@MxS89x:
Obecnie zarabia się w sumie gorzej w Holandii niż 6 lat temu, tj. stawki wzrosły, ale koszty zakwaterowania też plus w sklepach jest drożej, a i różnica w zarobkach względem Polski d--y nie urywa.
Polecam pojechać krajoznawczo, w ramach przygody, ale zarobkowo totalnie nie ma szału.
  • Odpowiedz
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Za niecałe 3 miesiące skończę 26 lat, a jeszcze nigdy tak na prawdę nie pracowałem, o życiu towarzyskim nie wspomnę (przegrw). Zniszczyłem sobie życie siedząc cały czas przy komputerze. Głównie wynika to z lenistwa, prokrastynacji, strachu, nadopiekuńczej mamy i dostawania alimentów od ojca. Jako, że niedługo skończą mi się alimenty, ale też nie chcę być dłużej pasożytem i być odizolowanym od społeczeństwa przez brak pieniędzy, chcę zacząć pracować
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
@mirko_anonim ode mnie tylko taka rada, zebys sie zbytnio nie przyzwyczajal do prac typu ochroniarz bo potem bedzie Ci psychicznie jeszcze trudniej pojsc "do ludzi" i do pracy biurowej. Lepiej zagryzc zeby i probowac juz teraz szukac pracy w docelowym miejscu. Na rozmowie mozesz zapytac, czy w firmie panuje jakis dresscode, bo moze sie okazac, ze Twoje wyobrazenie o potrzebnym stroju to jedynie wyimaginowany problem. I skoro próbujesz cos zmienic w
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: luzna guma byku, ja myslalem, ze nic nie umiem i do niczego sie nie nadaje, a trafilem na farcie do jakiejs firmy i sie okazuje, ze jako nieliczny ogarniam co sie faktycznie odjaniepawla xd
  • Odpowiedz
Cześć,
Mam 30 lat i gwno osiągnąłem ale myślę że czas to zmienić.

Jaki zawód okołomedyczny polecacie (oprócz pójścia na lekarski czy stomatologie) albo taki który będzie świadczyć usługi dla starzejącego się społeczeństwa którego mogę nauczyć się w 2 czy 3 lata?

Inb4: Mycie d--y starym niemcom, masażysta.
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#pracbaza Cześć .. od pół roku jestem w nowej pracy i niestety nie wyszło tak jakbym chciał.. pewnie trochę się też nie odnalazłem, ale instruktaż stanowiskowy był zerowy, zadania ciężkie, popełniam dużo błędów, żebym się wyrobił muszę zostać po godzinach... Tak szczerze mam dość, i to bardzo . Najchętniej już jutro bym tam nie poszedł, ale brak niczego nowego, a nigdy nie wiadomo co to będzie. zdrowie pewnie przez stres
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@adam-poland: na stres polecam makaron, ewentualnie zwalenie sobie konia.
Dopóki masz płacone i nie ryzykujesz odpowiedzialnością finansową za popełniane błędy to polecam pracować dalej i nadal zarabiać.
To pracodawca odpowiada za planowanie twojej pracy w optymalny sposób. Nadgodziny płatne? Jeśli tak to chcesz je brać i zarabiać więcej? Bo jeśli nie to rezygnujesz z nadgodzin.
Ty jesteś zasobem dla pracodawcy. Nikt nie daje j-----a o twoje poczucie odpowiedzialności za powierzone
  • Odpowiedz
Jestem na zwolnieniu lekarskim już 5 miesięcy i planuje złożyć wniosek o świadczenie rehabilitacyjne. Kto w takim razie powinien wypełnić drugą część wniosku jako płatnik składek? Pracodawca czy ZUS?

#zus #prawopracy #pracbaza
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Za ustawienie głośności budzika w w sekcji powiadomienia należy się chlosta. Jak można takie coś zrobić. Wyciszam powiadomienia i cyk zaspane mimo że dzwonek ustawiony na pełną.
#android #pracbaza
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Joxek wiem co czujesz. Pamiętam jak sam tak miałem. Odżywałem dopiero koło środy wyczekując piątku. Teraz to w sumie już każdy dzień tygodnia mam jak sobotę i wszystkim też tego życzę.
  • Odpowiedz
Już niedługo przyjdzie zima, a wraz z nią przyjdą również ujemne temperatury. Areczki w kolchozowych halach produkcyjnych będą rypać 8h w temperaturze niewiele powyżej zera ( ͡° ͜ʖ ͡°). Kiedyś robiłem w jednym kołchozie to zimą na hali było ok 6C i tylko dlatego, że hala była "ogrzewana" xD Je#ac januszexy, które nie przestrzegają prawa pracy.

#januszex, #kolchoz, #pracbaza
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Techguy91: no patrz, wielki pan na chwilę dostrzegł biednych roboli na fabryce. Byś im pajacu podłączył to ogrzewanie albo kurtki puchowe rozdał a nie wszedł do biura i zadowolony. Ha tfu na ciebie i twoje sygnalizowanie cnót
  • Odpowiedz
Nie rozumiem po co pytać kandydata o pracę o pensję jaką by chciał skoro potem w rozmowie wychodzi że i tak dają kasę z widełek? To jakiś shit test? Formalności? #pracbaza #korpo
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@szynszyla2018: to fajnie. Jeśli mają widełki jawne i wszyscy o nich wiedzą to nawet jak ktoś się chciałby minimalną to niedługo by z niej był zadowolony dowiadując się o widełkach. Zasady mają takie, akurat w tą stronę to tylko na plus ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
#famemma #heheszki #pracbaza #dziewczynybeztabu #tinder
Wszyscy mi zazdroszczą że nie mam dziewczyny, żony, że nie mam problemów, mam pieniądze, fajny samochód, każdy mi mówi że pier*lę i smucę. Ja zaś zazdroszczę innym czego ja nie mam. Nie mam dziewczyny, żony, dzieci... Mam 28lat i serio brakuje mi kobiety, tyle że żadna mnie nie chce, nie podobam się i jest mi czasem źle
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach