@lorafenus: będzie więcej lekarzy, to z biegiem czasu z braku innych alternatyw pójdą na te mniej popularne specjalizacje. Lepsze to niż robota za średnią krajową albo i mniej ;)
Ta pogarda konowałów w komentarzach, że kto pracuje za 157 zł za godzinę. Jeszcze trochę, jeszcze chwila i społeczeństwo da przyzwolenie, aby rozpierd*lić tę kastę w drobny mak ( ͡°͜ʖ͡°).
@paluszki_rybne: sprawdzałem te komentarze na FB i od obu tych grup. Dla tych starych bab lekarz to może być jedyny kontakt społeczny i autorytet, coś jak ksiądz na wsi 100 lat temu
- Typ cały rok rejestrował ponad 330h miesięcznie pracy - jest koordynatorem SOR chociaż nie ma do tego uprawnień - jest zatrudniony w kilku szpitalach jednocześnie
@VaizardOmbre: @Famine Bo facet który miał 10 dziewczyn nie będzie zwykłym Areczkiem tylko Oskarem z kwadratową szczęką. Nie interesuje ją stabilność w związku, interesuje ją chad.
@VaizardOmbre: wolę mieć dziewczynę co nie ma tiktoka niż taką, która ma sprany mózg i wrzuca jakieś g---o do neta. To i tak już zbyt wysokie wymagania dla większości naszych witaminek
@bylem_zielonko: moja dziewczyna po zakończeniu stażu dostała pracę na pełen etat w POZ za 180 zł/h. Przemnóż to razy 160h XDD. Lekarz specjalista x 2 tyle skasuje.
We włoszech jest więcej miejsc na lekarski niż na pielęgniarstwo. Powoli wszystkie kraje w Europie stają się przesycone w lekarzy. Ten zawód jest skończony. W istocie zmarnowałem sobie życie. Najgorsze jest to, że w medycynie nie możesz pokonać konkurencji skillem, bo tu nie ma żadnego skill capa. Jedyne co cie może uratować to znajomości, których nie mam jako ktoś z proletariackiej rodziny
Jeszcze 10 lat temu medycyna dla kogoś takiego jak ja z
Bieda umysłowa polskich programistów na jednym obrazku.
Typ zarobił pieniądze i co robi? To, co każdy biedak, któremu pierwszy raz w życiu coś zostało na koncie: natychmiast to p----------a. Bo pieniądze biedaka parzą w ręce. Muszą być wydane, pokazane, obfotografowane w garażu podziemnym i rozesłane znajomym w DMach razem ze specyfikacją odmawianą jak różaniec: skóry nappa, noktowizor, harman kardon, grzanie przód tył. Amen.
A teraz popatrzcie na lekarza i prawnika. Zawody, w których pieniądz
Odkąd otworzyli zawód (dostęp do aplikacji), to sytuacja na rynku jest z roku na rok gorsza, bo co roku kilka tysięcy adwokatów i radców wchodzi na rynek. 8-9 lat zakuwania, kilkadziesiąt tysięcy na książki, aplikację i opłaty za egzaminy i wpis na listę, a wystawiasz faktury na kwoty 7-10k netto XD. Chociaż na wykopie prawnicy to jeszcze elita.
2 lata temu został zamordowany śp. sierż. Mateusz Sitek, żołnierz 1. Warszawskiej Brygady Pancernej, który został ugodzony nożem przez nielegalnego migranta na polsko-białoruskiej granicy. Do tej pory nie złapano mordercy.
źródło: IMG_6552
Pobierz