Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 1
@Kkdante spóźniłeś się z takim dylematem jakoś o 10 lat
@MxS89x:
Obecnie zarabia się w sumie gorzej w Holandii niż 6 lat temu, tj. stawki wzrosły, ale koszty zakwaterowania też plus w sklepach jest drożej, a i różnica w zarobkach względem Polski d--y nie urywa.
Polecam pojechać krajoznawczo, w ramach przygody, ale zarobkowo totalnie nie ma szału.
Obecnie zarabia się w sumie gorzej w Holandii niż 6 lat temu, tj. stawki wzrosły, ale koszty zakwaterowania też plus w sklepach jest drożej, a i różnica w zarobkach względem Polski d--y nie urywa.
Polecam pojechać krajoznawczo, w ramach przygody, ale zarobkowo totalnie nie ma szału.
- 3
źródło: temp_file5768091376943857983
Pobierz✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Za niecałe 3 miesiące skończę 26 lat, a jeszcze nigdy tak na prawdę nie pracowałem, o życiu towarzyskim nie wspomnę (przegrw). Zniszczyłem sobie życie siedząc cały czas przy komputerze. Głównie wynika to z lenistwa, prokrastynacji, strachu, nadopiekuńczej mamy i dostawania alimentów od ojca. Jako, że niedługo skończą mi się alimenty, ale też nie chcę być dłużej pasożytem i być odizolowanym od społeczeństwa przez brak pieniędzy, chcę zacząć pracować
Za niecałe 3 miesiące skończę 26 lat, a jeszcze nigdy tak na prawdę nie pracowałem, o życiu towarzyskim nie wspomnę (przegrw). Zniszczyłem sobie życie siedząc cały czas przy komputerze. Głównie wynika to z lenistwa, prokrastynacji, strachu, nadopiekuńczej mamy i dostawania alimentów od ojca. Jako, że niedługo skończą mi się alimenty, ale też nie chcę być dłużej pasożytem i być odizolowanym od społeczeństwa przez brak pieniędzy, chcę zacząć pracować
@mirko_anonim ode mnie tylko taka rada, zebys sie zbytnio nie przyzwyczajal do prac typu ochroniarz bo potem bedzie Ci psychicznie jeszcze trudniej pojsc "do ludzi" i do pracy biurowej. Lepiej zagryzc zeby i probowac juz teraz szukac pracy w docelowym miejscu. Na rozmowie mozesz zapytac, czy w firmie panuje jakis dresscode, bo moze sie okazac, ze Twoje wyobrazenie o potrzebnym stroju to jedynie wyimaginowany problem. I skoro próbujesz cos zmienic w
@mirko_anonim: luzna guma byku, ja myslalem, ze nic nie umiem i do niczego sie nie nadaje, a trafilem na farcie do jakiejs firmy i sie okazuje, ze jako nieliczny ogarniam co sie faktycznie odjaniepawla xd
Wszyscy mamy takiego ziomka w #pracbaza
źródło: image_picker_6563C758-E6C9-44F1-9B37-CE6B8E3F744E-79276-000008D1B50CD834
Pobierz@Andrzej_Tate oczywiście że mamy. Jeden nawet mnie wystalkował na wykopie bo też ma tutaj konto.
Cześć,
Mam 30 lat i gwno osiągnąłem ale myślę że czas to zmienić.
Jaki zawód okołomedyczny polecacie (oprócz pójścia na lekarski czy stomatologie) albo taki który będzie świadczyć usługi dla starzejącego się społeczeństwa którego mogę nauczyć się w 2 czy 3 lata?
Inb4: Mycie d--y starym niemcom, masażysta.
Mam 30 lat i gwno osiągnąłem ale myślę że czas to zmienić.
Jaki zawód okołomedyczny polecacie (oprócz pójścia na lekarski czy stomatologie) albo taki który będzie świadczyć usługi dla starzejącego się społeczeństwa którego mogę nauczyć się w 2 czy 3 lata?
Inb4: Mycie d--y starym niemcom, masażysta.
konto usunięte via Wykop
- 17
@Satan_Was_a_Babyboomer: mycie d--y starym Niemcom
@Satan_Was_a_Babyboomer: być bezdomnym brudasem
639
Gigant zamyka fabrykę w Polsce.

Beko Europe zamierza zamknąć swoją fabrykę w Łodzi. Pracę ma stracić 1100 osób. W piątek przeciwko tej decyzji protestowali pracownicy zakładu.
z- 293
- #
- #
- #
- #
- #
#pracbaza Cześć .. od pół roku jestem w nowej pracy i niestety nie wyszło tak jakbym chciał.. pewnie trochę się też nie odnalazłem, ale instruktaż stanowiskowy był zerowy, zadania ciężkie, popełniam dużo błędów, żebym się wyrobił muszę zostać po godzinach... Tak szczerze mam dość, i to bardzo . Najchętniej już jutro bym tam nie poszedł, ale brak niczego nowego, a nigdy nie wiadomo co to będzie. zdrowie pewnie przez stres
konto usunięte via Wykop
- 4
@adam-poland: na stres polecam makaron, ewentualnie zwalenie sobie konia.
Dopóki masz płacone i nie ryzykujesz odpowiedzialnością finansową za popełniane błędy to polecam pracować dalej i nadal zarabiać.
To pracodawca odpowiada za planowanie twojej pracy w optymalny sposób. Nadgodziny płatne? Jeśli tak to chcesz je brać i zarabiać więcej? Bo jeśli nie to rezygnujesz z nadgodzin.
Ty jesteś zasobem dla pracodawcy. Nikt nie daje j-----a o twoje poczucie odpowiedzialności za powierzone
Dopóki masz płacone i nie ryzykujesz odpowiedzialnością finansową za popełniane błędy to polecam pracować dalej i nadal zarabiać.
To pracodawca odpowiada za planowanie twojej pracy w optymalny sposób. Nadgodziny płatne? Jeśli tak to chcesz je brać i zarabiać więcej? Bo jeśli nie to rezygnujesz z nadgodzin.
Ty jesteś zasobem dla pracodawcy. Nikt nie daje j-----a o twoje poczucie odpowiedzialności za powierzone
- 0
Komentarz usunięty przez autora
- 1
Kobita chciałaby zostawić pracę w pracy. A musi się przygotowywać do niej pracując w niedzielę. Taki los kobity
#praca #pracbaza #atencyjnyrozowypasek #rozowepaski
#praca #pracbaza #atencyjnyrozowypasek #rozowepaski
Jestem na zwolnieniu lekarskim już 5 miesięcy i planuje złożyć wniosek o świadczenie rehabilitacyjne. Kto w takim razie powinien wypełnić drugą część wniosku jako płatnik składek? Pracodawca czy ZUS?
#zus #prawopracy #pracbaza
#zus #prawopracy #pracbaza
@jestem_legenda wszystko mi robił ZUS jak dobrze pamiętam
@jestem_legenda: Jak jesteś w zatrudnieniu nadal- wypełnia pracodawca, a jeśli tytuł ubezpieczenia ustał - zostawiasz puste
@Haszenberg: to jeszcze napisz w jakim c------m chińczyku tak jest
- 3
Brawo, osiągnęliśmy rekordowe 2 miliardy zysku rocznie. W nagrodę mamy dla was pączkowe przyjęcie*!
*pączki musicie przynieść sobie sami
#pracbaza #kapitalizm #c-----------o
*pączki musicie przynieść sobie sami
#pracbaza #kapitalizm #c-----------o
źródło: kapitalizm
Pobierz- 1
Od której macie wieczur popsuty w niedziele bo jutro do #praca bo mi od 17-18 zaczyna chodzić po głowie że znowu jutro znowu będę wegetował 8h za biurkiem #korposwiat #korpo #pracbaza
Już niedługo przyjdzie zima, a wraz z nią przyjdą również ujemne temperatury. Areczki w kolchozowych halach produkcyjnych będą rypać 8h w temperaturze niewiele powyżej zera ( ͡° ͜ʖ ͡°). Kiedyś robiłem w jednym kołchozie to zimą na hali było ok 6C i tylko dlatego, że hala była "ogrzewana" xD Je#ac januszexy, które nie przestrzegają prawa pracy.
#januszex, #kolchoz, #pracbaza
#januszex, #kolchoz, #pracbaza
- 0
@jan-kopec-1996: ja w biurze pracuję, więc japa tam
@Techguy91: no patrz, wielki pan na chwilę dostrzegł biednych roboli na fabryce. Byś im pajacu podłączył to ogrzewanie albo kurtki puchowe rozdał a nie wszedł do biura i zadowolony. Ha tfu na ciebie i twoje sygnalizowanie cnót
#pijzwykopem #pracbaza #chwalesie
Jesusicku jerozolimski jakie to dobre, jakby aniołek gołą stópką po gardle p---------ł
Jesusicku jerozolimski jakie to dobre, jakby aniołek gołą stópką po gardle p---------ł
źródło: temp_file4018095932203173216
Pobierz- 0
@Dzieci_z_Choroszczy W robocie słaba opcja alko ale na pewno najlepsza soda jaką miałem w ustach
@Szaman_plemienia_tatamahuja ale widze telefonik masz fajny, to może byś zadzwonił do mnie... Byśmy se pogadali czy coś 🙂
- 0
@Felixu
Ja to zmienię. Obiecuję to
Ja to zmienię. Obiecuję to
Jakie polecacie podręczniki do ogarnięcia teorii prawdopodobieństwa i statystyki? Zależy mi na przystępnym języku, teorii oraz dużej ilości przykładów i zadań z rozwiązaniami.
#programowanie #programista15k #pracait #pracbaza #zarobki #korposwiat #korpo #data #ai #machinelearning #programista25k #statystyka #matematyka
#programowanie #programista15k #pracait #pracbaza #zarobki #korposwiat #korpo #data #ai #machinelearning #programista25k #statystyka #matematyka
@pustelnikk: https://www.youtube.com/watch?v=j9WZyLZCBzs&list=PLUl4u3cNGP61MdtwGTqZA0MreSaDybji8
Może nie książka, ale polecam.
Może nie książka, ale polecam.

- 1
@Wegrzynski: Jasne, dzięki
@groman43: przyda się, dzięki
@JamesJoyce: mam te pozycję kupioną, bardziej postrzegam to jako małe kompendium, bardziej zależy mi na ustrukturyzowanym podręczniku od A do Z
@groman43: przyda się, dzięki
@JamesJoyce: mam te pozycję kupioną, bardziej postrzegam to jako małe kompendium, bardziej zależy mi na ustrukturyzowanym podręczniku od A do Z
@szynszyla2018: sprawdzają czy znasz swoją wartość, albo zawsze jest szansa że zaproponujesz mniej niż chcieli zaoferować xD
@szynszyla2018: to fajnie. Jeśli mają widełki jawne i wszyscy o nich wiedzą to nawet jak ktoś się chciałby minimalną to niedługo by z niej był zadowolony dowiadując się o widełkach. Zasady mają takie, akurat w tą stronę to tylko na plus ( ͡º ͜ʖ͡º)
12
Platforma do walki z wypaleniem zawodowym

Celem projektu jest opracowanie koncepcji i prototypu platformy dla wsparcia psychologicznego i psychoterapii osób doświadczających kryzysów zawodowych.
z- 7
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 3
#famemma #heheszki #pracbaza #dziewczynybeztabu #tinder
Wszyscy mi zazdroszczą że nie mam dziewczyny, żony, że nie mam problemów, mam pieniądze, fajny samochód, każdy mi mówi że pier*lę i smucę. Ja zaś zazdroszczę innym czego ja nie mam. Nie mam dziewczyny, żony, dzieci... Mam 28lat i serio brakuje mi kobiety, tyle że żadna mnie nie chce, nie podobam się i jest mi czasem źle
Wszyscy mi zazdroszczą że nie mam dziewczyny, żony, że nie mam problemów, mam pieniądze, fajny samochód, każdy mi mówi że pier*lę i smucę. Ja zaś zazdroszczę innym czego ja nie mam. Nie mam dziewczyny, żony, dzieci... Mam 28lat i serio brakuje mi kobiety, tyle że żadna mnie nie chce, nie podobam się i jest mi czasem źle
@LordAxe82: ale żeby nie miała 14 lat



























Microsoft surface
Lenovo ThinkPad x1
Który lepszy?
#biznes #laptopy #pracbaza
Z tych dwóch wybrałbym ThinkPada.
Ranking polecanych laptopów -> https://techlords.pl/polecane-laptopy/