Wszystko
Najnowsze
Archiwum
818
Uchodźcy w Austrii celowo oblewają kursy języka, by pozostać na zasiłkach

Austria ponownie znalazła się w centrum debaty na temat migracji. Badanie przeprowadzone przez Publiczny Urząd Zatrudnienia (AMS) ujawniło, że niektórzy uchodźcy celowo nie kończą kursów języka niemieckiego , aby uniknąć nisko płatnej pracy i nadal żyć z pomocy społecznej.
z- 82
- #
- #
- #
- #
- #
Dziękuję, dobrodzieju!
PS. to nie żart, a prawdziwe ogłoszenie 🤦
Podzielcie się swoimi perełkami.
źródło: Pensja (serio)-2
Pobierz- 5
28
Surowcowa suwerenność Polski: Grupa Elemental zainwestuje miliardy w Zawierciu

Szykuje się kolejna wielka inwestycja w województwie śląskim. Do 2030 roku w Zawierciu powstanie nowoczesny zakład odzysku pierwiastków ziem rzadkich. Inwestycja o wartości 800 milionów dolarów, realizowana przez Grupę Elemental, została wpisana na listę strategicznych projektów Unii Europejskiej.
z- 2
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Ciekawe kiedy znajdę pierwszy wolny termin akurat do mojego psycha xD
Chyba musi wlecieć kolejne L4 na czas oczekiwania na lekarza.
#
4
Jaka jest "pensja" robota w magazynie? Prezes topowej polskiej firmy ujawnia kwo

- Robot może pracować 24 godziny na dobę, czyli trzy zmiany. Ale czy jest wydajniejszy od człowieka?
z- 7
- #
- #
- #
- #
5
Jajka po Belgijsku

Belgijska gościnność w pigułce.
z- 0
- #
- #
- #
- #
- 0
1. Przyjmuje się, że imigranci zwykle są gorzej wykształceni (w jakim stopniu to prawda, to inny temat). Gdyby tak było, w takim
A zatrudniani sa na stanowiska ktorych polacy nie chca robic za takie pieniadze.
Ale tak do konca to nie wiem czy to odpowiedz na twoje pytanie. Troche taki chaotyczny ten twoj wpis.
3. Ostatnie - przecież nie każdy imigrant: po pierwsze, pracuje, po drugie - dostaje pieniądze od państwa do którego się udaje, czy to Polska czy Niemcy czy Wielka Brytania; nie każdy dostaje mieszkanie, czy jest beneficjentem programów socjalnych.
@Oo-oO: ja jestem takim imigrantem, niedostalem pieniedzy od panstwa, nie dostalem mieszkania, i nigdy nie bralem benefitow. Za to pracuje.
Jesli masz jakies pytania postaram sie odpowiedziec.
Szef mnie zatrudnia bo ma
- 12
- 1
Najbardziej mnie intryguje praca doradcy klienta. Widzę też, że co jakiś czas w moim mieście
- 5
- 40
Ok. Przestańmy pracować. Nagle wszyscy przestają pracować, koniec niewolnictwa.
Jak sobie w tym momencie wyobrażacie funkcjonowanie społeczeństwa? Nikt nie pracuje, każdy siedzi w domu.
Jakim domu? Nikt nie zbudował, nikt nie ogrzewa.
Światło? Nie ma, elektrownia nie działa.
Telefon, internet - dead.
Mocno mnie irytuje gdy ktoś twierdzi, że praca to współczesne niewolnictwo.
Mnie np. Irytuje gdy widzę jak ludzie znajdujący się w pierwszym kwartylu wiadomego rozkładu zbierają się do myślenia i się tymi swoimi rozmyślaniami dzielą w Internecie
- 0
#pytanie #praca #pracbaza #auta #samochody #sprzedaz
- 4
Mówiąc krótko - można zarobić nieźle (a nawet i dobrze) pod warunkiem, że wejdziesz na pełnej i ogarniesz kontrakty flotowe. Ale to już musisz samodzielnie od A do Z, bo zapomnij o tym, że jako młody dostaniesz jakikolwiek tego typu lead.
Jeżeli będziesz babrał się w detalu... Cóż. Powodzonka życzę. Całymi dniami będziesz użerał się z Januszami
Pracowałem w salonie Forda na południu Polski w latach 2019-21, za auto dostawało się 100-200zl a czasem mniej😂
























6 lat temu normalne zdrowe wlosy, swiezy w korporacji
Szlo z nim pogadac pozartowac,praca byla lajtowa.Pozytywny "dziki zachod"
Po 2 latach dostal awans, pensja £70.000 rocznie,
Dzisiaj caly osiwial w wieku 42 lat. Lata wszedzie w pospiechu, pelno obowiazkow i cisna go ci wyzej zeby dokrecal srube tym nizej,
Albo jazda po chodniku i kraweznikach ubitej ziemi bo wjazd jest na styk zaprojektowany i nie jestes w stanie "legalnie" tam wjechac.
Sam to z checia zobacze.
Zreszta jak nawet cudem to sie
Na szczescie bycie na ltd i bycie wolnym strzelcem jeszcze jest dozwolone wiec korzystam,
Bo na kontrakcie to lancuch na szyje tylko powiesic mozna