Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko151
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
VaizardOmbre
VaizardOmbre

VaizardOmbre

Dołączył 2 lata temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2485
  • Znaleziska 56
  • Mikroblog 2429
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 2
Dawid_Kwlk
Dawid_Kwlk
przedwczoraj, 22:23:15
  • 3
Znam przypadek mechanika, który na ryczałcie sprzedał pracownikowi kanister oleju silnikowego. Podczas kontroli urzędnik wyłapał paragon i z automatu zmieniono mu formę opodatkowania na skalę podatkową. Areczek musiał oddać do US 80k.
Jaka to w ogóle skala przewinień, kiedy przy milionowych aferach partyjni koledzy-lekarze piorą brudy publicznie, bez cienia wstydu i zażenowania? Za kogo oni nas biorą? Ile jeszcze obywatel jest w stanie znieść, zanim pęknie splot i przebije trzewia?
Gdy potencjalny
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

VaizardOmbre
VaizardOmbre
VaizardOmbre wczoraj, 06:16:16 via Wykop
  • 0
@Dawid_Kwlk:
Trzeba było iść do doradcy podatkowego, który za 400-500 zł uratowałby tyłek areczkowi.
  • Odpowiedz
VaizardOmbre
VaizardOmbre
VaizardOmbre przedwczoraj, 17:40:56
  • 23
#lekarz #lekarski #konowalposting #medycyna #memy #heheszki #lekarz100k #programista15k #pracait #zdrowie #polityka
VaizardOmbre - #lekarz #lekarski #konowalposting #medycyna #memy #heheszki #lekarz100...

źródło: IMG_6552

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kuropatvaa
Kuropatvaa
przedwczoraj, 05:46:35
  • 92
150 x360 to 650000 xD Niezła matematyka. Lekarze nie potrafią nawet tabliczki mnożenia. #lekarz100k #lekarz #praca
Kuropatvaa - 150 x360 to 650000  xD Niezła matematyka. Lekarze nie potrafią nawet tab...

źródło: IMG_3635

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

VaizardOmbre
VaizardOmbre
VaizardOmbre przedwczoraj, 16:59:38 via Wykop
  • 2
@Kuropatvaa: Skąd się biorą takie głąby xD
  • Odpowiedz
VaizardOmbre
VaizardOmbre
VaizardOmbre 24.06.2026, 18:22:47
  • 566
( ͡° ͜ʖ ͡°)

#lekarz #prawnik #programista15k #heheszki #studbaza #prawo #medycyna #konowalposting #lekarz100k #gielda
VaizardOmbre - ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#lekarz #prawnik #programista15k #heheszki #studbaza #pra...

źródło: 6a0743f7-d616-4f00-b16b-4277382bafa7

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

olcayn
olcayn
24.06.2026, 18:31:40 via Wykop
  • 43
@VaizardOmbre:
olcayn - @VaizardOmbre:
  • Odpowiedz
FrasierCrane
FrasierCrane
24.06.2026, 19:58:23 via Wykop
  • 12
@Anonek463: Też nie wiem. Zaorski? Ale jego to w tej durnej czapce trzeba dawać, w której zawsze jest.
  • Odpowiedz
johann_10
johann_10
24.06.2026, 10:23:47
  • 14
Hahaha, ile ich było w całym kraju? Coś koło 600?

Chyba trochę więcej :) a naczelne konowalstwo wypoku dziwnym trafem nabrało coś wody w usta i nie bredzi już o średniej 24k na kontrakcie xD

#konowalposting #lekarz100k #lekarz #lekarski #medycyna #zarobki #zdrowie #polityka
johann_10 - Hahaha, ile ich było w całym kraju? Coś koło 600?

Chyba trochę więcej :)...

źródło: IMG_5368

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

VaizardOmbre
VaizardOmbre
VaizardOmbre 24.06.2026, 13:13:39 via Wykop
  • 2
@johann_10:
24k na kontrakcie to ma może świeżak ledwo po stażu dyplomowym w POZ przed tym jak pójdzie na specjalizację XD
  • Odpowiedz
VaizardOmbre
VaizardOmbre
VaizardOmbre 21.06.2026, 12:20:50
  • 2170
Koniec z kastą! Z jedną Państwo sobie poradziło, to teraz najwyższa pora z drugą!
Zwiększać miejsca na studia lekarskie, uwolnić specjalizację.

Może być bezrobotny inżynier, prawnik, ekonomista, to może być i bezrobotny lekarz. Studia to nie szkoła zawodowa.

#lekarz #lekarski #medycyna #lekarz100k #konowalposting #pracait #programista15k #studia #polska #polityka
VaizardOmbre - Koniec z kastą! Z jedną Państwo sobie poradziło, to teraz najwyższa po...

źródło: IMG_6504

Pobierz
  • 133
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

VaizardOmbre
VaizardOmbre
VaizardOmbre
Autor
21.06.2026, 12:31:57 via Wykop
  • 554
@lorafenus: cierpimy na niedobór pacjentów w dermatologii :o ?
  • Odpowiedz
VaizardOmbre
VaizardOmbre
VaizardOmbre
Autor
21.06.2026, 12:40:20 via Wykop
  • 104
@lorafenus: będzie więcej lekarzy, to z biegiem czasu z braku innych alternatyw pójdą na te mniej popularne specjalizacje.
Lepsze to niż robota za średnią krajową albo i mniej ;)
  • Odpowiedz
VaizardOmbre
VaizardOmbre
VaizardOmbre 20.06.2026, 10:07:13
  • 405
Ta pogarda konowałów w komentarzach, że kto pracuje za 157 zł za godzinę.
Jeszcze trochę, jeszcze chwila i społeczeństwo da przyzwolenie, aby rozpierd*lić tę kastę w drobny mak ( ͡° ͜ʖ ͡°).

#lekarz #praca #programista15k #studia #konowalposting #medycyna #pracait #afera #lekarski #lekarz100k
VaizardOmbre - Ta pogarda konowałów w komentarzach, że kto pracuje za 157 zł za godzi...

źródło: IMG_6490

Pobierz
  • 50
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

VaizardOmbre
VaizardOmbre
VaizardOmbre
Autor
20.06.2026, 10:08:55 via Wykop
  • 6
@VaizardOmbre:
VaizardOmbre - @VaizardOmbre:

źródło: IMG_6491

Pobierz
  • Odpowiedz
VaizardOmbre
VaizardOmbre
VaizardOmbre 18.06.2026, 07:51:41
  • 6
Jakieś ku*wa politechniki, AI, jakieś aplikacje prawnicze czy inne uprawnienia biegłego rewidenta, dzikie węże.
Lekarski i Porsche, a nie ( ͡° ͜ʖ ͡°).

#lekarz #medycyna #praca #programista15k #pracait
VaizardOmbre - Jakieś ku*wa politechniki, AI, jakieś aplikacje prawnicze czy inne upr...

źródło: IMG_6467

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MichuTop
MichuTop
MichuTop
18.06.2026, 07:59:38 via Wykop
  • 4
@paluszki_rybne: sprawdzałem te komentarze na FB i od obu tych grup. Dla tych starych bab lekarz to może być jedyny kontakt społeczny i autorytet, coś jak ksiądz na wsi 100 lat temu
  • Odpowiedz
MakiawelicznyAltruista
MakiawelicznyAltruista
MakiawelicznyAltruista
18.06.2026, 08:51:09 via Wykop
  • 2
@VaizardOmbre: I jeszcze studia medyczne dają umiejętność bilokacji i trilokacji. To jest dopiero.
  • Odpowiedz
VaizardOmbre
VaizardOmbre
VaizardOmbre 17.06.2026, 20:28:42
  • 7
#lekarz #pracait #programista15k #medycyna #praca #heheszki
VaizardOmbre - #lekarz #pracait #programista15k #medycyna #praca #heheszki

źródło: att.OzmFEQF588OEaKKDzwN8Ztsa6GXWzjxAJ7ooGjKWRYY

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ATAT-2
ATAT-2
ATAT-2
16.06.2026, 10:57:26
  • 2143
Czyli w skrócie:

- Typ cały rok rejestrował ponad 330h miesięcznie pracy
- jest koordynatorem SOR chociaż nie ma do tego uprawnień
- jest zatrudniony w kilku szpitalach jednocześnie

I
ATAT-2 - Czyli w skrócie:

- Typ cały rok rejestrował ponad 330h miesięcznie pracy
- ...

źródło: image

Pobierz
  • 107
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

VaizardOmbre
VaizardOmbre
VaizardOmbre 16.06.2026, 12:10:58 via Wykop
  • 4
@ATAT-2:
Trzeba było pisać maturę z biologii i chemii, a nie teraz zazdrościć!
  • Odpowiedz
VaizardOmbre
VaizardOmbre
VaizardOmbre 16.06.2026, 09:26:30
  • 98
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

GaldCC
GaldCC
GaldCC
16.06.2026, 09:31:35 via Wykop
  • 164
@VaizardOmbre: @Famine
Bo facet który miał 10 dziewczyn nie będzie zwykłym Areczkiem tylko Oskarem z kwadratową szczęką.
Nie interesuje ją stabilność w związku, interesuje ją chad.

  • Odpowiedz
loginwpiszswojlogin
loginwpiszswojlogin
loginwpiszswojlogin
16.06.2026, 09:33:42 via Wykop
  • 153
@VaizardOmbre: wolę mieć dziewczynę co nie ma tiktoka niż taką, która ma sprany mózg i wrzuca jakieś g---o do neta. To i tak już zbyt wysokie wymagania dla większości naszych witaminek
  • Odpowiedz
VaizardOmbre
VaizardOmbre
VaizardOmbre 12.06.2026, 16:16:29
  • 491
Żałujecie mu?! On pisał chemie i biologie rozszerzoną na maturze!!!!
@dr_Batman wytłumacz pospólstwu, że lekarzom się w portfel nie zagląda!

#medycyna #ai #it #programista15k #lekarz #prawo #polska #pracait #korposwiat #polityka
VaizardOmbre - Żałujecie mu?! On pisał chemie i biologie rozszerzoną na maturze!!!!
@...

źródło: IMG_6383

Pobierz
  • 73
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

VaizardOmbre
VaizardOmbre
VaizardOmbre
Autor
12.06.2026, 20:10:26 via Wykop
  • 3
@empee: przecież ja nie jestem pisowcem xD anty PiS to nie sympatyk KO i na odwrót XD.
  • Odpowiedz
VaizardOmbre
VaizardOmbre
VaizardOmbre
Autor
12.06.2026, 21:22:11 via Wykop
  • 3
@bylem_zielonko: moja dziewczyna po zakończeniu stażu dostała pracę na pełen etat w POZ za 180 zł/h. Przemnóż to razy 160h XDD. Lekarz specjalista x 2 tyle skasuje.
  • Odpowiedz
Bipolar-
Bipolar-
12.06.2026, 14:44:00
  • 7
https://www.reddit.com/r/medicalschoolEU/comments/1u34jq0/italy_has_more_medschool_spots_than_france_and/

We włoszech jest więcej miejsc na lekarski niż na pielęgniarstwo. Powoli wszystkie kraje w Europie stają się przesycone w lekarzy. Ten zawód jest skończony. W istocie zmarnowałem sobie życie. Najgorsze jest to, że w medycynie nie możesz pokonać konkurencji skillem, bo tu nie ma żadnego skill capa. Jedyne co cie może uratować to znajomości, których nie mam jako ktoś z proletariackiej rodziny

Jeszcze 10 lat temu medycyna dla kogoś takiego jak ja z
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

VaizardOmbre
VaizardOmbre
VaizardOmbre 12.06.2026, 16:19:04 via Wykop
  • 4
@Bipolar-:
Zostań hydraulikiem bro, on nawet 200 zł bierze za wizytę ;) 😂
  • Odpowiedz
BlackpillMonster
BlackpillMonster
11.06.2026, 08:34:07
  • 217
Bieda umysłowa polskich programistów na jednym obrazku.

Typ zarobił pieniądze i co robi? To, co każdy biedak, któremu pierwszy raz w życiu coś zostało na koncie: natychmiast to p----------a. Bo pieniądze biedaka parzą w ręce. Muszą być wydane, pokazane, obfotografowane w garażu podziemnym i rozesłane znajomym w DMach razem ze specyfikacją odmawianą jak różaniec: skóry nappa, noktowizor, harman kardon, grzanie przód tył. Amen.

A teraz popatrzcie na lekarza i prawnika. Zawody, w których pieniądz
BlackpillMonster - Bieda umysłowa polskich programistów na jednym obrazku.

Typ zarob...

źródło: cea72c167f408801527742e4f7985153564fb2818b1ef55660bfe8b04cc50183

Pobierz
  • 94
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

VaizardOmbre
VaizardOmbre
VaizardOmbre 11.06.2026, 21:56:52 via Wykop
  • 1
@BlackpillMonster:

XD. Co wy macie z tymi prawnikami.

Odkąd otworzyli zawód (dostęp do aplikacji), to sytuacja na rynku jest z roku na rok gorsza, bo co roku kilka tysięcy adwokatów i radców wchodzi na rynek. 8-9 lat zakuwania, kilkadziesiąt tysięcy na książki, aplikację i opłaty za egzaminy i wpis na listę, a wystawiasz faktury na kwoty 7-10k netto XD. Chociaż na wykopie prawnicy to jeszcze elita.
  • Odpowiedz
VaizardOmbre
VaizardOmbre
VaizardOmbre 09.06.2026, 14:07:47
  • 131
Dowód na nieistnienie tzw. damskiego przegrywy.

#rozowepaski #przegryw #blackpill #tinder
VaizardOmbre - Dowód na nieistnienie tzw. damskiego przegrywy.

#rozowepaski #przegry...

źródło: IMG_6362

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

VaizardOmbre
VaizardOmbre
VaizardOmbre
Autor
09.06.2026, 14:08:19 via Wykop
  • 7
@VaizardOmbre:
VaizardOmbre - @VaizardOmbre:

źródło: IMG_6363

Pobierz
  • Odpowiedz
VaizardOmbre
VaizardOmbre
VaizardOmbre 07.06.2026, 08:12:20
  • 41
Natura.
Można polować na kuce z IT, ale to chyba też nieaktualne, bo zaraz bezrobotni będą.

#przegryw #blackpill #podrywajzwykopem #ai #rozowepaski #randki #tinder #logikarozowychpaskow
VaizardOmbre - Natura.
Można polować na kuce z IT, ale to chyba też nieaktualne, bo z...

źródło: IMG_6349

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

VaizardOmbre
VaizardOmbre
VaizardOmbre
Autor
07.06.2026, 08:37:23 via Wykop
  • 2
@ziomus13: dobre, tak tego nie zinterpretowałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz

1397

Sierż. Mateusz Sitek. Chłopak, który marzył o wojsku

Sierż. Mateusz Sitek. Chłopak, który marzył o wojsku

2 lata temu został zamordowany śp. sierż. Mateusz Sitek, żołnierz 1. Warszawskiej Brygady Pancernej, który został ugodzony nożem przez nielegalnego migranta na polsko-białoruskiej granicy. Do tej pory nie złapano mordercy.

matixrr
z
polska-zbrojna.pl
dodany: 06.06.2026, 08:53:56
  • 157
  • #
    wojsko
  • #
    granica
  • #
    uchodzcy
  • #
    migranci
  • #
    bialorus
  • #
    polska
VaizardOmbre
VaizardOmbre
VaizardOmbre 06.06.2026, 21:14:00 via Wykop
  • 7
@yahoomlody: do europarlamentu?
Polonez_fan
Polonez_fan
06.06.2026, 14:52:12
  • 10
#tenis przypominam że Chwalińska ma tyle samo wielkoszlemowych finałów na koncie co Radwańska przez całą karierę
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

VaizardOmbre
VaizardOmbre
VaizardOmbre 06.06.2026, 14:53:07 via Wykop
  • 2
@Polonez_fan: pierwszy i ostatni( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 16
  • Strona 1 z 16
  • >

Osiągnięcia

  • Mikroblogger
    od 17.07.2024

    Mikroblogger
  • Rocznica
    od 31.05.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking