Czołem mirki!

Zastanawiam się, czy nie podrasować trochę mojego CV. No bo tak szczerze używam YouTube od jakiś nie wiem, 15 lat?

To chyba mogę śmiało wpisać do CV i na LinkedIn, że od 15 lat jestem odpowiedzialny za testowanie tej platformy, nie? ( ͡° ͜ʖ
chaddeveloper - Czołem mirki!

Zastanawiam się, czy nie podrasować trochę mojego CV. ...

źródło: image

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mireczki co sądzicie o dopisaniu sobie roku lub dwóch expa do byłej kołchozowni, żeby wyjść naprzeciw oczekiwaniom rynku w czasach, gdy mamy oferty typu junior - wymagane 10 lat expa? Na rozmowie technicznej sobie poradze, ale czy to sprawdzają to jakoś?

#programista15k #programowanie #pracait #pracbaza
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rząd testuje centralny system do umawiania wizyt do lekarza na NFZ. Trzymanie terminów dla znajomych, wpychanie rodziny przed kolejką po wdrożeniu tej aplikacji może być utrudnione.

Twórcy aplikacji mają największe obawy związane z tym że przychodnie nie będą chciały udostępniać prawdziwego grafiku bo.... lekarze którzy powinni być w szpitalu, robią overemployment i siedzą w prywatniej przychodni, a hajs pobierają jakby byli zatrudnieni na pełen etat, a do publicznej placówki przychodzą na 2
p0melo - Rząd testuje centralny system do umawiania wizyt do lekarza na NFZ. Trzymani...

źródło: Image

Pobierz
  • 206
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jeśli ktoś się dalej zastanawia dlaczego "aż tyle" płacą w IT..

O 3 w nocy dostałem pilne wezwanie do pracy z powodu 4x Red flag w systemie bezpieczeństwa - ogólnie to stopień naruszenia dostępu o poziomie 4 gwiazdek na 5 czyli jednym słowem bardzo przedupcone. Niestety w takich przypadkach musimy jak najszybciej dostać się do firmy, ze względu na wrażliwość danych (praca wymaga sprzętu stacjonarnego-firmowego). Atak trwał przez 2h - ciężka walka z
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@KryptonZ: ale przecież po uszczelnieniu B2B to właśnie lekarze najbardziej stracą xD większość dochodu im wpadnie w próg 32% zamiast płacić 14% podatku na ryczałcie jak teraz, do tego jeszcze przestrzeganie kodeksu pracy (w tym wymaganych przerw od pracy) oznacza dużo mniejsze możliwości dorobienia dodatkowych pieniędzy
  • Odpowiedz
@Bipolar-: Cieszę się ze w końcu zajmą stanowisko i opublikują wiarygodne dane. Ale pewnie mogła by tam być prawda objawiona i namaszczona, a na jej miejsce pojawi się 20 kłamliwych artykułów ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@chaddeveloper: perspektywy po tym kierunku są takie, że absolwenci muszą jeździć na kilkutygodniowe delegacje raz na miesiąc, dojeżdżać do fabryki smrodu kontrahenta na własną rękę, pracować na obiekcie po 11h dziennie 6 dni w tygodniu a to wszystko za mniej niż kierowca tira
  • Odpowiedz
  • 5
@revoolution: auto też mogę sam serwisować, ale nie chce mi się - ide do mechanika. To samo z remontami, zamawianiem jedzenia i innymi usługami. Mam nadzieje, że ty sam sobie pieczesz bułki i robisz wędliny żeby nie korzystać z usług tych złodziejów w biedronce.
  • Odpowiedz
Zapłacę w kebabach za konto na uniperks (platforma zniżek studenckich) - trzeba zweryfikować status studenta poprzez usos lub maila studenckiego, żeby dostać dostęp do zamkniętych sklepów studenckich. Wykańczana jest obecnie kuchnia i na wagę złota te 40% zniżki na agd z samsunga.

#studbaza #samsung #agd #studia #programista15k #agh
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ostatnio trochę nagonka na #programista15k #programista25k i jak mi to było obojętnie póki co tak teraz się wypowiem. Sam jestem programistą ale to co widzę to mnie zaczyna powoli marwić. A mianowicie to jacy ludzie pracują w branży. Dosłownie srają do własnego gniazda. Już nie będę wspominał o tym co zostało powiedziane na tagu, czyli wieloetapowe rekrutacje itp, ale jak się dowiedziałęm, że u kumpla w pracy dwóch
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pepepanpatryk: ja to bym się zastanowił czy dział prawny zgadza się na użycie AI w kodzie oraz czy secops się na to zgadza. Bo to może stanowić duże zagrożenie dla obu tych działów.
  • Odpowiedz