Wszystkim tyrającym na etacie niewolnikom przypominam, że wasz pracodawca ma was tak naprawdę w dupie:
1. Płaci wam absolutne minimum potrzebne żeby was zatrzymać w swoim kołchozie
2. Jak tylko zacznie mu gorzej iść biznes to was wywali bez żadnego sentymentu

Dlatego jedynym słusznym rozwiązaniem jest maksymalne obijanie się w pracy i robienie wszystkiego byle jak. Skoro wasz janusz ma was w dupie to dlaczego wy macie się starać?

#korposwiat
  • 137
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hej wykopki! 🚀

sprawdźcie nasz najnowszy wpis na blogu rocketjobs.pl o zasiłku chorobowym w 2024 roku! 💡

jak wiecie, zasiłek chorobowy przysługuje osobom, które z powodu choroby nie mogą pracować. jednak od tego roku zasady przyznawania i wysokość zasiłku nieco się zmieniły. w naszym artykule znajdziecie kompleksowe informacje, które pomogą wam zrozumieć, na jakich zasadach możecie ubiegać się o zasiłek i jaka jest jego wysokość w 2024 roku. 😊

kilka
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

plusy pracy w zagramanicznej firmie typu USA:
+ pienionszki

minusy pracy w zagramanicznej firmie typu USA
- Odpalają się o 3:00 nad ranem i jak masz nockę, to ich nienawidzisz.

#pracbaza
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#wyznaniezdupy #zagranico

Jeżdżę ostatnio sporo służbowo po Europie, akurat trafiłem spoko #pracbaza pod tym kątem i bardzo sobie cenię nasz kraj. Serio.

Aktualnie jestem w Dublinie, to była moja pierwsza wizyta na wyspach brytyjskich i raczej z własnej woli tu więcej nie przyjadę.

#polandstronk
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Będę chciał niedługo zmienić pracę, ale nie potrafię poradzić sobie z lękiem przed rozmowami kwalifikacyjnymi.

Generalnie niby nie mam fobii społecznej, bo w sytuacjach nieoficjalnych, czy w pracy normalnie rozmawiam z ludźmi. Moi znajomi mówią, że zadroszczą mi odwagi i bezpośredniości, potrafię na luzie zagadać do obcej osoby na ulicy, o coś zapytać, nawiązać znajomość i gadać z ludźmi.

No, ale jak staję przed jakąś komisją, ktoś mnie ocenia, albo lekarz mierzy mi ciśnienie,
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MakiawelicznyAltruista: @La-Paz propranolol dobry bo absolutnie nie wpływa na twoje możliwości psychiczne, a tylko blokuje wpływ adrenaliny na serce, tzn serce ci bije naprawdę spokojnie i reszta organizmu też przez to funkcjonuje normalnie, można powiedzieć że przez to nawet umysł się nie nakręca tylko jest spokojniejszy, w ulotce jest napisane że na tremę, a w większych dawkach na nadciśnienie
  • Odpowiedz
Alibre Design - przegląd funkcji: wyciągnięcie / wycięcie po profilach i ścieżkach - przykłady

Omawiam sposób działania narzędzi prostych: wyciągnięcie / wycięcie przez profile z uwzględnieniem prowadnic, jak również wyciągnięcia / wycięcia po ścieżkach.

Zapraszam: (424) Alibre Design - przegląd funkcji: wyciągnięcie / wycięcie po profilach i ścieżkach - przykłady

Odwiedź
InzynierProgramista - Alibre Design - przegląd funkcji: wyciągnięcie / wycięcie po pr...

źródło: v424m

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pracuję w dość niszowej branży, poza swoją firmą znam jeszcze dwie, które działają w Polsce i może 2-3 poza Polską. Nieważne czym się zajmuję, ale rozbawiła mnie dzisiaj jedna sprawa. Nasi klienci wysyłają nam pewne dane, my je obrabiamy w swoim autorskim oprogramowaniu, odsyłamy do nich i oni to akceptują lub odrzucają. W przypadku, gdy zaakceptują mają możliwość wysłania prośby o wprowadzanie zmian. No i jest sobie taki jeden klient z Polski
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
W gazecie wybiórczej piszą jaka to praca w #korpo ciężka.

Tymczasem w komentarzu:
...ludzie w Polsce to czytają i myślą że tak wygląda życie pracownika korpo w wawie. Nie, nie wygląda. Idziesz na 8h, 2 dni w biurze , reszta z domu, kawka co 2-3h, przerwa na obiad godzinę. O 17 do domu. Umowa o pracę, 7-8k brutto, stanowisko specjalista, starszy specjalista, multisport, luxmed z benefitów. I tak
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Cześć,
Zatrudniłem się do januszexa, właściwie to pośrednika - gościa na własnej działalności gospodarczej, który działał na zlecenie większej firmy. Wiedziałem że nie porobie tam dłużej niż miesiąc (porobiłem 2 tygodnie i się zwolniłem) więc machnąłem ręką nawet na umowę (wiem, też moja wina że nie dopilnowałem, ale uważałem że nie warte zachodu na tak krótki okres). Mam za to całą historię SMSów i mailów z nim, co jest
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 103
@Lukardio:

no przeciez mnie non stop tutaj przekonuja, ze jak cie biedaku nie stac na top5 to wypad.... no to wypadaj...

ogolnie: jak ktos jest nuaczycielem w takiej waw za 5000 brutto - to szacunek za wybor zycia w ascezie i/lub jednoczesnie gratulacje bogatej rodziny lub zony/meza :)
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jakim cudem policjanci zarabiają 6k już w szkole a lekarze po 6 latach studiów jakieś 4k ( _)

#pracbaza
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach