Praca lekarza jest milion razy lepsza od programisty. Zostałem zwiedziony gownoartykułami o tym że programiści zarabiają 30k, po 10 latach pracy w IT, kiedy podaję rekruterom moje wymagania finansowe - 20k dla seniora, oni kręcą nosem i mówią że trochę za dużo i czy kwota jest do negocjacji. Przeszedłem ostatni etap, ofertę pracy dostałem za 15k dla seniora. Stawka sprzed 10 lat, przy dzisiejszej inflacji to równowartość 7k netto.
Zostajesz lekarzem masz
Zostajesz lekarzem masz
























Jak rozpoczela sie wojna na Ukrainie w 2022 to pamietam to oderwanie od rzeczywistosci programistow - ze oni sa wysokiej klasy specjalistami to na pewno wojsko nie wysle ich na front xD
A co bedzie robic? CRUDy pisac?
To juz mietek po zawodowce co byl elektrykiem jest cenniejszym specjalista niz programista. Z informatykow specjalisci od sieci tez sie moga przydac, nawet 18 latek oderwany od CSa