Wszystko
Najnowsze
Archiwum
@jakismadrynickpolacinsku: szkoda, że nie dopisali, że 33zł za godzinę spędzoną przy komputerze. Jak idziesz do łazienki na 5 minut, to potrącają te 5 minut stawki godzinowej xD
@jakismadrynickpolacinsku: jak widzę w przypadku normalnej pracy umowę zlecenie to mam ochotę napluć na ryj pracodawcy
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jestem z wami na #nieruchomosci już od dłuższego czasu. Na mieszkanie niestety prawdopodobnie nie będzie mnie stać nigdy (chyba że w końcu odziedzicze dom) nawet jak ceny spadną o te 20%-30%. Piszę sobie tutaj, bo przynosi mi to ulgę, gdy widzę, że nie jestem sam w moim cierpieniu. Mam rentę na głowę i mieszkam w domu z rodzicami w stolicy. Mam praktycznie całe piętro do dyspozycji
Jestem z wami na #nieruchomosci już od dłuższego czasu. Na mieszkanie niestety prawdopodobnie nie będzie mnie stać nigdy (chyba że w końcu odziedzicze dom) nawet jak ceny spadną o te 20%-30%. Piszę sobie tutaj, bo przynosi mi to ulgę, gdy widzę, że nie jestem sam w moim cierpieniu. Mam rentę na głowę i mieszkam w domu z rodzicami w stolicy. Mam praktycznie całe piętro do dyspozycji
@mirko_anonim:
A obecnie poszedłeś do nienormalnej czy żadnej?
nawet jakbym poszedł do normalnej pracy
A obecnie poszedłeś do nienormalnej czy żadnej?
- 5
źródło: aKDNDbO_700b
PobierzJak wpisać pracę na czarno? Znalazłem linki z dwoma wzorami powiedzcie mi który lepiej wykorzystać
https://www.livecareer.pl/cv/klamstwo-w-cv (w punkcie 5 opisują)
http://profesjonalny-doradca-zawodowy.blogspot.com/2017/03/praca-na-czarno-w-cv.html
czymś trzeba wypełnić ponad 4 letnią lukę neetu xD
#praca #pracbaza #pytanie #pytaniedoeksperta #przegryw
https://www.livecareer.pl/cv/klamstwo-w-cv (w punkcie 5 opisują)
http://profesjonalny-doradca-zawodowy.blogspot.com/2017/03/praca-na-czarno-w-cv.html
czymś trzeba wypełnić ponad 4 letnią lukę neetu xD
#praca #pracbaza #pytanie #pytaniedoeksperta #przegryw
konto usunięte via Wykop
- 1
@Moonlight20: Ja wpisywałem tak jakby to była umowa.
#pracbaza #korposwiat #praca #amazon #sztucznainteligencja #futurologia #nihilizm
Niestety, to nas czeka w coraz bardziej zautomatyzowanym świecie. Nasze ciała i ich wydajność zaczną być coraz mocniej modyfikowane przez pracodawców, tak, by wycisnąć ze świadomego mięsa jak najwięcej. Naturalnie, za możliwie najniższą pensję. Smutne to. Zwłaszcza dla zwyczajnego człowieka, który nie ma jakichś wyspecjalizowanych kompetencji, a chce jedynie zarobić na
Niestety, to nas czeka w coraz bardziej zautomatyzowanym świecie. Nasze ciała i ich wydajność zaczną być coraz mocniej modyfikowane przez pracodawców, tak, by wycisnąć ze świadomego mięsa jak najwięcej. Naturalnie, za możliwie najniższą pensję. Smutne to. Zwłaszcza dla zwyczajnego człowieka, który nie ma jakichś wyspecjalizowanych kompetencji, a chce jedynie zarobić na
źródło: amazon
Pobierz@JamesJoyce: dla mnie najstraszniejsze i najsmutniejsze jest to, że powoli kończą się czasy gdzie zwykły człowiek mógł jakoś poprawić swój los własną pracą
- 5
@KarnetNaGlony: tak, od zera do milionera jest praktycznie nierealne. Dziedziczenie biedy staje się natomiast normą. Zdarzają się przypadki, gdy się to udaje, ja np. pochodzę z bardzo biednej rodziny, ale zaczynałem ok 7 lat temu, w innych czasach. Obecnie można pracować ponad siły i nic z tego nie mieć.
- halo, potrzebuję tego, tamtego i sramtego. da radę do eeee, no w sumie to dzisiaj potrzebuję bo w poniedziałek zebranie?
- no spoko, to nic dużego. wyślij mi mailem to i tamto, to ci szybko zrobię wykresik
- noo spoko, to wysyłam
two hours later
nic
- no spoko, to nic dużego. wyślij mi mailem to i tamto, to ci szybko zrobię wykresik
- noo spoko, to wysyłam
two hours later
nic
@Andrzej_Buzdygan: sprawdziłeś w spamie?
- 0
@Rasteris: tam powinny trafiać te wszystkie pierdołotate konwersacje o niczym, do których jestem dołączany
- 0
@MercedesBenizPolska:
Obie formy źle na screenie, bo "for fuck's".
Ja zapamiętałem bo grzeczna forma tego to "for Pete's sake".
Obie formy źle na screenie, bo "for fuck's".
Ja zapamiętałem bo grzeczna forma tego to "for Pete's sake".
konto usunięte via Wykop
- 90
@MercedesBenizPolska: wyobraźcie sobie że nie potraficie napisać: "do k---y nędzy i c---a pana" w swoim ojczystym języku
- 0
Gdzie pracujecie?
- Fastfood 8.1% (3)
- Uber itp. 16.2% (6)
- call center 18.9% (7)
- taśma produkcyjna 24.3% (9)
- magazyn 16.2% (6)
- sprzedawca w sklepie 16.2% (6)
Nie dziwi mnie, że kiedyś ludzie siedzieli w robocie po 10-15 lat lub do samej emerytury, skoro płynna zmiana pracy była w zasadzie niemożliwa przez tryb pracy i brak możliwości odbycia rozmów zdalnie.
Obecnie pracuję tylko w trybie stacjonarnym i szukam nowej roboty. Większość rozmów, przynajmniej pierwszych etapów, to rozmowy online. Łatwiej to ogarnąć niż wycieczkę do innego biura, ale i tak muszę robić fikołki jak to zorganizować, żeby nie zdradzić się
Obecnie pracuję tylko w trybie stacjonarnym i szukam nowej roboty. Większość rozmów, przynajmniej pierwszych etapów, to rozmowy online. Łatwiej to ogarnąć niż wycieczkę do innego biura, ale i tak muszę robić fikołki jak to zorganizować, żeby nie zdradzić się
@Andrzej_Buzdygan:
Nie masz pięciu etapów rekrutacji tylko jeden i najczęściej sprowadza się on do dogadania szczegółów współpracy.
Nie wiem jak ludzie co mają pracę w jakichś zakładach czy magazynach są w stanie coś nowego znaleźć
Nie masz pięciu etapów rekrutacji tylko jeden i najczęściej sprowadza się on do dogadania szczegółów współpracy.
@Andrzej_Buzdygan można wziąć urlop i ogarnąć kilka rozmów w 1 dzień.
- 4
no elo, jak ktoś chce mnie zatrudnić w swojej firmie i jest to młody gość, wypada pytać o wypłaty w #btc? Czy raczej europejskie regulacje skutecznie uniemożliwiają takie manewry? Nie wiem, czy w ogóle ludzie tak robią i czy samym pytaniem nie wyjdę na błazna, a przecież dostawać pieniążki w #btc to wygryw nad wygrywami #pracbaza
@SaishoKara: XDDDD
@SaishoKara sobie kup sam, jak dostaniesz wypłatę. Chyba że ciebie przerasta ta nowa technologia?
@GearIsGreat: Ale to jakiś ghost writing? Czy szukasz ruskich trolli xD
@GearIsGreat: A za scrollowanie 24/7 ile dajesz?
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Aplikowałem w ten poniedziałek do pracy w amazonie i do dziś nikt nie odpowiedzial na moją aplikacje, a podobno szukają pracowników ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#oswiadczenie #bezrobocie #pracbaza
Aplikowałem w ten poniedziałek do pracy w amazonie i do dziś nikt nie odpowiedzial na moją aplikacje, a podobno szukają pracowników ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#oswiadczenie #bezrobocie #pracbaza
@mirko_anonim szukają ale bez przesady
@mirko_anonim: wysyłasz i czekasz. Firmy często odpowiadają jak już ludzie znajdą inną pracę. 2 tygodnie do miesiąca.
- 0
@Zoyav: no ale zdjęcie dyni do takiego wpisu to obowiązek.
- 6
@OrzechowyDzem: jest cała w ziemi + reklamówce foliowej więc mało fotogeniczna jest
źródło: IMG_3569
Pobierz- 8
Niedawno zatrudniłem się w nowej korpo #it, ale tak wyszło na rozmowie z HR że oficjalnie w papierach i dla współpracowników pochodzę z Turcji. (Rom mieszkający w Polsce od urodzenia here). Teraz dla niepoznaki muszę nosić matę i coś tam odwinąć, żeby historia się nie wyłożyła, bo będę skreślony jak wyjdzie, że od pierwszego dnia zakręciłem wszystkich dookoła.
Atmosfera w tej firmie jest nie do zniesienia, jeden wielki wyścig
Atmosfera w tej firmie jest nie do zniesienia, jeden wielki wyścig
@RianesS: Tylko się nie pomyl i nie przynieś akordeonu zamiast maty.
- 15
W piątkowy poranek przypominam, że praca na etacie to nie jest miejsce na jakiekolwiek staranie się. Starać to się możecie na siłowni albo o dziewczynę/chłopaka która wam się podoba, a nie tyrając na jakiegoś janusza. I dotyczy to całego przekroju bycia śmieciem etatowym, czyli zarówno pracy na maszynie w fabryce smrodu jak i pracy biurowej w korpo.
Robisz cokolwiek poza absolutne minimum, angażujesz się w pracę = jesteś niewolnikiem i cuckoldem
#
Robisz cokolwiek poza absolutne minimum, angażujesz się w pracę = jesteś niewolnikiem i cuckoldem
#
@jacekparowka wy se zarabiacie na Janusza, to przynajmniej pieniądze w kraju zostają, ja zarabiam na brzydką Szwedkę i pajeeta xD
- 2
u was w robocie też występuje taka dziwna sytuacja że siedzicie w kiblu z kimś i oboje z was się wstydzą srac i pierdziec i tak słychać że ktoś zaciska poldupki żeby opadający kał nie robił dźwięków? do tego coś mi się wydaje że tu plombują kibel i sraja na papier toaletowy jak gity w celi
dziwne
#pracbaza #przemyslenia
dziwne
#pracbaza #przemyslenia
@dabi: Lubię, jak wchodzę do pracbazowego kibla na poranne posiedzenie. Dwie kabiny zajęte. I tak siedzą po cichutku lokatorzy tych kabin. Wyczekują, kto pierwszy wyjdzie. Że oni niby tu tylko hehe nosa wydmuchać. Wszechobecną ciszę narusza jedynie charakterystyczne tapanie palcy w ekrany telefonów. I tak wyczekują. W ciszy. Wtedy wchodzę ja, niczym komendant na posterunek. Zasiadam na tronie i w pełnej oprawie dźwiękowej robię to, po co tu przyszedłem. Wtem
@dabi: Prawda. U mnie tak właśnie jest, ale ja sobie sram bez skrupułów tylko ważne, aby potem wyjść pierwszy z kabiny, umyć ręce i wyjść z toalety zanim ta druga osoba wyjdzie, aby nigdy nie wiedziała kto tak cisnął mocno na kibelku w kabinie obok.
U was daily scrum też trwa godzinę? ( ͡° ͜ʖ ͡°) #pdk
#pracbaza #pracait #korpo #korposwiat #programowanie
#pracbaza #pracait #korpo #korposwiat #programowanie
źródło: eRnbEk
Pobierz@matthewonthego ale syf
@matthewonthego: tak tylko ja mowie swoje i wychodze


































#pracbaza
Jeśli w moim kołchozie wymyślili, że 24 grudnia będzie wolny ale w zamian trzeba przyjść do pracy 21 lub 22 grudnia (sobota lub niedziela) to:
1. Czy to jest legalne?
2. Czy aby za pracę w sobotę/niedziele nie należy mi się więcej niż jeden dzień wolny?
─
@mirko_anonim
1. to zależy,
2. w niedzielę tak, w sobotę nie.