Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko170
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking

    Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
corsa900

corsa900

Dołączył 7 lat i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 6672
  • Znaleziska 116
  • Mikroblog 6556
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 0
keep_it_real
keep_it_real
12 godz. i 18 min temu
  • 141
#mecz poczułem się bardzo staro ;(
keepitreal - #mecz poczułem się bardzo staro ;(

źródło: image

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

corsa900
corsa900 9 godz. i 42 min temu via Android
  • 12
@depresyjnydziad piłka była dużo bardziej atrakcyjna, ciekawa. Euro 16 drużyn, Mundial 32, ciężkie eliminacje, a w turniejach głównych creme de la creme jeśli chodzi o reprezentacje. No i ci piłkarze, wyjątkowi, dużo bardziej charyzmatyczni.

Śledziło się każy jeden mecz, z rodziną, z przyjaciółmi, żyło się również piłką ligową, transferami, piłkarze wzbudzali sympatię i podziw, a teraz? Wszystko się rozwodniło i stało się takie nijakie.

Może to kwestia wieku, ale raczej nie,
  • Odpowiedz
lord-nihilus
lord-nihilus
17 godz. i 32 min temu
  • 178
Kiedy redpillowy turbogrinder w końcu w peaku SMV znajdzie studentkę na utrzymanie, wierząc że teraz przeżyje swoją młodość jak rasowy oskariat.

#blackpill
lord-nihilus - Kiedy redpillowy turbogrinder w końcu w peaku SMV znajdzie studentkę n...
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

corsa900
corsa900 17 godz. i 1 min temu via Android
  • 122
Boże, dziewczyna ewidentnie się nim brzydzi i jedyne co czuje, to wstyd, że ktoś może to nagranie zobaczyć. Najlepsze, że przy wyłączonej kamerze nie odczuwa już żadnych oporów, aby rozłożyć przed nim nogi...
  • Odpowiedz
corsa900
corsa900 9 godz. i 55 min temu via Android
  • 1
@niecodziennyszczon

To jakiś żargon rzemieślniczy? Marynarski? Grypsera? XD


Trzy razy przeczytałem te określenia/skróty i ni wuja nie wiedziałem jak je zrozumieć. Jedynie, że peak to szczyt możliwości, a grinder - szlifierka, ale raczej nie o szlifowanie chodzi :D
  • Odpowiedz
klefonafide
klefonafide
przedwczoraj, 10:20:38
  • 309
Dzisiaj przyszedł czas żeby pożegnać się z moim Cumplem. Ma tylko 7 lat, ale 1,5 roku temu miał zdiagnozowaną niewydolność nerek.

#koty #pokazkota
klefonafide - Dzisiaj przyszedł czas żeby pożegnać się z moim Cumplem. Ma tylko 7 lat...

źródło: 1000145284

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

corsa900
corsa900 przedwczoraj, 12:05:12 via Android
  • 2
@klefonafide przykra sprawa, trzymaj się Miras!
  • Odpowiedz
Pepe9248
Pepe9248
22.06.2026, 19:49:12
  • 0
Mam taką rozkminę, że w sumie gdyby Ronaldo lub Messi nie istniał to kto w tamtym czasie mógłby być takim piłkarzem rywalizującym z tym drugim?
#mecz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

corsa900
corsa900 22.06.2026, 19:52:35 via Android
  • 1
@Pepe9248 nikt nie miał podjazdu.
  • Odpowiedz
corsa900
corsa900 22.06.2026, 19:22:36
  • 11
To jest właśnie zasadnicza różnica - Messi posiada wrodzony talent, a CR7 wyszystko musiał ciężko wypracować. W pewnym momencie Cristiano może i był lepszy, ale na początku kariery i pod jej koniec wychodzi jednak wyższośc Argentyńczyka.

#mecz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

corsa900
corsa900
Autor
22.06.2026, 19:35:43 via Android
  • 0
@Wykladzina55 @KiedysBedzieLepiej jako kibic, który nie lubi ani jednego, ani drugiego, uważam, że przez jakieś 2-3 sezony dawał więcej swojej drużynie niż Messi. Dlatego w moich oczach był wtedy lepszy.

Przez cała resztę Messi > Ronaldo.
  • Odpowiedz
corsa900
corsa900
Autor
22.06.2026, 19:51:34 via Android
  • 2
@wstanczyk to prawda, mamy szczęście, że mogliśmy oglądać ich rywalizacje. Obaj byli wybitni i bezapelacyjnie najlepsi. Teraz już nie ma tak mocno odstających od reszty wirtuozów, którzy toczyliby miedzy sobą tak zażarty bój.

Podobnie w tenisie.
  • Odpowiedz
doggaz
doggaz
22.06.2026, 18:38:57
  • 219
#mecz
doggaz - #mecz

źródło: szakiraszakira

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

corsa900
corsa900 22.06.2026, 18:45:51 via Android
  • 393
@Larsberg ma pieniądze
  • Odpowiedz
corsa900
corsa900 22.06.2026, 19:16:25 via Android
  • 28
@vava22 Shakira była zjawiskowa już za młodu, kasa pozwala jej podtrzymać ten stan. Lewandowska była brzydalem i wygląda nadal jak brzydal, ale bogaty.
  • Odpowiedz
corsa900
corsa900 22.06.2026, 19:42:39 via Android
  • 1
@usunelisciemikonto ale co z tego, że ma, skoro żyła w czasach, gdzie medycyna estetyczna praktycznie nie istniała. Na przełomie ledwie kilkunastu lat nastąpił olbrzymi przeskok.
  • Odpowiedz
MecenasMarcinNajman
MecenasMarcinNajman
22.06.2026, 11:36:20
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

corsa900
corsa900 22.06.2026, 11:43:02 via Android
  • 10
@MecenasMarcinNajman przystojny Polak nie ma najmniejszego problemu z wyrywaniem p0lek i wygrywa rywalizację z średniakami zza granicy. Wmówiliście sobie jakieś bzdury, aby usprawiedliwić własne speerdolenie.
  • Odpowiedz
corsa900
corsa900 22.06.2026, 12:36:19 via Android
  • 0
@gorobei @Magik88 a no zdarza się, cóż zrobić.
  • Odpowiedz
Larsberg
Larsberg
21.06.2026, 12:05:57
  • 47
nsfw
Treść nieodpowiednia do przeglądania w pracy lub miejscu publicznym...
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

corsa900
corsa900 21.06.2026, 13:05:32 via Android
  • 6
Stare dodzisko.
  • Odpowiedz
raseri
raseri
raseri
14.06.2026, 22:40:45
  • 1
Dlaczego sts ma tak z-----ą aplikacje, że trzeba logować się co kilka godzin? Wielka firma, reklamowany w niektórych latach jako największy bukmacher a nie umieją zrobić działającej aplikacji?

#sts #bukmacherka
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

corsa900
corsa900 15.06.2026, 05:54:19 via Android
  • 3
@raseri to jeszcze nic, na Betclic musisz logować się praktycznie za każdym razem jak tylko wyjdziesz z apki. Z Fortuną takiego problemu nie ma, nie pamiętam kiedy tam wpisywałem hasło. Już nawet nie wiem jakie tam ustawiałem.
  • Odpowiedz
corsa900
corsa900 15.06.2026, 17:26:49 via Android
  • 0
@raseri nie, ja na stsie logowałem się pinem i sytuacje kiedy wyrzucało mnie do logowania hasłem były mega sporadyczne, raz na miesiąc, a nawet więcej, więc coś musi być po Twojej stronie. Tylko przy Betclicu mam taki problem, że ciągle mnie wyrzuca, nawet jak na 5 minut optymalizuję apkę.
  • Odpowiedz
corsa900
corsa900 15.06.2026, 17:33:33 via Android
  • 0
@raseri całkiem możliwe. Strasznie to irytujące, ja już mam resztki cierpliwości do tego Betclica, gdyby nie brak podatku, to już bym na nich wyłożył
  • Odpowiedz
Fjubens
Fjubens
14.06.2026, 20:49:57
  • 38
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

corsa900
corsa900 15.06.2026, 09:50:03 via Android
  • 7
@galek wcale nie wymagają. Jeśli jesteś przystojny, to nie musisz nawet nic mówić, bo ona sama zacznie. Możesz gadać największe, żenujące bzdury, a ona i tak będzie spijać każde słowo niczym nektar.

Liczy się twarz i nic więcej. Jeśli baba grymasi, to znaczy, że nie jesteś w jej lidze i należy się odwrócić i iść w swoją stronę, a nie robić z siebie głupka i zabawiać na siłę.
  • Odpowiedz
Bananada
Bananada
14.06.2026, 21:33:37
  • 1
Co zrobić jak chłop ciągle pierdzi?
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

corsa900
corsa900 14.06.2026, 21:36:29 via Android
  • 1
@Bananada
corsa900 - @Bananada

źródło: temp_file633863775130128899

Pobierz
  • Odpowiedz
Winter_Scorpion
Winter_Scorpion
13.06.2026, 21:07:03
  • 6
Jak buk dawał typ to miało być 2 na 1 i nagle 3 dni przed walką zmieniają zasady na to że sie zmieniają xD #primemma
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

corsa900
corsa900 13.06.2026, 21:12:08 via Android
  • 0
@Janek1916 bukmacher tego nie zaznaczył, gdybym obstawiał to też myślałbym, że to 2 vs 1 bez zmian.
  • Odpowiedz
corsa900
corsa900 13.06.2026, 21:27:00 via Android
  • 0
@Janek1916 bukmacher powinien dać opis że walka ze zmianami w określonym czasie, a tak każdy laik odebrał, że wlatują we dwóch. Jest to celowe wprowadzenie w błąd.
  • Odpowiedz
Ziutek91
Ziutek91
Ziutek91
13.06.2026, 20:47:00
  • 0
#primemma

co byście woleli zrobić?

  • nasrać jóźwiakowi do mordy 41.1% (39)
  • wydupczyć kogucińską 58.9% (56)

Oddanych głosów: 95

  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

corsa900
corsa900 13.06.2026, 20:48:26 via Android
  • 2
@Ziutek91 kawa nie wyklucza herbaty
  • Odpowiedz
corsa900
corsa900 13.06.2026, 20:20:43
  • 8
"Dobra, już wystarczy tego wywiadu, muszę iść, bo Anka tam już krzyczy na młodego, że koguta nie chce wyciągnąć"

#primemma
corsa900 - "Dobra, już wystarczy tego wywiadu, muszę iść, bo Anka tam już krzyczy na ...

źródło: temp_file7713136086933944546

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wvrtrv
wvrtrv
13.06.2026, 20:12:40
  • 3
raczej nie wyjdzie xD

#primemma
wvrtrv - raczej nie wyjdzie xD

#primemma

źródło: image

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

corsa900
corsa900 13.06.2026, 20:13:48 via Android
  • 2
@wvrtrv może iśc zagrać zombie, w TWD xD
  • Odpowiedz
pevka
pevka
13.06.2026, 20:11:00
  • 1
Wnuczka już zawiedziona ( ͡° ͜ʖ ͡°) #primemma
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

corsa900
corsa900 13.06.2026, 20:12:10 via Android
  • 1
@pevka bardziej zadowolona, bo z rozwalonym okiem dziadek nie zobaczy kogo wnuczka za kogtuta łapie ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
avirant
avirant
13.06.2026, 20:09:10
  • 6
XD Rita go zabije jak nie ucieknie z walki pod byle pretekstem typu kontuzja.

#primemma
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

corsa900
corsa900 13.06.2026, 20:10:34 via Android
  • 1
@avirant tej walki nie miało być i nie będzie.
  • Odpowiedz
Dziambelll
Dziambelll
13.06.2026, 19:56:57
  • 3
#bukmacherka #fortuna działa Wam strona i aplikacja fortuny? nie widzi kuponów i ogólnie c---a mi działa
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

corsa900
corsa900 13.06.2026, 19:58:58 via Android
  • 1
@Dziambelll awaria.
  • Odpowiedz
corsa900
corsa900 13.06.2026, 20:01:36 via Android
  • 1
@Dziambelll po aktualizacji wszystko się tam chrzani, masa błędów.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 19
  • Strona 1 z 19
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 28.04.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 22.11.2023

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 30.12.2023

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia