#polska #praca Mirki i Mirabelki pracuje ktoś z was lub znacie kogoś kto pracuje w Polsce w Hucie? Jakie pensje macie?
Byłem na rozmowie i oferują 5000 brutto na początek potem może 5500, żadnych premii.
Praca na jedną zmianę pn-pt.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dziś ktoś wrzucił tu rano tego mema - pamiętam jak kiedyś w robocie organizowałam zrzutkę na prezent ślubny dla laski z zespołu i jedna dziewczyna nie oddała mi 40 zł. Więc jak ja spotkałam na korytarzu to powiedziałam "X, nie oddałaś mi chyba jeszcze 40 zł na prezent dla Y" i wiecie, że od tamtego momentu przestała się do mnie odzywać, odpowiadać cześć i w końcu nie oddała tych pieniędzy? XD pierwszy
bulba1605 - Dziś ktoś wrzucił tu rano tego mema - pamiętam jak kiedyś w robocie organ...

źródło: 1000013018

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bulba1605 ja też organizowałem zbiórki i też się to w ten sposób kończyło, może nie że ludzie się na mnie obrażali, ale musiałem pisać do innych że "hehe no chyba zapomniałeś o pieniążkach dla mnie" XD
Uznałem że nigdy więcej żadnego wykładania za kogoś ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@BKZGlamrap: Chłopie, ty się zastanów. Ty okłamałeś 700 bambusów obserwujących tag. Ludzi, którzy wchodza na mirko, bo potrzebują o-------u, żeby ruszyć dupę. Ty nas oszukałeś, rozumiesz?
  • Odpowiedz
Cześć mam możliwość skorzystać z dofinansowania na kwotę 5025zł na realizację kursu z takich kategorii:

kategorii Informatyka i telekomunikacja i podkategorii Aplikacje biznesowe, Programowanie, Bazy danych; kategorii, kategorii Prawo i administracja i podkategorii Administracja publiczna, Prawo administracyjne; kategorii Finanse i bankowość i podkategorii Rachunkowość/księgowość; kategorii Biznes i podkategorii Organizacja, Zarządzanie przedsiębiorstwem

Myślałem nad językiem programowania Java/python, analiza danych, księgowość 1 stopnia lub jakieś kursy związane z pracą administracyjną ale nie wiem co najlepiej
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@krzywy_kanister: pojęcie o IT nie mam ale mam sporo czasu, lubię siedzieć przy PC, lubię analizować sporo. Taki rozjazd chce spróbować pracy biurowej nie chcę pracować fizycznie i zdrowie mi nie pozwala więc no biorę wszystko pod uwagę.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki z #bydgoszcz nie macie wrażenia że w mieście żyje się coraz gorzej, zwłaszcza w porównaniu z poprzednimi 5-10 latami? Jedno z nielicznych miast gdzie #nieruchomosci drożeją, #praca coraz mniej dostępna i nie widać żeby to się miało zmienić, na mieście praktycznie 3-4 kluby, tyle samo pubów i sama gastronomia, nic ciekawego się nie dzieje, chociaż samo miasto ma potencjał. #polska #pytaniedoeksperta
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach