Wszystko
Wszystkie
Archiwum
- 0
@jmuhha: programistom płacą 300zł za 10 minut wizyty?
- konto usunięte
- CoolerHusky
- kojaq
- ziolowow
- buntowniczaczupakabra
- +21 innych
@jmuhha: raczej odwrotnie
- NoName4891
- Kolczaneiro
- reseted
- czechu
- llllllllllllllllllll1
- +3 innych
4
Polscy przedsiębiorcy skłonni do akceptacji 4-dniowego tygodnia pracy

Możliwość wdrożenia 4-dniowego tygodnia pracy w Polsce jawi się jako realna w tej dekadzie. Dyskusje na ten temat toczą się już od kilku lat i mają swoje źródło zarówno we francuskim pomyśle, jak i inicjatywach innych krajów Zachodniej Europy.
z- 11
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Jak oszacować swoją sprawność fizyczną - 9 rejonów adaptacji - możecie oszacować swoją sprawność dla każdego z 9 rejonów - musicie być w granicach sprawności dla każdego rejonu aby móc się uważać za zdrowych.
Po co robić te testy? Aby wiedzieć czy jest się obiektywnie sprawnym fizycznie, czy jest się wrakiem człowieka na granicy pełnosprawności - szczególnie ważne dla tych co pracują na siedząco.
Zdrowe ciało - optymalne wyniki w każdym z
Po co robić te testy? Aby wiedzieć czy jest się obiektywnie sprawnym fizycznie, czy jest się wrakiem człowieka na granicy pełnosprawności - szczególnie ważne dla tych co pracują na siedząco.
Zdrowe ciało - optymalne wyniki w każdym z

@Phallusimpudicus: wystarczy spojrzeć w lustro
- 1
Męczy mnie obecne stanowisko w pracy. Chciałbym się jakoś rozwinąć, porobić coś ciekawszego ale u mnie na zmianie układy, układziki i cięzko się przebić. Macie jakieś pro tipy aby sobie ułatwić życie. Na razie zwolnienie nie wchodzi w grę (przynajmniej przez 5/6 miesięcy). dodam, że mam mentalność niewolnika, sporo ogarniam i mnie dość solidnie "doją", bo mam totalnie niewykształcona asertywność.
#pracbaza #praca
#pracbaza #praca
Pracuje ktoś jako technik #elektroriadolog ? Jak wyglada kasa na początku? 2-3 lata zanim nie przejdzie się na kontrakt mając doświadczenie. #praca #pracbaza
@Mega_Smieszek: nie widzę profitu w postaci wypłaty na czas, więc bym odpuścił
- MxS89
- ten_co_uciekl
- baczex
- Kezer
- kompek
- +2 innych
@Mega_Smieszek: kawa z szefem? Phi. Wolę kakao z recepcjonistką
- lurkuje2137
- MxS89
- poelo
- swiniak
- nogodpleaseno
- +18 innych
- 0
Musiałem iść na chorobowe 2/3 dni, napisałem to już pierwszego dnia do kierownika, ten od razu mnie wysłał do końca tygodnia (4 dni). Do 3 dni nie potrzebuje zaświadczenia od lekarza, poczułem się lepiej to naciskam że od soboty to chcę już nomalnie pracować, niezadowolony przywrócił mi zmiane co miałem. A teraz mi pisze że jednak nie i że jednak dopiero w niedziele (w niedziele zazwyczaj nigdy nie pracuje). Co to za
@Serylek: Normalne podejscie, to ze lepiej sie czujesz to nie znaczy ze od razu masz wracac. Chce po prostu bys zebrał sily.
I tak jak mowisz - duzo wazniejsze zebys innych nie pozarazal, bo wtedy to dopiero mu grafik rozp... jak wypadna kolejne 2-3 osoby..
I tak jak mowisz - duzo wazniejsze zebys innych nie pozarazal, bo wtedy to dopiero mu grafik rozp... jak wypadna kolejne 2-3 osoby..
@krzyzakp: nagadali że nie pojawiam się w kantynie i inne takie i on to najchętniej wysłałby mnie jeszcze na dłużej, bo jakbym zaraził jeszcze jedną osobę to jest paraliż recepcji, to mówię dzisiaj do wicedyrektorki w kantynie, że ja to od dzisiaj chciałem wracać do pracy, a ona że wystarczy personelu na dzisiaj i że to dobrze bo przynajmniej dobrze wyzdrowieje do końca. A dali jakąś babe która pojęcia nie ma
- 1
We wtorek zgubiłem swoją skórzaną kurtkę w autobusie którym jechałem do pracy. Było tak, że po prostu ją zdjąłem i schowałem gdzieś na górnych półkach w autokarach jak są, bo było zbyt gorąco żeby w niej jeszcze chodzić. Niestety dopiero w szatni zorientowałem się że zapomniałem zabrać swoją kurtkę. Musiałem zgłosić ten fakt komuś w firmie, i tylko liczyć na cud że owa się odnajdzie. Poza tym, w mojej pracy jest coś
źródło: 3f9012d0badc71ecb1d519c2cf675cfd8c149c31
Pobierz@ksjoc_zakony: Chciałbym ,ale po pierwsze muszę mieć hajs na auto po drugie chęci żeby autem jeździć, ale widząc niechlubne statystyki wypadków drogowych i tego co się dzieje na polskich drogach to odechciewa się aż wsiadać za kierownicę. Nie że coś ale ja nie chcę być kolejnym który zginął na drodze.
@NevermindStudios: glany = kryptogejostwo
- 13
właśnie dostałem telefon że przyjęli mnie do callcenter, macie może jakieś rady, ćwiczenia? realnie da sie wyciągnąć dużo powyżej najniższej krajowej? sprzedaż ubezpieczeń i oferty luxmedu. byłbym wdzięczny za pomoc (╯︵╰,)
#praca #callcenter #pracbaza
#praca #callcenter #pracbaza
- Samochodzik_
- TypowyDaltonista
- Headcrab_B
- Mjut93
- Matfju
- +693 innych
@Samochodzik_ jakie można mieć rady dla kogoś kto idzie do najgorszej możliwej roboty biurowej jaka istnieje. Rób swoje na minimum i tyle i myśl co zrobić ze swoim życiem aby jak najszybciej się wyrwać z tego gówna.
- citron
- Samochodzik_
- Headcrab_B
- mijasiek
- jutrobedzieinaczej
- +478 innych
Mireczki, czy bylibyście zadowoleni z rocznej podwyżki 10% wynoszacej ok 1500 zł brutto?
Do kontekstu dorzucę, że macie 26 lat, nie macie dzieci czy kobiety na utrzymaniu, i co roku też dostajecie premie w wysokości miesięcznej pensji. A no i jesteście w firmie poniżej roku
#pracbaza #praca #pracait #kiciochpyta
Do kontekstu dorzucę, że macie 26 lat, nie macie dzieci czy kobiety na utrzymaniu, i co roku też dostajecie premie w wysokości miesięcznej pensji. A no i jesteście w firmie poniżej roku
#pracbaza #praca #pracait #kiciochpyta
@wacek_1984 bez przesady...
@GladysDelKarmen: ok, masz rację, wg kalkulatorów to tylko 473zł, także z 1.5k zł bym się cieszył ;D
- 21
Lewica: musimy przyjmować imigrantów, bo brakuje rąk do pracy.
Też Lewica: 4 dniowy tydzień pracy to dobry pomysł.
xD
#4konserwy #neuropa #bekazlewactwa #pracbaza #praca
Też Lewica: 4 dniowy tydzień pracy to dobry pomysł.
xD
#4konserwy #neuropa #bekazlewactwa #pracbaza #praca
- Programista500plus
- MxS89
- Defined
- michaqal
- Patol0g
- +16 innych
@pilot1123: to ja już wolę ten 5 dniowy tydzień pracy, ale bez imigrantów
- Wyso52
- IronBB
- PonuryKos123
- AKFobia
- LubieDrapacSiePoGlowie
- +4 innych
#pracbaza #zdrowie
Nie wiem co się dzieje, pracuję 8 godzin dziennie przy biurku, ale we wrześniu wyjątkowo często mam dziwne napady senności w pracy. Mógłbym po prostu zasnąć w sekundę gdybym sam siedział w biurze. Czym to może być spowodowane? Zdrowie mam bliskie ideału, co 2 dzień biegam koło 16:00-18:00, śpię mało ale tyle aby starczyło, 6 godzin nie powinno chyba aż tak zaburzać snu? ( ಠ_ಠ)
Jakie więc
Nie wiem co się dzieje, pracuję 8 godzin dziennie przy biurku, ale we wrześniu wyjątkowo często mam dziwne napady senności w pracy. Mógłbym po prostu zasnąć w sekundę gdybym sam siedział w biurze. Czym to może być spowodowane? Zdrowie mam bliskie ideału, co 2 dzień biegam koło 16:00-18:00, śpię mało ale tyle aby starczyło, 6 godzin nie powinno chyba aż tak zaburzać snu? ( ಠ_ಠ)
Jakie więc
@jezus_cameltoe badałeś cukier czyli co? Poziom glukozy naczczo? Sam? Do tego jednocześnie badasz poziom insuliny naczczo. W punktach Diagnostyka mają to razem jako badanie homa-ir, I też od razu masz podstawione do wzoru czy masz insulinooporność. Szedł bym w tym kierunku. Albo po prostu odstawił węglowodany.
@jezus_cameltoe: mniej słońca jest, 6 godzin to zdecydowanie za mało snu, może też jakaś wrażliwość na warunki w pracy
- 36
Mam dość wyścigu szczurów, szczególnie połączonego z „walką o tytuł samca alfa”.
Co miesiąc trzeba pracować lepiej, dokładniej, wydajniej ogólnie coraz ciężej za coraz mniej – i dotyczy to całego kraju. Jak wymienią ci kompa na dwa razy szybszego, wspomogą produkcję kaizenami czy dokupią roboty, dzięki czemu znacznie wzrośnie twoja produktywność to pensja z roku na rok pozwala kupić coraz mniej… A do tergo najlepiej wszystkim się podlizywać, ciągle awansować, coraz więcej
Co miesiąc trzeba pracować lepiej, dokładniej, wydajniej ogólnie coraz ciężej za coraz mniej – i dotyczy to całego kraju. Jak wymienią ci kompa na dwa razy szybszego, wspomogą produkcję kaizenami czy dokupią roboty, dzięki czemu znacznie wzrośnie twoja produktywność to pensja z roku na rok pozwala kupić coraz mniej… A do tergo najlepiej wszystkim się podlizywać, ciągle awansować, coraz więcej
źródło: 71114_wyscig-szczurow
Pobierz- Modwarmianski
- ArmageddonPrzeciwBladziom
- dzikop
- razem
- Einniw
- +31 innych
@trike: nie akceptują bezsensownego zap%$(olu i płacenia kolosalnych podatków na społeczeństwo, które i tak ma cię w d($%ie. Nikt nikogo do niczego nie zmusza, to twój wybór czy cię te argumenty przekonują, czy nie.
Nie masz baby, nie masz możliwości czerpania takiej satysfakcji z życia jak inni, nie masz szans na przekazanie swoich genów i zbudowanie rodziny, więc czemu ma ci zależeć na dobrobycie tego społeczeństwa i jego przyszłości - tak
Nie masz baby, nie masz możliwości czerpania takiej satysfakcji z życia jak inni, nie masz szans na przekazanie swoich genów i zbudowanie rodziny, więc czemu ma ci zależeć na dobrobycie tego społeczeństwa i jego przyszłości - tak
- Einniw
- jagoslau
- Modwarmianski
- NogaOdStolu
- Tomaszx1994
- +6 innych
@ArmageddonPrzeciwBladziom: właśnie stąd wyewoluowała monogamia prwdp- dawniej społeczeństwu "nie opłacało się" by wielu chłopów nie miało partnerek a niewielki procent miał wszystkie bez zobowiązań. Bo nic tak nie motywuje do pracy i bycia małym trybikiem jak rodzina a niedługo efekty rewolucji seksualnej doprowadza do wycofywania się rzeszy chłopów z partycypowania w tym systemie współcześnie.
- 376
@girldoma: a potem płacz, że nie chcą zatrudniać kobiet w wieku rozrodczym
@girldoma xd ale mentalność niewolnika
Zapamiętaj sobie, to nie twoja firma i nie twój problem
Zapamiętaj sobie, to nie twoja firma i nie twój problem
- ZygmnuntIgthorn
- Filem00n
- The_last_perfect_man
- wikkktor
- bambaleon
- +1008 innych
Najważniejszą umiejętnością którą się nauczyłem w pracy jest nie słuchanie co ktoś mówi na spotkaniach i zajmowanie się innymi rzeczami, jednak gdy zostanę wywołany to potrafię bez zająknięcia odpowiedzieć na pytanie.
#programista15k #programowanie #pracait #pracbaza #pracazdalna
#programista15k #programowanie #pracait #pracbaza #pracazdalna
- zibizz1
- azotekgalu
- login_niezajety
- ujdzie
- obieq
- +16 innych
- LubieHardkor
- azotekgalu
- Ayessare
- Warrior
- yoda-komoda
- +14 innych
@JanPawelDrugiLechWalesaPierwszy
To jest główny atut podzielności uwagi, tobie wydaje się że zajmujesz się jedną rzeczą a twój mózg koduje wszystko co dookoła się dzieje.
To jest główny atut podzielności uwagi, tobie wydaje się że zajmujesz się jedną rzeczą a twój mózg koduje wszystko co dookoła się dzieje.
- 1
po roku w Warszawie zauważyłem tendencje że normalni ludzie nie spędzają w cale w niej czasu szukając nie wiadomo czego, kogo nie poznałem na imprezie, w pracy czy gdziekolwiek to zawsze jak wychodziła rozmowa o jakiś imprezach, wyjazdach, wakacjach czy po prostu wypoczynku to 90% odpowiedzi to była np. że ja z ziomeczkami pojechałem nad morze, jakas laska z koleżanką za granicę, ktoś inny na mazury, ktoś inny do rodziny na działkę
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Ostatnio dostałem zaproszenie od przełożonego z poprzedniej #pracbaza na wyjście zespołowe, na nim spodobała mi się jedna koleżanka. Widziałem ją w biurze pierwszy raz jakoś w styczniu i mi się spodobała z wyglądu, ale nawet nie było okazji porozmawiać i sprawiala wrażenie niezainteresowanej żadną interakcją. Dopiero w wakacje jak zmieniałem pracę to trochę więcej porozmawialiśmy bo przekazywałem jej obowiązki ale to było zdalnie.
Na tym wyjściu trochę pogadaliśmy, i
Ostatnio dostałem zaproszenie od przełożonego z poprzedniej #pracbaza na wyjście zespołowe, na nim spodobała mi się jedna koleżanka. Widziałem ją w biurze pierwszy raz jakoś w styczniu i mi się spodobała z wyglądu, ale nawet nie było okazji porozmawiać i sprawiala wrażenie niezainteresowanej żadną interakcją. Dopiero w wakacje jak zmieniałem pracę to trochę więcej porozmawialiśmy bo przekazywałem jej obowiązki ale to było zdalnie.
Na tym wyjściu trochę pogadaliśmy, i
Podbijać do niej?
- Tak 75.3% (58)
- Nie 24.7% (19)
@mirko_anonim: a to zależy mireczku od tego, ile na 10 masz.
źródło: comment_16721259387kkJULVO7FOu0q0tJWPBQG
PobierzAnonim (nie OP): Myślę że jesteś przegrywem skoro masz takie dylematy.
─────────────────────
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Jailer
─────────────────────
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Jailer





























#pracbaza #stocznia #finlandia
źródło: temp_file1745531555374028523
Pobierz