odpowiedz