Na bezrobociu byłam kreatywniejsza. wtedy czułam, że mogę wszystko. teraz czuję, że ledwo mogę coś. ironia losu.
jak człowiek ma za dużo czasu, to nagle pojawiają się setki pomysłów, które nie wiedzieć czemu, teraz znikają. kiedy nie miałam co robić, potrafiłam pisać, malować, wymyślać scenariusze na jutro. a teraz? teraz praca wysysa ze mnie resztki energii, i wieczorem już tylko patrzę w sufit, zamiast coś stworzyć. #pracbaza #egzystencjalnenarzekania
jak człowiek ma za dużo czasu, to nagle pojawiają się setki pomysłów, które nie wiedzieć czemu, teraz znikają. kiedy nie miałam co robić, potrafiłam pisać, malować, wymyślać scenariusze na jutro. a teraz? teraz praca wysysa ze mnie resztki energii, i wieczorem już tylko patrzę w sufit, zamiast coś stworzyć. #pracbaza #egzystencjalnenarzekania


































#pracait #programowanie #programista15k #korposwiat #pracbaza #pytania