✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czy zostaliście kiedykolwiek docenieni dajmy podwyżką za samokształcenie i poszerzanie kwalifikacji, np. poprzez zrobienie w międzyczasie studiów, kursów, certyfikatów itp związanych z Waszym zawodem?

Jest mi trochę przykro, bo pomimo pracy, w swoim wolnym czasie udało mi się ukończyć dwa stopnie studiów i nawet nie zostało to przez pracodawcę zauważone, poprzez nawet drobną, symboliczną podwyżkę

#pracait #pracbaza #praca
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Upewnijcie mnie czy mi się dobrze zdaje. Do tej pory pracowałem na UoP, teraz od połowy maja zmieniam robotę i będę aż do końca studiów (kończę w zimowym semestrze 2025/2026) na zleceniu. Mam mniej niż 26 lat.
Muszę sobie ogarnąć ubezpieczenie zdrowotne u rodzica/uczelni, tak?
Do tej pory składki na ubezpieczenie chorobowe i zdrowotne odprowadzał z mojej wypłaty pracodawca, muszę zaznaczyć w kwestionariuszu do nowej roboty o chorobowe i pytanie czy będę
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Aaa jak możesz nie wiedzieć jak się używa śrubokręta i dokręca śrubki!!!! Tylko on posiadł ta tajemna wiedzę.
Uwielbiam czytać takich spoconych boomerow którzy jedyne co potrafią to podstawowe czynności pracy fizycznej i oczekuja od osób które przychodzą do pracy sobie trochę dorobić że teraz te żmudne roboty będą całym sensem ich życia. #pracbaza #praca #januszex #polska
pieknylowca - Aaa jak możesz nie wiedzieć jak się używa śrubokręta i dokręca śrubki!!...

źródło: 1000003246

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pieknylowca: śmieszne że spocony boomer umie śrubkę odkręcić ale już freethinker który zjadł wszystkie rozumy świata z chatemgpt już nie xD, podstaw ekonomii to nie mają i młodzi i starzy gdzie każdy by chciał zarabiać kupę kasy, ale to co wydaje powinno zostać na takim poziomie aby on się bogacił xD.
  • Odpowiedz
@pieknylowca: Oczywiście Janush nie pokaże temu młodemu co i jak bo jeszcze się okaże że coś co janush uczył się całe życie w fabryce, młody ogarnie w kilka tygodni xD
  • Odpowiedz
Z okazji pracującego wtorku przypominam wszystkim niewolnikom (tj. pracującym na etacie), że praca na kogoś od zawsze była formą kary. Co najgorszego mogło spotkać człowieka w Afryce w XVII i XVIII wieku? Wywóz do pracy na plantacji bawełny. Jaka była najgorsza kara w Związku Radzieckim? Wywóz do pracy do łagru.

Dlatego wszystkim niewolnikom XXI wieku przypominam, że twój etat to nie jest miejsce do jakiegokolwiek angażowania się. Twój pracodawca ma cię w dupie,
G.....o - Z okazji pracującego wtorku przypominam wszystkim niewolnikom (tj. pracując...

źródło: 1000007502

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@GiorgioDiStefanAntonio: to było nieszczególnie zabawne za pierwszym razem, teraz jest irytujące. Promocja oszukiwania jest słaba, a grube nadużycia erystyczne z niewolnictwem powodują zażenowanie. Get a life, rzuć korpo jak cię to tak boli, przeprowadź się do ciepłych krajów i żyj sobie w szałasie, zbierając jagody i polując na króliki.
  • Odpowiedz
obenjobs - Jest i Praca dla GÓRNIKA. Dwie oferty w BYTOMIU #śląskie:

Brygadzista Ser...

źródło: ChatGPT Image Apr 22, 2025, 01_51_08 AM

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Bipolar-: Nie przesadzaj po prostu teraz sa za duze braki i musza to jakos nadrobic. Jak juz nie bedzie patologicznych brakow jak teraz gdzie lekarze zarabiaja po 50-100k to przywroca optymalna ilosc miejsc na kierunek lekarski. Tylko zamiast zarabiac jak teraz 50-100k beda zarabiac tylko 20-30k na reke.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

To zależy jaką pracę w Polsce dostaniesz,
o jakiej robocie myślisz?
Bo jak pracujesz w hotelu we fr to zgaduje że masz tylko język francuski jako tako ogarnięty i angielski. Tylko to wystarczy do dobrej pracy w Polsce?
Czy myślisz o czymś w rodzaju obsługa klienta fr za 5k netto?

@sosiwoczostkowe:
  • Odpowiedz